Autor Wątek: Nowy  (Przeczytany 3539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia4_27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 304
Nowy
« dnia: Maj 15, 2012, 21:46:20 pm »
Hej
Dzis doszedl do nas nowy uszatek, sasiedzi dali nam swojego na przechowanie na kilka dni. Dzieli on (a w sumie ona) pokój z moim potworkiem (tez dziewczynka). Latala kolo nowej klatki ale chyba mogly by sie pogryzc przez kraty bo nowy spuscil uszy i wrogo wygladal.
 Niemam zamiaru ich puszczac razem ale jestem ciekawa co zrobic zeby nowy sie do nas przekonal. Znamy sie juz bo kilka razy u nich bylam i tez bralam go na rece ale jest strasznie dziki, chodzi tylko po dywanie, panicznie boi sie kafelek, w dodtaku zesral sie u nas na dywan i go obsikiwal, co to znaczy?
Ogólnie zajac boi sie wszytskiego, az strach bo wziasc na rece bo niewiadomo co mu strzeli do tej glowy skoczy spanikowany gdzies i tragednia raz dwa.

Postanowilam ze puki jest u nas to zajme sie nim jak trzeba i zrobie z niego krolika :P bo czlowieka z niego nie bedzie (bo moje to królikami nazwac juz nie mozna xd)
Tylko jak jak nim zajac?



Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nowy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2012, 22:15:14 pm »
Jeśli krolik jest u was tylko na kilka dni to odizolujcie go. Nie ma sensu stresowac go obecnoscia innego obcego krolika. To raz.
Dwa, boi się bo jest w nowym miejscu. Musi się oswoic. Najlepiej żeby mial cisze i spokoj.
Dlatego bron boze nie brac go na rece. Moze za jakis czas (o ile wlasciciele go do tego przyzwyczili).

Krolik jak zalatwil się (wnosze o kulture slowa bo "zesral się" jest wprost wulgarne i chamskie) na podloge to albo znaczy teren, albo nie umie korzystac z kuwety lub stoi ona nie tam gdzie powinna.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Nowy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2012, 22:41:34 pm »
Ja doradzam ostrożność w wierze w informacje o płci królika, ażeby potem nieszczęścia nie było.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan