Autor Wątek: Produkty Herbal Farm  (Przeczytany 21226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 09, 2012, 12:56:18 pm »
ja od dawna używam węgrowskiego z ziołami- to obecnie nasze jedyne źródło ziół- oprocz tych co choduje dla małej w doniczkach czyli bazyli, tymianku, majeranku, oregano, szałwi i mięty- i to jest ulubione siano małej a 3,5 za paczke to jeszcze do wytrzymania
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 09, 2012, 13:05:55 pm »
ja za to sianko zapłaciłam 6,5zł... zdzierstwo jak cholera, ale w czasie kiedy dziewczyny jeszcze niewiele mają ususzone, moje zapasy się skończyły i został mi tylko mniszek, to już jestem w stanie ścierpieć tą cenę..... zobaczymy jakie suszki mi przywiozą do sklepu... i po ile....

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 09, 2012, 13:31:31 pm »
ja od dawna używam węgrowskiego z ziołami- to obecnie nasze jedyne źródło ziół- oprocz tych co choduje dla małej w doniczkach czyli bazyli, tymianku, majeranku, oregano, szałwi i mięty- i to jest ulubione siano małej a 3,5 za paczke to jeszcze do wytrzymania
Marta dostalam informacje od Gajki gdzie mozna kupic te ziola suszone firmy hrobacza laka. One sa super wysuszone pachnace i wogole. Sklepik to taka budka blaszana w Warszawie Anin ale jak cos to moge ci napisac na PW gdzie znajduje sie sklep.

ja za to sianko zapłaciłam 6,5zł... zdzierstwo jak cholera, ale w czasie kiedy dziewczyny jeszcze niewiele mają ususzone, moje zapasy się skończyły i został mi tylko mniszek, to już jestem w stanie ścierpieć tą cenę..... zobaczymy jakie suszki mi przywiozą do sklepu... i po ile....
Jak cos moge Ci kupic tam gdzie ja na ten moment kupuje suszki i wyslac Ci priorytetem. Ja bede w nastepny poniedzialek w sklepie robic zakupy bo jeszcze mam koniczyne, babke i mniszek.
Choc wiem ze masz lepszy dostep niz ja :P Jak cos zawsze sluze pomoca :)

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 09, 2012, 13:33:46 pm »
SiM nie wiem czy to by się opłacało. priorytet chyba z 12zł kosztuje a to w rozbiciu na 2-3paczki sianka daje tą samą cenę co u mnie pewnie. A więcej nie wsadzi się do jednej paczki bo od razu cena wysyłki większa....

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 09, 2012, 14:06:20 pm »
Vitakraft u nas tutaj czesto ma mole :(

do herbalfarm napisalam jeszcze raz, jak znajde kiedys czas to zadzwonie i spytam sie czemu olewaja

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 09, 2012, 14:34:37 pm »
Vitakraft u nas tutaj czesto ma mole :(

do herbalfarm napisalam jeszcze raz, jak znajde kiedys czas to zadzwonie i spytam sie czemu olewaja

Dzwonilam juz 2 razy i mowia ze nie moga udzielic zadnych informacji dopoki wlascicielka nie wroci z L4 - a jest na nim od poczatku kwietnia. I zeby pisac maila do niej, a jak pow ze pisalam 2 razy to uslyszalam ze trzeba cierpliwie poczekac....Wiec blagam ale poprostu porazka.....:/


SiM nie wiem czy to by się opłacało. priorytet chyba z 12zł kosztuje a to w rozbiciu na 2-3paczki sianka daje tą samą cenę co u mnie pewnie. A więcej nie wsadzi się do jednej paczki bo od razu cena wysyłki większa....

No w sumie moze i racja ale jak cos babka, mniszek i koniczyna kosztuja po 5,5zł za 150gr. :)
Moze jakis transport do Sanoka darmowy znajdziemy :P :P

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 07, 2012, 07:39:05 am »
Nadal brak odpowiedzi na @. Nie moze ktos z Was z polski zadzwonic?

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 07, 2012, 08:21:50 am »
Ja dzwonilam szefowa dalej nie dostepna. Od 3 miesiecy mowia by pisac maila na ktorenikt nie odpowiada, a wyslalam ich z 5.

Wątek do zamknięcia :)