Autor Wątek: Produkty Herbal Farm  (Przeczytany 21217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Produkty Herbal Farm
« dnia: Kwiecień 10, 2012, 09:07:23 am »
Załozylam ten watek, gdyz na temat tych produktow pisalismy w watku  "Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy" :P
Ja chcialabym ta firma zastapic Zuzale, czy ktos moze podawal suszki lub siano tej firmy ??? http://www.herbalfarm.pl/
Napisalam do nich maila w sobote gdzie mozna znalezc ich produkty w necie bo na ten moment znalazlam 4 sklepy internetowe ktore maja pojedyncze sztuki tej firmy. Mam nadzieje ze produkty beda lepsze niz Zuzala i moze zejda z ceny jak beda mieli wiecej klientow :D

Mam nadzieje ze tusiatko_1987  tez nam napisze jak tam rozmowa z szefowa i czy jest mozliwosc sprzedazy detalicznej :)
 

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2012, 11:06:02 am »
Wlasnie dzwonilam ale tej szefowej nie ma, zachorowala, ale polecili mi zebym napisala @ to zaraz napisze :)

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2012, 11:28:02 am »
Ja podawałam te produkty. U mnie w mieście były dostępne pół roku temu, teraz zastąpiły je herbal pets niestety. Udało mi się kupić malinę i truskawkę (liście), pokrzywę i melisę albo miętę już nie pamiętam. Trzeba przyznać że jakość suszków była idealna! Duże porządnie wysuszone liście! Moja Pepa się nimi zajadała. Nie chwyciła się jedynie pokrzywy ale to chyba z braku sympatii do tego zielska.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2012, 11:42:16 am »
ja tez rezygnuje z zuzali i dopoki aguleks nie ma paczek jestem tym hf zainteresowana- zuzala jest skreslona dla mnie tydzien temu znowu syf mi przyszedl z plesnia koniec miarka sie przebrala sklepy stacjonarne w wawie tez rezygnuja (i pare internetowych) a w moich lecznicach ( w tym medicavecie) tez ich przestrzege- nie pozbieraja sie ci .... oszusci- pieniadze biora garsciami a potem truja nam zwierzaki
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2012, 11:44:37 am »
Wlasnie dzwonilam ale tej szefowej nie ma, zachorowala, ale polecili mi zebym napisala @ to zaraz napisze :)

Tusiatko ja do nich napisalam maila i do teraz nie dostalam zadnej odpowiedzi na niego.... :/

ja tez rezygnuje z zuzali i dopoki aguleks nie ma paczek jestem tym hf zainteresowana- zuzala jest skreslona dla mnie tydzien temu znowu syf mi przyszedl z plesnia koniec miarka sie przebrala sklepy stacjonarne w wawie tez rezygnuja (i pare internetowych) a w moich lecznicach ( w tym medicavecie) tez ich przestrzege- nie pozbieraja sie ci .... oszusci- pieniadze biora garsciami a potem truja nam zwierzaki

Ja juz w Medicavecie powiedzialam o tych suszkach 2 razy by je wycofali ale nic sobie z tego nie robili, uslyszalam tylko ze tez im pare razy przyszly partie z molami :/
Dlatego tak strasznie zalezy mi na tej firmie bo moje maluchy od miesiaca nie jedza zadnych suszek :/ A w internecie znalazlam tylko ta firme polska, bo reszta to zagraniczne.....

