Autor Wątek: Serduszka na walentynki, ozdoby do doniczek  (Przeczytany 5381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shanlee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Pępunio, Popcorn, Daisy
Serduszka na walentynki, ozdoby do doniczek
« dnia: Styczeń 30, 2012, 14:48:39 pm »
Mam dla was śliczne ozdoby do doniczek itp. Mogę zrobić je również w wersji na tasiemce do zawieszenia. Śliczne walentynkowe serduszka, kolorowe zwierzątka, wiosenne kwiatki, a wkrótce Wielkanocne jaja i zajączki! Ozdoby na zdjęciach są trochę wytarte, bo nie były lakierowane a traktowałam je zraszaczem do kwiatków.:P Ale ozdoby na sprzedaż są malowane farbami akrylowymi, ozdabiane brokatem i lakierowane! No i kształty do wyboru do koloru.:)
Cena- 2zł za sztukę. Przy większej ilości promocje.:) Przesyłka listowna, myślę, że z 5zł góra.:) Wszystko przeznaczone na Pępka. :) Zobaczymy jak będzie szło, ale może na  choć malutką część kastracji się nazbiera.:)






By shanleesisi at 2012-01-30


Offline shanlee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Pępunio, Popcorn, Daisy
Odp: Serduszka na walentynki, ozdoby do doniczek
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2012, 10:50:52 am »
Jutro coś dorobię ładnego i wam pokaże, bo te stare może się nie za bardzo prezentują.:)

Offline shanlee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Pępunio, Popcorn, Daisy
Odp: Serduszka na walentynki, ozdoby do doniczek
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2012, 16:39:15 pm »
Zrobiłam trochę nowych ozdóbek;) Oto one;) To tylko przykłady, jakby ktoś chciał jakieś to niech pisze co i w jakim kolorze;) Zdjęcia robione telefonem więc średnio wyraźne.:P