Autor Wątek: Wrocław - Filipek vel. Alfred znaleziony na drodze potrzebuje pomocy  (Przeczytany 40462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ola.E.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Wrocław - Filipek vel. Alfred znaleziony na drodze potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 29, 2011, 00:22:59 am »
Pamiętamy :)
Na chwilę obecną towarzystwo Rumburaka i Małej Mi absorbuje całkowicie nasz wolny czas, ale kto wie...miejsca u nas dostatek a i chęci się znajdują... Miał być jeden baranek...a jakoś tak wyszło (?) że są hurtem i w pakiecie dwa naraz :) Cudownie jest obserwować ich rodzinne zachowania wobec siebie nawzajem. Heh...żeby wszystkie ludzie tak się traktowali nawzajem jak Rumburak i Mała Mi :).

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Wrocław - Filipek vel. Alfred znaleziony na drodze potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 09, 2012, 19:50:53 pm »
Filipek zniknął z adopcyjnej - kto go porwał?! :D

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Wrocław - Filipek vel. Alfred znaleziony na drodze potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 09, 2012, 23:49:17 pm »
a tak, Alfred został porwany przez swój .... dt  :diabelek
no cóż - tak długi czas pobytu z uszatkiem... nie dało się go nie pokochać !
.
jesteśmy po rozmowie z raulem, chłopak super, choć bardzo liczył na adopcję Alfreda, zrozumiał sytuację;
myślę, że lada dzień raul uszczęśliwi innego króliczka;
.
chciałbym jeszcze raz gorąco podziękować raulowi i wszystkim, którzy dołożyli się w jakikolwiek sposób do pomocy Alfredowi:
tym którzy go przygarnęli z szosy, anetakowi za szybką decyzję wzięcia króliczka do dt, i wszystkim, którzy dokonali wpłat na jego lecznie;
na leczenie Alfreda-Filipka wpłyneło 138zł !   :heart
dziekuję raz jeszcze - bez waszej pomocy Alfred i wiele innych króli nie miałoby sznasy na zdrowie i życie, bo nie byłoby pieniędzy na leczenie...
więc dziękuję raz jeszcze  :bukiet  :bukiet  :bukiet

wątek Alfreda-Filipka w temacie "oddam" można już zamknąć ;)
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline raul

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wrocław - Filipek vel. Alfred znaleziony na drodze potrzebuje pomocy
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 10, 2012, 00:35:24 am »
Faktycznie, zależało mi bardzo na adopcji Filipka, ponieważ gdy tylko zobaczyłem jego zdjęcia, zakochałem się w nim :heart i zdążyłem wysłać w tej sprawie formularz adopcyjny, a tu nagle taka wiadomość... Zasmuciłem się z tego powodu, ale od smutku ważniejsza jest radość, że wszystko się pięknie skończyło, Filipek jest szczęśliwy :bunny: ma swój domek i nie będzie się stresował podróżą i nowym miejscem. Wielkie podziękowania dla Anetak za wspaniałą opiekę, wiele poświęceń i duuużo serca dla Filipka :bukiet Proszę wycałować mocno :onajego małego łobuza ode mnie!! Pozdrowienia i wiele szczęśliwych chwil i dużo radości Wam życzę.
Ja nie mogę nikomu mieć za złe tej sytuacji i oczywiście dam domek innemu kochanemu uszakowi :krolik :zakochany:
Mówi się czasem o "zwierzęcym" okrucieństwie człowieka, ale to strasznie niesprawiedliwe i obraźliwe w stosunku do zwierząt: żadne zwierzę nigdy nie będzie tak okrutne jak człowiek, tak wyrafinowanie, tak kunsztownie okrutne.
- Fiodor Dostojewski (z moją małą zmianą)