Adopcje SPK > Domy Tymczasowe

[POSZUKUJĘ] Szczeciniaki szukają domków tymczasowych

(1/5) > >>

Iskra:
Niestety, coraz ciężej w Szczecinie z domami tymczasowymi :( Ostatnio niestety dwa zrezygnowały a królików wciąż przybywa  :(
Obecnie do zabrania mam dwa króliki z powodu "alergii"... a miejsce- i to też tak na styk bo będzie to 4 królik Ewy- mam tylko dla jednego.
Ja również nie mogę już za bardzo tymczasować długoterminowo królików- mam coraz mniej czasu a moje króliki są zbyt chore (Axel) i za bardzo źle znoszą nowych "wrogów" u siebie. Mam nadzieję za jakiś czas nabyć sobie bardzo dużą, bardzo porządną i solidną klatkę drewnianą- i wtedy nie będę miała miejsca na inne jeszcze króliki.
Bardzo proszę o pomoc dla szczecińskich królików  :icon_sad

Iskra:
I potrzeba kolejnego domu tymczasowego :( Dla porzuconej samiczki...
Naprawdę, nie ma gdzie ich już nawet "upychać". Brak nam jakiegoś zapleczas, pomieszczenia gdzie króliki mogły by chociaż tymczasowo przebywać w cieple i zadbane :(

Iskra:
PILNIE potrzeba domu tymczasowego
Mam czas do środy. Dom tymczasowy muszą zmienić PILNIE Lolek, Tolek, Oczko. Cała trójka jest zaprzyjaźniona, ale mogą trafić do 3. różnych domów. Są wykastrowani, zdrowi, nie wybrzydzają przy jedzeniu, są mili i fajni do człowieka, kuwetują.
Nie wiem co z nimi zrobię, jeżeli do środy nie uda mi się ich gdzieś umieścić! Do siebie wziąć nie mogę w żadnym wypadku, nie mam żadnego wolnego domu tymczasowego. Bardzo proszę o pomoc- przede wszystkim Szczecin i okolice, ponieważ nie uda mi się ich szybko dowieźć do srody w inne dalsze miejsce w Polsce!

juta:
prosimy o pomoc ! choćby bardzo tymczasową !
pomoc udzielona potrzebującemu - może dać tak dużo radości;
być może od Ciebie zależy życie uszaka;
proszę - pomóż !
 :blaga:

Iskra:
Bardzo proszę ;( Nie mam DT dla jednego maluszka, nie mam gdzie go umieścić :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej