Autor Wątek: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!  (Przeczytany 1254703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3160 dnia: Grudzień 16, 2014, 23:02:13 pm »
Królików nie widać, są w osobnym pomieszczeniu, w pierwszym jest dla nich za zimno. Okna zostały oklejone specjalnymi naklejkami już dawno, aby nic w środku, nawet z pierwszego pomieszczenia nikogo nie kusiło. Drzwi są okratowane, jak większość lokali w tym pasażu.

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3161 dnia: Grudzień 16, 2014, 23:04:20 pm »
Ech...mam zamek GERDY dosyc mocny jakbyście potrzebowały. A może drzwi wymienić? No ale jak chcą zakleić to zakleją. Kur...no zamek zasłaniać zamkiem? Już sama nie wiem...

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3162 dnia: Grudzień 16, 2014, 23:07:47 pm »
okładanie metalowym osielcem wykrzykując królicze imiona bardzo mi się widzi!  :wiking:

Rozmarzyłam się... Piękna wizja, ale trzeba niestety zejść na ziemię, bo... zatłuczesz śmiecia a odpowiadasz, jak za człowieka  :/ Zdegenerowane czasy, żeby dna i marginesu porządni ludzie musieli się obawiać  :oh:


Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3163 dnia: Grudzień 16, 2014, 23:11:48 pm »
okładanie metalowym osielcem wykrzykując królicze imiona bardzo mi się widzi!  :wiking:

Rozmarzyłam się... Piękna wizja, ale trzeba niestety zejść na ziemię, bo... zatłuczesz śmiecia a odpowiadasz, jak za człowieka  :/ Zdegenerowane czasy, żeby dna i marginesu porządni ludzie musieli się obawiać  :oh:



Rozmażyłam się również i zeszłam na ziemię. Nawet nie wiecie ile razy w myślach zgrywałam bohatera opracowując plany zemsty ...

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3164 dnia: Grudzień 16, 2014, 23:17:47 pm »
okładanie metalowym osielcem wykrzykując królicze imiona bardzo mi się widzi!  :wiking:

Rozmarzyłam się... Piękna wizja, ale trzeba niestety zejść na ziemię, bo... zatłuczesz śmiecia a odpowiadasz, jak za człowieka  :/ Zdegenerowane czasy, żeby dna i marginesu porządni ludzie musieli się obawiać  :oh:



Rozmażyłam się również i zeszłam na ziemię. Nawet nie wiecie ile razy w myślach zgrywałam bohatera opracowując plany zemsty ...

Hmm ciekawe co by te obiboki ( jeśli by ich namierzyć) zrobiły jakby nawiedziło ich kilka bab w strojach groźnych królików z kijaszkami :-D

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3165 dnia: Grudzień 17, 2014, 01:44:31 am »
Masz fantazje dziolcha :)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3166 dnia: Grudzień 17, 2014, 08:07:45 am »
Hi,hi i jak byśmy bo obiciu ich zakleiły im dupki kropelką :D :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3167 dnia: Grudzień 17, 2014, 09:24:08 am »
znajdują się w podobnych dzielnicach min. na zamojskiej, czyli że tak powiem z deszczu pod rynnę, albo i gorzej, bo do niektórych bram i klatek bałam się wchodzić za dnia.
Eskuze mła! Ja mieszkam na Zamojskiej i wcale nie jest tak źle. Jakbyście wybrały lokal na Zamojskiej to by Aguleksy pilnowały, a tak... to ja się boje jechać na Hutniczą... Na Zamojskiej bardzo dużo "żuli" ma zwierzaki, kiedyś jak niosłam transporter z którymś z moich, to pan żul się zachwycał i pokazywał swojemu psu: "to jest królik Azorku", jaki fajny ble ble ble"... No i jest zdecydowanie mniej drecholi. Ostatnio gdy zbudowali oddział WSNS Zamojska jest pełna studentów, u mnie na klatce rządzą studenci.... yyy tzn ja rządzę a im się tylko wydaje ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2014, 09:31:34 am wysłana przez Aguleks »
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3168 dnia: Grudzień 17, 2014, 09:47:56 am »
Widzisz, Ty masz opinię jaką masz o Zamojskiej, bo tam mieszkasz i z tego powodu czujesz się bezpiecznie. Ja z kolei Zamojskiej tez się boję i sama wieczorami bym tam nie łaziła zbyt chętnie ;) Już się do Hutniczej bardziej przyzwyczaiłam :)

