Autor Wątek: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)  (Przeczytany 1226987 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 12, 2012, 19:44:26 pm »
chciałam powiedzieć, że najpierw pojechałam po Maro prawie pod Wrocław na prośbę Julity. Odebrałam 5 przerażonych i zabiedzonych stworzeń do siebie, z czego Kłapcia wróciła do Wrocławia już po 2 miesiącach, Maro chyba po pół roku a Dorotka trafiła do Anna39 ... NO! - ja to mam rękę do uszaków - i tu, teraz przyjmuję gratulacje   - mogą być ode mnie


Wielkie gratulacje dla Ciebie Doroto!!!    Nadmienię tylko, że Dorotka nie trafiła do Wrocka tylko mieszka sobie spokojniutko w centrum Warszawy w małym mieszkanku na Mariensztacie z zakochanym Trusiem.

A co do Gucia to z żalem czytam, że nie ma poprawy. Dobrze mówi Twoja mama, każdy kiedy,ś umrze ale czemu tak wcześnie? smutny_krolik




 smutny_krolik

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 13, 2012, 18:52:12 pm »
tu tak mimo chodem wątek Gucia...
http://img824.imageshack.us/img824/1871/dsc05283rsz.jpg

A tutaj...
Moi Kochani!
życie w dużym mieście jest szybkie i pełne straty czasu. Przejazd z miejsca na miejsce zajmuje w najlepszym wypadku pół godziny, czasem nawet kilka... To nie jest tak, że Warszawa nic nie robi! - to nie jest tak, że tu nic się nie dzieje. To raczej tak, że nie mamy czasu na wiele rzeczy i pisać tu również.
Przepraszamy jeżeli nie macie najnowszych informacji.
Uwierzcie, nie wynika to z braku szacunku.
Po prostu bardzo, bardzo potrzebujemy Waszej pomocy.
Jeszcze raz prosimy o pomoc dla zakróliczonej Warszawy!!

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 13, 2012, 20:05:17 pm »
Biedny Gucio :( . Trzymam kciuki by jak najdłużej cieszył się dobrym samopoczuciem :przytul:
A dla Ciebie Prym wielki szacunek za to co robisz :bukiet: Dla Ciebie oraz innych członków GA :bukiet:
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 14, 2012, 10:19:30 am »
Niestety tym razem smutne wieści...

Z łapką Bosmana dobrze nie jest. W stawie ropa zbiera się w zastraszającym tempie, i jest to strasznie gęsta, trudna do usunięcia bez łyżeczki ropa. absolu w dalszym ciągu jeszcze walczy o łapke, ale po ostatnim oczyszczaniu jakie widziałam u niego... nadzieja niestety gasnie ;( Serce się kroi patrząc na małego, bo sobie biedaczek nie zasłuzył. Ja nie mogę przestać mysleć o tym jak okropnie niesprawiedliwie ten maluch cierpi. Łapka jest praktycznie nie do użytku, co prawda Bosmanek podpiera się na niej, ale podczas kicania prawie wcale z niej nie korzysta, staw puchnie mu z prędkościa światła, i chociaż po kazdym oczyszczaniu jest nadzieja, że ropa już się nie pojawi, ona zawsze wraca.

Bedziemy bardzo potrzebować wsparcia finansowego na Bosmanka, nawet jesli nie dojdzie do amputacji (chociaż w tym momencie jest to najbardziej prawdopdobodne wyjście), leczenie jest bardzo kosztowne.

proszę wspomóżcie nas, bardzo prosimy o nawet najdrobniejsze darowizny na poniższe konto:
79 2130 0004 2001 0516 7234 0001
Volkswagen Bank Polska S.A.
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Z tytułem: Darowizna dla Bosmana
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

sofi

  • Gość
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 14, 2012, 15:48:57 pm »
dla odmiany Bunia ma tylko zapalenie ucha. byłyśmy u lekarza, dostała prochy na odrobaczenie, zastrzyki w pupę no i została przemacana
zęby ładne, paznokcie dobrze obcięte ;)
za to mamy łuszczycę na zadku mamy grzebieniować
obserwować
królinka wygląda na 4 a nie na 2 lata

sofi

  • Gość
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 15, 2012, 13:18:43 pm »
metryczkę Buni wysłałam do Kamili



a jak czuje się dzisiaj BosManek?

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 16, 2012, 18:48:50 pm »
Podobno wcale fajnie z jego łapką nie jest.
Do tego problemy z finansowaniem wszystkich chorobździeli!

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 19, 2012, 14:00:57 pm »
Moi Kochani,
w Warszawie znowu przestało być fajnie. Przybyło nam około 6 królików, których nie ma jeszcze na stronie adopcyjnej. Przedstawiam Wam tutaj

Szarusie


Lusię która przybyła z Białegostoku


Prosimy o domki stałe dla obydwu piękności.

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 19, 2012, 16:29:34 pm »
jak się ma Bosmanek?

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 20, 2012, 16:23:54 pm »
Za Bosmanka i absolu trzymajcie mocno kciuki. Absolu robi co może, obecnie jeszcze próbują odratowac łake ozonowaniem. Oni przechodza razem bardzo ciężki okres.
Mały z ta łapką wygląda jak największa niesprawiedliwość świata. Serce się kroi. Szans na ratunek łapki jest coraz mniej, ale oni walczą razem z dr. Kliszczem :) Także mały jest w dobrych rękach :)

Mam wielką nadzieję, że im się uda.
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 20, 2012, 20:18:41 pm »
Bardzo mi przykro.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 21, 2012, 00:27:50 am »
Matylda Szarusia ma już swoje ogłoszenie na stronce adopcyjnej: http://adopcje.kroliki.net/rabbits/605#yield biedaczka prawie całe swoje życie spędziła w akwarium, w piwnicy... mała, z relacji właściciela ma ok 5 lat....

Luśka także ma swoje własne ogłoszenie http://www.przygarnijkrolika.pl/kroliczka-lusia-bialystok

Dżemik też się przypomnina!

Jego rezydencja:


Kolację podano :)




I... znajdź krolika....



Stójeczka



w jednym z ulubionych miejsc




a tu z grzeczną miną (proszę nie dać się zwieść)


I na koniec standardowe zdjęcie każdego krolika :) Nie wiem, czy jest jakiś na tym forum, ktory takowego się nie doczekal :P


Za jakość zdjęć bardzo przepraszam, były robione telefonem. Wszystkie Dżemikowe zdjęcia robione są w Bibliotece Praw Zwierząt, czyli w warszawskim Biurze.

Jesli chodzi o Dżemika, chłopak to wulkan pozytywnej energii. Jest bardzo ciekawym królikiem zarówno do obserwacji, jak i do tworzenia więzi. Powoli zaczyna mu doskwierać siedzenie samemu w klatce w Biurze...
DT lub DS najlepiej poszukiwane pilnie :)
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2012, 00:44:19 am wysłana przez milka37 »
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 22, 2012, 00:31:56 am »
Brać Dżemika! :D Komu Dżemik? Komu? Przecież to taki słodziak, że szok!  :lizaczka

A imię mnie zmiażdżyło (może dlatego, że lubię dżemik :P) - ten, kto je wymyślił, niech się zgłosi do mnie po nagrodę :diabelek
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 22, 2012, 01:20:31 am »
Jeszcze raz dziękuję Prym, ze mimo takiego zawalenia tymczasami podratowała mnie biorąc Lusie - Milusię. Ona jest przesłodką kruszynką juz po sterylizacji. Lusieńka jest bardzo aktywnym i towarzyskim króliczkiem. Zachęcam z całych sił do adopcji.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 01, 2012, 11:58:39 am »
Dżemik był już tak nazwany jak do nas trafił, został przerzucony przez płot z karteczką: To jest Dżemik, będzie miał u Pana dobrze :) Niestety u tego Pana kot chciał upolować Dżemika, więc zostać tam nie mógł.

Zachęcam bardzo bardzo do adopcji Dżemika, zarówno on jak i Matylda Szarusia są już po zabiegach kastracji i sterylizacji.

Jesli chodzi o Luśkę, podobno jest słodka i kochana, tak więc popieram post maro- brać i kochac dziewczynkę !


Tymczasem w Warszawie znowu przybyło kilku biedaków.

W niedzielę zadzwoniła do mnie TPRlover, która była na wizycie w Ogonku, że do lecznicy przynieśli małego sześcio- siedmiotygodniowego malucha z zaawansowaną drożdżycą i przerośniętymi ząbkami. Jest bardzo wychudzona.
Dostała na imię Karmi i jest obecnie u absolu, u której w domu robi sie mały szpital.
Przed małą długie i kosztowne leczenie, obecnie nie je nic poza herbi carkiem, który już się nam powoli konczy, i drobno potarkowanym jabuszkiem.
Karmi oraz ja bardzo prosimy o wsparcie, herbi care kosztuje sporo a jak wiadomo fundusze Stowarzyszenia są ograniczone, gdyby ktoś z forumowiczów chciał wesprzeć małą jedzonkiem, lub dorzucić się do kupna, bardzo prosimy :)

Dorzucić się do jedzonka i leczenia małej można przelewając chociaż drobną sumę na konto:

79 2130 0004 2001 0516 7234 0001
Volkswagen Bank Polska S.A.
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
dopisek: "darowizna - dla Karmi",
jak się mówi grosik do grosza i... ratujemy kolejne życie :))

Zdjeć małej jeszcze nie mam, podobno nie prezentuje się jeszcze najlepiej, a wiadomo jak to kobiet, lubią dobrze wyglądać na zdjeciach, także jej nie zmuszamy do sesji.

Wczoraj też została do adopcji zgloszona dziewczynka- Nebraska, którą na ulicy w śniegu znalazł P. Łukasz- jeszcze raz bardzo dziękuję za udzielenie królince pomocy :)- dziewczyna jest zdrowa, ma ok 5 miesięcy, jest łagodna i przytulaśna, ale też dość energiczna.
U P. Łukasza może zostac najdalej do niedzieli dlatego
Błagam, jesli ktoś może pomóc i dać królince chociażby tymczasowy domek niech się odezwie, może być na pw, maila- kamila.scislowska@kroliki.net, bądź na numer adopcyjny (606398130) chociażby smsem

Oto znajdka:






I jej ogłoszenie na stronce adopcyjnej: http://adopcje.kroliki.net/rabbits/615#yield

Warszawa bardzo prosi o pomoc kilka dni temu okazało się, że mąż i synek Prym są uczuleni na króliki! Żeby proces odczulania dał efekty trzeba totalnie odkróliczyć ich dom, musimy bardzo szybko przenieść króliki do innego dt
Dżemika- już po kastracji
Lusię- która jest małym kochanym aniołkiem
Matyldę Szarusię- po sterylizacji, Matylda jest najbardziej problematyczną królinką z całej trójki, potrezbuje dt spokojnego, w którym będzie miała możliwość obcowania z ludźmi, królinka jest bardzo przestraszona zmianami jakie zachodzą w jej życiu, dlatego potrzebuje kogoś, kto przede wszystkim przeprowadzi ją za łapkę przez te zmiany, a jednocześnie nie zniechęci go agresja Matyldy, która spowodowana jest strachem i poczuciem niepewności.

Dostałam też zgłoszenie, że w jednej z warszawskich hurtowni siedzi bardzo mocno zaniedbany królas, chcemy mu pomóc, ale dla niego także nie mamy domu tymczasowego. Gdby jakaś dobra dusza znalazla dla niego kącik chociaż na dwa tygodnie...

