Autor Wątek: KRÓLICZY ZAKĄTEK w Lublinie zaprasza!  (Przeczytany 1244040 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #260 dnia: Marzec 07, 2013, 22:19:19 pm »
A  to się cieszę :D
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline barbieri

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #261 dnia: Marzec 08, 2013, 20:06:06 pm »
mam pytanie i zarazem wielką prośbę. czy ktoś z was jadąc na szczepienie, mógłby mnie zabrać ze sobą po drodze (mieszkam na Czechowie)? Mam problem z transportem, a nie chce tłuc się z królikiem mpk z przystanku na przystanek w taką pogodę. z góry dzięki za odpowiedź.

Offline magdarum1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 231
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #262 dnia: Marzec 08, 2013, 20:23:47 pm »
może z nami?? podjechałabym około 11:20, może być?

Offline barbieri

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #263 dnia: Marzec 08, 2013, 20:45:30 pm »
dla mnie każda godzina będzie idealna, aby udało się z kimś podjechać ; ).

Offline magdarum1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 231
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #264 dnia: Marzec 09, 2013, 18:15:27 pm »
i Zuzia zaszczepiona :) była bardzo grzeczna, pazurki zostały podcięte, w ząbki jej pozaglądano... tylko niestety trzeba wprowadzić dietę, bo Zuzia ma nadmiar ciałka...
Miło było poznać inne króliczki i ich właścicieli :)

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #265 dnia: Marzec 09, 2013, 18:25:12 pm »
Tola też zaszczepiona, ale nie była grzeczna :D Wyrwała się, ale na szczęscie ktoś ją złapał :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #266 dnia: Marzec 10, 2013, 09:26:28 am »
Dziękuję wszystkim za przybycie :)

Offline Kenamysz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Ksawierek, Słonik Balonik i Bonia
  • Za TM: Basia ['] Anielka [']
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #267 dnia: Marzec 10, 2013, 15:59:15 pm »
Co dziś słychać u przepięknej Skalar? Rozkochała mnie w sobie na amen :) Z resztą tak jak Pusia i Łatek oraz reszta bandy, którą miałam okazję wczoraj poznać :) Trzymam kciuki za szybkie znalezienie ciepłych i kochających domków!

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #268 dnia: Marzec 11, 2013, 22:21:01 pm »
magdarum1- dla ciebie ^^ kilka niewyraźnych zdjęć Zuzi :D







Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline magdarum1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 231
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #269 dnia: Marzec 12, 2013, 06:01:05 am »
szyszka- bardzo dziękuję. Zuzia to śliczna dziewczynka :) i poranny ptaszek- rano mnie wita jak wstaję do pracy. Musi coś przekąsić (jak jej nic nie dam, to nie pozwoli mi się umalować do pracy ), musimy się troszke pogłaskać i dopiero wtedy łaskawie pozwala mi wyjść :D

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #270 dnia: Marzec 12, 2013, 15:57:43 pm »
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #271 dnia: Marzec 13, 2013, 13:03:00 pm »
Rice_cookie chciałam ci powiedzieć , że poznałam Niedźwiadka  . Jest to najsłodszy, najpiękniejszy ,  najcudowniejszy , najbardziej miękki uszatek  na świecie . Z miejsca się w nim zakochałam . Dał mi się pogłaskać  od razu , nie bał sie mnie wcale mimo ,że wcześniej mnie nigdy nie widział. Potem mnie zaczepiał. Ma śliczne futerko , jego pańcia bardzo o niego i jego towarzyszkę dba. Do pełni szczęścia brakuje tylko pelnej akceptacji ze strony panny Zając , pannicy  charakternej . No i zapomniałam dodać ,że sypia tylko na kanapie na kołdrze ze swoją panią . Jak ja jej zazdroszczę  .

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #272 dnia: Marzec 14, 2013, 23:12:49 pm »
Co dziś słychać u przepięknej Skalar? Rozkochała mnie w sobie na amen
Mała jest u mnie od wczoraj, a już czuje się jak w domu :) Zwiedziła cały pokój, zakumplowała się z psem i podbiła serce mojej mamy oraz siostry :) Naprawdę cudowne z niej maleństwo, choć 2 razy mnie lekko dziobnęła kiedy przeszłam zbyt blisko niej :D
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline magdarum1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 231
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #273 dnia: Marzec 15, 2013, 10:05:29 am »
Czu Zuzia lubiła się z jakimś innym królikiem? Tak sobie myślę, że może w ramach dostarczania jej radosnych wydarzeń, można by się umówić na wspólne królicze zabawy? Czy takie coś w ogóle jest praktykowane? Od razu zaznaczam, że nie mam szans na wzięcie drugiego królika (mimo szczerej zachęty ze strony mojej córci), zostają sporadyczne spotkania z innym uszakiem.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #274 dnia: Marzec 15, 2013, 10:21:25 am »
Czu Zuzia lubiła się z jakimś innym królikiem? Tak sobie myślę, że może w ramach dostarczania jej radosnych wydarzeń, można by się umówić na wspólne królicze zabawy? Czy takie coś w ogóle jest praktykowane? Od razu zaznaczam, że nie mam szans na wzięcie drugiego królika (mimo szczerej zachęty ze strony mojej córci), zostają sporadyczne spotkania z innym uszakiem.

