Autor Wątek: Zgagusiowe Przytulisko  (Przeczytany 554281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justyna :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Płeć: Kobieta
    • EkoStraganik
  • Lokalizacja: Namysłów i Jaworzno
  • Moje króliki: Kitka vel Kinia
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1240 dnia: Marzec 29, 2014, 23:47:31 pm »
Fajnie! Cieszymy się  :hura: Tak miało być i Bunio nie jest Kitce pisany :placze ale jeszcze będzie okazja i znajdziemy równie przystojnego amanta :)

A Tutuś to też słodziak i zapewne szybko znajdzie domek! :doping:

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1241 dnia: Marzec 30, 2014, 17:10:54 pm »
Chyba za bardzo pośpieszyłam się z dobrymi wieściami. Zdanie rozmowa przedadopcyjna odstrasza niesamowicie........



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1242 dnia: Marzec 30, 2014, 17:14:08 pm »
Chyba za bardzo pośpieszyłam się z dobrymi wieściami. Zdanie rozmowa przedadopcyjna odstrasza niesamowicie........
Aż włos się na głowie jeży :) Skoro sama rozmowa odstrasza, to może i lepiej, że rozmówca odpadł w przedbiegach ;) Na pewno w kolejce ustawiają się kolejni :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1243 dnia: Marzec 30, 2014, 17:37:58 pm »

Chyba za bardzo pośpieszyłam się z dobrymi wieściami. Zdanie rozmowa przedadopcyjna odstrasza niesamowicie........
Aż włos się na głowie jeży :) Skoro sama rozmowa odstrasza, to może i lepiej, że rozmówca odpadł w przedbiegach ;) Na pewno w kolejce ustawiają się kolejni :)

ja jestem tego samego zdania :P  Buniooo .. :zakochany:

Offline Justyna :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Płeć: Kobieta
    • EkoStraganik
  • Lokalizacja: Namysłów i Jaworzno
  • Moje króliki: Kitka vel Kinia
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1244 dnia: Marzec 31, 2014, 10:59:13 am »
Chyba za bardzo pośpieszyłam się z dobrymi wieściami. Zdanie rozmowa przedadopcyjna odstrasza niesamowicie........
Szkoda, ale myślę, że znajdzie jeszcze lepszy domek :zakochany: Strach przed rozmową przedadopcyjną  :?: Nie rozumiem czego tu się bać?? Przecież to tylko rozmowa, łatwe pytania i nikt nikogo nie gryzie :P

Offline pat88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1466
  • Płeć: Kobieta
  • Bunnies have slaves- 100% PRAWDY
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1245 dnia: Marzec 31, 2014, 17:18:46 pm »
Walić ich :2guns: Nie są godni by przyjąć pod opiekę żywą istotkę, więc lepiej niech lecą do sklepu po maskotkę!!!
Jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy. Obojętność na krzywdę to bierne zwyrodnialstwo. Moje banusie http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16104.new.html#new

[/url]



Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1246 dnia: Marzec 31, 2014, 17:46:43 pm »
Walić ich :2guns: Nie są godni by przyjąć pod opiekę żywą istotkę, więc lepiej niech lecą do sklepu po maskotkę!!!
Pat nie pisz tak prosze. W sklepach te maskotki tez sa zywe i ja zycze im wspanialych domkow gdzie beda rozpieszczane, poza tym nigdy nie wiesz jakie ktos ma doswiadczenia. Ja osobiscie po rozmowie przedadopcyjnej w innym stowarzyszeniu mialam bardzo zle doswiadczenia.. a takich stowarzyszen generujacych zle emocje jest  wiecej... i nie dziwie sie ze sie ludzie zniechecaja, gdybym nie miala doswiadczenia z spk to po tamtych doswiadczeniach nie bawilabym sie w "pomaganie" lub pseudopomaganie-bo takie mialam odczucia
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1247 dnia: Marzec 31, 2014, 17:53:36 pm »
I tutaj Klaudia masz rację - sama mam podobne doświadczenia i jeżeli ktoś jest zniechęcony do wizyt P/A lub po prostu krępuje go taki sposób - niech ma prawo z niego zrezygnować, bo zasady są proste. Nie znaczy to, że byłby złym opiekunem dla zwierzęcia przecież.. są tacy, co się godzą na wizytę, a potem królika w klatce 50 cm trzymają.. Żadnej reguły nie ma..
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline pat88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1466
  • Płeć: Kobieta
  • Bunnies have slaves- 100% PRAWDY
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1248 dnia: Marzec 31, 2014, 18:49:39 pm »
Walić ich :2guns: Nie są godni by przyjąć pod opiekę żywą istotkę, więc lepiej niech lecą do sklepu po maskotkę!!!
Pat nie pisz tak prosze. W sklepach te maskotki tez sa zywe i ja zycze im wspanialych domkow gdzie beda rozpieszczane, poza tym nigdy nie wiesz jakie ktos ma doswiadczenia. Ja osobiscie po rozmowie przedadopcyjnej w innym stowarzyszeniu mialam bardzo zle doswiadczenia.. a takich stowarzyszen generujacych zle emocje jest  wiecej... i nie dziwie sie ze sie ludzie zniechecaja, gdybym nie miala doswiadczenia z spk to po tamtych doswiadczeniach nie bawilabym sie w "pomaganie" lub pseudopomaganie-bo takie mialam odczucia

Nie !! nie !!  nie !! bardzo żle  mnie dziewczyny zrozumiałyście , mnie chodziło o to,że mają udać się naprawdę do sklepu po maskotkę królika, taka pluszową ....
Qrcze nigdy bym tak nie pomyślała,że zamiast adopcji mają sobie kupić żywego króliczka , no co wy ?? Poza tym uważam,że dobrze się stało i że skoro spieniali juz teraz to lepiej niech sobie darują...innymi słowy darymny futer  :/

Ale Sicca też ma racje reguły nie ma , nieudane adopcje też się zdarzają  :(
Jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy. Obojętność na krzywdę to bierne zwyrodnialstwo. Moje banusie http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16104.new.html#new

[/url]



Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1249 dnia: Marzec 31, 2014, 18:51:41 pm »
Nie wydaje mi się, by ktokolwiek miał prawo do oceny, czy osoba, która nie chce spotkania przedadopcyjnego jest godna albo nie godna. Bez przesady.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline pat88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1466
  • Płeć: Kobieta
  • Bunnies have slaves- 100% PRAWDY
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1250 dnia: Marzec 31, 2014, 18:56:28 pm »
Wyrażam tylko swoje subiektywne zdanie, a do tego chyba mam prawo.
Jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy. Obojętność na krzywdę to bierne zwyrodnialstwo. Moje banusie http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16104.new.html#new

[/url]



Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1251 dnia: Marzec 31, 2014, 19:00:32 pm »
Oczywiście, każdy sam świadczy o sobie :)

Zgago, co tam u nowych pensjonariuszy w nowym tygodniu? :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1252 dnia: Marzec 31, 2014, 19:00:51 pm »
A są jacyś inni zainteresowani Buniem? Mniej przestraszeni rozmową przedadopcyjną? ;)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline pat88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1466
  • Płeć: Kobieta
  • Bunnies have slaves- 100% PRAWDY
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1253 dnia: Marzec 31, 2014, 19:05:46 pm »
A są jacyś inni zainteresowani Buniem? Mniej przestraszeni rozmową przedadopcyjną? ;)

dobre pytanie w świetle :

Zainteresowanie Buniem jest ogromne i chyba mogę powiedzieć, że potencjalny domek jest blisko. (...)


