Autor Wątek: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!  (Przeczytany 63548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 06, 2011, 20:18:15 pm »
herbata, może potrwać. Myśmy wysłali pod koniec października i nadal cisza :)

Offline Franczopanda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 07, 2011, 23:22:37 pm »
mail do dr. Ziętka na str. uniwerku przyrodn. jest nieaktualny ( próbowałam się skontaktować ) a telefon prywatny jest nieosiągalny, nasza dr. dzwoniła na uniwersytet ale niestety jeszcze się nie udało. z powodu zachorowania na E. cuniculi naszej Happinki (która ma się już znakomicie) próbowaliśmy się skontaktować z dr. Ziętkiem jednak gdy nie ma pilnej potrzeby proponuję cierpliwie czekać a na pewno i tak dostaniemy wyniki.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 08, 2011, 08:00:27 am »
Poproszę naszą forumową koral o interwencje u dra Ziętka , bo wiem ,że sie denerwujecie . Ja tak zrobiłam i z doktorem rozmawialam . Na przyszłość , myśle ,że lepiej bedzie jak do koperty z próbkami włożycie inną , małą kopertę zaadresowaną ze znaczkiem , gdzie dr włoży tylko  wyniki i wyśle do was.
Ponieważ on pracuje takze na uczelni , a zaczął sie etap kolokwiów więc musi być zajęty

Offline digoxyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 08, 2011, 14:34:35 pm »
Dobra, to teraz czas na moje pytanie w stylu "przecież jest napisane, a Ty w ostatniej chwili..."

Czy mogę jeszcze wysłać siki? Jako, że mi się dni pomieszały i myślałam, że dziś wtorek, a tu już czwartek, a jutro piątek (zapewne w weekendy poczta odpoczywa i nadaje przesyłki popołudniowe piątkowe w poniedziałek), to MOGĘ W PONIEDZIAŁEK wysłać? Wiem, że po terminie, ale ja ostatnio taka opóźniona chodzę... Ja nie, to trudno, a jak tak, to byłabym wdzięczna  :bukiet

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 08, 2011, 16:11:01 pm »
Wszyscy , którzy wysłali material do bdnia , prosze napisac na pw do KORAL , koniecznie dziś, imię lub imiona królików , imię nazwisko właściciela  . Jutro pójdzie do dra spisze wyniki i kazdemu wyśle informacje . Jeśli bedzei potzrebna rozmowa z wetem  da nr telefonu.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 08, 2011, 17:53:43 pm »
Nie wiem , dlaczego nie moge użyć opcji ,,modyfikuj "w poście powyżej  , po prostu nie wyświetla sie . A  mam do przekazania ,że próbki jeszcze są i kto chce może wysyłać . Poza tym  Koral jest umówiona  z wetem na niedzielę , gdyz doktor  ma dyżur w lecznicy  i dowie sie o wynikach badań tych , którzy przeslą na jej pw  , to co napisałam  wyżej  (imiona królików itd). Kazdemu ,którego królik  ma wynik pozytywny , wet przekaże  jak widzi leczenie . Osobiście można takze porozmawiac potem z dr Ziętkiem .

Offline digoxyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 08, 2011, 18:06:11 pm »
Całe szczęście, że próbki jeszcze są, w takim razie wysyłam w poniedziałek :) dziękuję, Dori!

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 08, 2011, 21:23:44 pm »
Witam tak jak napisała dori w niedziele umówiłam się z dr Ziętkiem,potem roześle wszystkim tym którzy do mnie napisali na priv jaki jest wynik, jest jeszcze trochę czasu więc komu odpowiada ta forma proszę o wiadomość,w ten sposób chcę pomóc tym którzy się denerwują i samemu lekarzowi który tego po prostu nie ogarnia..pozdrawiam Irena F.

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:17:38 pm »
to ja też wyśle w poniedziałek- akurat w ndz zbierzemy dużo siku, bo od 4 królasów :bunny: czyli kopertę dodatkową włożyć, tak?
a tak btw- czym wysyłaliście? zwykły priorytet wystarczy? czy jakims kurierem?
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:28:16 pm »
Ja wysłałam priorytetem ,bo musi dr dostac próbki w ciągu 48 godz  od chwili pobrania  siuśków. Nie zapominac należy wypisac wszystko , skad krołik jest , kupiony  znaleziony ..., samiec, samiczka , czy kastrowany itd...

Offline zaba zielona

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:29:35 pm »
nausicaa, ja slalam kurierem.

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:34:01 pm »
zaba, a jakim kurierem? może mi polecisz jakiegoś? bo ja w pon w pracy będę i dopiero po 16 będę mogła wysłać, chyba, że by po próbki przyjechał
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:40:25 pm »
Och nausicaa , pójdziesz na pocztę  w poniedzialek , tylko przed 12-tą . Wsadzisz strzykawki ( zegnij igły)  do bąbelkowej koperty , wczesniej  owiń każdą w foliowy woreczek , ponumeruj je ,jeśli ich będzei więcej . Do każdej strzykawki dolącz opis , wsadź kpertę zadresowaną na ciebie i wyślij priorytet polecony . Dlatego  przed 12-ta , bo te przesylki ida po 12-tej do adresata. Z Warszawy   dojdzie na drugi dzień .Ja tak poslałam  i inni i doszlo.

Offline zaba zielona

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:46:27 pm »
nausicaa, to byl DHL, mam Service Point zaraz naprzeciwko pracy. Ale mozesz sobie tez zamowic, zeby kurier do Ciebie przyszedl po przesylke do pracy. Nie wiem, jak to dokladnie wyglada, bo u mnie pani sama chciala wszystko zapakowac i poogladac,  bo ona musi wszystko wiedziec. Za przesylke do 2kg zaplacilam 23 PLN albo cos kolo tego, nie pamietam niestety dokladnie.

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:47:01 pm »
no tak, ale pracuje do 16...dlatego pytam o kuriera
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 09, 2011, 13:29:15 pm »
taaaa...a to nie miało być do 10go grudnia ? :>
bo ja mimo że jestem na miejscu, to potrzebuję wolnego dnia żeby jakimś cudem wydobyć te siki z moich trzech uszu, a takowego dnia dawno nie miałam  :/
dzisiaj raczej już się nie wyrobię, ale przez weekend dałabym radę, to myślicie że jeszcze można w poniedziałek ?
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 09, 2011, 13:33:41 pm »
można! ja wysyłam w pon, próbki jeszcze są:)

miałam dokłądnie ten sam problem- dowiedziałam się niedawno, a wycisnąć 4 króliki z sików to nie takie hop siup, cały dzień na to potrzebuję
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline koral

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Kobieta
  • jesteśmy we dwie,no i Boguś oj będzie się działo.
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Kuba (Boguś)
  • Pozostałe zwierzaki: papuga Punia
  • Za TM: Rubi,Princesa,Lucuś,Pysia
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 11, 2011, 14:58:06 pm »
Witam część wyników dostałam od dr i wysłałam je na priv resztę będe miała jutro rano wiec podeśle ,ponieważ wyniki dr podał mi z zapisków to gdyby były inne od tych co napisałam dam znać,gdyby sie okazało że pomyliłam króliki z właścicielami to proszę mi napisać na priv i od razu **worrek** przepraszam bo taki post poszedł do Ciebie......próbki jeszcze są więc jak ktos chce to nie ma problemu..pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość pewne rzeczy nie są ode mnie zależne :(.....pozdr

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 11, 2011, 15:02:53 pm »
no i jeśli się wszystko zgadza, to Luna jest nosicielem... niech to. oby się nie rozwinęło to paskudne choróbsko! :(
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Bezpłatne badania królików na obecność E.cuniculi - zapraszamy do udziału!
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 11, 2011, 18:19:52 pm »
No właśnie, jeżeli i u nas się potwierdzi to oba uszatki maja tego pierwotniaka :icon_frown
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór