Autor Wątek: Produkty Herbal Farm  (Przeczytany 23368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 11, 2012, 21:53:55 pm »
Jeżeli będzie jakieś zbiorowe zamówienie to Staszek i Fikus też są chętni :)

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 11, 2012, 22:23:40 pm »
Napisałam do nich wiadomość z pytaniem czy można ich znaleźć w jakiś sklepach na podkarpaciu (z racji tego, że we wrześniu ich produkty były u nas dostępne, o tym też wspomniałam). Czekam na odpowiedź. Może jak zobaczą że sporo nas interesuje się ich produktami to zaczną działać i jakoś je rozpowszechniać..... miejmy nadzieję. Mojej małej suszki się już kończą a do lata daleko :(

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 12, 2012, 07:28:35 am »
Ja to nie mam od miesiaca zadnych :( ...heh pozostaje nam tylko czekac na odpowiedz od nich....

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 12, 2012, 08:50:54 am »

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 12, 2012, 09:39:56 am »
oooo genialnie...tylko ja potrzebuje babki, ale napisze do tej osoby na allegro moze bedzie miala jakos w miedzy czasie :D Kasia bardzo dziekuje  :przytul:

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 12, 2012, 10:36:09 am »
ejjj ale ja jestem głupia :D dopiero na allegro zobaczyłam że ostatnio kupiłam sianko z Herbal Farm u siebie -_-" wcześniej nawet nie patrzyłam na firmę a moja Pepa się nim strasznie zajadała. Dopiero po worku na allegro poznałam że miałam to samo tylko z różą. Jak mają ich sianka w sklepie to mogą ściągnąć też inne produkty.... :D

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 12, 2012, 10:56:46 am »
Nie wiem czy sciagna bo z tego co mowili to sie wycofali ze sprzedazy do sklepwo, ale zapytac mozesz :)

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 16, 2012, 08:07:51 am »
Dziewczyny i jak odpisali wam cos??? ja bede tez dzisiaj do nich dzwonic kolo poludnia bo mi nic nie odpisali. Narazie na szczescie dzieki Gajce :) kupilam chociaz koniczyne i mniszek ale i tak mi to starczy na najwyzej tydzien :/

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 16, 2012, 08:29:43 am »
Nie, ale jak zadzwonisz to sie nic nie dowiesz bo to tylko ta szefowa cos wie-

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 16, 2012, 08:54:51 am »
A mowili Ci moze ile szefowa bedzie na zwolnieniu??? nawet na maila nie odpisuje :/

EDIT
Napisalam kolejnego maila. Czekam na odpowiedz od Pani Kanii jesli jednak nie odpisze poszukam w necie firmy HROBACZA ŁĄKA i daruje sobie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2012, 10:14:20 am wysłana przez SiM:) »

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 16, 2012, 16:19:52 pm »
Nie mowili, mowili tylko ze chora. ja nie moge co chwila dzwonic do polski bo to za drogo wyjdzie-

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 18, 2012, 11:32:32 am »
Dzownilam tam dzisiaj i niestety kierowniczka nie mowi kiedy wroci, podbno chorobowe sie przeciagnelo, pracownicy nie wiedza do kiedy. Heh.... :/

EDIT
Znalazlam strone gdzie pan sprzedaje liście suszone różnego rodzaju, oraz korzenie i suszone owoce i ziola.  Moze komus sie przyda link http://www.herbalist.pl/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 13:42:17 pm wysłana przez SiM:) »

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 22, 2012, 16:08:42 pm »
Hej:) czy ktoś dostał już jakąkolwiek odpowiedź od Herbal Farm?

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 22, 2012, 17:56:20 pm »
Hej:) czy ktoś dostał już jakąkolwiek odpowiedź od Herbal Farm?
Nie wogole olewaja i dzwonilam i pisalam 2 razy, wlascicielka na zwolnieniu lekarskim i niewiadomo kiedy bedzie. Ja sadze ze pewnie dopiero po przerwie majowej...:/

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 22, 2012, 18:29:29 pm »
no bo myślałam że tylko mojego maila ignorują ale jak widzę więcej klientów mają w poważaniu....

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 09, 2012, 12:08:44 pm »
Odświeżam wątek. :brawo:
Na maila nie dostałam jak dotąd żadnej odpowiedzi, ale.... w moim sklepie zoologicznym Pani powiedziała, że Herbal Farm jest ogólnie dostępną firmą na hurtowniach zoologicznych toteż od ręki dostałam sianko
, a suszki Pani powiedziała, że przywiezie z następną dostawą towaru. Dziwne, że nikt nie reaguje na nasze pytania :/ Szkoda jak cholera bo siano i te suszki, które już wypróbowałam są świetne! Świeżo przyniesionym siankiem różanym pachnie w całym domu! W worku faktycznie są płatki róż,
a nie jak udało mi się już spotkać u innych firm w lepszym przypadku zmielony pył, a w gorszym po prostu brak "dodatku". Widać, że to sianko jest w 100% "tworzone" jako posiłek, a nie ściółka dla uszu. Sianko jest drobne. Długie, ale cieniutkie. Mój Marley się już nim zajada i pierwszy raz jak dotąd chrumka przy jedzeniu!!!! To kolejny dowód, że ich produkty są świetnej jakości.... szkoda, że o kontakcie z klientem nie można powiedzieć tego samego :(
PS. zdjęcia wzięłam z internetu, bo po co robić skoro te w sieci dokładnie pokazują jakość sianka :co_jest

Offline ewer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 09, 2012, 12:26:15 pm »
Mi w jakimś sklepie internetowym napisali że Herbal Farm zaprzestał produkcji towaru

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12082
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 09, 2012, 12:43:17 pm »
Ja też gdzieś to czytałam ale dziewczyny zobaczcie tutaj :

http://bestanimal.pl/pl/c/Siana-i-ziola/264/1/phot

jest jeszcze Vitakraft mają tylko mniszek lekarski i jabłko,babka lancetowata i koniczyna.Tak naprawdę to królikowi do szczęścia potrzebne są właśnie babki i mniszek lekarski - tak cytuje brytyjski lekarz weterynarii Dr.John Burns.

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 09, 2012, 12:49:44 pm »
No ja niestety tez do dzzisiaj nie dostalam odp na maila, ale Pani w sklepie w Aninie ma mi sciagac wszystko z hurtowni co bede potrzebowac oprocz firmy ZuZali.
A siano zaczelismy uzywac wegrowskie z ziolami, drogie i paczka dziennie mi schodzi za 5zl ale juz nie mam pomyslu co kupic.
Dzieki Monika za link :)
Na nasze szczescie sa dziewczyny na forum, ktore susza ziola i maja do nich dostep :D

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12082
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 09, 2012, 12:52:59 pm »
No właśnie zapomniałam o Aguleks i misia01 że one mają teraz suszki,my też już mamy swoje ususzone a co lepsze mamy też "firmową" etykietę na suszki - Niusi i Krispiego :) Zaraz idę po suszarkę na grzejnik i będę suszyć liście czarnej/czerwonej porzeczki,liście jeżyny,liście truskawek,liście malin :)