Przeniesienie lokalu niestety wcale nie musi rozwiązać naszego problemu, bo wszędzie są ludzie i ludziska i nawet jeśli przeniosłybyśmy do jakiejś ekskluzywnej dzielnicy nie oznacza to, że nie znajdą się osoby, które będą miały coś przeciwko nam i nie będą nam robiły koło kupra. I status materialny ani żulerski nie ma tu znaczenia, wszędzie można znaleźć ludzi złośliwych. Możecie nam wierzyć, ze sprawa ewentualnych przenosin lokalu wypływa co jakiś czas, ale łątwo jest powiedzieć, trudniej znaleźć lokal o odpowiednim metrażu, z właściwym ogrzewaniem, w rozsądnej cenie, zlokalizowany tak, żeby większość osób przychodzących na dyżury najczęściej i interweniujących w nagłych przypadkach miała do niego blisko. Do tego przerzucenie całego naszego majdanu na dzień dzisiejszy gdzie indziej to też przeprowadzka na szeroką skalę, bo poza królikami, mamy jeszcze szafki, szafę, stoły, krzesła, kanapy.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3169 dnia: Grudzień 17, 2014, 10:16:01 am »
Eh słów mi brak :(

Ale to miejsce wydaje się jakieś takie znajome, czy to blisko drogi ekspresowej i przy moście?
Bo bywałam w tej okolicy kilka lat temu i nawet pomieszkiwałam tam w bloku u koleżanki. Faktycznie okolica moim zdaniem niezbyt przyjemna, bo tam krążą menele i blisko jest jakiś sklep całodobowy z alkoholem. Bardziej bym się ich bała niż ludzi o wyższym statusie społecznym i jednocześnie zwyczajnie złośliwych. Mój brat kiedyś dostał dotkliwie pobity przez pijaków, tylko dlatego, że po prostu przechodził obok nich, choć nic złego nie robił. A co dopiero kobieta delikatna z królikami w transporterach :( Eh, strach pomyśleć.
Nie wiem jak teraz, bo mogło się dużo zmienić od tego czasu, ale na zdjęciu wygląda jakoś tako znajomo. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Faktycznie bym zasłoniła jakąś firanką te okna, lepiej, żeby w ogóle nic nie było widać z szyby. 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2014, 10:24:35 am wysłana przez Kitty27 »

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3170 dnia: Grudzień 17, 2014, 10:34:13 am »
Z szyb nic nie widac bo sa oklejone. Jesli ktos chce nam zasponsorowac lokal prywatny lub udostepnic swoj ja bardzo chetnie :) puki sponsora nie mamy to nie mamy o czym myslec, aguleks mysle ze ty na zamojskiej nie mieszkasz w tych ruderach ktore sie rozpadaja a ktore proponowalo nam miasto. Liczba lokali udostepnianych przez miasto jest ograniczona u sa to konkretne lokale... dodatkowo wiekszosc z nich miala ogrzewanie np na piec, nie stac nas niestety...to sa koszty w zimie luczone w tysiacach

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3171 dnia: Grudzień 17, 2014, 11:01:58 am »
Czytam tak wasze wypowiedzi i uznaję że każdy ma jakąś "dobrą radę". Wszystkie tak naprawdę sprowadzają się do tego, że najbezpieczniej byłoby nic nie robić i zamknąć lokal :)

Kitty27...nie wiem gdzie Twój brat został pobity, więc ciężko powiedzieć, czy miejsce jest Ci znajome  :icon_mrgreen

Natomiast tak jak pisały wcześniej dziewczyny szyby zaklejone są folią, która sprawia, że widać cokolwiek jeżeli to cokolwiek opiera się o szybę. Dlatego widać klatki na zdjęciu, które stały tam czekając na wyrzucenie. Aktualnie nie widać nic, bo zostały one już uprzątnięte.
Zdecydujemy się na monitoring, bo uważam że jest to dla nas jedyne wyjście które może mieć wpływ na zainteresowanie naszym lokalem takich dowcipnisi. Komputer mam, dokupimy kartę i kamerę i zrobimy. Przenosiny lokalu nie są możliwe, gdyż miasto nie ma innego lokalu który się nadaje. Jeden jest - drzwi obok nas :D Wiec rzeczywiście mamy wybór. Pomagać królikom i zmagać się z ludźmi, bądź walnąć to wszystko i siedzieć w domu i nic nie robić. Ze względów że tak powiem osobistych wolimy jednak zmagać się z ludźmi :)

