Autor Wątek: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc  (Przeczytany 81354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szprotka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 215
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 27, 2012, 20:05:13 pm »
a ten beaphar care + to dla juniorów czy dla dorosłych uszoli?


Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 28, 2012, 10:56:11 am »
i stala sie JASNOSC , udalo sie , mamy licznik i prad ,  :doping: :doping: :doping: , mowia ze do trzech razy sztuka , zrobilam mawet zdjecie swiecacej zarowki  :hura: ( pierwszy raz w zyciu  :>:balet:

Offline szprotka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 215
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 28, 2012, 15:18:21 pm »
a komu można przynieść fanty? mam nadliczbowy kocyk (nowy, jeszcze nie odpakowany) i poidełko. jakbyście chciały to mogę oddać suszki, których mój stwór nie chce jeść (z tego co pamiętam to mam korę wierzby, liście czarnej porzeczki, pokrzywe z HP, jakąś mieszankę ziół z HP, pędy jabłoni i pewnie coś by się jeszcze znalazło).

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 28, 2012, 20:26:28 pm »
Brawo!!! no to teraz biuro ruszy z kopyta pełną parą, czekam na zdjęcie złożonego biurka z komputerem i monitorem LCD pięknie włączonych do prądu ;)


Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 29, 2012, 00:15:25 am »
pelna para ? , no mam nadzieje (WOLONTARIUSZE ZGLASZAJCIE SIE !!) a zdjecia w weekend postaram sie wkleic (wkleic - kolejne wyzwanie ;) ) , swiatlo okazalo sie super sprawa teraz mozna podjechac do sopotu o kazdej porze dnia i nocy niezaleznie czy jest na dworze jasno czy ciemno - sprawdzilam to na wlasnej skorze przed chwila - no i wlasnie ... zapalilam swiatlo i wyszlam na zewnatrz i zerknelam przez okna do srodka a poniewaz lokal miesci sie w suterenie nie kosztowalo to zbyt wiele wysilku i moim oczom ukazalo sie wnetrze lokalu w calej okazalosci  - WSZYSTKO WIDAC  :niespodzianka - pomimo firanek . w weekend wymierze te okna i pojade do jakiegos supermarketu i sprawdze czy cos bedzie pasowac . poszukam rolet - jasnych  zeby w dzien krolisiom bylo widno ( jakby ktos mogl sie dolozyc to by bylo super) . a moze ktos robi/robil remont i ma gdzies "niechciane" rolety , chetnie przyjmiemy - rozejrzyjcie sie po swoich schowka, pawlaczach piwnica , swoich i swoich znajomych, rodzinie ( malo kto wie jakie "cuda" sa tam schowane :> ) nie musza byc piekne ale funkcjonalne, byleby zaslonily to co trzeba
przywiozlam do sopotu piekna pannice , zapraszam do watku : http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12468.0.html

szprotka zapraszam do sopotu !! nawet bede mogla cie poczestowac goraca hebata  :> - pw

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 29, 2012, 11:21:44 am »
właśnie, rolety to pierwsza rzecz, której brak tam zauważyłam, a które są konieczne - na razie mogę podpowiedzieć, że zanim zdobędziecie rolety najlepszym sposobem jest powieszenie prześcieradeł :) na pewno ktoś w domu ma niepotrzebne prześcieradła, nawet ja w swoim domu je wieszam w oknach :P

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 29, 2012, 12:04:28 pm »
jak bedziesz miala problem z wklejeniem foto daj mi znac to przez moje konto imageshack to zrobie lub zaloz sama sobie konto na imageshack.us i podlinkuj foto stamtad
co do rolet i innych co byscie chcieli to .... jesli mialbym cos zalatwic to musicie miec kogos kto to zawiezie z wawy do sopotu

i co wam sie jeszcze przyda ?
rolety jaki wymiar czy wymiary ?
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 29, 2012, 12:17:33 pm »
rolety jaki wymiar czy wymiary ? pionowe czy te poziome ?jesli to nadal nazywa sie rolety ?  czesto w biurach sa takie waskie paski wiszace z gory na dol ... i obracane razme, ale to chyba zbyt praktyczne nie jest ale za to szybko i ladnie sie czysci /pierze
to są żaluzje pionowe. są bardzo niepraktyczne, mam je u siebie w gabinecie w domu i przy większym podmuchu wiatru przy otwartym oknie poszczególne płaty odpadają, zaczepy którymi są przyczepione do karnisza czy jak to się nazywa urywają się . Zdecydowanie lepsze są rolety poziome takie co idą po szybie. można z nimi otworzyć okno na oścież i nic im się nie dzieje

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 29, 2012, 12:19:09 pm »
oooo wlasnie, zaluzje pionowe :-) dziekuje
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 29, 2012, 13:31:01 pm »
zamieszczam juz wszedzie gdzie tylko moge ta info : pilnie poszukuje kontaktu z wlascicielami adopcyjnego Borysa, zostali przyjeci jako DS dla Lilu , czy ktos ma jakis inny kontakt  niz przez forum z agniesia1502 (np.: prywatny) , chodzi o to , ze Lilu czeka tyko na transport a wlasnie pojawila sie szansa i nie wiem czy zalatwiac , zadnej odpowiedzi na tel., sms i email - cisza , agniesia1502 nie odzywa sie na forum od jakiegos juz czasu , nie moge dotrzec znanymi mi drogami a sprawa dosc pilna, prosze o pw w tej sprawie jakby ktokolwiek cos wiedzial jak i kiedy mozna sie z nimi skontaktowac   :blaga:

lolek o sprawach azylowych wieczorkiem teraz nie moge za bardzo  chytry (wrzucilam " post pod post " bo system nie dal mi szansy na modyfikacje )

//Posty scalam--Blacky

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 29, 2012, 18:23:41 pm »
alarm z Lilu odwolany kontakt nastapil wszystko juz jest ok, tylko jedna szansa na transport uciekla, ale jest jeszcze jedna :)

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 30, 2012, 21:48:09 pm »
Jest tam w tym Azylu chociaz jeden krolik?
Czynsz placicie a placowka jeszcze nie funkcjonuje,szkoda kasy.

Soniu, a jak inaczej wyobrażasz sobie działanie biura? Mamy podziękować miastu i odmówić ponieważ ma tam jeszcze królików? Wiadomo, że lokal trzeba przystosować tak aby i ludzie i uszaki mogli tam przebywać. A nie można nic zrobić dopóki lokal nie należy do nas czyli koło się zamyka.
Na dzień dzisiejszy w biurze są trzy króliki, czyli jednak warto było, prawda? Bo inaczej nie mam pojęcia gdzie te trzy biedy miałyby mieszkać.
Ogromne, przeogromne podziękowania należą się nellcii i miłej. Bez nich tego biura by nie było. Ja dotarłam tam dzisiaj dopiero pierwszy raz - i jestem zachwycona tym co dziewczyny zrobiły, zorganizowały, wychodziły.
nellciaa, miła - JESTEŚCIE WIELKIE.  :bukiet :bukiet

P.S. jest już w biurze jeden grzejnik olejowy - jakby co uszaki nie zmarzną :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2012, 21:52:04 pm wysłana przez kasia72w »
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 02, 2012, 00:49:09 am »
Chciałabym jednocześnie zaapelować, że wciąż brakuje nam niezbędnych akcesoriów - dużych klatek min. 80 cm, a najlepiej 100 cm; kuwet; plastikowych dużych pojemników w których mogli byśmy przechowywać żywność oraz żwirek; dużych poideł.Takich rzeczy nigdy nie za mało...
Z akcesoriów potrzebnych do życia niezbędne nam są: plafony/żyrandole (sufit jest niski więc nie może być to coś co zajmuje sporo miejsca); odkurzacz; regały; podgrzewacz przepływowy; grzejnik olejowy.

Jeśli mają Państwo jakieś akcesoria, które są już Państwu niepotrzebne - z chęcią je przyjmiemy.  :bukiet

co z tego jest nadal potrzebne ?
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:09:26 am »
andy_wawa juz staram sie napisac ( walcze z wklejankami   :lol jeszcze chce sama ..  :lol )
a wiec
przybyla nam nowa klatka "100" i dwie cudowne (solidne i duze) - pomaranczowe kuwety (krolaskom pasuja !
[mg]http://img6.imageshack.us/img6/6295/dsc0448r.jpg[/mg]
ofiarodawca pragnie zostac anonimowy ale  :przytul:bukiet sie nalezy

