Autor Wątek: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!  (Przeczytany 1244595 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline chomik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 346
  • Płeć: Kobieta
    • Zajonc <3
  • Lokalizacja: Lbn
  • Moje króliki: ZAJONC
  • Pozostałe zwierzaki: chomś KRECIK vel MURZYN
  • Za TM: chomisie - CHOMIK i PIKACZU, pies KLUSEK
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1280 dnia: Październik 28, 2013, 19:49:11 pm »
A. taki szajski mop moze byc? To kupie. 

Jakby ktos chcial kupowac jakie szmatki i inne pierdulki, to polecam sklep na Wolskiej.

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1281 dnia: Październik 28, 2013, 19:52:16 pm »
U moich rodziców są jakieś regały i stól duzy na zbyciu, tylko nie wiem czy duży stół nam do czegokolwiek potrzebny. Ja mam 3 krzesła skladane, których się w sumie z chęcią pozbędę, a składane chyba by dobra opcja były, zeby nie zagracały :P Dostawę szmat w postaci narzut i pościeli mamy zagwarantowaną kolo weekendu.

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1282 dnia: Październik 28, 2013, 20:07:04 pm »
Cytat: chomik on Październik 23, 2013, 16:06:46 pm
2 dyszki ode mnie, ale dopiero od grudnia
Cytat: rice_cookie on Dzisiaj o 15:49:59
chomik - 10zł

no no ;P


a Chomik wybacz to moj bład bo wszystko miałam zapisane... w głowie i taki tego skutek  :DD
już poprawiam na dwie dyszki  :bunny:

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1283 dnia: Październik 28, 2013, 20:10:59 pm »
właśnie mnie tak kasika-k wredna powiedziała że dyszke dajesz  :oops:

ale akcja się kroi, ale nie martwcie się, będzie duuużo sprzątania, tam trzeba będzie parę razy wszystko posprzątać żeby czysto było  :bunny:
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1284 dnia: Październik 28, 2013, 20:38:28 pm »
a tak swoja drogą to myślę, ze ten lokal po prostu musiał być nasz. Były bar. Przesz to mówi samo za się :]

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1285 dnia: Październik 28, 2013, 21:06:49 pm »
a tak swoja drogą to myślę, ze ten lokal po prostu musiał być nasz. Były bar. Przesz to mówi samo za się

tez tak myślę  :bunny:

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1286 dnia: Październik 29, 2013, 11:42:49 am »
Obawiam się że prądu nie uda mi się zorganizować na najbliższy weekend, ale waaaalcze...
Właśnie się z pracy urywam i jadę do PGE  :lajkonik:
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1287 dnia: Październik 29, 2013, 11:55:05 am »
Czy ktoś jedzie w sobotę do Rexa? Bo ja pracuję, a Mambe by trzeba na wymianę sączka ;/ Czwartek to za wcześnie, piątek wolny, poniedziałek za późno troszki :/

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1288 dnia: Październik 29, 2013, 13:13:03 pm »
W sobotę będę jechała na groby, albo siedziała z siostrzenicą u rodziców, tak czy siak będę w okolicy. Tylko Mamba będzie musiała spędzić sporą część dnia u moich rodziców w transporterku.
Aha, prądu na ten weekend raczej nie będzie. Także ewentualne świeczki należy przynieść :D
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Sensej

  • Użytkownik
  • *
  • Banned!
  • Wiadomości: 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubań
  • Moje króliki: Mania
  • Pozostałe zwierzaki: ... mole
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1289 dnia: Październik 29, 2013, 14:05:43 pm »
Jak na Polaka przystało myślę o pewnym przekręcie ;)  :rotfl2
Można prowadzić drobną sprzedaż nie w formie kupna - sprzedaży tylko w formie darowizny.
Dajmy na to że SPK jest posiadaczem "czegoś" - trzeba wtedy to coś kupić za własne pieniądze nie związane z SPK, zainteresowany wybiera sobie przedmiot który chce "nabyć" , ale formalnie go nie kupuje tylko dostaje w prezencie a płaci w formie darowizny i ew. zamiast paragonu dostaje umowę o darowiźnie.
Można wtedy cały dochód z takiego kramiku podciągnąć pod wszystkie inne darowizny jakie otrzymuje SPK.