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2012, 11:54:29 am »
taa medicavetowi to chyba tylko na pieniadzach juz zalezy- zgadzam sie dr Rzepka jest swietna- ale jak mi sie krolik dusil i byli uprzedzeni ze jade taksowka na sygnale do nich (sami kazali sie spieszyc) to na miejscu 1,5 h nit nie raczyl podejsc mimo ze juz pyszczek otwieral (moieli pilna konsultacje w sprawie sterylizacji zdrowego krolika)- sterylizacja sie bardziej oplaca od zwyklej wizyty i jest latwiejsza od ratowania zycia
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2012, 12:03:59 pm »
taa medicavetowi to chyba tylko na pieniadzach juz zalezy- zgadzam sie dr Rzepka jest swietna- ale jak mi sie krolik dusil i byli uprzedzeni ze jade taksowka na sygnale do nich (sami kazali sie spieszyc) to na miejscu 1,5 h nit nie raczyl podejsc mimo ze juz pyszczek otwieral (moieli pilna konsultacje w sprawie sterylizacji zdrowego krolika)- sterylizacja sie bardziej oplaca od zwyklej wizyty i jest latwiejsza od ratowania zycia
Dokladnie, zauwazylam to samo jak bylam teraz z maluchami na wizycie, zaplacilam ponad 700zl i jak powiedzialam ze jedyna rzecza zepsuta jaka jadly sa suszki to uslyszalam zebym nie przesadzala z takimi wypowiedziami i zaczeli mnie pouczac na temat zywienia (byla to dr psio-kocia ;/ Dr Rzepka super, Dr Damian tez ale ja chyba zaczne gdzie indziej szukac lecznicy, ktorym zalezy na zwierzakom. Marta ja na Twoim miejscu bym ich chyba tam pogonila, baaardzo Cie podziwiam bo ja jestem zlosnica i choleryczka i potrafie raban zrobic bez powodu :P

Offline Aguleks

  • Moderator
  • **
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2012, 12:12:41 pm »
zaplacilam ponad 700zl
ło matko i córko!!!! to jakaś niewyobrażalna kwota jest, nie martwcie się postaram się wspomóc Wasze uchole w smakowite zielsko, wczoraj na spacerze spostrzegłam, że już wyłoniły się małe mniszki (mniszeczki) krwawnik, babeczki ;) tak więc jak pogoda dopisze to miesiąc jeszcze i będą całe kępy rosły. Juz omówiłam z moim tatą plan działania. Tak więc będe "darła" ile się da
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2012, 12:14:15 pm »
dr Damian to ten mlody facet ok 30? jak tak to idiot aktóry rwiesie do króli a nie ma o nich pojecia- nawet zastrzyku nie umie zobic nigdy wiecej, psio kocia- czyli Dziublińska jak mniemam- jest bardzo dobra ale króle to nie jej broszka i od razu o tym mówi- bez rzepki czy kaminskiej na telefonie nie polecam w ciezkich przypadkach

ps co do awantury- gdy ci zwierze które kochasz najbardziej umiera niemasz sily na awantury zwl jak prawie nie spisz od 12 dni- umarl4h pozniej a dokladniej dokonali eutanazji bo juz oddychal tylko pyszczkiem 4h w komorze tlenowej nie pomogly, zapadly sie miesnie klatki i mówily ze smierc to kwestia kilku minut a nie chcialam by cierial- w trakcie usypiania stracilam przytomnosc 9trzymalam go wtedy na rekach- mój piotrek mnie lapal)
ja po prostu plakalam i blagalam ich o pomoc olali mnie - po 1,5h podeszli- tylko kasa sie dla nich liczy!!!!!!!!!!!! jak tylko jestem w liblinie zawsze do zietka wioze (rzepka robila sterylizacje tylko dlatego ze zietek nie jest chirurgiem - gdyby byl on by operowal- ufam mu w 200% i nawet najwiekszy nerwus i agresor uszaty garnie sie do niego- jest calkowicie poswiecony zwierzetom i walczy o nie do konca- nie raz dzwonilam o 2 w nocy do niego jak cos sie dzialo i potrzebna byla pomoc  chociaz zdalna

ps Aga 700zl to nic- ja walcza o snickersa 2000zl za 6 krotkich wizyt- zadnej operacji nie bylo
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 10, 2012, 12:15:18 pm »
Ja wiem ze kiedys z nimi pisalam i szybko byly @ (ale jak mowie teraz szefowa chora) i byla mozliwosc zamowienia a ze w sklepach nie ma juz to mi sami powiedzieli ze wycofali sie ze sprzedazy przez sklepy

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 10, 2012, 12:18:15 pm »
aga ja teraz bylam w lublinie i pewnie na majowke bede wiec jak beda zbiory daj cynka smsem (tel w pw wczesniej podawalam - stwor glodomor duzo jedzonka zamawia- zwlaszcza babkow:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2012, 12:18:36 pm »
ło matko i córko!!!! to jakaś niewyobrażalna kwota jest, nie martwcie się postaram się wspomóc Wasze uchole w smakowite zielsko, wczoraj na spacerze spostrzegłam, że już wyłoniły się małe mniszki (mniszeczki) krwawnik, babeczki  tak więc jak pogoda dopisze to miesiąc jeszcze i będą całe kępy rosły. Juz omówiłam z moim tatą
Aguleks wtedy przyjade do Lublina i bede Cie nosic na rekach :D bo ja nie mam nawet gdzie zbierac :(
A cena wiem ze nie mala, ale tyle krzykneli po leczeniu ich wiec co mialam zrobic??? musialam zaplacic :/ I powiedzialam ze nastepnym razem sie zastanowie zanim tam pojde....Dlatego tak strasznie tez nie chce dawac im tej Zuzali i szukam jakis sposobow by im kupic ale lepszej firmy :)

Ja wiem ze kiedys z nimi pisalam i szybko byly @ (ale jak mowie teraz szefowa chora) i byla mozliwosc zamowienia a ze w sklepach nie ma juz to mi sami powiedzieli ze wycofali sie ze sprzedazy przez sklepy
No to jesli maja w KRS sprzedaz detaliczna to zaden problem bedzie :D ale jesli nie, to beda musieli sie dogadac z jakims sklepem ....

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 10, 2012, 12:45:49 pm »
nie sądzę by odmówili sprzedaży produktów. jeżeli nie chcą pojedynczych opakowań sprzedać to może uda się jakoś zrobić z nas z forum jednego klienta.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 10, 2012, 13:17:21 pm »
nie sądzę by odmówili sprzedaży produktów. jeżeli nie chcą pojedynczych opakowań sprzedać to może uda się jakoś zrobić z nas z forum jednego klienta.
Napisalam tak ze ja pamietam ze ja sama bylam i jestem nadal zainteresowana ale mozliwe ze wlasnie uda nam sie zlozyc na wieksze zamowienie w pare osob:)

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 10, 2012, 13:28:32 pm »
no to czekamy na ich odpowiedź:)

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2012, 20:31:41 pm »
Tydzień temu już do nich pisałam, po tym, jak Pani z pobliskiego sklepu powiedziała, że odesłała zioła Zuzali bo przyszły pokruszone, w okruszkach no i klienci się skarżyli. Nikt mi jednak z Hrrbal Farmu do tej pory nie odpowiedział..może faktycznie to przez to że szefowa chora. Wolałabym aby ich produkty były lepiej dostępne, bo wyglądają kusząco...:)
[/url]

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2012, 21:14:08 pm »
No wlasnie, musimy czekac.....heh ja tez potrzebuje tych suszkow na gwalt :D

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2012, 21:21:07 pm »
Ja to samo.  Byłam dziś w promenadzie w Kakadu w poszukiwaniu czegokolwiek, to była tylko babka Herbal Pets i różne mieszanki:/ Dobrze, że już wiosna to chociaż zrywam Bobkowi trochę świeżych gałązek..
[/url]

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2012, 21:30:38 pm »
Też bym chętnie zakupiła ich produkty!
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline Gajka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1142
Odp: Produkty Herbal Farm
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 11, 2012, 20:09:08 pm »
Za namową SiM miałam sprawdzić jakie to suszki my mamy. Otóż mamy Hrobaczą Łąkę, nie Herbal Farm. też na H :P tak czy siak suszki polecam, bo kupujemy je od roku i zawsze były ładne, świeże, pachnące, bez robali, a mała je wcina aż wióry lecą. Może to alternatywa dla Zuzali :)