Autor Wątek: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc  (Przeczytany 81393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 09, 2012, 11:22:44 am »
Wiem coś o tym, teraz w "zastępstwie" jeden etat mi dorzucili :/ Jakby coś to jestem do dyspozycji, towar dalej tam stoi.
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 09, 2012, 11:30:12 am »
solvieg : dz za zrozumienie  :lol, ( u mnie na urlopie 3 osoby !!!! a pracy tyle samo oczywiscie  ;) )  a dodatkowo w biurze w sopocie zaczal przeciekac zawor i cala mikro lazienka mokra - wilgoc przechodzi do pomieszczenia z krolikami i mamy "placzace" sciany  :( i ta sprawa musze sie zajac w pierwszej kolejnosci , umowiona jestem  z hydraulikiem jutro wieczorem i zobaczymy co da sie zrobic   

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 10, 2012, 10:39:15 am »
no to kolejny krok do przodu  :lol, przybyl hydraulik i awarie usunal , juz nie kapie  :lol

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 11, 2012, 10:33:48 am »
no to sobie popisze :) kolejny dzien z niespodzianka : zeby nie bylo tak cudownie ( po walce z przeciekajacym zaworem wodnym) , dzisiaj przybyla brygada kominiarzy w liczbie trzech i godzine razem poszukiwalismy  komina wentylacyjnego i na koniec okazalo sie ze kratka w wc prowadzi donikad , a caly lokal nie jest zwentylowany  :/ . teraz krolisie siedza przy uchylonych oknach ale na dluzsza mete tak sie nie da ( w zimie bedzie "zima") . czeka nas wiec teraz negocjacja z gmina o zwentylowanie pomieszczenia ! Panstwo kominiarze ( pierwszy raz w zyciu zobaczylam Pania kominarz  :wow, z wrazenia nie chwycilam za guzik  :PP ) , znalezli komin z kanalami , podobno blisko , po bylej kotlowni wiec jest szansa  :lol . jestem dobrej mysli. przygotowujemy sie do kolejnej "bitwy"  ;)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 11, 2012, 10:44:27 am »
Budownictwo polskie :/ u babci w mieszkaniu kable w ścianie szły zygzakiem. A bitwę wygracie, jestem tego pewna :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 11, 2012, 14:46:12 pm »
Na chwilę zmienię temat i dodam, że osoby mieszkające na terenie Trójmiasta i okolic jeśli mają chęć to zapraszamy do zaangażowania się w opiekę nad podopiecznymi tam mieszkającymi - mam nadzieję, że w domu będę mieć w krótce to wrzucę zdjęcia :)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 11, 2012, 16:03:17 pm »
gmina juz wie o problemie wentylacyjnym  :lol (nellciaa  :bukiet) a ze mamy okres urlopowy to troszke poczekamy na koniec urlopu "umyslnego"  :lol .

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 12, 2012, 10:04:28 am »
czy rzeczy jakie bede mial mam jakos dostarczyc do biura w warszawie i ktos wam to podrzuci jak bedzie jechal czy tez bezposrednio od was ? czy ktos w gole jezdzic z warszawy tam do was ?!
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 12, 2012, 10:44:22 am »
Andrzej, biuro w Warszawie jest zawalone w tej chwili królikami i szykuje nam się 6 kolejnych królików z dzisiejszej interwencji, która jest w toku (urzędnicy i strażnicy miejscy działają), tak więc błagam, cokolwiek będzie, nie zmieści się w biurze.

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 12, 2012, 13:49:52 pm »
andy_wawa no niestety jesli chodzi o transport trojmiasto - warszawa to nie mamy zadnego stalego kontaktu , za kazdym razem musimy organizowac, wiec jak bedziesz gotow (  :lol ) , to daj znac kiedy i jakiej wielkosci  :DD to cos wykombinujemy,  moze jacys znajomi beda jechac albo sciagniemy  jakos do torunia bo planuje byc w toruniu na poczatku sierpnia. daj znac najlepiej na pw  :)

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 12, 2012, 19:49:21 pm »
ok, pytalem bo mam i moge miec duuuuzo duzych okraglych pojemnikow na karme lub zwirek, do kazdego z nich (ksztalt duzego wiaderka z dobrze zamykana przykrywka) wchodzi okolo polowy najwiekszego worka pinio (czyli polowa z 35 litrow) to tak od reki .... sa jakies kocie napisy na tym ale to eni powinno przeszkadzac tzn ze od kociej karmy, do tych wiaderek mozna wtedy i pionio zeby wygodnie dystrybuowac i sucha karmeinne rzeczy moge popytac .....
Mogę wiedzieć gdzie można takie pojemniki dostać bo od jakiegoś czasu poszukuję?

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 15, 2012, 21:45:03 pm »
no to zaczyna nam sie powiekszac "rodzinka uszakowa " w poniedzialek i wtorek trafia do nas kolejne dwa uszaki
mamy klatki 80 i 60 ale przydalyby sie "100" i "120" - jeden z uszakow ktory do nas ma trafic jest "wiekszy niz miniaturka" co to oznacza to sie okaze wiec przydalaby sie chociaz jedna "120" , prosze jesli ktos ma zbedna klatke tej wielkosci o wiadomosc na emaila : mirella@gd.pl  :blaga:

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 17, 2012, 21:15:33 pm »
Dona - nasz nowy podopieczny to Olbrzymi Srokacz. Samiczka, przecudowna. Jak biega po azylu to skacze ze szczescia, jak sie ja glaszcze to kladzie sie przy nogach. Jest mlodziutka. Wazy na oko 3 kg - albo jest niedozywiona albo ma 4 miesiące w porywach do 6. Nie ma tatuazu na zadnym uchu. Patrząc na jej umaszczenie podejrzewam, ze hodowca mogl ja wyrzucic za wady niedopuszczalne albo ktos kupil kroliczka dziecku i ten okazal sie nie miniaturka. W ostatecznosci sama uciekla z hodowli.

