Autor Wątek: Nina - łowca ciem  (Przeczytany 3790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline frycza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Nina - łowca ciem
« dnia: Sierpień 22, 2011, 17:32:08 pm »
Witam,

pytanie mam z zakresu dość nietypowego...Od jakiegoś czasu Nina odkryła w sobie nutkę drapieżnika. Jeśli nie daj boże wpadnie nam do pokoju zbłąkana ćma a Nina dostrzeże ją swoim bystrym okiem to żywot ćmy można uznać za zakończony. Mój królik zachowuje się wówczas jak istna bestia, poluję na nią i zjada. Ćma krąży po podłodze a Nina za nią i łapie ją aż do skutku a za skutek można uznać pożarcie...Pierwszy raz widziałam coś takiego i przyznam że do teraz mnie to dziwi. Wet mówi, że jej to nie zaszkodzi, że w naturze króle jadają różne robale z przypadku, bo np nie zauważą, że któryś oblega listek, który akurat pałaszują. I wszystko ok tylko, że Nina najnormalniej w świecie goni to biedne stworzenie aż je zje, potrafi ją wręcz tropić i szukać, jeśli wpadnie do klatki.

Pytam więc, czy komukolwiek zdarzyło się zaobserwować takie zachowanie u króla???Co sądzicie na temat takiego zachowania?
Dodam, że oprócz tego Nina jest zupełnie normalnym, zdrowym i szczęśliwym uszakiem, tylko czasami gustuje w ćmach...:P
"Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany!"

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Odp: Nina - łowca ciem
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2011, 17:54:32 pm »
Baruś dla odmiany gustował w dżdżownicach.Jak mu się udało ją wykopać,to marny był jej los :icon_mrgreen

Offline frycza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nina - łowca ciem
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2011, 18:07:59 pm »
No proszę ;) czyli zdarzają się takie bestie jak moja ;P
"Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany!"

Offline basiacz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • Basiacz
Odp: Nina - łowca ciem
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2012, 21:02:38 pm »
mój Stefan natomiast z wielką pasją gania muchy...