Autor Wątek: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.  (Przeczytany 7763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
czy mozna to wylaczyc zeby mozna bylo normalnie info do ludzi wysylac ... bo to jest z lekka irytujace  i_am_smiling
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Można, ale nie chcemy. Na bieżąco i bez ograniczenia minutowego można wysyłać wiadomości np. poprzez chat.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Mnie też to strasznie denerwuje. Nie mozna normalnie w watkach uszatkow odpisywac bo ciagle "cos". U mnie to też wyskakiwalo jak się zalogowalam i chcialam pierwsza wiadomosc wyslac....

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Ale przecież to 60 sekundowe ograniczenie jest na wiadomościach prywatnych, nie na forum.

To jest ograniczenie antyspamowe i radzę się z nim pogodzić ;) Ja tam się nie skarżę, chociaż wysyłanie powiadomień po bazarku trwa przez to kuuuupę czasu.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
No na forum to też jest...

Mozna się z tym pogodzic ale moze lepiej by to "udoskonalic"? Bo np chcę wyslac post, wyskakuje mi ta wiadomosc, czekam ponad minute, odwiezam i chcę znow wyslac ta sama wiadomosc- nie mogę bo znow jest ten komunikat.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
mozna ale po co ... no wlasnie LOL
przeciez tu na forum sami spamerzy sa, nie ma normalnych ludzi

co jak co ale takie tlumaczenia mnie zawsze rozwalaja ... bo po co ludziom ulatwiac skoro mozna utrudnic :-)))
kocham to cale skp, co rusz jakies kwiatki 
no i dzieki temu zycie jest ... "ciekawsze"
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
andy_wawa- jest jak jest, nie widać chóru wściekłych użytkowników, że mają problemy z wysyłaniem czegokolwiek lub, że im to bardzo przeszkadza.
Czy naprawdę warto szukać dziury w całym?

A co do tego
Cytuj
kocham to cale skp, co rusz jakies kwiatki 

To jeżeli masz jakieś uwagi co do pracy SPK/poszczególnych członków/administracji forum -> po to właśnie jest zarząd, aby rozwiązywać takie problemy oraz usprawniać działania organizacji.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
andy_wawa- jest jak jest, nie widać chóru wściekłych użytkowników, że mają problemy z wysyłaniem czegokolwiek lub, że im to bardzo przeszkadza.
Czy naprawdę warto szukać dziury w całym?

kiedys nie bylo samochodow, pradu, gazu .... ludzie mieszkali w jaskiniach i tez sie dalo zyc, i ludzie byli nawet zdrowsi
ale ja w ogole nie o tym a ty nie przeinaczaj ... forum jest po to aby ulatwiac a nie utrudniac tym bardziej iz wystarczy chciec i nie ma zadnych problemow czy przeciwwskazan zeby to zrobic bo mozliwosc techniczna (vide powyzsza wypowiedz kogos innego) jest

tak samo dobrze mozna przeciez ustawic forum na wysylanie wiadomosci co 5 czy co 10 minut lub nawet dluzszy czas "pomiedzy" i tez dawac tak absurdalna argumentacje ze przeciez nikt sie nie skarzy i nie ma tlumow i w ogole ....
duzo wieksze fora i gdzie jednoczesnie ruch jest duzo wiekszy radza sobie z tym najwyrazniej bez problemu ...
nie bo nie ? lub pisac bzdety w stylu "szukac dziury w calym" no offence ale czy takie proste rzeczy jak prozaiczne ulatwienia naprawde sa az tak trudne tutaj ?

czyli teraz pytanie o to ze cos nie dziala lub zle dziala jest "szukaniem dziury w calym" ?!   ROTFL
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Andy_wawa, dziękujemy za cenne uwagi, rozważymy je wnikliwie i jeśli Twoje argumenty uznamy za słuszne, będzie można wysyłać wiadomości co chwilę. Dam znać, na czym stanęło.

