Autor Wątek: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!  (Przeczytany 1254707 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3140 dnia: Grudzień 11, 2014, 13:23:08 pm »
Słodziak z cudowną minką  :zakochany:
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3141 dnia: Grudzień 16, 2014, 16:48:51 pm »
JANUSZ pyta.....co z wami, ludzie????

Pytanie to wraca jak bumerang.....Dlaczego nie możemy spokojnie pomagać uszakom, dlaczego ludzie zamiast nas wspierać, to nam brużdżą?

To, że jesteśmy regularnie nękani przychodząc do Zakątka, krytykowani, że moglibyśmy czym innym się zajmować, wyśmiewani, zaczepiani i obrażani "śmiesznymi" żartami, jest dla nas codziennością i zdążyliśmy się do tego już przyzwyczaić. Jednak po ponad roku czasu istnienia Zakątka tego się nie spodziewaliśmy.

Wczoraj popołudniu Patrycja pojechała po Leszczynkę, zabrać ja do domu na noc. Leszczynka dzisiaj ma RTG i Patrycja musi skoro świt wstać i jechać z nią do lecznicy. Dyżur miał odbyć się o 18....
Niestety, dzięki uprzejmości jakiegoś wspaniałomyślnego człowieka nasi wolontariusze przeżyli dzisiaj dramat! Stali oni bowiem pod drzwiami z zaklejonym przez klej zamkiem, króliki zaś spoglądały tęsknie w stronę okien oczekując aż przyjdą wyczekiwani przez cały dzień ludzie, dadzą jeść i pogłaszczą.....

Jakim trzeba być człowiekiem, żeby bawić się w takie dowcipy? Zaklejenie zamka od drzwi klejem spowodowało brak dostępu do żywych zwierząt! To nie zabawki! Nie poczekają aż ślusarz zacznie pracę kolejnego dnia!

Kupę stresu, parę godzin później, 150zł mniej w portfelu.....
Nadal nie mozęmy tego wszystkiego pojąć.......

Króliczy Zakątek stale opiekuje się ponad dwudziestoma królikami. Mają u nas dobrze, zajmujemy się nimi jak tylko umiemy dobrze, codziennie biegają, chorowitki leczymy, kochamy je jak swoje i tak też wybieramy im domy. Chcemy dobrze....................................
Najgorsze jest to, że to nie nam stałaby się krzywda, gdyby do lokalu nie udało się dostać. To te biedne i bezdomne zwierzaki by ucierpiały! Jak można być takim bezmyśnym i pozwolić sobie na żarty tego typu....... ehhhh

Prosimy o wsparcie. Wydałysmy pieniadze przeznaczone na inne opłaty. Chcemy także w trybie pilnym zakupić monitoring przed drzwi wejściowe. Wiemy, że to okres świąteczny, jednak prosimy was o datki. Boimy się że sytuacja może się powtarzać, a nas nie stać na regularne wymiany zamków
Jeżeli macie jakieś oszczędności w skarpecie to prosimy o wpłaty na:
14 2130 0004 2001 0516 7234 0007
ul. Hutnicza 10A, 20-218 Lublin
tytułem: bezpieczny zakątek!


Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3142 dnia: Grudzień 16, 2014, 16:57:30 pm »
Kasiu i Dziewczyny, bardzo mi przykro, że spotkała Was taka przykrość. Jak mawia porzekadło "głupich nie sieją"...
Zakątek znajduje się w specyficznym miejscu, gdzie pełno jest bezmózgowych dresów, którzy zamroczeni alkoholem i innymi "używkami" z chęcią zrobią psikusa Bogu ducha winnym ludziom... i zwierzakom.
Niestety, jakkolwiek to zabrzmi ... ale ta hołota i tak długo wytrzymała. Gdy organizował się Zakątek były dywagacje nt. miejsca, że jest ono niebezpieczne.  Ja osobiście bałam się, że stanie się coś złego nie tylko zwierzakom ale Wam. W końcu jesteście tam wieczorami, a teraz jeszcze gdy jest ciemno...
Najgorsze jest to, że takie persony są bezkarne i tak się czują, nie boją się nikogo, nawet Policji pod nosem...
Trzymajcie się  :przytul:
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3143 dnia: Grudzień 16, 2014, 16:58:17 pm »
Słabo mi się zrobiło :( Skąd w ludziach tyle paskudztwa, niskich pobudek, zła.. nie rozumiem tego i nie zrozumiem. Lepiej nic nie robić dla nikogo, a jak ktoś już coś robi, to mu dowalić - kosztem zwierząt, kosztem czegokolwiek - dla takiego to i tak nieważne.
Monitoring by się przydał. A zgłosiłyście sprawę na policję? Zawsze jak się policja pokręci, powęszy etc, to takim burakom lokalnym jednak mina zrzednie, bo każdy z nich pewnie ma coś dodatkowego na sumieniu.
Coś dorzucę, ale mało już mam :(
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3144 dnia: Grudzień 16, 2014, 17:00:41 pm »
Zawsze jak się policja pokręci, powęszy etc, to takim burakom lokalnym jednak mina zrzednie, bo każdy z nich pewnie ma coś dodatkowego na sumieniu.
Asiu, komisariat policji jest jakieś 200 m obok.

Zobaczę jak u mnie z finansami, bo wiadomo ....święta i postaram się coś dorzucić.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3145 dnia: Grudzień 16, 2014, 17:08:52 pm »
Jakim trzeba być człowiekiem? Proste - statystycznym Iksińskim o ilorazie inteligencji cegłówki (zastanawiałam się nad porównaniem z rozwielitką, ale doszłam do wniosku, że rozwielitek obrażać nie będziemy), u którego mózg służy li tylko do podtrzymywania podstawowych funkcji życiowych, a szczytem podniety jest spuszczenie łomotu mniejszemu i słabszemu od siebie. W takich chwilach z łezką w oku i sentymentem wspominam opowieści moich rodziców, jak to onegdaj drzewiej za tego jakże "znienawidzonego poprzedniego ustroju" MO spuszczała takiemu elementowi profilaktyczny wpierdziel blondyną, dzięki czemu element taki stanowił margines społeczny. A teraz tego tałatajstwa rozmnożyło się jak mrowków (niestety mnożą się szybciej niż porządni ludzie).

A Policja? Policja niestety boi się tego elementu...

Cosik dorzucę.

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3146 dnia: Grudzień 16, 2014, 17:15:46 pm »
 :bukiet Dziękuję dziewczęta

Powiem tak, od roku nie widziałam tam ani razu patrolu policji, raz jeden jedyny przyjachali kiedy jakieś gnojki podkladały petardy pod stojące na parkingu samochody i zrobilo się ciut niebezpiecznie - wtedy ich szukali, ale tak poza tym ani razu nie widziałam, chociaż komisariat jest rzeczywiscie 200 metrów dalej, a towarzystwo skladające się z kilkunastu meneli oraz dresów pojawia się tam regularnie i w dzien i w nocy i w zimie i w lecie i urzadza sobie pogaduchy i libacje.
Niestety ale domyślam się kto konkretnie odpowiada za to co się wczoraj stało, jak tylko Patrycja mi to zgłosiła to chciałam jechać na policję - ale co by to dało? Skonczyłoby się na przyjęciu zgłoszenia, i to też pewnie z łaski, może by przyszli obejrze, ALE nikogo za rękę nie złapałyśmy, a jeśli owi sąsiedzi dowiedzieliby się o tym że jest policja, myślę że miałybyśmy regularnie problemy z zamkami, szybami i samochodami
Dlatego przede wszystkim skupiamy się na monitoringu, ktokolwiek dotknie nieproszony Zakątka, klamek, zamków czy samochodów będzie gwiązdą na filmie


Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3147 dnia: Grudzień 16, 2014, 17:21:12 pm »
Dlatego przede wszystkim skupiamy się na monitoringu, ktokolwiek dotknie nieproszony Zakątka, klamek, zamków czy samochodów będzie gwiązdą na filmie
Kasia, nie chcę aby zabrzmiało to, że się mądrzę, ale moje zdanie nt. monitoringu jest takie. Nawet jeśli nagra się ten ćwok /ćwoki który to robią to co? Dalej zostaniecie z zepsutą kłódką/zamkiem czy co tam jest, czyli z kosztem naprawy. Ponieważ taka patologia nie zwróci Wam pieniędzy za naprawę czy wymianę zamka. Może lepiej jest zainwestować w jakiś mechanizm chroniący owy zamek / lub zamontować zamek, który nie da się "zakleić".
Jednak to moje zdanie, Wy podejmujecie decyzje.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3148 dnia: Grudzień 16, 2014, 17:27:30 pm »
z nagraniem z kamery zawsze możemy już isc na policję i wskazać sprawcę palcem, to wandalizm, lokal do tego urzędu miasta nie prywatny

nie bardzo da się cokolwiek zrobić z zamkiem niż go wymienić niestety :(

edit
po prostu teraz samo zgłoszenie mogłoby przyniesc więcej szkody niż pożytku, gdyż niczego nikomu nie możemy udowodnić, na podstawie domysłów nawet by im pewnie nie zwrócili uwagi :/

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3149 dnia: Grudzień 16, 2014, 17:29:05 pm »
Mogą też kamerę od monitoringu zwyczajnie ukraść, w końcu to parę złotych na denaturat :( I bądź tu człowieku mądry :(

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3150 dnia: Grudzień 16, 2014, 17:41:34 pm »
Kasia a może chcesz taki pseudoalarm założyć- to jest po prostu diodka i takie malutkie ustrojstwo elektroniczne- ustawiasz to w jakimś miejscu odpowiednim, widocznym i sobie ta diodka na czerwono miga- wygląda jak profesjonalny alarm ;) Mógł by małżu wam coś takiego zmajstrować - chodziło by z bateryjki. Do tego walnąć naklejkę "obiekt chroniony" - może by coś dało ?
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3151 dnia: Grudzień 16, 2014, 17:52:58 pm »
o takiej atrapie ja już myślalam az do czasu prawdziwego monitoringu jak się na niego zdecydujemy :)

nie wiem czy pamiętacie jakie mamy drzwi wejściowe:




drzwi są przeszklone i okratowane, tak więc ewentualna kamera będzie zainstalowana od środka

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3152 dnia: Grudzień 16, 2014, 17:59:34 pm »
Słuchaj to ja poproszę męża- on coś takiego wam zrobi i wyślemy - ok ?
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Zyzol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 430
  • Płeć: Kobieta
  • http://forum.kroliki.net/index.php/topic,17062.420
    • Wątek: RODZINKA NA MAKSA
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Maksiu i Inka, Conchita i Czesiu, Alvin i Milunia, Mania i Frania, Zuzia i Kacperek
  • Pozostałe zwierzaki: Adoptowana córcia W.O- Nevada, kociczka Tosia
  • Za TM: Kochana Zuzia - odeszła 25.05.2014 r. - zawsze będzie w naszych sercach
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3153 dnia: Grudzień 16, 2014, 18:24:18 pm »
Niestety wkładek zamkowych typu Yale nie da się skutecznie zabezpieczyć przed zaklejeniem, i nie tylko takich. Mechanizm do którego wkłada się klucz zawsze jest widoczny. Żartownisie zaklejają takie zamki klejem typu Super Glu, lub inną Kropelka która skutecznie zakleja mechanizm sprężynowy. Niestety, są to kleje na które nie działają żadne rozpuszczalniki. Jedynym wyjściem jest wymiana wkładki  :(
My też się dołożymy i postaram się załatwić kamerę CCTV z odzysku. Będzie można założyć w niej czerwoną diodę, która będzie sygnalizowała jej stan gotowości.
Nie znajduję słów, żeby nazwać takich zachowanie takich  niedorozwiniętych dwunożnych " DEBILI"!!!
Trzymajcie się cieplutko.