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:18:22 am »
ok, pytalem bo mam i moge miec duuuuzo duzych okraglych pojemnikow na karme lub zwirek, do kazdego z nich (ksztalt duzego wiaderka z dobrze zamykana przykrywka) wchodzi okolo polowy najwiekszego worka pinio (czyli polowa z 35 litrow)
to tak od reki .... sa jakies kocie napisy na tym ale to eni powinno przeszkadzac tzn ze od kociej karmy, do tych wiaderek mozna wtedy i pionio zeby wygodnie dystrybuowac i sucha karme

inne rzeczy moge popytac .....   
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:29:46 am »
no i nie udalo sie wiec bede wsawiac linki ( cos w koncowce mi nie wychodzi  .... :icon_sad) :
http://img6.imageshack.us/img6/6295/dsc0448r.jpg
nowosci cd
- przyjechal w sobote grzejnik olejowy i klosz w pieski - kasia72w  :bukiet
http://img535.imageshack.us/img535/2447/dsc0513j.jpg
- dwie rolety jedna 150 (zielona) i jedna 70(niebieska)- mas  :bukiet
http://img210.imageshack.us/img210/958/dsc0515xt.jpg
http://img856.imageshack.us/img856/8291/dsc0525bk.jpg
zielona "trafila" idalnie w gabaryty najwiekszego okna a niebieska jest wezsza niz najmniejsze ale znajduje sie w pomieszczeniu gdzie nie bedzie krolasow wiec bedzie ok  :lol
pozostaja jeszcze dwa okna szer jedno 110cm i drugie 85cm o wysokosci 120cm - rolety bedziemy mocowac od srodka wiec moga byc nieco szersze i dluzsze
a na koniec obiecane zdjecie palacego sie swiatla  :lol :
http://img824.imageshack.us/img824/4606/dsc0496tn.jpg
przy tej scianie ktora widac na koncu , juz niedlugo tanie regal !!   :balet: juz niedlugo ......

(caly czas nie moge modyfikowac postow ... to nalezy/mozna gdzies zglosic ?)
podsumowjac :
mamy obecnie cztery klatki 100 - z czego trzy sa juz zajete - zapraszam do watku : http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12468.0.html ,
przyjechalo jescze kilka paczek suszkow : babka , skrzyp, mniszek ...itp

andy_wawa - pojemniki sie jak najbardziej przydadza - mysle ze krolasom nie beda przeszkadzaly "kocie napisy" a jak im nie to i mi tez  chytry
a co jeszcze :
- pasniki (ostatnio o nich zapomialam) - najlepiej pelne - lastwiej utrzymac porzadek
- kuwety - najlepiej duze i sztywne
- pojemniki do wody - duze
- klatki 100 i wieksze tez mile widziane
- chodniki , dywaniki - koncowki wykladzin dywanowych - najlepiej sztywne
- wszystko to co mozna wlozyc do klatki aby umilic uszakom pobyt
no i to o czym pisalam wczesniej
- odkurzacz
- duzy pojemnik na smieci
- podklady higieniczne
- podgrzwacz przeplywowy
...........
ps
na lampy czekamy moze w krotce dojada
grzejnik jeden dojechal a drugi tez bedzie w niedlugim czasie
powolutku , powolutku ..........  byleby do przodu   lolek

//Posty scalam--Blacky

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 09, 2012, 10:37:22 am »
Bogusia świetna robota - oby tak samo zaangażowanych jak Ty osób było wokół Ciebie jak najwięcej  : A tych zazdrosnych i nieżyczliwych jak najmniej a jak się pojawią (a niestety się pojawią bo taka ich rola ) to żebyś się im nie dała i żebyś cały czas uparcie dążyła do celu, pamiętając po co to wszystko robisz, dla kogo i jak bardzo wartościowym jesteś człowiekiem  :

Jeszcze mnie tu nie było ,ale serdeczne GRATULACJE , a powyższe słowa to święta prawda. Niestety muszę dodać ,że tych zazdrosnych i złych może być więcej. Oczywiście nie życzę tego. Oby kiedyś u Nas taki azyl powstał.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 09, 2012, 10:42:10 am »
a czy wyszło coś z tym zlikwidowanym sklepem ?
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Nowe biuro w Sopocie - prośba o pomoc
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 09, 2012, 11:16:58 am »
nie dalam rady w zeszlym tygodniu , duzo bylo spraw do zalatwienia zwiazanych z transportami uszakow do DS i wyprawa do wet w toruniu , bede probowac w tym tygodniu - niestety doba ma tylko 24 h  :icon_frown