Autor Wątek: [SZUKAM] w Krakowie dla króliczka wyrzuconego na mróz nad Wisłę  (Przeczytany 2801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
[SZUKAM] w Krakowie dla króliczka wyrzuconego na mróz nad Wisłę
« dnia: Listopad 14, 2011, 21:47:17 pm »
Kochani,

Szukam domku tymczasowego w Krakowie dla królisia, którego ktoś wywalił nad Wisłą. Nic o nim na razie nie wiadomo, jutro napiszę, kto zacz i jak wygląda, jutro zostanie także obejrzany przez weterynarza. Zobaczymy, czy genialny pomysł wywalenia królika na mróz nie odbił się na jego zdrowiu  :icon_sad

Gdyby ktoś miał ochotę przyłączyć się do elitarnej rzeszy opiekunów tymczasowych w Krakowie :lol - zapraszam i proszę o kontakt na iza.kamionka@kroliki.net.
Zmarznięty uszatek na pewno podziekuje całym swoim serduszkiem, a ja posłużę pomocą, informacją i wsparciem różnego rodzaju.

Z pozdrowieniami
bośniak
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [SZUKAM] w Krakowie dla króliczka wyrzuconego na mróz nad Wisłę
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2011, 17:54:06 pm »
Króliczek to zdrowa samiczka, koloru brązowego, w typie szynszylkowym. Śliczna :) (Zdjęcia niebawem)

Małopolskie kroliczki proszą o domy tymczasowe - przed chwilą otrzymałam zgłoszenie o króliku błąkającym się od 3 tygodni po łąkach jednej z dzielnic Krakowa :( . Służba mundurowa już jedzie na miejsce - ale jeśli uda się królika złapać, będzie potrzebny dla niego dom tymczasowy...
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: [SZUKAM] w Krakowie dla króliczka wyrzuconego na mróz nad Wisłę
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2011, 23:29:35 pm »
Niestety teren gdzie miał być królik to około 5 hektarów pol, krzaków i łąk. Osoba która ostatnia widziała królika ma wyłączony telefon. Może jutro uda mi się z nią skontaktować i rano podjadę po cywilnemu...
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [SZUKAM] w Krakowie dla króliczka wyrzuconego na mróz nad Wisłę
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2011, 15:07:13 pm »
Chciałabym gorąco podziękować Ani i Worrkowi za to, że tak mocno interesowali (i interesują) się losem tego porzuconego królisia :bukiet Sama nie dałabym rady mu pomóc - bardzo, bardzo Wam dziękuję!

Nie mam słów na to, że go dzisiaj znaleźliście i odłowiliście - uratowaliście mu życie  :heart  i mam nadzieję, że chociaż jeden mieszkający w tamtych okolicach człowiek nauczył się od Was czegoś ważnego...

Wątek zamykam, ponieważ Ania i Worrek zaoferowali przechowanie królinki do czasu znalezienia jej domku stałego. :bukiet :bukiet :bukiet
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan