Autor Wątek: Dam dom uszatemu  (Przeczytany 9482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasieek23

  • Gość
Dam dom uszatemu
« dnia: Listopad 28, 2011, 20:54:16 pm »
WITAM!
Dam dom kroliczce lub krolikowi.Plec jest mi obojetna,chociaz w przypadku Pana uszatka mile widziany kastrat gdyz posiadam dziewczynke krolicza i to wlasnie dla niej szukam towarzysza zabaw:)
Mieszkam  w Kobylej Gorze i moge krolika odebrac np we wroclawiu.Zgadzam sie na wizyte przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy.
Szukam uszatka akceptujacego inne kicaje,oraz ludzi:)
Dam milosc,jedzonko ,przysmaki i towarzystwo,opieke weterynarza .
 cieszko podjac jaka kolwiek decyzje nie znajac uszolkow.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2011, 21:19:34 pm wysłana przez Kasieek23 »

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2011, 20:58:27 pm »
Obiecałam trzymać kciuki za Niusię,jestem jej wirtualnym opiekunem :)

http://adopcje.kroliki.net/rabbits/445#yield

Napisz do Ola_19

ola.glowacka@kroliki.net
lub
tutaj http://forum.kroliki.net/index.php?action=profile;u=3039

I zapytaj o szczegóły :)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2011, 21:08:11 pm »
Kasieek23. Napisac mozesz takze  do Wrocławia do pośrednika adopcyjnego Julity Gawrońskiej. We Wrocławiu jest kilku przystojnych , króliczych kawalerów , a najwięcej o nich opowie ci właśnie Julita Gawrońska Ostatnio  pojawil się fajny kroliczek Tadzik  http://forum.kroliki.net/index.php?topic=12909.new;topicseen#new
Zarówno pośrednik adopcyjny jak i osoba , u której jest na DT twierdzą , ze krolik garnie się i chce mieć towarzyszke , idealnie sie do tego nadaje. Napisz do pośrednika nick juta i dowesz sie szzcególów.

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2011, 21:14:57 pm »
Szukam uszatka akceptujacego inne kicaje,oraz ludzi:)
Dam milosc,jedzonko ,przysmaki i towarzystwo,opieke weterynarza .
Przegladam codziennie forum ale cieszko podjac jaka kolwiek decyzje nie znajac uszolkow.

To trzeba napisać do Pośrednika w swoim rejonie i wypełnić formularz adopcyjny http://adopcje.kroliki.net/dokumenty/formularz_adopcyjny_2010.doc Na Dolny Śląsk to julita.gawronska@kroliki.net
Ciężko podjąć decyzję, nie znając człowieka i warunków... Pośrednik na pewno pomoże wybrać króliczka, a kastracja to nie problem - zawsze można ją wykonać, choć sterylizacja samiczki też jest jak najbardziej wskazana. Za to adopcji samiczki do samiczki nie polecam - proponuję najpierw lekturę o wyborze drugiego uszaka http://www.miniaturkabeztajemnic.com/drugi.html

We Wrocławiu jest kilku przystojniaczków, wszyscy towarzyscy i zdrowi, kastrować ich można od ręki (mile widziane wsparcie finansowe zabiegu). W różnym wieku, maści i wielkości.

Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Kasieek23

  • Gość
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 28, 2011, 21:25:45 pm »
Dziekuje za rady i oczywiscie skataktuje sie z Posrednikiem,lektura przeczytana i pewnie nie raz przeczytam:)

wlasnie wypelnilam formularz adopcyjny i wyslalam do posredniczki z Wroclawia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2011, 22:07:28 pm wysłana przez Kasieek23 »

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 28, 2011, 21:30:27 pm »
No to jk jeszcze  wkleisz zdjęcia twojej uszatej panienki , to by bylo super

Kasieek23

  • Gość
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2011, 22:14:42 pm »
nie pamietam jak sie wkleja tu zdjecia:(

nie wiem czy sie uda:




udalo sie:)
zdjecie jest z przed miesiaca.Musze Kini popstrykac nowe fotki ale obecnie jest niewiele wieksza:)

« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2011, 22:18:28 pm wysłana przez Kasieek23 »

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2011, 22:39:22 pm »
Wow , jaka cudna i taaaka puchata :zakochany:

Kasieek23

  • Gość
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2011, 22:49:54 pm »
Wlasnie dla Kini szukam towarzystwa,kto chetny na domek?:)

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2011, 23:38:55 pm »
zdjecie jest z przed miesiaca.Musze Kini popstrykac nowe fotki ale obecnie jest niewiele wieksza:)

Tu ma ze 4 tygodnie, więc teraz ma 8. W zasadzie dopiero teraz powinna być oddzielona od mamy :(

Czyli szukasz młodego króliczka. To ja polecam Kicka (baranka) lub Asza (cudnego zajączka).
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Kasieek23

  • Gość
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 29, 2011, 17:42:33 pm »
kinia jest z lipca czyli obecnie ma 4 miesiace!!!!!! no prawie piec ona jest Karzelkiem !!!!!

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2011, 17:53:18 pm »
kinia jest z lipca czyli obecnie ma 4 miesiace!!!!!! no prawie piec ona jest Karzelkiem !!!!!
A to mój błąd. Zmyliła mnie ta puchatość.
Ale w każdym razie jest młoda, więc lepiej młodego kumpla jej dobrać.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 29, 2011, 17:57:58 pm »
Moja Kicusia ma 5,5 roczku , a Zefirek około 2 lat . Świetnie się czują w swoim towarzystwie . Tak naprawde to zalezy od króliczych charakterów. A o tym najlepiej cię poinformuje Juta.

