Autor Wątek: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!  (Przeczytany 1244489 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #380 dnia: Maj 29, 2013, 15:40:07 pm »
Bursztynek zaprasza do lektury




Kochani!

Yogi i Bursztynek pozdrawiają.
Mam wspaniałe wieści. Yogi na tą chwilę jest zdrowym królikiem  :brawo:
To co było za jego okiem to nie nowotwór. To gruczolak. Został usunięty i króliczek jest zdrowy. Co prawda nie wygląda jeszcze zbyt pięknie, bo jego sierść wiele ma do nadrobienia w kwestii jakości a także ilości - po leczeniu w Warszawie króliczek miał rany martwicze skóry. Na szczęście wszystko ładnie się goi a Yogi dobrzeje :)
Wczoraj został zaszczepiony, a za około miesiąc planujemy kastrację :)

Bursztynek nie chce być gorszy  :pokoj:. Nie ma śladu po wycieku ropy z miejsca po siekaczu. Przestaliśmy sączkować i wszystko wskazuje na to że nie tworzy się żaden ropień  :bunny: Następną kontrolę mamy za dwa tygodnie. Bursztynek się cieszy, bo strasznie nie lubi jeździć do weterynarza  :glaszcze:

Niestety nadal wiszą nam rachunki za leczenie Warszawskich królików. Brakuje nadal 960 zł, żeby je opłacić.
Zachęcamy do wpłat na ten cel na konto Warszawskie:
52 2130 0004 2001 0516 7234 0002
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21 01-410 Warszawa
tytułem: darowizna Yogi i Bursztynek

Niestety finanse nie pozwalają także zapłacić Lublinowi za leczenie królików w Warszawie (Rumba, Zumba, Pan Październik). Zalegamy z opłatą na 436zł. A niedługo dostaniemy następną fakturę za kastrację Pana Października
Chętnych do wpłacania darowizn prosimy o przelewy na Lubelskie konto:
14 2130 0004 2001 0516 7234 0007
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21 01-410 Warszawa
tytułem: darowizna na lubelskie króliki

Pozdrawiają Yogi i Bursztynek koczujące ze mną w pracy (bo po pracy nie zdążyłabym obrócić po  nich do domu i dowieźć do weterynarza)






W piątak przyjeżdżają do Lublina Mały i Tusia z Olsztyna. Znalazł się dom tymczasowy tylko dla jednego królika z tej dwójki, także i tak nie byłoby gdzie podziać drugiego, w związku z tym właściciel przywiezie obie sztuki do Lublina.

Prosiłabym o deklarowanie się jako dt w Lublinie, lub wpłaty na Lubelskie konto, ponieważ nie ukrywam że 3 niewykastrowanych samców oraz dwie niewysterylizowane samice w jednym domu to może być spory problem nawet dla mnie....
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2013, 15:45:56 pm wysłana przez rice_cookie »
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #381 dnia: Maj 30, 2013, 00:28:30 am »
Bursztynek zaprasza do lektury




Kochani!

Yogi i Bursztynek pozdrawiają.
Mam wspaniałe wieści. Yogi na tą chwilę jest zdrowym królikiem  :brawo:
To co było za jego okiem to nie nowotwór. To gruczolak. Został usunięty i króliczek jest zdrowy. Co prawda nie wygląda jeszcze zbyt pięknie, bo jego sierść wiele ma do nadrobienia w kwestii jakości a także ilości - po leczeniu w Warszawie króliczek miał rany martwicze skóry. Na szczęście wszystko ładnie się goi a Yogi dobrzeje :)
Wczoraj został zaszczepiony, a za około miesiąc planujemy kastrację :)

Bursztynek nie chce być gorszy  :pokoj:. Nie ma śladu po wycieku ropy z miejsca po siekaczu. Przestaliśmy sączkować i wszystko wskazuje na to że nie tworzy się żaden ropień  :bunny: Następną kontrolę mamy za dwa tygodnie. Bursztynek się cieszy, bo strasznie nie lubi jeździć do weterynarza  :glaszcze:

Niestety nadal wiszą nam rachunki za leczenie Warszawskich królików. Brakuje nadal 960 zł, żeby je opłacić.
Zachęcamy do wpłat na ten cel na konto Warszawskie:
52 2130 0004 2001 0516 7234 0002
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21 01-410 Warszawa
tytułem: darowizna Yogi i Bursztynek

Niestety finanse nie pozwalają także zapłacić Lublinowi za leczenie królików w Warszawie (Rumba, Zumba, Pan Październik). Zalegamy z opłatą na 436zł. A niedługo dostaniemy następną fakturę za kastrację Pana Października
Chętnych do wpłacania darowizn prosimy o przelewy na Lubelskie konto:
14 2130 0004 2001 0516 7234 0007
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21 01-410 Warszawa
tytułem: darowizna na lubelskie króliki

Pozdrawiają Yogi i Bursztynek koczujące ze mną w pracy (bo po pracy nie zdążyłabym obrócić po  nich do domu i dowieźć do weterynarza)






W piątak przyjeżdżają do Lublina Mały i Tusia z Olsztyna. Znalazł się dom tymczasowy tylko dla jednego królika z tej dwójki, także i tak nie byłoby gdzie podziać drugiego, w związku z tym właściciel przywiezie obie sztuki do Lublina.

Prosiłabym o deklarowanie się jako dt w Lublinie, lub wpłaty na Lubelskie konto, ponieważ nie ukrywam że 3 niewykastrowanych samców oraz dwie niewysterylizowane samice w jednym domu to może być spory problem nawet dla mnie....

Super, że z małymi wszystko jest w porządku. Mam nadzieję że pomoże im to znaleźć dom, takie śliczne są... :)
Co do kwestii finansowych, w okolicach przyszłego tygodnia, jak się już skończy licytacja i wszyscy wpłacą, będzie ok. 300 zł+ ja wpłacę jeszcze jakieś złocisze za posłania. Oprócz tego planujemy jeszcze drugą wyprzedaż w okolicach połowy czerwca- pieniądze oczywiście na króliki :)
Kasę za szczepienie mojej małej czarnej albo mama wpłaciła, albo wpłacimy tuż po weekandzie- jeszcze raz dziękuję, bo tak to by mała w tym roku na dwór nie wyszła :)


Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #382 dnia: Maj 30, 2013, 11:57:11 am »
Kochani,
w Lubelskim schronisku na adopcję czeka króliczek.
Zachęcamy do adopcji !






NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #383 dnia: Maj 30, 2013, 12:00:28 pm »
Jaki piękny! Czy mi się wydaje, czy on siedzi w żwirku na odchodach świnki czy szczurka?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #384 dnia: Maj 30, 2013, 12:01:02 pm »
A co on ma do jedzenia? Bo wydaje mi się (jeśli się mylę to przepraszam :) ) że mieszankę. Jak coś to mogę podrzucić mu tego granulatu co się wtedy przy zbiorowym zamówieniu babka wycofała, jemu się być może bardziej przyda :)
A te bobki jakieś takie faktycznie nie za ciekawe...

I chyba widzę tam chleb...
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #385 dnia: Maj 30, 2013, 12:07:44 pm »
Królik mieszkał w schronisku ze świnką morską stąd odchody.
Nasze schronisko to psy, koty i zwierzęta egzotyczne. Nie jest przygotowane na przyjęcie królika, dlatego ewentualni lokatorzy jeżeli się trafiają dostają to co jest z jakichś darowizn. Na miejscu nie ma raczej osób zakróliczonych tak jak my, którzy wiedzą co powinien jeść królik itd.
Mam nadzieję że króliczek nie będzie musiał długo przebywać w schronisku.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #386 dnia: Maj 30, 2013, 13:29:19 pm »
Zapytałam przez facebooka, czy nie chcieliby granulatu dla królika, odpisali że nie jest to konieczne bo ma on urozmaiconą dietę. WIęc nie wiem, czy lepiej tak czy owak im dać, czy jakiś DT chce kilogram żarełka? Bo dla mnie to za dużo tego :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #387 dnia: Maj 31, 2013, 10:43:57 am »
Dla Yogiego szukamy domu tymczasowego a najlepiej stałego :)
Natomiast Bursztynek na razie czeka na słowa"zdrowy jesteś chłopie" :)

Póki co Panowie szaleją, jak tylko pogoda na to pozwala. Ostatnio dużo pada i o ile Yogi jak tylko zaczynało się wczoraj błyskać to chciał już zmykać do domu i czekał aż go zaniosę to Bursztynek chciał desperacko biegać w deszczu - bo lubi sobie pobiegać. Wczoraj właśnie korzystaliśmy z dnia i Yoguś biegał po podwórku a Bursztynek uczestniczył w grillu na tarasie, zupełnie nie przeszkadzała mu obecność wielu osób i chyba dobrze się bawił biegając między krzesełkami. Yoguś natomiast hasał po trawce, ale bardzo się pilnował i co jakiś czas przychodził po schodkach zobaczyć co tam u nas :)

Yoguś sprawdzający czy mlecze się dobrze suszą






Bursztynek odpoczywający między fazami grasowania po tarasie






Pozdrawiamy i przypominamy że chłopaki mają się coraz lepiej, ale długi mają spore :P
Można ich wspomagać na konto Warszawskie:
52 2130 0004 2001 0516 7234 0002
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21 01-410 Warszawa
tytułem: darowizna Yogi i Bursztynek
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline kasika-k

  • Moderator forum
  • ***
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #388 dnia: Maj 31, 2013, 12:10:19 pm »
A ja wszystko potwierdzam i po raz kolejny powiem ze Yogi jest wspaniałym uszakiem i bedzie super milusińskim towarzyszem:) Bursztynek mnie wczoraj zaskoczył, zawsze myślałam ze jest wycofany a in wczoraj piruety robił miedzy krzeslami;) dobrze na nich patrzeć i wiedzieć ze są prawie zdrowi;)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #389 dnia: Maj 31, 2013, 12:45:16 pm »
Przy okazji wspomnę że Lubelskie króliki mają sporo długów - 627zł
Jedną fakturę za króliki przebywające w Warszawie powinnam opłacić pół miesiąca temu :(
Niestety nie mamy tyle pieniędzy :/ faktura jest duża na 436zł a na koncie mamy 340 :(

Pamiętajcie o Lubelskich króliczkach jak będziecie planować weekendowe wydatki  :blaga:

Chętnych do wpłacania darowizn prosimy o przelewy na Lubelskie konto:
14 2130 0004 2001 0516 7234 0007
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21 01-410 Warszawa
tytułem: darowizna na lubelskie króliki
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #390 dnia: Maj 31, 2013, 18:44:51 pm »
ja tym razem zamiast wpłaty pieniężnej mam trochę ziółek, mam nadzieję, że się przyda, zrobiłam większe zamówienie także postaram się w przyszłym tygodniu gdzieś podrzucić jedzonko

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #391 dnia: Maj 31, 2013, 18:50:09 pm »
Pewnie że się przyda :)

Tym bardziej że własnie dojechały do mnie Tusia i Mały. Więc mamy więcej gardełek do wyżywienia.
Zdjęcia porobię kiedy indziej bo muszę lecieć odkurzać samochód póki jest widno, bo jutro rajd na wesele do Rzeszowa.

Tym czasem ukradłam z wątku warszawskiego zdjęcia Pana Października :)
Jak znajdę czas to pokradnę jeszcze Rumbe i Zumbe :P


Pan Październik











NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #392 dnia: Maj 31, 2013, 19:15:23 pm »
To ja ten kilogram czy dwa żarełka tobie podrzucę, ok? Mam też sporo gałązek, bo z działki od babci ukradłam, ale nie wiem czy jesteś zainteresowana :P Na razie się suszą.
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #393 dnia: Maj 31, 2013, 21:39:25 pm »
Tym czasem ukradłam z wątku warszawskiego zdjęcia Pana Października usmiech2

A może ktoś chce go ukraść do siebie na stałe? :) Zobaczcie na te słodkie nóżki!
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #394 dnia: Czerwiec 04, 2013, 16:43:51 pm »
To ja ten kilogram czy dwa żarełka tobie podrzucę, ok? Mam też sporo gałązek, bo z działki od babci ukradłam, ale nie wiem czy jesteś zainteresowana :P Na razie się suszą.
Ponawiam pytanie- nie chcę się narzucać, ale ja jakiś DT nie chce to oddam koleżance, a nie ukrywam że wolałabym oddać potrzebującym królikom :P
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #395 dnia: Czerwiec 05, 2013, 00:20:24 am »
Pewno że przyjmiemy, może nowym króliczkom posmakuje bo coś nie chcą jeść. Możemy się umówić na odbiór któregoś dnia.

Przedstawiamy Tusię i Małego. Króliczki przyjechały w piątek z Olsztyna. Właścicielowi ciężko się było z nimi rozstawać, ale niestety pracy w Polsce jak wiemy nie ma :/
Króliczki mało jedzą, prawdopodobnie jeszcze nie odstresowały się po podróży.
Oba króliczki bardzo puchate i milusińskie. Tusia jest przykładem zdrowia. Mały niestety nie. Króliczek ma połamane niektóre zęby szczęki z niewiadomych przyczyn, prawdopodobnie są one po prostu słabe. Cieknie mu z oczek. Dzisiaj sprawdziliśmy drożność kanalików, i zauważyliśmy że dolne powieki zbytnio się wywijają, przez co włoski na powiece mogą wchodzić do oczu i powodować łzawienie (coś takiego jest u niektórych psów, ale nie pamiętam jak się nazywa). Właściciel mówił że przycinają mu włoski dookoła oczu coby nie wchodziły do oczek, jednak na wszelki wypadek (zwłaszcza że ząbki są kiepskie) zrobimy zdjęcie rtg. Może ktoś z Lublina pragnie prześwietlić się z Małym ? :P

Tusia  :heart











Mały  :heart










W poniedziałek będziemy mieć pracowity dzień. Druga tura odrobaczania, oraz zaklepaliśmy termin na zabiegi. Kastracji zostaną poddani Yogi i Mały a sterylizacji Śnieżka i Tusia. Niestety do tej pory nie odzyskałam transporterów z Rybnika i z Torunia, może już są wysłane - oby. Jeżeli nie dojdą do piątku to proszę o możliwość pożyczenia dwóch transporterów, ponieważ w poniedziałek zaangażuje cały swój sprzęt aby móc przewieźć wszystkie króliki do weterynarza, niestety dla dwóch sztuk zabraknie transporterów, tam gdzie mogę upchnę więcej niż jedną sztukę, ale transportery mam głównie malutkie. Nie chciałabym aby króliki jechały w pudełkach, bo 4 będę poddawane zabiegom, a w transporterach będą dobrych parę godzin.

Zbieramy także pieniążki na zabiegi. Za zabieg Yogiego będzie płaciła Warszawa, nasze koszta to 180 za sterylizację i 100 za kastrację. W sumie za trzy zabiegi zapłacimy 460zł
Prosimy o darowizny na ten cel na konto:
14 2130 0004 2001 0516 7234 0007
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21 01-410 Warszawa
tytułem: darowizna na lubelskie króliki
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #396 dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:55:13 am »
Piękności, wyjątkowo podobne do toruńskich króli z interwencji olsztyńskiej!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #397 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:25:06 am »
Może to rodzina. Króliki są właśnie z Olsztyna, nie bardzo były tam dla nich dt, a jak już się znalazły, to nie dla obu na dłużej, więc wolałam żeby właściciel zwiózł je do Lublina, gdzie mają pewny domek chociaż. A dt zawsze tam się przyda dla jakiś królików z Azylu.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #398 dnia: Czerwiec 05, 2013, 14:24:00 pm »
Jeżeli nie dojdą do piątku to proszę o możliwość pożyczenia dwóch transporterów, ponieważ w poniedziałek zaangażuje cały swój sprzęt aby móc przewieźć wszystkie króliki do weterynarza, niestety dla dwóch sztuk zabraknie transporterów, tam gdzie mogę upchnę więcej niż jedną sztukę, ale transportery mam głównie malutkie. Nie chciałabym aby króliki jechały w pudełkach, bo 4 będę poddawane zabiegom, a w transporterach będą dobrych parę godzin.
Jak coś, to oferuję swój, razem z poduchą :P

A króliczki faktycznie przecudne
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #399 dnia: Czerwiec 05, 2013, 18:38:15 pm »
Ciociu Madziu dziękujemy :) Bursztynek nie chciał pozować, dostał szmatki na zachętę, ale bardziej one go interesowały niż smakołyki :P





Dziękujemy także ciociu Aniu :)



Akurat brakowało nam kuwetek, żeby Mały i Tusia mieli w co się uczyć kuwetkować ;)

NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.