Formalnie wychodzi na to samo jakby w biurze stała puszka na datki - tylko że człowiek wychodzi z prezentem ;)





Offline swinka79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1290 dnia: Październik 29, 2013, 16:47:27 pm »
Dziewczęta!
Trzy niedouki wysyłały do Was przelew na kaucję warty 25funtów,który to powrócił był po czterech dniach,bez podania przyczyny.
Dziś w banku mym,po wydruku salda z konta,dostałam białej gorączki-za odesłanie mi moich własnych pieniędzy policzyli mi następne 25funtów!!
Pan próbował mi wmówić,że straciłam na przeliczniku bankowym,tylko jak to?następne równiutkie 25?!
Boże,pierwszy raz w życiu kłóciłam się naprawdę w obcym języku,i wstyd się przyznać,powiedziałam na koniec brzydkie słowo po angielsku :D

A z dobrych wiadomości-poszłam prosto z banku na pocztę,gdzie pan nieodpłatnie wydał mi gotówkę,przelał na polską pocztę moneygrammem kwotę większą niż poczatkowo bank za 8.50funta(niestety,Małgosiu,na nazwisko mamy,bo nie miałam kartki z Twoim adresem,przepraszam).
I szczęśliwie jutro będzie bogatsi o 861,18zł :)
Tylko bez oficjalnej drogi bankowej,niestety.
Mam nadzieję,że da się jakoś zaksięgować.
No i z okazji otwarcia lokalu dajcie znać jakie fanty chcecie,przed świętami wyślę Wam znowu paczkę :D

ps.Mąż chce mnie wyrzucić z domu za finasnowanie królików :) -ale teraz przecież już ze swoich finansuje :P
Samiec alfa,który jak nikt nie patrzy idzie do pokoju,gdzie mieszkają nasze szkodniki i leży na dywanie podglądając co robią ;)



« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2013, 17:59:22 pm wysłana przez swinka79 »

sonia

  • Gość
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1291 dnia: Październik 29, 2013, 16:58:36 pm »
Ja jak przelewalam kase za fanty kupione na bazarku czy tez  za losy kupione na konkursach,rowniez byl problem! mysle,ze to cos z tym bankiem SPK jest cos nie tak,bo przelewam kase do PL dla mojej matki i kasa idzie tylko 2 dni a  PKO bierze tylko 5 zl.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1292 dnia: Październik 29, 2013, 17:04:11 pm »
No i z okazji otwarcia lokalu dajcie znać jakie fanty chcecie,przed świętami wyślę Wam znowu paczkę icon_zeby

Pakuj się w karton i przyjeżdżaj ;)  :niegrzeczny
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1293 dnia: Październik 29, 2013, 17:14:58 pm »
Ja mam w pracy BOŚia. I też straszne jazdy zawsze mamy jak klienci z zagranicy przelewają :) Raz różnica wyniosła 1000 zł, w stosunku do tego co klientom w ich banku wyliczyli. Bujaliśmy się bardzo długo z wyjaśnianiem, bo nam mówili, że nie mamy prawa otrzymac informacji dlaczego taka kwota, a nie inna, bo to nie my przelew zlecaliśmy, a klientom powiedzieli, że nie maja prawa, bo to nie ich konto :D Więc chyba więcej takich banków.

