Autor Wątek: Zaprzyjażnianie Henia i Uszatej Zuzi :)  (Przeczytany 4259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rati

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Zaprzyjażnianie Henia i Uszatej Zuzi :)
« dnia: Grudzień 10, 2011, 10:16:19 am »
Hej wszystkim,
Zaczęłam nowy wątek bo będzie to relacja z zaprzyjaźniania mojego królika z nowo zaadoptowaną pannicą :)
Uszata Zuzia przyjechała wczoraj do nas,po bardzo głośnej nocy nadszedł czas na początki zaprzyjaźniania z Heńkiem :)
Narazie przez kraty Uszata atakuje raczej zaciekawionego tylko Heńka... :wiking: :wiking:
Ale słuchajcie mój królik po raz pierwszy w życiu wskoczył mi na kolana rozłożył się i wtulał jakby chciał powiedzieć:"chcesz mnie oddać???wziełaś drugiego królika,już Ci nie pasuję..." A potem mnie ugryzł obrażony i pokicał do siebie
Ech....postaram się jakieś zdjęcia porobić  :bunny:


Offline Pasztecinka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • http://i53.tinypic.com/kaodgx.jpg
Odp: Zaprzyjażnianie Henia i Uszatej Zuzi :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2011, 18:10:02 pm »
zazdrosny krolik to najgorsza rzecz

Offline Alice

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1092
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zaprzyjażnianie Henia i Uszatej Zuzi :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2011, 11:18:26 am »
I jak tam idzie zaprzyjaźnianie ??

Offline Rati

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zaprzyjażnianie Henia i Uszatej Zuzi :)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2012, 14:29:10 pm »
Hej,
chciałam zamiescic zdjęcia jakies ale mnie to jakos nie idzie...:(
No mamy juz w miarę tolerujące się kroliki....Ale jest mały problem...Uszata to adoptowany krolik po dzieciach. W zwiazku z trauma zyciową bycia zabawka jest strasznie agresywna i nie tylko w stosunku do ludzi ale do Heńka tez...
Ogolnie jak mała się przestraszy bo np wchodze do pokoju na karmienie to dostaje Heniek,gryzie go casami dośc dotkliwie. Przez to Heniek nie za bardzo ją lubi,tzn woli się raczej trzymać z daleka. Jak ją widzi to wskakuję na kanape i siedzi tam gdzie ma spokój albo wogóle wychodzi z pokoju i przybiega do mnie na kanape.Woli sie do mnie przytulac niz do niej :(
Nie taki był plan... :(


Offline Alice

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1092
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zaprzyjażnianie Henia i Uszatej Zuzi :)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2012, 21:55:03 pm »
Miejmy nadzieję, że z czasem będzie nabierać coraz większego zaufania i do Was i do Henia :). Życzę samych sukcesów w zaprzyjaźnianiu - prędzej czy później na pewno nastąpi wielka  :heart. Trzymam kciuki :)