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 18, 2012, 17:46:22 pm »
Szanowni Państwo,

Podsumowując wpłaty na rzecz biura i azylu w Sopocie oraz koszty poniesione w miesiącu czerwu i lipcu, chciałabym przekazać że na miesiąc lipiec oraz sierpień nie przeszła żadna kwota.

Suma opłat za miesiąc czerwiec i lipiec (opłata za najem oraz za wodę) wyniosła: 507,56 PLN (493,56 PLN x 2 najem + 14 PLN woda)

Jednocześnie dalej przypominamy, że zbiórka darowizn na biuro i azyl nadal trwa, wpłat prosimy dokonywać na konto:

79 2130 0004 2001 0516 7234 0001
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3 lok.21
01-410 Warszawa

Tytuł: Darowizna na rzecz powstania biura i azylu w Sopocie

W miesiącu czerwcu na konto nie wpłynęła żadna darowizna na mini azyl, w miesiącu lipcu w chwili obecnej suma wpłat wynosi 30 PLN.

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!  :bukiet
Wasza pomoc jest nieoceniona i niezwykle potrzebna.


Pod naszą azylową opieką przebywa w chwili obecnej pięć królików: Gizmo, Czesia, Sweety, Dolek i Dona. Potrzebujemy środków finansowych na opłaty za mini azyl oraz na kontrole weterynaryjne Dony, Dolka i Sweetiego oraz sterylizacje Gizmo i Czesi. Bardzo apelujemy o Państwa wpłaty - bez nich nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Dodatkowo bardzo potrzebujemy klatek w rozmiarach 100 cm i 120 cm oraz kuwet - jeśli ktoś z Państwa ma do oddania jakieś akcesoria - prosimy o kontakt na adres : bogumila.szulakowska@kroliki.net

Każdy z naszych azylowych podopiecznych poszukuje Domu Tymczasowego, aby móc żyć i rozwijać się w towarzystwie opiekuna. Osoby chętne do zostania Domem Tymczasowym, prosimy o kontakt na adres: bogumila.szulakowska@kroliki.net


Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 30, 2012, 12:29:13 pm »
Moi drodzy!
W naszym mini azylu powoli zaczyna brakować miejsca na nowe klatki z nowymi uszakami. Lokal nie jest idealny i pojawiają się coraz to nowe problemy, którym próbujemy sprostać. Tymi problemami są wentylacja oraz wybijająca studnia na podwórku, która zaczyna zalewać nam lokal. Walczymy z wilgocią, która przez to powstaje. Bardzo apeluje - poszukujemy Domów Tymczasowych - w pierwszej kolejności dla króliczków miniaturowych (dla Dony również jednak póki co mamy dla niej alternatywę): Gizmo, Czesi, Sweetiego, Dolka oraz dwóch nowych króliczków, które dziś mają do nas trafić.

Bardzo prosimy o Waszą pomoc!  :bukiet

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 31, 2012, 08:37:26 am »
Do śledzenia wątku o naszych podopiecznych zapraszam do tematu :"Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów" w dziale Oddam.
Tutaj link do tematu: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12468.msg350486.html#msg350486

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 31, 2012, 10:52:06 am »
Dziś wpłynęło na azyl w Sopocie 200 zł od Pani Wioletty!!  :heart

Serdecznie dziękujemy!!

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 05, 2012, 18:03:01 pm »
jak chcielibyście wydruki jakiś dokumentów/ ulotek (czarno białe) to dajcie znać na pw :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 05, 2012, 21:35:18 pm »
Weekend był bardzo pracowity - w sobotę byłyśmy w Miłą w Toruniu z Gizmo, Czesią, Doną i Kłapouchym. Gizmo została poddana sterylizacji, dzielnie zniosła zabieg i obecnie dochodzi u siebie u Miłej. Czesia została w Toruniu - na zdjęciu RTG wyszło, że ma przerośniemięte korzenie i ogromny ropień. Prócz tego dokuczają jej mocne ruje. Pod koniec tygodnia Czesia wróci do nas po zabiegu. Czesia jest wiekowa, więc trzymajcie za nią kciuki. :doping:

Dona ma zapalenie śluzówki oka, dostała zastrzyki z antybiotykiem, krople do oczu i maść do nosa.  :chory we wtorek opuści azyl na czas leczenia - będzie mieszkać u mnie :)



Kłapouchy okazał się hipersamcem - zostanie wykastrowany tak szybko jak to będzie możliwe.

W sobotę do Alberta i Kłapouchego dołączyła Pysia w azylu.


Albert


Pysia

W drodze do Torunia, z azylu dostałyśmy telefon od mojego męża, że Dolek rozgryzł sobie skoka - dostał od doktora Krawczyka zastrzyki z antybiotykiem, maść oraz kołnierz.



W związku z ciągle rosnącym zapotrzebowaniem bardzo apelujemy o wpłaty abyśmy mogły pokryć koszty leczenia naszych podopiecznych oraz abyśmy mogły zakupić żwirek oraz kuwety których nam wciąż barkuje.

79 2130 0004 2001 0516 7234 0001
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3 lok.21
01-410 Warszawa

Tytuł: Darowizna na rzecz powstania biura i azylu w Sopocie

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers