Autor Wątek: [Kraków] Klemetynka szuka domku stałego  (Przeczytany 42049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline charme

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliczki :)
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 21, 2011, 00:52:37 am »
Tynka szuka domku stałego!

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 26, 2011, 23:28:44 pm »
Hop hop, Klementynka nadal czeka na swojego człowieka.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 05, 2012, 08:20:23 am »
Hop hop, naprawdę nikomu Klementynka się nie podoba?  :(

Jest wysterylizowana, zdrowa, kochana, czego więcej chcieć? Królinka nie prosi o gwiazdkę z nieba, ale o kawałek miejsca w ludzkim domu i w ludzkim sercu. Nic tylko adoptować to marmurowe cudeńko.

Offline Megi_2307

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
    • Moje hobby
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 12, 2012, 16:56:02 pm »
a tu domku ani widać ani słychać ... Domku, DOMKU gdzie jesteś ??  :( :( :(

z nowości: wczoraj byłyśmy w klinice na Brynowie na "przeglądzie technicznym" jak to moj chłopak mówi:)
Tyneczka ogólnie zdrowa jest, wazy 1.9 kg. Ma ząbki do korekty bo sie jej ostrogi zrobiły. jak to Tynka usłyszała to sikiem ciepłym prostym potraktowała lekarza:) jak widac nie tylko ludzie za dentystą nie przepadają :P
Hormony jej sie ustabilizowały, nadal zaczepna jest - nie odpuszcza okazji do miziania:) ale naprawde trzeba sie postarac zeby ugryzła :icon_mrgreen problemy z trawieniem jej minęły, je wszystko co sie jej da. ładnie korzysta z kuwetki. To prawdziwa kobietka, lubi jak jest czysto  :dookola:
Spokojna, ciepła i z charakterem - tak bym ja opisała dzisiaj.

Potrzebny spokojny domek z kochanym człowiekiem. Czekamy.
Próba nie strzelba, nie wybuchnie, a może wypali...

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 19, 2012, 20:49:30 pm »
Zapiszę się u Klementynki, piękna królinia :D

werciakk1o

  • Gość
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 20, 2012, 14:26:36 pm »
Hejka ! Ja jestem zainteresowana Klementynką ! Napisałam do Pani na meila i zrobiłam formularz adopcyjny :) Prosze o odp. na emeilu :)

werciakk1o

  • Gość
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 21, 2012, 08:49:48 am »
a tu domku ani widać ani słychać ... Domku, DOMKU gdzie jesteś ??  :( :( :(

z nowości: wczoraj byłyśmy w klinice na Brynowie na "przeglądzie technicznym" jak to moj chłopak mówi:)
Tyneczka ogólnie zdrowa jest, wazy 1.9 kg. Ma ząbki do korekty bo sie jej ostrogi zrobiły. jak to Tynka usłyszała to sikiem ciepłym prostym potraktowała lekarza:) jak widac nie tylko ludzie za dentystą nie przepadają :P
Hormony jej sie ustabilizowały, nadal zaczepna jest - nie odpuszcza okazji do miziania:) ale naprawde trzeba sie postarac zeby ugryzła :icon_mrgreen problemy z trawieniem jej minęły, je wszystko co sie jej da. ładnie korzysta z kuwetki. To prawdziwa kobietka, lubi jak jest czysto  :dookola:
Spokojna, ciepła i z charakterem - tak bym ja opisała dzisiaj.

Potrzebny spokojny domek z kochanym człowiekiem. Czekamy.


Ja jestem chętna ! Szczegóły i pytania napisałam pani na email :)) Formularz adopcyjny też wypełniłam

Offline Megi_2307

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
    • Moje hobby
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 22, 2012, 18:12:57 pm »
Nakręciłyśmy dzisiaj nowy film pod tytułem "O tym jak Tynka baaardzo lubi jeść".  Na początku mała trema nas zjadła ale potem już było lepiej  :icon_mrgreen Wynik można zobaczyć tutaj 
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=v1ALtnq-5wY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=v1ALtnq-5wY</a>

Za wszystkie ciepłe słowa bardzo serdecznie dziękujemy  :bukiet i obiecujemy dawać z siebie więcej :P
Próba nie strzelba, nie wybuchnie, a może wypali...

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 22, 2012, 19:01:25 pm »
cudowna, ale zeszczuplała!

werciakk1o

  • Gość
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 22, 2012, 19:15:11 pm »
Nakręciłyśmy dzisiaj nowy film pod tytułem "O tym jak Tynka baaardzo lubi jeść".  Na początku mała trema nas zjadła ale potem już było lepiej  :icon_mrgreen Wynik można zobaczyć tutaj 
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=v1ALtnq-5wY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=v1ALtnq-5wY</a>

Za wszystkie ciepłe słowa bardzo serdecznie dziękujemy  :bukiet i obiecujemy dawać z siebie więcej :P
Hehe:D Słodkie . ; ) Proszę o odp. na wiadom. i e-mailu . : )

Offline Megi_2307

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
    • Moje hobby
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 22, 2012, 19:57:51 pm »
werciakk1o - ja jestem tylko opiekunem Tynki. Nie do mnie ta decyzja należy. Poczekaj spokojnie na decyzje pośrednika i nie zamęczaj go mailami... Wiem że to jest ciężkie bo też już przez to przechodziłam ale uwierz mi, pośrednicy maja WIELE królików na głowie i WIELE spraw z adopcja związanych do rozważenia. Troszeczkę cierpliwości:)
Próba nie strzelba, nie wybuchnie, a może wypali...

werciakk1o

  • Gość
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 22, 2012, 20:42:16 pm »
no wiem ale opiekun mi powiedział że klatka musi mieć conajmniej 100cm chyba szerokości i powiedział że nie mogę go zaadaptować . A to nie prawda . Królik nie musi mieć tyle . I to dlatego do Pani piszę . :)  :icon_smile

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 22, 2012, 20:52:28 pm »
werciakk1o o adopcji królika decyduje pośrednik, a nie opiekun z domu tymczasowego... Co do klatki to minimum 100cm, ale lepszym rozwiązaniem jest trzymanie w zagrodzie lub wolno. Ale przy klatce czy zagrodzie królik dziennie musi być wypuszczany na kilka godzin, by się wybiegać.
Jeśli dostałaś odpowiedź, że nie możesz adoptować to powinnaś przemyśleć decyzję o dalszych próbach adopcji albo posłuchać pośrednika, który ma doświadczenie. Poczytaj sobie informacje na forum, i ze stron polecanych do zapoznania się przed adopcją - tam jest dużo ważnych informacji.
Pozdrawiam.


Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 22, 2012, 22:30:00 pm »
Ja jako pośrednik adopcyjny Klementynki podejmuję decyzję, do kogo królinka trafi i proszę nie mieszać do tego Megi, wspaniałej opiekunki Klementynki.

Moja odmowa została w mailach uzasadniona i moje stanowisko jest niezmienne.


Pozdrawiam




werciakk1o

  • Gość
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 23, 2012, 07:31:03 am »
Dobrze , przepraszam

EDIT:

Ona jest prześlliczna ! usmiech2  bunny

EDIT:

Zrobię jej jednak zagrodę. usmiech2 Błagam o dalsze prowadzenie adopcji!!! Bardzo! Mi tak na niej zależy . !

werciakk1o nie pisz jednej wiadomości pod drugą jest opcja modyfikowania swoich wypowiedzi i proszę korzystaj z niej. Ponadto jesteś osobą niepełnoletnią dlatego pozwól aby sprawy adopcji były załatwiane między osobami dorosłymi.

Posty scalam - madzia85
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2012, 09:11:46 am wysłana przez madzia85 »

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 23, 2012, 12:04:48 pm »
Hihih, jak sobie słodko podgryza zieleninkę :) Rzeczywiście, ma piękną sylwetkę!

werciakk1o

  • Gość
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 23, 2012, 13:01:06 pm »
Dobrze. Poprostu jestem tu nowa a co do adopcji z moimi rodzicami , to nie korzystaja z komputera i nie mają e-maili .

werciakk1o

  • Gość
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 23, 2012, 14:04:02 pm »
Ja jako pośrednik adopcyjny Klementynki podejmuję decyzję, do kogo królinka trafi i proszę nie mieszać do tego Megi, wspaniałej opiekunki Klementynki.

Moja odmowa została w mailach uzasadniona i moje stanowisko jest niezmienne.


Pozdrawiam




" Moje stanowisko jest niezmienne " ?? :(( To znaczy że już nigdy nie bedę mogła jej adoptować ? : ( Ona jest niesamowita , niepowtarzalna , cudowna !!:** Pozdrowienia dla Tymczasowej Opiekunki i Klementysi . ;** <3

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 24, 2012, 07:56:17 am »
Wydawało mi się, że już jasno dałam do zrozumienia, że moja odpowiedź odnośnie adopcji Klementynki jest odmowna i decyzji raczej nie zmienię.

A póki co dzisiaj Klementynka na Brynowie ma zabieg korygowania trzonowców. Prosimy o kciuki.

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: [Śląsk] Klemetynka szuka domku stałego
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 24, 2012, 11:07:36 am »
Biedna królinia, naje się stresu :( nawet sobie nie chcę wyobrażać jak oni jej to będą robić :( 

Kitty, czy te ząbki nie są wynikiem niewłaściwej poprzedniej diety?