Autor Wątek: Zgagusiowe Przytulisko  (Przeczytany 548678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #420 dnia: Styczeń 24, 2013, 22:18:49 pm »
A kto to ten przystojniak, znaczy się mąż Mimi?

Królik - facet, rasy baran, niejaki Marlej  :brawo: To Ona go uwiodła  :oh: Ona go lizała  :oh: Ona wytchnienia nie dała  :oh: Ona Mini łysoogonkowa  :brawo: :brawo: :brawo:



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #421 dnia: Styczeń 24, 2013, 22:21:56 pm »
Po prostu trafiła na tego jedynego i postanowiła z łapek nie puszczać! Nie mogę uwierzyć, że to biedactwo łysiutkie i ta puchata dama to jeden i ten sam królik!  :bunny:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #422 dnia: Styczeń 24, 2013, 22:28:04 pm »
Jak dostałam zdjęcia to też nie wiedziałam, że to ona  :diabelek :diabelek :diabelek



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #423 dnia: Styczeń 24, 2013, 22:32:55 pm »
A to gdzie teraz łysoogonkowa dziewczynka się znajduje?

sonia

  • Gość
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #424 dnia: Styczeń 24, 2013, 22:45:09 pm »
A to gdzie teraz łysoogonkowa dziewczynka się znajduje?
Jak to gdzie?....ubrala puchate futerko,bo przeciez zima jest :bunny:
Nic dziwnego,ze wybrala klapouchego,napewno i mlodszy i bardziej puchaty....na jego widok  :nie_powiem :nie_powiem

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #425 dnia: Styczeń 24, 2013, 23:04:50 pm »
Chodzi mi o to,że Zgaga pisała,że dostała jej zdjęcia,więc wnioskuję,że nie jest u Zgagi,a myślałam,że jest :P

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #426 dnia: Styczeń 24, 2013, 23:08:43 pm »
Piękna Mini, co ta Czarna taka obrażalska? :) Kasiu gratuluje ci pomysłu z tymi spotkaniami :D ucałuj ode mnie Czarną :D
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #427 dnia: Styczeń 25, 2013, 00:46:04 am »
e ta mini- ta cala lysa?????? to niemożliwe- moja po ogoleniu brzucha 2listopada nadal calkiem lysa, po sterylce-pol roku lysina a toto jest cale puchate!!!!i jakie ladne!!!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #428 dnia: Styczeń 25, 2013, 01:05:45 am »
My od jutra ruszamy z edukacją. Mamy trzy tematy spotkań. Dla gimnazjalistów - "Króliki moje hobby". Dla szkół podstawowych - " Instrukcja obsługi królika". Dla przedszkolaków - " Czym różni się maskotka od żywego zwierzątka".

Jutro pierwsze spotkanie z przedszkolakami i mam nadzieję, że " nie dam ciała". Rozsyłać też będę ofertę do szkół i przedszkoli - zajęcia będą bezpłatne, z sugestią zakupu dla królików z Przytuliska paczki siana czy paczki ziół za przeprowadzone zajęcia. Ale mam stresa..........

czy jst szansa na podeslanie jakiejs dokumentacji do tego ma maila ?!
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #429 dnia: Styczeń 25, 2013, 07:07:40 am »
Zdjęcia mam tylko ze spotkania z gimnazjalistami. Przedszkolaki dla mnie to "chrzest bojowy " dziś ......po raz pierwszy.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #430 dnia: Styczeń 25, 2013, 07:34:17 am »
Marta ,Mini to angorka  , jej sierść rośnie szybciej . Tak jest zaprogramowana...

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #431 dnia: Styczeń 25, 2013, 07:54:03 am »
Zdjęcia mam tylko ze spotkania z gimnazjalistami. Przedszkolaki dla mnie to "chrzest bojowy " dziś ......po raz pierwszy.
Trzymamy zatem mocno kciuki, takie dzieciaczki są wdzięcznymi słuchaczami :) i zapewne miło Cię zaskoczą.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #432 dnia: Styczeń 25, 2013, 08:18:21 am »
a no chyba ze tak-piccolus podobno ma gen angory- ale raczej siedzi on .....w kołnierzu:)-tam sierść ma zupełnie inną niz na tyłku


ps przedszkolaki sa straaaaaaaaaaaaaaaszne choć gimnazjaliści o niebo gorsi więc powinno być ok:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #433 dnia: Styczeń 25, 2013, 09:28:46 am »
O matko!! :) Metamorfoza nie do poznania :) :)
WO AMIGO

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #434 dnia: Styczeń 25, 2013, 10:57:11 am »
Piękna Mini super mąż i wspanialy domek cóz więcej do szczęścia potrzeba.

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #435 dnia: Styczeń 25, 2013, 11:19:08 am »
To Ona go uwiodła   Ona go lizała   Ona wytchnienia nie dała   Ona Mini łysoogonkowa

Mimi to taka urodzona kokietka. Potrafi każdego kawalera wokół łapki dookoła owinąć. :lizaczka Z wyskubanym dupskiem zawładnęła sercem Bambi. :heart Widać, że króliki doceniają charakter drugiego królika a nie tylko wygląd. :*
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #436 dnia: Styczeń 25, 2013, 13:55:48 pm »
Strasznie się to małe,puchate zmieniło,ostatnio jak tu byłam to latała taka łysa jeszcze...dobrze że tu trafiła ;-)

choć gimnazjaliści o niebo gorsi więc powinno być ok:)

No dzięki :PP

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #437 dnia: Styczeń 25, 2013, 13:59:59 pm »
ps przedszkolaki sa straaaaaaaaaaaaaaaszne choć gimnazjaliści o niebo gorsi więc powinno być ok:)

Zgaga ma na co dzień do czynienia z gimnazjalistami chyba i nawet pomagają w przytulisku, z tego, co czytałam. Stereotyp i już.
Źli to bywają dorośli - bo dzieci mają prawo nie przywidzieć konsekwencji, nie pomyśleć i nie odpowiadają za swoje czyny nie bez powodu - a dorośli celowo i metodycznie potrafią się znęcać nad zwierzęciem czy człowiekiem.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #438 dnia: Styczeń 25, 2013, 14:06:52 pm »
Zgaga ma na co dzień do czynienia z gimnazjalistami chyba i nawet pomagają w przytulisku, z tego, co czytałam. Stereotyp i już.
jak miałam praktyki w szkole to zdecyodwanie wolalam te w gimnazjum - młodzież miała w sobie jeszcze jakiś entuzjazm  - pytali, dociekali, chcieli działać, nosiło ich trochę, to fakt, ale w akceptowalnym zakresie; w liceum było za to potwornie - totalny marazm i niechęć do czegokolwiek, jedyny cel to wyrobienie procentów na maturze  :nie_wiem
Zgaga, czekamy niecierpliwie na relację :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #439 dnia: Styczeń 25, 2013, 14:13:21 pm »
jak miałam praktyki w szkole to zdecyodwanie wolalam te w gimnazjum - młodzież miała w sobie jeszcze jakiś entuzjazm  - pytali, dociekali, chcieli działać, nosiło ich trochę, to fakt, ale w akceptowalnym zakresie; w liceum było za to potwornie - totalny marazm i niechęć do czegokolwiek, jedyny cel to wyrobienie procentów na maturze
Co Ty mówisz? Może faktycznie to krzywdzący stereotyp, że lepiej w gimnazjum niż liceum (nie miałam do czynienia ani z gimnazjalistami, ani z licealistami, to nie wiem).

Zgaga, bardzo jestem ciekawa tej akcji. To Twój autorski pomysł i wykonanie? :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html