Autor Wątek: Mini akcja informacyjna w Ustce ?  (Przeczytany 3136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Mini akcja informacyjna w Ustce ?
« dnia: Kwiecień 19, 2012, 10:27:37 am »
Witam. Jestem z Ustki - małej miejscowości turystycznej nad morzem. W wakacje jak pogoda dopisze to na naszej promenadzie pojawiają sie tłumy turystów i tak sobie pomyślałam, że można by rozdać trochę ulotek o SPK i adopcjach. A może dałoby radę zebrać się w większym gronie i ustawić na jeden dzień takie stoisko SPK (mieszkam niedaleko promenady, mielibyśmy bazę wypadową :) ). Myślę, że ratusz nie miał by nic na przeciwko. No nie wiem, co o tym myślicie ?
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Mini akcja informacyjna w Ustce ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2012, 11:04:18 am »
Jak najbardziej można, ale żeby mieć stoisko, trzeba mieć zgodę administratora nieruchomości. W przypadku promenady będzie to pewnie ratusz. :)

Można też po prostu poprosić właściciela sklepu/restauracji o zgodę na zostawienie ulotek i np. wywieszenie plakatu.

Plakaty i ulotki są do pobrania tutaj: http://www.kroliki.net/pl/do-pobrania
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Mini akcja informacyjna w Ustce ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2012, 11:10:53 am »
Z ratuszem postaram się coś załatwic, pracują tam bardzo sympatyczni ludzie wiec pewnie nie będzie problemu. Ale wtedy musielibyśmy mieć ulotki kolorowe a na to na razie nie mam funduszy, natomias ksero robię za darmo :) No i jeszcze kilku ochotników by sie przydało :)

A z zostawianie ulotek w sklepach i wieszaniem plakatów to u nas kiepsko. Same małe sklepiki zawieszone swoimi plakatami o promocjach a na ladzie nawet nie ma miejsca na ulotki :( Zresztą ulotki to najlepiej do łapki wręczyć :) inaczej pozostają niezauważone i leżą gdzieś nietknięte.

Tak sobie patrze na materiały do pobrania i brakuje mi tam ulotki dwustronnej A6. Rozejrzałam się w ofertach drukarni i takie ulotki można by całkiem niedrogo wydrukować (jak finanse pozwolą to może na wakacje dałabym rade cos takiego zakupić albo znajdę sponsora :D ).

//Bardzo proszę zapoznać się z Regulaminem i nie pisać kilku wiadomości pod sobą. Posty scalam--Blacky
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 11:18:25 am wysłana przez Blacky »
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Mini akcja informacyjna w Ustce ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:19:33 am »
Jeżeli chodzi o sam projekt graficzny ulotki dwustronnej, to nie ma problemu. W razie czego napisz meila na grafika@kroliki.net i coś skombinujemy.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Mini akcja informacyjna w Ustce ?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2012, 12:08:37 pm »
Ok dam znać, mam nadzieję, że w końcu zacznę dostawać normalną pensję a nie obciętą do granic przyzwoitości "bo kryzys" :/ i wtedy spokojnie zamówię ulotki :) ( a może jednak ktoś do akcji się przyłączy i troszkę wesprze finansowo:) ). Na razie wydrukuję i porozklejam plakaty : "nie wypuszczaj króliczka do lasu", myślę, że przed wakacjami jak znalazł :(
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Mini akcja informacyjna w Ustce ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 24, 2012, 20:47:28 pm »
Tak, w okresie wakacyjnym to bardzo ważne, żeby przypominać ludziom, że nie dają zwierzakowi "wolności" tylko skazują go na śmierć. Ulotki radzę zamawiać na Allegro - wychodzą bardzo tanio.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog