Autor Wątek: Prąd  (Przeczytany 4114 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Motyl

  • Gość
Prąd
« dnia: Listopad 17, 2011, 20:59:46 pm »
Mam do Was takie pytanie.
Wczoraj mój królik nadgryzł kabel od odkurzacza. Gdy do niego podeszłam siedział przerażony w jednym miejscu i się nie ruszał, gdy tylko się do niego nachyliłam zaczął uciekać.
I tak od wczoraj nie pozwala się dotknąć. Jak tylko go wypuszczę z klatki idzie na korytarz i siedzi sam, o głaskaniu nawet nie ma mowy, gdy zauważy że ktoś się do niego zbliża zaczyna uciekać, biegnie tak szybko, że nawet nie patrzy gdzie. Po drodze obija się o wszystkie możliwe meble.
Króliczek nigdy nie lubił być sam w pokoju, gdy powiedzmy miał zostać sam w pokoju zawsze przechodził do innego, w którym ktoś był...
Myślicie że to może mieć jakiś związek z tym prądem ? Zastanawiam się czy go nie kopnął... Sama nie wiem czy odkurzacz od razy by go zabił czy tylko lekko by mógł dostać.

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Prąd
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2011, 21:05:46 pm »
Moje przegryzły przedłużacz w którym były podłączone chyba 3 rzeczy. Przedłużasz szlak trafił, korki wybiło w całym domu, iskry poleciały, a królikowi nie stało się nic... Więc ja wątpię, żeby odkurzacz zrobił mu jakąś krzywdę...


Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prąd
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2011, 22:01:38 pm »
Może lekko go prąd kopnął i się przestraszył tego, stąd ta reakcja. Dajcie mu czas :)

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
Odp: Prąd
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2011, 12:05:59 pm »
Wydaje mi się, że powinnaś dokładnie obejżeć mu pysia. Moja znajoma miała z królikiem podobną przygodę. Też przegryzł jakiś kabel i przez dłuższy czas był bardzo przestraszony ale jak go obejżała to w środku pysia miał brzydkie poparzenia, które dość długo dię potem goiły. Obejżyj go.