Uwagi odnośnie do funkcjonowania Stowarzyszenia można kierować na adres zarzad@kroliki.net.
Co do spamerów - swego czasu rejestrowało się więcej spamerów niż "zwykłych" użytkowników i administracja forum postarała się o odwrócenie tych proporcji.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 04, 2012, 12:26:14 pm »
Bośniak czy zostało coś postanowione? Bo to ograniczenie to przesada jakaś i to dosyć irytująca. Ulepszcie to chociaż....

Dopiero co się zalogowałam na komputerze na forum, chciałam wysłać pierwsza dziś (z komputera) wiadomość a tu proszę ten błąd, że wiadomość zostala wysłana mniej niż 60s temu. Ja się pytam dlaczego, skoro dopiero co się zalogowałam i z kompa jeszcze żadnej wiadomości nie wysyłałam?

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 04, 2012, 12:58:23 pm »
Ograniczenie zostaje, szczególnie teraz, kiedy mamy najazd spamerów.
Twój problem, to jakiś błąd techniczny. Poczyść cookies. A jak dalej będzie coś źle działać, to napisz proszę do hyghsq lub Jahcob - może będą mogli Ci pomóc.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 04, 2012, 15:42:52 pm »
ja tez mam ten sam problem...stad zalozoo ten watek i od tamtego czasu jest to bez zmian tak wiec imho NIE JEST to zaden problem po stronie uzytkownika

wielokrotnie wieksze fora problemow takich nie maja
co wiecej byloby tam nie do pomyslenia
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 04, 2012, 15:46:18 pm »
Patrz powyżej: 2 użytkowników to wciąż jednostkowy problem. Poczyśćcie cookies, a w razie czego zapraszam na bezpłatne indywidualne konsultacje z adminami od spraw technicznych. ;)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 02, 2012, 18:44:39 pm »
echhh kicha, ten limit 60sek dziala tez na obszarze PW .....
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 09, 2012, 21:43:26 pm »
Mi też przeszkadza to czekanie 60 sekund. Wydaje mi się, że to też działa tak, że jak spróbuję drugi post wsyłac w tym czasie, to potem te 60 sekund się resetuje i liczy od nowa i muszę czekać np. 110 sekund, a jak znowu wyśle zbyt szybko to już się wydłuża do powiedzmy do 170 sekund itd.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 09, 2012, 22:01:28 pm »
zeby nie bylo to i tak zaraz wyjdzie ze .... "to wciąż jednostkowy problem"

:-))))
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 28, 2012, 15:26:55 pm »
ja teraz od kilku ladnych minut probuje wyslac wiadomosc, jedna wiadomosc i caly czas mam ten ...... komenatrz zwrotny .... i niby ma to trwac 60 sekund ale trwa ... duuuuuzo dluzej
czyli pisanie jest jak sztuka dla sztuki .... po kazdym zalogowaniu, trzeba czekac, po kazdym napisanym poscie ... rowniez czekac, po kazdym PW ... tez czekac  :wisielec:
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2012, 17:00:09 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 28, 2012, 16:56:04 pm »
Mnie też to trochę irytuje ;/.


Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 07, 2012, 13:01:49 pm »
tj bylo to zglaszane .... n- dni temu dzis znowu od 10-15minut po zalogowaniu probuje wyslac cokolwiek, rozne watki i dostaje zawsze  ...  info zwrotne iz nie moge wyslac bo ... ograniczenie 60sek i ponoc cos wyslalem (mimo ze nic sie nie pojawia)

jeden wielki LOL
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Ostatnia wiadomość z twojego adresu IP została wysłana mniej niż 60 sekund temu.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 07, 2012, 13:51:35 pm »
Ograniczenie zostało zmniejszone do 20 sekund.
Czy mogę w związku z tym zamknąć temat, uznając tym samym, że został załatwiony?

PS
Thx Gosia.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan