Autor Wątek: Zgagusiowe Przytulisko  (Przeczytany 551367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacek*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #380 dnia: Styczeń 12, 2013, 09:23:08 am »
a może ktoś zaufany ze Śląska, Małopolski, dolnośląskiego czy opolskiego przechowa te kosze? Transport do malopolski mamy codziennie, a do Wrocławia co 2 tygodnie. Bardzo proszę o pomoc. Ja mogę przechować awaryjnie, dam papu, ciepłę posłanko w klatce i głaski o ile pozwolą, u mnie sa bezpieczne,  ale nie na dłuźej niż tydzień.
Mogę te kosze przechować w Krakowie. Do czasu jak się znajdzie transport do Raczka. Hoduję koszatniczki, więc z jedzeniem, zadbaniem nie byłoby problemu.
Jacek

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #381 dnia: Styczeń 12, 2013, 10:14:33 am »
a może ktoś zaufany ze Śląska, Małopolski, dolnośląskiego czy opolskiego przechowa te kosze? Transport do malopolski mamy codziennie, a do Wrocławia co 2 tygodnie. Bardzo proszę o pomoc. Ja mogę przechować awaryjnie, dam papu, ciepłę posłanko w klatce i głaski o ile pozwolą, u mnie sa bezpieczne,  ale nie na dłuźej niż tydzień.
Mogę te kosze przechować w Krakowie. Do czasu jak się znajdzie transport do Raczka. Hoduję koszatniczki, więc z jedzeniem, zadbaniem nie byłoby problemu.

Poki co mamy zapewniony transport do Wroclawia i klara zaoferowala przetrzymanie az do czasu znalezienia transportu do Gorzowa to mysle, ze nie ma sensu wyslac kosze do Krakowa, w koncu z Wroclawia do Gorzowa blizej niz z Krakowa, chociaz decyzje niech podejmie raczek bądź zgaga. Ja się dostosuję.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #382 dnia: Styczeń 12, 2013, 15:09:01 pm »
Trzymam kciuki za Panienkę Zając, aby jadła, bobkowała i szybciutko wracała do sił

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #383 dnia: Styczeń 12, 2013, 19:19:07 pm »
Dzięki w imieniu Zając. Byłam z nią dziś u weta. Gorączki nie miała dostała 2 zastrzyki wszystko ładnie sie goi zciagnięcie szwów 21. Juz po powrocie była puszczona i fajnie sobie pobiegała. Buszowała jak zwykle po swoim kartonie czyli wszystko wraca do normy. Z jedzeniem też spoko. No i Zając może będzie miała ds.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #384 dnia: Styczeń 14, 2013, 17:23:56 pm »
Zgaga jakie efekty wyjazdu do Zywca?

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #385 dnia: Styczeń 16, 2013, 18:09:24 pm »
Zgaga potrzebuje pomocy , nie zapominajmy o niej i jej podopiecznych i tego wszystkiego co zrobiła dla wielu , wielu małych ŻYĆ !! 



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #386 dnia: Styczeń 16, 2013, 18:50:12 pm »
Niech Zgaga pisze jak jej mozemy pomóc. Napewno znajdą sie chętni co pomogą w potrzebie. Ja sie oferuje.

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #387 dnia: Styczeń 17, 2013, 15:24:38 pm »
Zgaga, jak tam, czarna już u ciebie? Pisz jeśli ci coś trzeba albo jak ci jeszcze pomóc, ok?
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #388 dnia: Styczeń 19, 2013, 10:54:01 am »
Niech Zgaga pisze jak jej mozemy pomóc. Napewno znajdą sie chętni co pomogą w potrzebie. Ja sie oferuje.

Wiem Małgosiu, że zawsze mi pomożesz. Dziękuję.

Zgaga, jak tam, czarna już u ciebie? Pisz jeśli ci coś trzeba albo jak ci jeszcze pomóc, ok?

Czarna obrażona, jak czarny troll. Je, bobkuje i wydaje się pytać - dlaczego znowu wylądowałam w tym bidulu?  http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13814.0.html

Generalnie nie martwcie się :diabelek jak tylko będę coś potrzebowała to będę pisać :oh: bo sama nic nie zdziałam.

U nas masa jazdy samochodem:
 - dla FPK przywieźliśmy z Podbeskidzia Nalę i Kalę http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15108.0.html , http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15107.0.html .
 - odebraliśmy chorą świnkę. Prosiak mnie chyba nie lubił, nie jadł, nie pił i leciał z wagi. Weterynarz powiedział, że w skutek niedoborów pokarmowych nie rozwija się prawidłowo, jest wygłodzony (trzeba dokarmić), odwodniony i ma jakąś chorobę skóry. Pobrano badania. Mimo, że Caviarnia oferowała dt w Opolu z transportem, wet odradzał transport. Tym sposobem " taxi FPK" prosiak pojechał do Katowic. Jak poczuł inne prosiaki, zaczął jeść i pić. Według mnie Milunia się poddała i było jej już wszystko jedno. Depresja u takiego malucha czy co?
- Z Bell "bujamy" się do weta, efekt od dzisiejszej nocy jest taki, że mała sika sama (nareszcie mogę spać). Ma niesamowity charakter..... w klatce nie chce sikać i nie chce bobczyć. Za to na moim dywanie........ siuralnia i bobkownia.  :zonka: :zonka: :zonka: :zonka: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15103.0.html
- grzeczniutki i spokojniutki Bleky dojechał wczoraj do Żor "kocim taxi". W przytulisku odkrył siano :bunny: :bunny: :bunny: ale to fajne, ale dobre - zjem ile mają  :jupi :jupi :jupi ale jakiś trzask, krzyk - Bleky zamiera. Nawet wtedy, gdy jest wystraszony, nie wykazuje agresji. Widać, że ma mało siły. Szukamy długoterminowego dt. Spokojnego, kochających łapeczek do głaskania - no  :lol i z zapasem siana. http://forum.kroliki.net/index.php?topic=15129.new;topicseen#new
- Virgo i Blanka, dwie dziewczyny po sterylce i dwie na diecie odchudzającej. Obie bardzo terytorialne. Odbieramy je od weta w poniedziałek.
Virgo http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14642.0.html
Blanka http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14826.0.html
 - Zajć na dt u Gogamor - Małgosiu poprosimy o jakieś zdjęcie Zając  :bukiet
- Kaki na dt u mojej mamy http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14663.0/all.html

Mini i Leksio na DS. Dziękujemy za adopcję.

Zapraszamy do adopcji wirtualnych śląskich uszysków.
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2013, 11:02:23 am wysłana przez zgaga14 »



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #389 dnia: Styczeń 19, 2013, 11:02:19 am »
Dziekujemy za wieści! Dobrze, że Blacky je, on jeszcze nie był u weta na "przeglądzie"? Biedny uszak, ciekawe, jakie są jego losy...
co do Beli, to są, kurcze, takie króliki, które traktują klatkę jak sypialnię i za chiny się tak nie załatwią. Ech, gorzej, że na Twój dywan :/
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #390 dnia: Styczeń 19, 2013, 11:03:27 am »
Oj to dzieje się u Ciebie Zgaguś! najważniejsze, ze wszystko się zaczyna układać pozytywnie, za co nadal mocno trzymamy kciuki. A jak Virgo i Blaneczka czują się po zabiegach?
A jak tam Zając? Gogamor wrzuć proszę jakieś fotki tej panny.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #391 dnia: Styczeń 19, 2013, 11:04:00 am »
Dziekujemy za wieści! Dobrze, że Blacky je, on jeszcze nie był u weta na "przeglądzie"? Biedny uszak, ciekawe, jakie są jego losy...
co do Beli, to są, kurcze, takie króliki, które traktują klatkę jak sypialnię i za chiny się tak nie załatwią. Ech, gorzej, że na Twój dywan :/

A wiesz, że ja się cieszę :crazy: :crazy: :crazy: ? Tak bardzo się martwiłam, że muszę ją odsiusiać i Bell płacze, bo brzusiu boli..... dywan się wypierze  :lol.
Bleky przyjechał bardzo późno i dlatego nie pojechaliśmy do weta. Gdyby nie jadł lub nie bobczył - no to trzeba jechać na nocny dyżur. Ale tu jest wszystko OK. Dziewczyny odwiedziłam wczoraj. Siedzą se w kaftanikach, zdziwione nową modą  :niegrzeczny :niegrzeczny :niegrzeczny. Jedzą i bobczą - więc chyba dobrze.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #392 dnia: Styczeń 19, 2013, 11:05:16 am »
A wiesz, że ja się cieszę smiley_crazy smiley_crazy smiley_crazy ? Tak bardzo się martwiłam, że muszę ją odsiusiać i Bell płacze, bo brzusiu boli..... dywan się wypierze  lolek.
Kochana, ja też bym się cieszyła jak wściekła! W perspektywie konieczności odsikiwania małej i świadomości, że się króliczka męczy, zasikany dywan to pikuś :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #393 dnia: Styczeń 19, 2013, 11:43:06 am »
Zgaga, jesteś wielka!  :bukiet

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #394 dnia: Styczeń 19, 2013, 11:45:18 am »
moja była takim królem (nie jest bo juz kojca nie ma:))tylko dlatego)
z kuwety zagrodowej nigdy korzystac w sposob zgodny z uzyciem  nie chciala- tylko zewn
to samo tyczylo sie jej domków, jej kocyków itd- tylko ciagle je prostowala i poprawiala by dobrze lezaly- pelna kulturka
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #395 dnia: Styczeń 19, 2013, 12:22:44 pm »
Jak to jest, że moje brudasy robią sobie kuwetę nawet z paśnika?

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #396 dnia: Styczeń 19, 2013, 17:32:18 pm »
ojj biedna Czarna (choć wiem że ma u ciebie bardzo dobrze Kasiu), żal było jej oddawać ale miejsca w domu już brak i warunków ;( Fajnie że jakoś do przodu to wszystko idzie u Ciebie :) Czekamy na jakieś fotki :D
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #397 dnia: Styczeń 20, 2013, 11:32:09 am »
Błagamy o pomoc dla slunskich króliczków!!

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13931.new.html#new

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #398 dnia: Styczeń 22, 2013, 19:14:47 pm »
Bleky pozdrawia




Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #399 dnia: Styczeń 22, 2013, 19:34:30 pm »
To Bleky jest u Ciebie w przytulisku?