Autor Wątek: wet. Wojciech Lietz Gliwice  (Przeczytany 6360 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline iza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
wet. Wojciech Lietz Gliwice
« dnia: Styczeń 08, 2012, 10:41:14 am »
witam Was serdecznie...czy ktoś z Was był z królisiem u pana dr. Wojciecha Lietza? (Gliwice). Czy zna sie na królisiach? wciąż brakuje lekarzy , którzy potrafiliby pomóc królikom. A może ktoś poleci lekarza ? chodzi o korekcję zgryzu...

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: wet. Wojciech Lietz Gliwice
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2012, 11:01:43 am »
jak dobrze pamietam to ktos z forumowiczow pochodzacy z Gliwic pisal ze tam nie ma zadnego weta do ktorego moznaby bylo oddac krolika na zabieg.

Offline iza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: wet. Wojciech Lietz Gliwice
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2012, 11:17:25 am »
no, nie jest to pocieszająca wiadomość...to może gdzieś istnieje i przyjmuje w okolicy Gliwic wet od królisiów?

Offline Ev.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaczki:)
Odp: wet. Wojciech Lietz Gliwice
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2012, 19:13:21 pm »
Ja jestem z Gliwic i chodzę do Majkavet przy ul.Daszyńskiego. Jak na razie panowie się sprawdzili, aczkolwiek korekcji zgryzu nie miałam, tylko kastracja. Ale w Rybniku jest polecany wet króliczy - Michał Godzek, Rybnik - Boguszowice, ul. Małachowskiego 18.
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji."

Offline iza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: wet. Wojciech Lietz Gliwice
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2012, 19:22:47 pm »
dziękuję, spróbuję skontaktować się z Rybnikiem, pozdrawiam

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: wet. Wojciech Lietz Gliwice
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2012, 15:25:46 pm »
Pani Magda Moroz poleciła mi weta na TOszeckiej w Gliwicach.
SylwiaG

Offline Ev.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Kobieta
    • Moje uszaczki:)
Odp: wet. Wojciech Lietz Gliwice
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2012, 16:24:31 pm »
nie możliwe. Może tylko do podania zastrzyku albo szczepienia, ale do niczego więcej.
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji."

Offline charme

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliczki :)
Odp: wet. Wojciech Lietz Gliwice
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2012, 08:49:09 am »
Pani Magda Moroz poleciła mi weta na TOszeckiej w Gliwicach.
ciekawostka :) dr Magda Moroz jest polecanym na naszym forum specjalista kroliczym i mialaby polecac lecznice na Toszeckiej? Moze radzila Ci tam zrobic RTG albo badanie lab.?

Dr Lietza nie znam, wiec sie nie wypowiem. Korekte u sprawdzonych wetow mozna zrobic w Katowicach na brynowie i w Rybniku na Malachowskiego  - wlasnie u dr Moroz lub dr Godzka. W Rybniku jest taniej i dobry dojazd z A1 jak sie jedzie od Gliwic.
Lecznicy na Toszeckiej nie polecam do rutynowych zabiegow -  zbieranina lekarzy i kazdy zajmuje sie kazdym rodzajem zwierzat. Maja za to szybki RTG cyfrowy. Jesli jednak w awaryjnej sytuacji musialabys jechac gdzies z uszakiem, to mozesz tam uderzyc. Mi wyratowali z agoni dwa uszaki, a potem juz leczylam je u dr Moroz.  Wazne - na Toszeckiej ceny w nocy sa o 100% wyzsze, a ogolnie ta klinika ma je juz dosyc wysokie.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: wet. Wojciech Lietz Gliwice
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 28, 2012, 10:14:44 am »
Ja rozumie, Wiem,znam Pania Magde od lat paru   .. I kiedy wlasnie nie robili jeszcze Rtg poleciła mi jechac na Toszecką,dlatego napisałam. Dobrze jesli tak mówicie ,a wiecie lepiej więc podkreslam - Na badania na Toszecką, bo umieją zrobic prawidłowe np RTG jakiejś części ciała królika , gdzie nie wszystkim sie to udaje.
SylwiaG