Autor Wątek: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)  (Przeczytany 30084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 24, 2012, 10:50:33 am »
Irokezik napisz do mnie maila - magda.gralak@kroliki.net - wyślę Ci formularz adopcyjny :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 24, 2012, 12:42:42 pm »
Formularz na PK doszedł, ale nie wiem, czy to ta sama osoba. Pisze, żeby zamieszania nie było, bo ludzie czesto się myla PK z SPK.

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 24, 2012, 13:02:54 pm »
To ja wysłałam ten formularz. :-)
Rozumiem, że w takim razie tutaj formularza już nie wysyłać?

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 24, 2012, 13:24:38 pm »
Najlepiej napisz jeszcze raz do Magdy magda.gralak@kroliki.net coby miec pewnosc, ze wszystko doszlo tam gdzie trzeba :)
Posrednikiem adopcyjnym jest Ola, ale dzieczyny wspolpracuja ze soba i sa ze soba w stalym kontakcie.

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 24, 2012, 13:38:06 pm »
Z tego, co zrozumiałam, Irokezik nie napisała do Oli ani Magdy, a formularz wysłała przez PK. Jak tak, to chyba nie ma powodu zawracać jeszcze komuś głowę, a czekać na rozmowę z PK.

Przecież nie ma sensu prowadzić procedur u 2 Pośredników.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 24, 2012, 16:13:29 pm »
Tak jak napisała Eni. Wysłałam formularz tylko do "Przygarnij Królika", m.in. dlatego że tam było mi łatwiej uzupełnić formularz (piszę najczęściej przez internet w komórce).
Sorki za zamieszanie...

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 24, 2012, 16:50:28 pm »
Irokezik91  nic się nie stało :) Już z Olą z SPK doszłyśmy co i jak. Króliczki są na stronie Przygarnij i Stowarzyszenia i zrobiło się troszkę zamieszania.
Ale wszystko jest pod kontrolą . Jutro dostaniesz odpowiedź na swoje zgłoszenie.

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 24, 2012, 18:18:01 pm »
Super w takim razie czekam e-maila. :)

Co myślicie o takich kojcach i jaka w ogóle jest różnica między nimi poza ceną (chciałabym go używać jako klatki w domu, sporadycznie na zewnątrz)? -- > http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatka_dla_gryzoni/kojec_gryzoni/drewniane_ramamy/95073 , http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatka_dla_gryzoni/kojec_gryzoni/drewniane_ramamy/61253  Będzie wystarczający dla dwóch królików?
Czy raczej powinnam się zdecydować na większy? -- > http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatka_dla_gryzoni/kojec_gryzoni/drewniane_ramamy/189185

Ogólnie chciałabym by króliczki były bezklatkowcami, a zamykane były tylko wtedy gdy będzie to konieczne (np. dziecko nie dawało im spokoju, za bardzo by szarżowały w czasie gdy ja pracuję lub śpię...).

Offline konsta16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 24, 2012, 18:42:41 pm »
ja wysłałam formularz.Może się jednak uda adoptowac:P

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 24, 2012, 18:58:33 pm »
a wysłałam formularz.Może się jednak uda adoptowac:P

O adopcji zadecyduje Pośrednik -Pośredniczki :) Wybiorą najlepszy domek dla akurat tych króliczków.

Co myślicie o takich kojcach i jaka w ogóle jest różnica między nimi poza ceną (chciałabym go używać jako klatki w domu, sporadycznie na zewnątrz)? -- > http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatka_dla_gryzoni/kojec_gryzoni/drewniane_ramamy/95073 , http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatka_dla_gryzoni/kojec_gryzoni/drewniane_ramamy/61253  Będzie wystarczający dla dwóch królików?
Czy raczej powinnam się zdecydować na większy? -- > http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatka_dla_gryzoni/kojec_gryzoni/drewniane_ramamy/189185
Takie rozmowy lepiej prowadzić w dziale akcesoriów - jest temat o zagródkach. Wtedy nie będziemy zaśmiecać wątku króliczków a inni będą wiedzieli, że się dopytujesz ws kojca.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Franczopanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 24, 2012, 19:06:41 pm »
u mnie Bielitek biega cały czas luzem i jeszcze nic nie zbroił ani nigdzie nie nasiusiał, a Didi mimo że kojec jest cały dzień otwarty to jakoś nie chce wychodzić ( może obawia się natarczywego Eduarda) choć przed sterylką była bardziej odważna i sama próbowała wszystko i wszystkich gwałcić. Na noc Bielitek idzie do Didi i razem są zamknięci do ok godziny 5 rano kiedy to jednym bezszelestnym susem przeskakuje 60cm i słyszę już tylko galop pazurków na panelach. wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest taki kojec z zakrywaną górą  http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatka_dla_gryzoni/kojec_gryzoni/metalowy/61136  

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 24, 2012, 20:59:51 pm »
Eni, już napisałam w temacie o zagródkach. :)
Franczopanda, super, że króliczki są takie czyste. :) Te kojce mają zakrywaną górę, więc nie będą króliczki uciekać. ;)

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 25, 2012, 22:41:22 pm »
Dowiedziałam się, że ktoś jeszcze poza mną wysłał formularz adopcyjny...  :bejzbol
A tak a poważnie to cieszę się, że ktoś jeszcze chce adoptować króliczki. Najważniejsze by znalazły dobry domek.  :icon_smile
Ja już jestem po rozmowie przed adopcyjnej. Czekam teraz na dalsze info co dalej, a ja... już zaczęłam powoli ogarniać, zabezpieczać mieszkanie i rozglądać się za akcesoriami dla króliczków.  :icon_biggrin

Offline konsta16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 26, 2012, 14:58:35 pm »
Najważniejsze żeby znalazły domek i duuużo miłości właścicieli. Ja jeszcze żadnej rozmowy nie miałam bo narazie tylko formularz wysłałam ale nawet jeśli nie uda mi się z tą parką to jest jeszcze wiele królików do adopcji. Najlepiej to bym wszystkie adoptowała ale nie da się. Najważniejsze jest szczęście uszaka :P

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 28, 2012, 23:07:04 pm »
Właśnie dostałam info, że Didi i Bielitek dołączą do mojej rodziny!!! Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę!  :hura: :hura: :hura:
Sądzę, że za około dwa tygodnie przyjadą już do mojego domu.  :icon_biggrin

Offline Franczopanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 29, 2012, 09:49:02 am »
Witaj nowa opiekunko Didi i Bielitka :))  Gratuluję tak szybkiego i pozytywnego finału adopcji :) Chciałabym zadzwonić wieczorem do Ciebie jeśli nie masz nic przeciwko temu ...dogadać parę spraw przeprowadzki D&B :)

Podaj mi proszę nr do Ciebie na PW a ja wieczorkiem zadzwonię... może ok 19-20-stej?
Pozdrawiam serdecznie i bardzo się cieszę  :hura:
Tak na marginesie -nie mogę wysłać wiadomości prywatnej bo nie pokazują mi się litery na obrazku a odsłuchane nie pasują, mam nadzieję, że nie będziesz miała tego problemu.
Do wieczorka 
 :papatki

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 29, 2012, 10:15:12 am »
Franczopanda mam dokładnie ten sam problem z pw, więc podaje tutaj -- > 517 973 713.
Dzwoń o której chcesz byle przed 20, bo mi się dziecię obudzi. ;)

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 29, 2012, 11:10:18 am »
Super że się zdzwonicie ;) Teraz tylko potrzebny transport. Irokezik przygotuj sie na długa pogawędkę , bo Franczopanda to straszna gaduła  :lol

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 29, 2012, 11:15:43 am »
Ja też jestem gadułą, a po za tym mam głupi zwyczaj przerywania innej osobie w środku zdania.  :icon_redface

Offline Franczopanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 29, 2012, 11:52:13 am »
Azi gdybyś mi czasem przerwała to bym tyle nie gadała ;p ...ale z Etiudą to nas nikt nie pobije :p
Irokezik obiecuję nie fandzolić ... tylko to co najważniejsze ;)
Zadzwonię jak tylko mój mąż wróci z pracy żeby dorwać się do jego darmowych minut ;p to będzie ok 19-stej