Offline swinka79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1294 dnia: Październik 29, 2013, 17:23:53 pm »
 :icon_evil owszem,bardzo wam Barclaysa polecam  :icon_evil

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1295 dnia: Październik 29, 2013, 17:59:39 pm »
A ja pracuje w pko i jesli chodzi o przelewy zagraniczne to robimy robote  :DD jestem właśnie w pracy i nie bardzo mam jak pisać wiec napisze tylko swinka jesteś wielka  :bukiet... I w ogole skoro tak sentymentalnie pisze to dodam ze dziękuję wszystkim zaangażowanym bez Was by się nie udalo   :bukiet :bukiet :bukiet

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1296 dnia: Październik 29, 2013, 18:14:51 pm »
świnka, grunt to nie mówić wszystkiego małżowi, jakby mój się dowiedział, ile kasy miesięcznie przeznaczam na króliki to mogłybyśmy razem zamieszkać pod mostem :) ostatnio zupełnie przypadkiem jak rozmawiałam z ciocią dowiedział się że jestem wirtualnym opiekunem dwóch króliczków i był zdumiony że nic o tym nie wie i od razu chciał wiedzieć ile tam przeznaczam na opiekę :) oczywiście troszkę go oszukałam, tzn. nie do końca powiedziałam prawdę bo mielibyśmy poważna rozmowę a po co się o takie rzeczy kłócić jak pomoc zwierzętom :) więc wychodzę z założenia, że skoro oboje łożymy na domowy budżet to i na "swoje wydatki" każdy bierze ze swojego plastiku :)

właśnie wracam z tesco, kupiłam trochę rzeczy do sprzątania, ale skoro nie ma prądu to pewnie w grę wchodzi tylko czas mniej więcej do 15-16?

Aisejam jesteś pewna że dr będzie w sobotę w rexie? ja się wstępnie umawiałam z nią na kontakt koło środy u nas na zmianę sączka, ale właśnie zadzwoniłam i dr Orzelski powiedział mi że tylko jutro ma być, a w czwartek i sobotę już nie więc nic nie wiem, jutro trzeba zadzwonić i się upewnić kiedy będzie na pewno.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1297 dnia: Październik 29, 2013, 18:32:00 pm »
Swinko składaj reklamację! Koniecznie, jak nie złożysz to Ci normalnie będę wypominała. 50 funtów za nie wykonaną robotę ? Co oni na łeb upadli? Nie daj się wycyckać! I nie marudź że mam się nie przejmować. Pomyśl ile mogłabyś swoim uchatkom za to sprawić przyjemność. Albo chociaż na wino by było to byśmy przez neta wypiły.

Nasz bank nie ma przelewów zagranicznych, korzysta z ING. Ale powinno byc wszystko wporzo, bo nie raz przychodziły przelewy zagraniczne. Nawet ostatnio widziałam że wchodziły i wcale nie długo czekali na takowy.
Jakby co mamy jeszcze konto w PKO dla biblioteki praw zwierząt, można by tam wpłącac i transferować środki. Ale tak czy siak jezęli koszt ma być 25 funtów za przelew, a pocztą wychodzi taniej to wydaje mi się że na złotówki różnica jest wystarczająco duża żeby olać wsadzanie w tyłek pieniądze bankom. A ja odbiorę kasę, wpłacę na swoje konto i przeleję darowiznę na SPK z tytułem od świnki. A Śwince prześle potwierdzenie z banku że wszedł na nasze konto.

A swinko gdzie ja mam to odebrać ? Po prostu iść na którąś poczte i wołać DAWAĆ KASĘ NA KRÓLICZKI BUAHAHAHA  :bunny: :bunny: :bunny: :bunny:

Jeżeli nie dorobimy się prądu to sprzątanie chodzi w grę tak własnie do godziny 16 w maxie. Chyba że coś wymyslę i objawię się jako żarówka :P
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1298 dnia: Październik 29, 2013, 18:35:23 pm »
przyjdzie ci awizo z zaznaczonym "przekaz pieniężny" czy jakoś tak albo listonosz ci przyniesie :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #1299 dnia: Październik 29, 2013, 20:39:31 pm »
Rice czy ty przypadkiem nie wspominalas ze mozemy zabrac pochodnie... :P :D

Ustalilysmy juz jakies zasady co do głosowania na nazwy?