Ale w ogóle to cieszymy się niezmiernie, że znowu ktoś się zainteresował naszym wątkiem. Szkoda tylko, że z takiej okazji :(
Aguleksie, jak będzie lokal koło Ciebie, to od razu biorę! Będziesz bodygardem :D
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3172 dnia: Grudzień 17, 2014, 11:26:35 am »
Ojej ojej :) Nie chciałam powiedzieć nic złego. Po prostu ta sytuacja jest tak denna, że kopyta opadają.
Ja wiem, że UM nie da nic lepszego. Znam realia, po co ma dawać lokal o dobrym standardzie "bandzie bab", które tam będą trzymać śmierdzące króliki - tak myśli urzędnik, który "rozdziela" tego typu lokale...
Ja cały czas mam nadzieje, że to był jednorazowy wybryk i dadzą spokój, w końcu Zakątek bez problemu funkcjonuje już długo. Z jednej strony przydałby się bat na tych kretynów, ale z drugiej kupno sprzętu to odjęcie od pyszczków zakątkowym podopiecznym. No i weź tu znajdź człowiecze złoty środek.
A na bodygarda się piszę, a nawet dwóch Aguleksów się pisze ;)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline chomik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 346
  • Płeć: Kobieta
    • Zajonc <3
  • Lokalizacja: Lbn
  • Moje króliki: ZAJONC
  • Pozostałe zwierzaki: chomś KRECIK vel MURZYN
  • Za TM: chomisie - CHOMIK i PIKACZU, pies KLUSEK
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3173 dnia: Grudzień 17, 2014, 11:42:50 am »
Ja się Zamojskiej nie boję, a na Hutniczej bywa różnie. Często chodzę w nocy przez Zamojską, jak nie mam już autobusów i bez lipy. Osobiście bardziej boje się przechodzić koło Ludowego.. nocami jak idę sama, to zawsze na drugą stronę :P

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3174 dnia: Grudzień 17, 2014, 11:48:06 am »
A ja osobiście uważam, że nocą jest ogólnie bezpieczniej pod naszym Zakątkiem, bo nie raz przyjeżdżałam 21/22 czy zdarzyło się nawet o 23 i wtedy są tam pustki kompletne cisza i spokój ;)

Offline Zyzol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Kobieta
  • http://forum.kroliki.net/index.php/topic,17062.420
    • Wątek: RODZINKA NA MAKSA
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Maksiu i Inka, Conchita i Czesiu, Alvin i Milunia, Mania i Frania, Zuzia i Kacperek
  • Pozostałe zwierzaki: Adoptowana córcia W.O- Nevada, kociczka Tosia
  • Za TM: Kochana Zuzia - odeszła 25.05.2014 r. - zawsze będzie w naszych sercach
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3175 dnia: Grudzień 17, 2014, 12:38:42 pm »
Witajcie !

Zaraz po Nowym Roku możemy Wam wysłać atrapę oryginalnej kamery przemysłowej, wystarczy zamontować do niej diodę, żeby pokazywała,że jest na czuwaniu. Można w ten sposób sprawdzić, czy incydenty się uspokoją. Trzeba mieć świadomość, że ktoś kto takie rzeczy robi, może zasłaniać twarz i samo nagranie nic nie da. Jeśli się sprawdzi, to można z czasem zainwestować w pełny monitoring. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani. 

Pozdrawiamy z naszą uszatą gromadką  :*



Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3176 dnia: Grudzień 17, 2014, 12:41:19 pm »
Jeśli chodzi o diodę migającą podłączoną do baterii to mogę coś takiego wam wysłać- nieodpłatnie oczywiście :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Zyzol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Kobieta
  • http://forum.kroliki.net/index.php/topic,17062.420
    • Wątek: RODZINKA NA MAKSA
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Maksiu i Inka, Conchita i Czesiu, Alvin i Milunia, Mania i Frania, Zuzia i Kacperek
  • Pozostałe zwierzaki: Adoptowana córcia W.O- Nevada, kociczka Tosia
  • Za TM: Kochana Zuzia - odeszła 25.05.2014 r. - zawsze będzie w naszych sercach
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3177 dnia: Grudzień 17, 2014, 12:53:23 pm »
Jeśli chodzi o diodę migającą podłączoną do baterii to mogę coś takiego wam wysłać- nieodpłatnie oczywiście :)

To jeśli potwierdzą, że chcą to wyślesz do nas a my to zmontujemy. :*



Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3178 dnia: Grudzień 17, 2014, 12:54:34 pm »
ok :) Najwyżej później podam @ do męża to obgadacie jak by to miało wyglądać :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3179 dnia: Grudzień 17, 2014, 13:38:09 pm »
Napiszcie na jakie konto wpłacić grosiwo za zamek?
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.