...Poprostu po co dawać złudne nadzieje i zawracać gitarę, chyba zasady adopcji są jasne, a nie tylko dla wtajemniczonych. Więc takie zerwanie się z drzewa w ostatnim momencie mnie zwyczajnie dziwi  :> Dlatego uważam, jak uważam  :krzywy2
Jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy. Obojętność na krzywdę to bierne zwyrodnialstwo. Moje banusie http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16104.new.html#new

[/url]



Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1254 dnia: Marzec 31, 2014, 23:02:36 pm »
Rozmowa w sprawie Bunia jutro w Rudzie Śląskiej. Poza tym jutro jedziemy się szczepić całą bandą. Szalony Kajtek wariuje, Nuta dystyngowanie ma wszystko pod omykiem, Ciapek wyjechał na DT.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1255 dnia: Kwiecień 01, 2014, 08:06:56 am »
Rozmowa w sprawie Bunia jutro w Rudzie Śląskiej. Poza tym jutro jedziemy się szczepić całą bandą. Szalony Kajtek wariuje, Nuta dystyngowanie ma wszystko pod omykiem, Ciapek wyjechał na DT.
No i super :) Nutko, wirtualna matka jest z Ciebie dumna :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Justyna :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Płeć: Kobieta
    • EkoStraganik
  • Lokalizacja: Namysłów i Jaworzno
  • Moje króliki: Kitka vel Kinia
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1256 dnia: Kwiecień 01, 2014, 12:58:18 pm »
Rozmowa w sprawie Bunia jutro w Rudzie Śląskiej.
Trzymamy kciuki :doping:

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1257 dnia: Kwiecień 01, 2014, 18:41:08 pm »
Zaczynamy krótkie wpisy z cyklu raczkujące początki inspektora do spraw adopcji

...() 22 marca trzeba króliki zaszcepić - nie moge, nie dam rady(...)......
.....kilka dni poszukiwań Raczka - bez rezultatu....
....  26 marca... Mamo przyjedź, muszę zaszczepic króliki.....
....masa formularzy dotyczących Bunia - i lipa
.... 31 marac - dzwonię - przedstawiam się (w szkole głosno, bo przerwa - ugaduję wizytę - pytam o ulicę - trzaska w słuchwcę i zapisuję Lipowska w Rudzie Śląskiej...
.....1 kwietnia - nikomu nie jest do śmiechu.....rano praca w południe do szczepienia z całym ZP plus moja Kica (ta, od razu spiewa) i jedziemy. Króliki zdrowe, przebadane i zaszczepione. Jadę do Rudy Sląskie na ulicę Lipową a tu nie ma podanego numeru...dzwonię....to nie Lipowa tylko ulica Lipa....no ale nawigacja pokazuje dwie Lipy - Adama i Winecntego.....dzwonię....to Wincentego..jadę..telefon się rozładowuję i po nawigacji.... stoję w korku przez centrum.... 2 godzina.....wracam, byle do autostrady.... do domu, do dziecka - 5 godzin nie ma mnie już w domu.....zjazd z autostrady, na rowerze przewraca się kobieta, widzę z daleka.....kolejne samochody jadą a ona leży....zatrzymuję się i tamuję ruch, pomagam wstać, pytam co Pani? ONA nie wie. Krzyczę do samochodu - pomóż mi Pan.... facet wysiada i mówi do mnie - Pani - ona narombana, ona tu mieszka. To auta moj ją rozjechać? pytam (mam katar i nic nie czuję). Pomagamy razem kobiecie wstać i usiąść na pobaczu....... i do jakich wniosków dochodzę? Gdym na pryma aprylis nie pomyliła ulic (a właściwie moja nawigacje) to nikt by jej nie pomógł.... i znowu Lipa
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2014, 19:26:43 pm wysłana przez zgaga14 »



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1258 dnia: Kwiecień 01, 2014, 18:56:47 pm »
Kasiu, niezły kawałek prozy ;-)
a tak poważnie - pierwsze koty za płoty, masz dość, to widać, ale będzie dobrze! Wiesz już w końcu, gdzie miałaś trafić, na którą Lipę? Ściskam Cię, nieustraszona bojowniczko królicza :bukiet
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgagusiowe Przytulisko
« Odpowiedź #1259 dnia: Kwiecień 01, 2014, 19:07:40 pm »
Kasiu żadnych załamek- masz ręke do uszatych jak mało kto więc będzie tylko lepiej:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!