Poza tym w Animie też są dwa uszaki :( Co prawda dzięki uprzejmości lecznicy króliczki moga pozostać w ich hoteliku do znalezienia nowego domu, aczkolwiek to kolejne biedaczki, ktore domku potrzebują, nie mamy jeszcze o nich informacji.
madzia.m4 pewnie za jakiś czas będzie mogła powiedzieć o nich cokolwiek więcej :)

Z dobrych i miłych wieści :)

Na stronce adopcyjnej można już zobaczyć zdjęcia Chałwy, oraz jej dzieci Precelka, Karmelka i Sushi

http://adopcje.kroliki.net/rabbits/563#yield
http://adopcje.kroliki.net/rabbits/620#yield
http://adopcje.kroliki.net/rabbits/619#yield
http://adopcje.kroliki.net/rabbits/621#yield

I specjalnie dla Was zdjęcia wszystkich Chałwiątek razem:









Bardzo dziękuję Prym za, jak zwykle bardzo profesjonalne i piękne, zdjęcia :)


Wklejałam już w wątku Bosmana, ale dam raz jeszcze: http://www.youtube.com/watch?v=Mj_V6tTEMVo jak widać ozonowanie daje efekty :)

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam? :)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 01, 2012, 16:52:36 pm »
Tyle nowych królików, a odpada nam wspaniały DT. Bardzo mi przykro! :(
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

kateryna

  • Gość
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 01, 2012, 18:36:20 pm »
milka37- napisałam wiadomość na maila jak coś :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2012, 18:47:55 pm wysłana przez kateryna »

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 02, 2012, 16:46:16 pm »
Dziękuję kateryna :)

Dzis dowiedziałam się, że są kolejne cztery uszaki. Jeden znaleziony na ulicy, drugi przywieziony przez straż miejską do Animy, dwa zgłoszone do adopcji z koniecznościa odbioru.
Więcej informacji jeszcze nie mam.

Nie wiem co się dzieje... :/

chciałam podziękować andy_wawa za chęć opieki nad Matyldą :) Myślę, że z nich wszystkich to jej najbardziej potrzebny jest opiekun :) Cięzki ten okres, oj cięzki, a marzec dopiero co się zaczął...

Dzięki uprzejmości ais narazie wszystkie uszaki zamieszkają w warszawskim biurze, w ten sposób odciązymy już Prym i zyskamy czas na odnajdywanie dt dla uszu.

Prym trzymamy kciuki za Wasze zdrowie :)

Postaram się jeszcze wieczorem wrzucić jakieś informacje, ale nie wiem na ile uda mi się nie paśc po powrocie do domu :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2012, 16:52:24 pm wysłana przez milka37 »
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 04, 2012, 16:59:32 pm »
Coraz więcej uszaków, a DS ani DT nie przybywa. :(
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Inek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakróliczona stolica, czyli Warszawiacy poszukujący nowych domków :)
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 04, 2012, 19:04:36 pm »
Hej... powiedzcie mi, w jakim stanie jest Aza? Jak wygląda jej dzień powszedni... czy teraz mieszka z innymi królikami?
Jak z jej ząbkami - udało się je wyregulować? Pytam, bo niestety nie jestem w stanie opiekować się uszatkami ponad normę:( Ale bardzo chętnie zapewnię jeszcze jednemu ciepły, kochający dom, przestrzeń do fikołków i zdrową karmę na co dzien...

Czytałam w opisie przy Azie, że drugi królik jest dla niej wskazany? Sama poszukuję dziewczynki do adopcji. Po zabiegu już koniecznie. Chętnie przygarnę starszego króliczka (wiem, że im ciężej znaleźć dom, a u Nas miejsce dla jednego więcej się znajdzie;)
Rozglądam się za towarzyszem dla Inka (chłopak trochę ponad 1 rok, ale bez zabiegu - miała być dziewczynka, jak go adoptowałam... po 2 m-cach w Ogonku stwierdzili, że to chłopak;> ...nie miał jednak żadnych objawów okresu dojrzewania, które zmobilizowałyby Nas do poddania go kastracji).
Myślicie, że Aza by się nadała? Czy takiego domu może właśnie szukać? I nieco rozbrykanego, młodego kłapoucha u boku?