Autor Wątek: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!  (Przeczytany 1244467 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3500 dnia: Maj 02, 2015, 15:08:08 pm »
Wspaniała wiadomość :) :) :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3501 dnia: Maj 02, 2015, 16:54:29 pm »
Tylko pamiętajcie - zgłaszacie nie jako osoby prywatne tylko jako SPK, bo to SPK zgodnie z ustawa ma status pokrzywdzonego w sprawach o znęcanie nad zwierzętami, a pokrzywdzony ma szersze uprawnienia niż tylko zgłaszający fakt popełnienia przestępstwa.

Offline core2a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Balbina
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3502 dnia: Czerwiec 01, 2015, 15:05:37 pm »
Jakie są powody oddania/wyrzucenia królika?
-mam uczulenie
-wyjeżdżam za granicę
-przeprowadzam się
-wyjeżdżam na wakacje
-kupiłam psa/kota/inne zwierze
-urodziło mi się dziecko
-znudziłam się/dziecko się znudziło
-jest agresywny/nieprzyjacielski
-sika na łóżko
-niszczy kable/dywan/meble, ogólnie jest diabłem i sieje spustoszenie...

Czy może nas coś jeszcze zaskoczyć? Oczywiście, że może...
Ten jegomość został zwrócony do sklepu zoologicznego po kilku miesiącach ponieważ.... dziecku nie podoba się KOLOR!
Tak, mały szkrabie, Twoją zgubą jest Twój kolor futerka... a może właśnie wygrałeś los na loterii?

A oto nasz nowy jegomość który dostał wdzięczne imię Tolek.



Tolek nie szuka już DS, już go znalazł, chociaż właściwie trafniej można powiedzieć, że to DS znalazł Tolka, swojego Tolka.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2015, 16:41:49 pm wysłana przez core2a »

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3503 dnia: Czerwiec 01, 2015, 15:24:45 pm »
Ludzie to mają kupę w głowie ...
Maluch jest piękny :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline core2a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Balbina
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3504 dnia: Czerwiec 01, 2015, 15:31:42 pm »
W Zakątku w ostatnich tygodniach rzeczywiście znowu zrobiło się tłoczno, poza uroczym barankiem, który dostał od nas imię Tolek, w biurze pojawiło się 6 maluchów, ale może zacznijmy od początku...

Wszystko zaczęło się kiedy otrzymałam ogłoszenie z Olixa - bardzo niepokojące ogłoszenie z treści którego wynikało że mamy do czynienia z pseudohodowlą, dodatkowo w ogłoszeniu była zaznaczona wysyłka pocztą, samo ogłoszenie przyprawiało o dreszcze. Od osoby, która pierwsza była na miejscu otrzymałyśmy informację dotyczącą tego w jak fatalnych warunkach żyły tam zwierzęta. Rozpoczęliśmy wspólnie poszukiwanie organizacji, która będzie mogła prawnie przeprowadzić interwencję.
Niepokojące było to, że na miejscu znajdowało się kilka maluszków, które mogły nie doczekać ratunku. Niewiele myśląc i w zasadzie bez żadnego planu udaliśmy się na miejsce w niedzielę 10.05.2015, mieliśmy tylko jeden cel - uratować maluchy - zupełnie prywatnie udało się wyciągnąć stamtąd 3 maleńkie kuleczki, całe umorusane w odchodach, z ogromnym wzdęciem, zarobaczone z podejrzeniem kokcydiów. Dzięki pomocy naszego cudownego weterynarza maluchy z każdym dniem mają się coraz lepiej. Nasze maluszki, dla których szukaliśmy WO pochodzą z tego samego miejsca, co pozostałe króliki uratowane z interwencji, która odbyła się 13.05.2015 roku. W interwencji którą formalnie i pod kątem prawnym prowadziło Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt przekazanych zostało kilkadziesiąt zwierzaków pod opiekę Vivy Gryzonie, która również była na miejscu i razem ze Strażą odbierała zwierzęta. Nasi wolontariusze pomagali w przewozie zwierząt z Zamościa do Lublina, a także użyczyli biura aby na spokojnie przeliczyć zwierzęta i spakować w dalszą podróż. Viva Gryzonie zdecydowała się na przekazanie pod opiekę Lubelskiego Wolontariatu 3 królików, prawdopodobnie hodowlańców, które nazwaliśmy: Yuki, Tosia oraz Baks.

Tutaj możecie podziwiać nasze maluchy. Nie znamy jeszcze płci wszystkich króliczków (są jeszcze za małe) dlatego imiona mogą się jeszcze zmienić, niemniej chcieliśmy je jakoś nazwać, aby już nie były bezimienne. Za WO dla Rambo i Meli/Melmota dziękujemy Jackowi i Oli.

