Autor Wątek: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)  (Przeczytany 30092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Franczopanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« dnia: Kwiecień 02, 2012, 08:43:18 am »
Witam,
Chciałabym przedstawić parkę młodych króliczków biały Bielitek oraz czarna Didi.
 Zostały oddane jak większość króliczków z powodu alergii.
Oboje są bardzo przytulaśne i bardzo łagodne. Pochłaniają bardzo duże ilości sianka i uwielbiają obgryzać gałązki. Powoli wprowadzam im warzywka i eliminuję granulat Alex na Cuni Complete. 


Na dzień dzisiejszy tylko biały jest wykastrowany ale czarna już jutro ma zabieg sterylizacji :) jak tylko przejdzie okres rekonwalescencji będą gotowe do adopcji- oby jak najszybciej ktoś je pokochał żeby w swoim jeszcze młodym życiu nie musiały tak często zmieniać opiekunów do których się przywiążą. 
Bielitek ma krzywe siekacze więc trzeba je będzie przycinać.
Didi ma książkowy zgryz :)
 
http://adopcje.kroliki.net/rabbits/657#yield 

Maluchy zostały oddane z klatką ale to była moja bardzo stara 80 ( nie nadaje się dla dwóch króliczków i już tak zniszcona że pójdzie na śmietnik), kuweta była trójkątna i cała poobgryzana aż miała ostre krawędzie więc od razu ją wyrzuciłam. Zostało poidełko, kula i miseczka które należą do malców a dodatkowo dorzucam drewniany domek.

Zdjęcia na razie Bielitka a wieczorkiem postaram się o Didi.






Kto pokocha piękną parkę  :heart

Offline Franczopanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2012, 17:04:44 pm »
Fotki jeszcze gorące ;)
















Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2012, 17:37:22 pm »


cóż za rozkosz dla mych oczu!  :heart
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2012, 18:39:25 pm »
O rajuśku, jakie surykatki pocieszne  :bunny:  :DD Trzymamy kciuki za wspaniały domek gotowy na taką dawkę słodyczków  :zakochany:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2012, 18:43:36 pm »
ale sliczne zwlaszcza czarna- ach marzenie:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Franczopanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 03, 2012, 21:22:00 pm »
Didi już wysterylizowana -proszę  Panią Olę o aktualizację na str. adopcyjnej  :)
Bielitek dziś nie mogąc się doczekać Didi wyskoczył z tęsknoty przez 62 cm zagrodę  :niespodzianka  a teraz są niby razem ale jednak kraty są poważną przeszkodą w przytulaniu i pięlęgnowaniu się nawzajem. jeszcze troszkę wytrzymają a najważniejsze to żeby jakiś domek się znalazł gdzie razem będą żyli długo i szczęśliwie :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 03, 2012, 22:13:08 pm »
ogłoszenie zaktualizowane :)



Offline zaharka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2012, 11:57:57 am »
Uch, szkoda, że nierozerwalna parka :( Cudaczne są!

Offline almetka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2012, 21:21:41 pm »
Witam , chciałam się zapytać jaki jest ich stosunek do kota i psa? Miały jakiś kontakt czy zupełnie nic?

Offline Franczopanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 07, 2012, 13:07:57 pm »
Witam , chciałam się zapytać jaki jest ich stosunek do kota i psa? Miały jakiś kontakt czy zupełnie nic?
nie kontaktowały sie jeszcze z osobnikami innego gatunku ale do innego krolika Didi podchodzi odwaznie a Bielitek raczej ostroznie. Po sterylizacji Didi jeszcze moze sie zmienic ... do tej pory była bardzo pobudzona przez hormony i kiedy moj Edi podchodził pod zagrode 'nowych' Didi traktowała go z poł obrotu i pachniał potem mmmm ... kroliczo  :DD

aniołek99

  • Gość
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 17, 2012, 16:49:43 pm »
Ojeju śliczne! :bunny: Zakochałam się! :heart Gdybym tylko mogła chętnie bym je przygarnęła :DD

Offline Franczopanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 30, 2012, 12:25:39 pm »
Halo Halo przypominamy się  :DD
Maluchy wciąż czekają i przesyłają nowe fotki :)













na trawce robią takie figle że trudno okiem za nimi nadążyć. Od rana hasają w ogrodzie ale gdy im się znudzi to Bielitek grzecznie wraca do domu a Didi ani się śni wracać- chowa się w cieniu pod wiatą i nie sposób jej złapać  :diabelek

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 04, 2012, 13:01:55 pm »
Ale śliczna parka :zakochany:
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 19, 2012, 22:01:57 pm »
To niemozliwe, ze te cudaki nadal szukaja domu! Czy sa w ogole jakies zgloszenia w ich sprawie? :)

Offline Olinka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 20, 2012, 10:17:39 am »
Matko, ale cudaki! Domku, domku, jesteś pilnie poszukiwany :)

Offline Franczopanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 22, 2012, 13:15:09 pm »
Za tymi cudakami na pewno bardzo będę tęsknić. Napiszę parę słów o nich bo naprawdę są parką idealną - po pierwsze są bardzo czyste i poza kuwetą tylko kilka kulek można napotkać ale tylko w pobliżu kuwety (ani razu nie zmoczyły kanapy czy fotela).

Są idealnymi króliczkami bezklatkowymi... u mnie jest to trochę skomplikowane gdyż Didi bardzo spodobała się mojemu Ediemu i co ją widzi to próbuje ją "posiąść" ;) więc Didi zagradzam kojcem a Bielitek i tak przeskakuje kiedy chce więc biega już luzem od dłuższego czasu a Edi pozwala mu już wejść sobie na głowę i do swojej kuwety również :DD

Myślę że Bielitek jest w stanie zaprzyjaźnić się z każdą istotą- jest bardzo pokojowo nastawiony do swiata a przy tym bardzo odważny i sprawny np. kiedy Didi Bielitek i Edi są na ogródku to zgadnijcie kto przewodzi temu stadku ;) ... oczywiście Bielitek  :D- dzięki temu szkrabowi Edi poznał już każde miejsce w ogrodzie bo sam to nigdy nie miał na tyle odwagi  :balet: ...muszę jeszcze dodać a propos Bielitka i mojego Edka że od rana kiedy wstaję i otwieram okno balkonowe to obaj panowie pierwsi są w ogródku i jak już słońce jest za mocne sami wracają do domu gdzie padają na boczki i tak śpią dwa zdechloczki i nabierają ponownie siły do kolejnej eskapady

Didi bardziej płochliwa i sama boi się wyjść z domu- pewnie dlatego że ją wynoszę to nie zna drogi powrotnej i trzeba ją łapać a teraz mój mąż wyjechał w delegację i bidulka musi siedzieć do weekendu w domu bo ja z brzucholem nie jestem w stanie jej gonić. Z Happiness wojna na całego nawet w ogrodzie nie unikają się tylko wręcz dążą do starć ale to pewnie dlatego że to dwie samice. Generalnie jest spokojna daje się brać na ręce (pazurki sama jej obcinam bez najmniejszego problemu) jednocześnie jest bardziej zdystansowana do ludzi ale daje się głaskać a z Bielitkiem to się uzupełniają jak ying i yang ... są naprawdę przesympatyczne a mogłabym o nich pisać w nieskończoność ... szczególnie o Bielitku  bo to taki nieszkodliwy wariat  :jezyczek:

szukamy dla nich DT lub najlepiej od razu DS gdyż z czystościa ma problem mój Edi bo codziennie chodzi pod kojec swej ukochanej i znaczy teren bez opamiętania :/  więc rano zamiast szykować dzieciom śniadanie to muszę sprzątać zaminowany i podtopiony teren żeby mieć dostęp do blatu kuchennego :/ a że brzuszek mam już duży to i wysiłek większy... sami rozumiecie
Także proszę ładnie o domek dla parki cudaków :blaga:

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 23, 2012, 21:46:26 pm »
Chcę adoptować Didi i Bielitka!  :bunny: Muszę tylko ogarnąć mieszkanie (jestem w trakcie przeprowadzki), zabezpieczyć je i zakupić wszystkie akcesoria. Myślę, że może to potrwać jeszcze około miesiąc.
Czy mam już pisać w tej sprawie do osoby odpowiedzialnej za adopcję?

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2012, 21:51:58 pm »
Ja uwazam, ze jak najbardziej mozesz sie skontaktowac juz z posrednikiem adopcyjnym :)

Offline Franczopanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 24, 2012, 09:40:19 am »
zgadzam się z Tocha... adopcja + znalezienie transportu też troszkę potrwa więc nie ma co czekać tylko już pisać :)
pozdrawiam i trzymam kciuki

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: 9-cio miesięczne króliczki chcą skraść Twoje serce :)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 24, 2012, 10:45:40 am »
W takim razie już kliknełam "ADOPTUJ MNIE". :bunny:
Tylko jeszcze nie dotarł do mnie formularaz adopcyjny... Czy on przychodzi automatycznie na e-maila?