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 29, 2011, 18:00:52 pm »
Moja Kicusia ma 5,5 roczku , a Zefirek około 2 lat . Świetnie się czują w swoim towarzystwie .

2 lata i 5 to jak dwóch dorosłych ludzi, a 5 miesięcy to jeszcze dzieciak... Starszy niż 2 lata królik może się z nią męczyć i źle reagować - więcej w podawanym powyżej linku do Miniaturki.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Kasieek23

  • Gość
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 29, 2011, 18:28:29 pm »
Eni czytalam Miniaturke i wiem ze powinnam dobrac kroliczka w dosc mlodym wieku. Wyslalam juz do Posrednika wroclawskiego formularz i czekam. W miedzy czasie prosze Was doswiadczonych krolkomaniakow:) o porade i dobor kroliczka bo to Wy z nimi przebywacie i mniej wiecej znacie ich charaktery. Kinia jest mlada rozbrykana pannica i mysle ze jakis krolas rownie rozbrykany bedzie dla niej odpowiednim przyjacielem do zabaw i towarzystwa do konca dni!!!
Przegladam forum od wczoraj z dokladnoscia prawie co dos trony i posta ale cieszko i cos wybrac dlatego prosze o jakies linki do uszolkow odpowiednich wiekowo dla nas i charakterkiem.
Narazie wpadli mi w oko Lizak i Tadzik. OBECEnie szukam niejakiego  kicka baranka(nie ukrywam ze baran to moje marzenie,ale nie koniecznie bede sie upierac:)) Chce dac dom uszom ktore beda szczesliwe z Nami i z Kinia. Nic na sile


Znalazlam KICKA MATKO jaki on jest     PIEEEEEKNY :DD!!!!!!!!!!!! chyba sie zakochalam
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 18:33:48 pm wysłana przez Kasieek23 »

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2011, 18:38:12 pm »
Eni czytalam Miniaturke i wiem ze powinnam dobrac kroliczka w dosc mlodym wieku. Wyslalam juz do Posrednika wroclawskiego formularz i czekam. W miedzy czasie prosze Was doswiadczonych krolkomaniakow:) o porade i dobor kroliczka bo to Wy z nimi przebywacie i mniej wiecej znacie ich charaktery. Kinia jest mlada rozbrykana pannica i mysle ze jakis krolas rownie rozbrykany bedzie dla niej odpowiednim przyjacielem do zabaw i towarzystwa do konca dni!!!
Przegladam forum od wczoraj z dokladnoscia prawie co dos trony i posta ale cieszko i cos wybrac dlatego prosze o jakies linki do uszolkow odpowiednich wiekowo dla nas i charakterkiem.
Narazie wpadli mi w oko Lizak i Tadzik. OBECEnie szukam niejakiego  kicka baranka(nie ukrywam ze baran to moje marzenie,ale nie koniecznie bede sie upierac:)) Chce dac dom uszom ktore beda szczesliwe z Nami i z Kinia. Nic na sile

Ale ja nie Ciebie odsyłałam do Miniaturki po ew. wyjaśnienie mojego uporu przy młodym uszaku, tylko dori.

Tadzik jest już dorosłym kawalerem, ale całkiem małych wymiarów, więc może by się nadał - stary nie jest. Lizak od Iskry? Szczerze, też o nim myślałam dla Ciebie - to młodziutki maluch i szczególnie potrzebujący koleżanki = wsparcia, bo straci wzrok.Jak Ci taka niepełnosprawność nie przeszkadza, to on ma pewnie mniejsze szanse na dom, niż zdrowy uszak. Młody i bardzo fajny wydaje się być Asz - mieszka cały czas z innymi królisiami i nie jest agresywny, do ludzi lekko płochliwy, ale jak już pozna, to liże oraz Kicek - tylko w jego sprawie są już spotkania, więc nie wiem, czy będzie do adopcji jeszcze (okaże się na dniach).

Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Kasieek23

  • Gość
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 29, 2011, 18:43:10 pm »
Lizak od Iskry zgadza sie:)  fajny chlopak i jak najbardziej mi nie przeszkadza jego niepelnosprawnosc. Kicek napewno szybko znajdzie domek bo jest sliczny! Tadzik i Lizak moi faworyci:)

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 29, 2011, 18:53:50 pm »
Wszystkie uchole są piękniutkie, tylko dla Twojej Kini to raczej kastrat nadaje się na przyjaciela. Trzymam kciuki za pomyślne rozmowy.

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 29, 2011, 18:56:44 pm »
Filipek - niepełnosprawny


Tadzik


Asz - długo czekający


Kicek


Lizak - niepełnosprawny


jest jeszcze np.
Cappucino - zupełny maluch


i długo czekający młodzieńcy u Iskry:

Oczko


Tolek


Lolek


Tak więc do wyboru do koloru. Tylko decydować się i pisać do odpowiedniego Pośrednika.

I wykastrować trzeba i samca i małą, jak przejdzie rójkę.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dam dom uszatemu
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2011, 18:59:19 pm »
Eni masz racje ciachu ciach trzeba zrobić obu uszatym.

A ucholki piekne a Asz wygląda jak Niuch Kamulki.