Od lewej:
szary - Martin/Martini
biały - Rambo
biało/czarny - Mela/Melmot
 


No gdzie ten weekend ??

To znowu jest poniedziałek... ?? !!


Oraz jeszcze nasze 3 hodowlańce:
Yuki:

Tosia:

Baks:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2015, 16:33:38 pm wysłana przez core2a »

Offline core2a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Balbina
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3505 dnia: Czerwiec 01, 2015, 15:50:07 pm »
Przedstawiam Wam nowego lokatora.
Został nam przekazany 26 maja z Schronisko dla Zwierząt w Lublinie , gdzie nazwano go Piernik.
3-kilogramowego baranka znaleziono na dworze, po czym trafił do Schroniska. Piernik obecnie jest nieco wystraszony, ale widać że jest łagodny i przyjacielski. W najbliższym czasie będzie zbadany przez naszego weterynarza.




Pocałuj żabkę w łapkę...!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2015, 16:36:26 pm wysłana przez core2a »

Offline core2a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Balbina
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3506 dnia: Czerwiec 01, 2015, 15:58:34 pm »
Kochani znów wpadamy w okres kiedy nie mamy chwili wytchnienia!
Dziś przedstawiam kolejnego podopiecznego, którego odebraliśmy 26 maja wieczorem w Zakątku. Baranek jest z opisu właścicieli samczykiem, w wieku około 9 lat. Przyczyną oddania kłapouchego była alergia i astma jednego z domowników, niestety króliczek mieszkał w osobnym pomieszczeniu, nie miał w ostatnim czasie zbyt wielkiego kontaktu z człowiekiem.
Niestety pod króliczym kuperkiem zamieszkał olbrzymi guz, mieszkał tam już podobno od kilkunastu miesięcy/kilku lat.. W dniu dzisiejszym nasz weterynarz zbadał narośl - jest to przepuklina. Pobraliśmy do badania krew, ze względu na wiek króliczka musimy przede wszystkim poczekać na wyniki, dopiero wtedy będziemy decydowali co dalej.
Wbrew pozorom i na przekór wszystkiemu nowy podopieczny jest pełny życia, zupełnie nie wygląda na swoje 9 lat, jest radosny i kochany.

 

 

"Pan królik był chory
i leżał w łóżeczku.
I przyszedł kot doktor.
- Jak się masz, króliczku?
- Źle bardzo- i łapkę
wyciągnął do niego"
Dziadziuś Lunatyk niestety trochę podupadł na zdrowiu. Dzisiejszy zabieg staje pod wielkim znakiem zapytania, sądzimy, że z powodu choroby zostanie przełożony na inny termin.
Mimo całkiem przyzwoitych wyników krwi organizm Lunatyka nie reaguje dobrze na zmianę otoczenia i diety, o stanie jego organizmu może świadczyć fakt, że dzisiaj bez wyraźnej przyczyny po prostu odpadł mu jeden pazurek.
Lunatyk dostał przedwczoraj serię kroplówek, a dzisiaj antybiotyk i środki przeciwzapalne, czekamy na dzisiejszą wizytę.

Nasz Lunatyk jednak przeszedł dziś zabieg usunięcia przepukliny, dodatkowo i przy okazji został wykastrowany.
Cała choroba dziadunia była konsekwencją przepukliny, tak więc nie mogliśmy dłużej czekać, decyzją naszego weterynarza dziadzio o 13 "wjechał" na stół operacyjny.
Na całe szczęście zabieg sie udał i Lunek dochodzi do siebie w swoim domku tymczasowym.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2015, 20:22:31 pm wysłana przez core2a »

Offline core2a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Balbina
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3507 dnia: Czerwiec 01, 2015, 16:26:16 pm »
Oto nowy kawaler do wzięcia, sprawa jest pilna!
Lucjan mieszka obecnie w Białymstoku, zostanie u swojej opiekunki aż do momentu znalezienia mu nowego domku, transport jak wiemy nie jest dla nas żadnym wyzwaniem więc jeśli kogoś chwyci za serce czarny jak węgielek baranek to zapraszamy do kontaktu.
Obowiązuje cała procedura i umowa adopcyjna.
Lucjan jest dwuletnim, niewykastrowanym samczykiem. Nie był też szczepiony, więc nowy właściciel będzie zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu i zaszczepienia malucha po jego przyjeździe do nowego domu. Lucek według słów właścicielki jest królikiem bardzo żywiołowym, lubiącym kontakt z ludźmi, głaski oraz miziaki. Jak większość kłapouchych nie lubi brania na ręce, jak się zdenerwuje potrafi okazać swój gniew wyżywając się na meblach.


Offline core2a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Balbina
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3508 dnia: Czerwiec 04, 2015, 10:44:33 am »
Przychodzimy z nowymi wieściami, niestety znów nie najlepszymi.
Już w dniu wczorajszym otrzymaliśmy zgłoszenie od jednej z weterynarz, z którą mamy przyjemność pracować, o króliczku, który potrzebował naszej pomocy. Króliczek był w jednej z sieci sklepów zoologicznych w Lublinie, został zakupiony, niestety zachorował i jego właściciele oddali go do sklepu. Sklep podjął się leczenia, a w dniu wczorajszym została podjęta decyzja o przekazaniu go pod naszą opiekę.
A teraz o samym maluchu: jest to prawdopodobnie dziewczynka, ale pewności jeszcze nie mamy, więc Marysia nazwała ją roboczo "Lili". Lili jest młodziutkim dzieciaczkiem i niestety zachorowała na cuniculoze, do tego dochodzi króliczy katar - który wprawdzie teraz się cofnął, ale nie wykluczamy pasterelozy. Marysia spędziła z Lili dzisiaj sporo czasu, mówiła że malutka jest bardzo spokojna i przekochana. Bardzo potrzebujemy dla niej DT, w którym nie będzie innych zwierząt. Przy leczeniu cuniculozy spokój, ciepło i miłość to bardzo istotne rzeczy.


Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3509 dnia: Czerwiec 04, 2015, 10:45:21 am »
Ślicznotka :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline core2a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Balbina
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3510 dnia: Czerwiec 04, 2015, 22:23:08 pm »
Żeby przełamać złą passę, dzisiaj możecie podziwiać jednego z naszych podopiecznych, który kilka dni temu pojechał do DT zaprzyjaźniać się z kolegą.
Nie chcemy zapeszać, ale razem z Agnieszką sądzimy, że chyba się uda.
Grej miałby na prawdę wspaniały dom, kochanego kolegę, i własnych ludziów już na zawsze.


Jednocześnie kolejna ważna informacja.
Pamiętacie skąd przyjechał do nas Grej z Figą? Pani, która naszym zdaniem chorowała na "zbieractwo" zgodziła się oddać pozostałe zwierzęta.

Kochani dzięki szybkiej i zorganizowanej akcji w dniu wczorajszym udało się odebrać kolejne zwierzaki z domu, w którym mieszkały kiedyś Figa oraz Mr Grej. Właścicielka postanowiła zrzec się na nas: myszoskoczka, szczurka oraz chomiczka - zwierzątka małe i wymagające odpowiedniej opieki, które niestety do tej pory nie miały.
Jako, że są to dla nas bardzo nietypowi podopieczni, poprosiliśmy o pomoc dziewczyny, które świetnie znają się na gryzoniach i na szczęście mieszkają w Lublinie. Wspólnie po godzinie 15 udało się odebrać całą trójkę i zawieźć do Przychodni Weterynaryjnej REX na pierwsze oględziny. Na chwilę obecną wiemy, że myszoskoczka czeka w niedalekiej przyszłości usunięcie guza z ogonka, ma też problemy z oczkami. Szczurek miał kilku pasażerów na gapę w postaci pasożytów, a chomiczek na pierwszy rzut oka wydaje się być zdrowym kawalerem.
Dzięki całej akcji dziś przedstawiamy:
- szczurka - Pana Tadeusza, który zamieszkał w DT Ogryzek u Magdaleny Piaseckiej
-chomiczka - Pana Bułę, który zamieszkał u Weroniki Migacz
-myszoskoczka - Julia, która również zamieszkała u Weroniki Migacz
Mimo, że dziewczyny obecnie nie są formalnie zrzeszone z żadną organizacją, od lat opiekują się tymi najmniejszymi i najbardziej potrzebującymi gryzoniami, tworząc dla nich domy tymczasowe, lecząc na własny koszt oraz znajdując nowe odpowiedzialne domy. Gdyby ktoś był zainteresowany adopcją któregoś ze zwierzaków należy się kontaktować bezpośrednio z dziewczynami (możecie oczywiście pisać do nas my przekażemy wszelkie informacje dziewczynom, z którymi jesteśmy w kontakcie :)) Oczywiście obowiązuje rozmowa przedadopcyjna oraz umowa adopcyjna.

Panna Julia (myszoskoczek niestety ma problemy z oczkami więc zdjęcia możemy wykonać tylko w ten sposób)

Pan Tadeusz

Pan Buła
 

U Lunatyka bez zmian. Niestety ale podejrzewamy u niego depresję. Pod kątem fizycznym jest całkiem nieźle, ale niestety brakuje w nim woli życia i walki, mamy nadzieję, że pod czujnym okiem Ani i Mateusza przekona się, że ma jeszcze szansę zaznać prawdziwego króliczego szczęścia.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3511 dnia: Czerwiec 04, 2015, 22:39:42 pm »
Kurczę, poruszyło mnie to, że Lunatyk ma depresję (?). Wierzę w to, choć pewnie niejeden by się śmiał z takiego konceptu. Mam nadzieję, że baraniątko odzyska wigor i chęć do życia w DT :przytul
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline core2a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Balbina
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3512 dnia: Czerwiec 07, 2015, 22:14:11 pm »
My też mamy nadzieję że w dt wróci mu chęć do życia, nasz staruszek po 9 latach rozstał się z "rodziną" więc widać po nim że i zwierząt dotyczy depresja.
Ale za to tak spędza dzień w nowym dt  :jupi



 

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3513 dnia: Czerwiec 07, 2015, 22:21:51 pm »
Jaki on kochany! Nie widać po nim wieku,a  na fotce z bazylią to i depresja poszła na chwilę w zapomnienie :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3514 dnia: Czerwiec 08, 2015, 08:14:07 am »
Odżyje, rozkwitnie- będzie dobrze ! :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline core2a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Balbina
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3515 dnia: Czerwiec 08, 2015, 08:48:19 am »
Śpieszymy donieść, że Lili okazała się Lilkiem  Dzisiaj pojechała do weterynarza na kontrole i udało się już ustalić w 100 % płeć, tak więc mamy chłopca, małego pieszczocha, który cały czas leczony jest na cuniculoze. Szukamy oczywiście wirtualnego opiekuna, który wspomoże nas trochę w jego leczeniu/żywieniu. Opiekunka tymczasowa nazwała malucha Frisky.
3 maluchy z hodowli pod Zamościem mają się coraz lepiej, nie są już małymi szkielecikami, pokazują też coraz bardziej swoje charakterki. Najbardziej ugodowa i kochana jest Mela/Melmot przez nas zwana pieszczotliwie Mamałygą Martin/Martini czasami pokazuje różki, ale zdecydowanie najsilniejszym charakterem jest Rambo, w sumie nie miał wyjścia, musiał się dostosować do swojego imienia.
Wszystkie maluchy zdrowieją, rosną i czekają na nowe domy.
Lilek / Frisky

Rambo

Mela/Melmot oraz Martin/Martini
 

Offline core2a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Balbina
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3516 dnia: Czerwiec 08, 2015, 19:09:56 pm »
Wieści głoszą, że Tutek wczoraj pokicał do nowego DT.
Tym razem nie jest to zwykły DT, tym razem ktoś zainteresował się Tutkiem na prawdę! Tutek bardzo długo czekał na swoich ludzi, ale na prawdziwy dom warto czekać.
My czekamy aż Tutek przełamie pierwsze lody z Misią - stałą lokatorką naszego DT, jeśli króliczki się polubią Tutek będzie mógł zostać w swoim DT już na zawsze. Z relacji tymczasowych opiekunów wynika, że Tutek jest spokojny, Misia jako stała mieszkanka pokazuje troszę różki, ale czego to się kobiecie nie wybacza ...




Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3517 dnia: Czerwiec 08, 2015, 19:12:11 pm »
Ślicznie razem wyglądają - widać, że Tutek trafił do wspaniałych warunków - ogródek, koleżanka - super :D Trzymamy kciuki :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline F4rba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 724
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Mefka
  • Za TM: Fred
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3518 dnia: Czerwiec 08, 2015, 22:55:47 pm »
A co tam słychać u Rzeżucha? 

Offline core2a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Balbina
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3519 dnia: Czerwiec 09, 2015, 11:51:34 am »
Nasz Rzeżuch, hmm... jeśli  wyzdrowieje to jego dt zamieni się na ds. Jeśli tylko nam wyzdrowieje, a w tej chwili ma gronkowca i dostaje drugą serię antybiotyków za sobą ma już pasterelozę. Więc trzymajmy kciuki za Rzeżucha żeby w końcu wyzdrowiał i wtedy już będzie miał swoje miejsce na ziemi  :jupi
Wieści niosą że uszak z miejmy nadzieję już nie długo właścicielką dogadują się świetnie  :icon_biggrin

A tak nasz kawaler spędza dzień:



PS. Na nosku od jakiś 5 dni ani śladu glutków  :jupi