Offline isfolket

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Kobieta
  • Ciężkie słowa ciężko mówić.
  • Lokalizacja: Szczecin/Lublin
  • Na DT: Leszczynka
  • Za TM: Lulek 20.03.2010 Bajka 15.02.2013 Mania 15.04.2015
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3154 dnia: Grudzień 16, 2014, 18:49:12 pm »
W sumie to najgorsze jest to, że okoliczni pijaczkowie nie są przez nas podejrzewani, oni się do nas przyzwyczaili i ewentualnie chcą wpaść na imprezę czy coś. Niestety, to prawdopodobnie wydawałoby się normalny, porządny człowiek. Pozory mylą niestety. ;)
Przeciąg trzaska złudzeniami.

facebook

INSTAGRAM LUBELSKIEGO SPK

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3155 dnia: Grudzień 16, 2014, 18:51:50 pm »
Albo dzieciory jakieś :(
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3156 dnia: Grudzień 16, 2014, 21:21:19 pm »
I co z tego, że wandal będzie gwiazdą na filmie? jak nie prowadzicie ewidencji okolicznej ludności, to policjanci się zasłonią niemożnością identyfikacji sprawcy, choćby go sami na filmie poznali. A samego filmu z przestępstwa upublicznić Wam nie będzie wolno, bo wandal ma przecież prawo do ochrony wizerunku :/

Policja nie specjalnie przejmuje się przestępstwami, to nie liczyłabym, że pokwapi się zająć się wykroczeniem.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3157 dnia: Grudzień 16, 2014, 21:40:28 pm »
Policja  nie pokwapi się niestety. Urządznia  Telewizji użytkowej , monitoring , policja , mam to na codzień w pracy zawodowej . Jeśli zniszczenia nie przekraczają jakiejś  określonej kwoty , policja umarza , a   jeśli skieruje sprawę do Sadu , sąd  umorzy . Robimy zgrania z monitoringu na płytkę  CD z widocznymi twarzami  , zawozimy , nie znam przypadku żeby sąd nie umorzył , no chyba że  wartość zniszczeń określa się dziesiątkami tys zł  .
Namawiam Was do złożenia wizyty w urzędzie z prośba o zmianę lokalu .  Niestety tacy żartownisie mogą dostać się do środka ..... dalej aż boje się myśleć .,,
ja także  się dorzucę

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3158 dnia: Grudzień 16, 2014, 22:33:44 pm »
Samosądu raczej uprawiać nie będziemy, a monitoring i ewentualne zgłoszenie na policję to na chwilę obecną nasza jedyna broń  :szerm: Zmiana lokalu to nie jest taka prosta sprawa, urząd miasta lokali nie rozdaje ochoczo i wedle "widzimisię" niestety. Jest jeszcze kwestia tego typu, że większość lokali użytkowych od urzędu miasta znajdują się w podobnych dzielnicach min. na zamojskiej, czyli że tak powiem z deszczu pod rynnę, albo i gorzej, bo do niektórych bram i klatek bałam się wchodzić za dnia. Lokale w fajnych, lepszych lokalizacjach są albo zdecydowanie dla nas za drogie, albo już dawno "uprzątnięte" przez inne firmy itp.

Offline absolu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 587
  • Płeć: Kobieta
  • Some bunny loves you...
    • Ratowanie, leczenie, adopcje królików
  • Lokalizacja: Warszawa / Bemowo
  • Moje króliki: Lukrecja, Teodor, Klementyna Wełniak, Zuzik, Fabian
  • Na DT: Brit,Saddam,Daisy,Reksiu,Roksi,Pewex,Mela,Miki,Malwina,Pusia,Fruzia,Uszatka,Ignacy,Coco,Bazylia,
  • Pozostałe zwierzaki: Scooter, Maurycy Brownie, Czesiu
  • Za TM: wszystkie, które wybrały mnie na towarzysza ostatniej podróży...
Odp: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!
« Odpowiedź #3159 dnia: Grudzień 16, 2014, 22:54:22 pm »
Ja tam uważam, że od wiek wieków kary cielesne i finansowe są najlepszym rozwiązaniem. Niestety prośba i groźba rzadko skutkuje więc okładanie metalowym osielcem wykrzykując królicze imiona bardzo mi się widzi!  :wiking:
Może od tej strony wejściowej jakoś "zasłonić" , żeby króliki nie kusiły? Boję się, że kiedyś może  do pustych główek coś durnego przyjść jak np."ooo króliki...będziemy robić pasztet!"  . I nie jest to bynajmniej żart...