Nie sądzę, by był t dobry pomysł, ponieważ jak króliki się zaprzyjaźnią to nie będą się chcały już rozstać, a jeśli nie to tylko stres... Ale odpowiadając na twoje pytanie Zuzia chyba nie ma nic przeciwko innym królikom, moja Tola była dość niechętna w srosunku do niej a Zuźka po prostu ją ignorowała :P
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline magdarum1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 231
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #275 dnia: Marzec 15, 2013, 10:35:44 am »
Czu Zuzia lubiła się z jakimś innym królikiem? Tak sobie myślę, że może w ramach dostarczania jej radosnych wydarzeń, można by się umówić na wspólne królicze zabawy? Czy takie coś w ogóle jest praktykowane? Od razu zaznaczam, że nie mam szans na wzięcie drugiego królika (mimo szczerej zachęty ze strony mojej córci), zostają sporadyczne spotkania z innym uszakiem.

Nie sądzę, by był t dobry pomysł, ponieważ jak króliki się zaprzyjaźnią to nie będą się chcały już rozstać, a jeśli nie to tylko stres... Ale odpowiadając na twoje pytanie Zuzia chyba nie ma nic przeciwko innym królikom, moja Tola była dość niechętna w srosunku do niej a Zuźka po prostu ją ignorowała :P
oj szkoda, myślałam, że jej sprawię przyjemność. ale może faktycznie więcej minusów z tego może być niż plusów.

Offline Kłykcik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #276 dnia: Marzec 22, 2013, 21:45:15 pm »
A ja chciałam zapytać o śnieżkę. Śliczności jest wielkie.
Btw. jeśli ktoś mógłby zajrzeć i się wypowiedzieć to byłabym wdzięczna http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15259.20.html

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #277 dnia: Marzec 26, 2013, 20:38:41 pm »
Dla wszystkich bardziej i mniej zainteresowanych :) 
Skalcia ma się dobrze, lata, biega, świruje :)
Jest okropnym żarłokiem- ciągle chciałaby mieć pełną miskę, a jeśli tak nie jest próbuje wskoczyć na półkę lub do pudełka ze swoim żarełkiem. Nie poddaje się łatwo- jak jej nie wyjdzie raz, to próbuje drugi, piąty, dziesiąty, czterdziesty...- aż się uda. Lubi wyzwania, bo przecież siano które nałożyłam do paśnika nie jest takie smaczne jak siano ukradzione z reklamówki. Ma mnóstwo energii jak to mały królik :) Kocha towarzystwo człowieków. Potrafi siedzieć pół godziny na ramieniu kiedy siedze na łóżku z laptopem czy książką (robi to nawet w tej chwili :D ). Kiedy nikt się nią nie interesuje to leciutko gryzie. Siusia ładnie do kuwety, chociaż z bobkami ma wciąż problem. Co dziwne (przynajmniej dla mnie :D ) jak kilka razy spotkała się z Tolencją, to... ujeżdża ją :o Zdziwiłam się, no bo ma przecież koło 3 miesięcy... Tola z kolei się jej boi :)
Podsumowując- królik- ideał :) Przyjaźnie nastawiony do innych zwierząt (zakumplowała się z psem ;) ), ludzi, ciekawska, żarłoczna pieszczocha :) Jak to było w tym filmie- "Tylko mnie kochaj" :D
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline magdarum1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 231
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #278 dnia: Marzec 27, 2013, 20:09:18 pm »




nasze dzisiejsze oswajanie się ze smyczą. Zuzia strzeliła focha, co widać na zdjęciu. Ale grzeczna była bardzo przy zakładaniu, troszkę protestowała, ale dała sobie zapiąć szelki. zachwycona nowym czymś nie była, co prawda już od kilku dni oswajałam ją z tym, ale zapinałam dopiero dziś. na razie nie ma mowy, żeby zrobiła krok na smyczy, ale mi właściwie chodzi głównie o to, żeby się nie zgubiła jak pojedziemy na Święta.

Offline barbieri

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 272
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lubelskie króliki poszukują domów !
« Odpowiedź #279 dnia: Marzec 28, 2013, 10:15:53 am »
a gdzie miałaby się zgubić?