Autor Wątek: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!  (Przeczytany 19418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« dnia: Październik 21, 2011, 01:34:09 am »
Hey wszystkim!
Ponieważ tymczasowanie znacznie uszczupliło mój budżet, postanowiłam tę dziurę trochę załatać ;). Nadal mam u siebie tymczasy, także pieniążki się bardzo nam przydadzą :). Nie mam zdolności do żadnych robótek ręcznych ani talentu malarskiego, a że, kocham dłuugie i pachnące kąpiele postanowiłam skupić się właśnie na nich ;). I tak oto powstał pomysł na własnoręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli :).

Musujące Kule do Kąpieli wykonuję w domu ręcznie z najwyższej jakości produktów naturalnych i ekologicznych. Pięknie wyglądają, wspaniale pielęgnują ciało i zniewajaląco pachną.

Na razie wyrabiam 10 różnych kul:

-   Lawendowe Pole:
Na bazie oleju sojowego, który natłuści i nawilży skórę oraz białej glinki, która zawiera cenne mikroelementy, sole mineralne oraz aluminium (odpowiadające za właściwości ściągające i zabliźniające). Glinka delikatnie oczyści, jednocześnie nie pozbawiając skóry bariery ochronnej, a także ujędrni, zremineralizuje i nada skórze zdrowy odcień. Cudowny zapach kuli zawdzięcza się suszu kwiatów lawendy (Lavendura vera) i olejku lawendowego (Lavandula angustifolia), które uregulują działanie centralnego układu nerwowego. W stanach rozdrażnienia zadziałają relaksująco i kojąco, natomiast w przypadku wyczerpania delikatnie pobudzą. Ułatwią też zapamiętywanie. Zapewniają spokojny, regenerujący sen.


-   Czerwień Glinki:
Na bazie czerwonej glinki pochodzącej z Francji, dzięki której Twoja skóra pozostanie delikatnie odtłuszczona, a jej pory zostaną zamknięte. Czerwona glinka oczyści skórę z toksyn i dostarczy jej cennych składników mineralnych, dzięki czemu będzie piękna,  zdrowa i zregenerowana. Olej sojowy natłuści i nawilży skórę, zaś olejek z drzewa różanego (Dalbergia nigra) pochodzącego z Brazylii, poprawi nastrój, załagodzi napięcie, orzeźwi ciało i pobudzi zmysły.


-   Pachnąca Palmaroza:
Na bazie oleju sojowego, który natłuści i nawilży skórę. Jej cudownym składnikiem są aromatyczne płatki róży czerwonej (Rosa damascena) pochodzące z jedynego, wyjątkowego miejsca na świecie Doliny Róż w Bułgarii, które poprawią nawilżenie skóry i przywrócą jej prawidłowe Ph, a także ją zregenerują. Dzięki nim poczujesz się wyciszona i zrelaksowana. Pięknie pachnący olejek Palmarozy otrzymywany jest ze świeżych liści palczatki imbirowej (Cymbopogon Martinii). Sprawi on, że Twoja skóra będzie cudownie nawilżona i delikatna.


-   Pomarańczowy Nagietek:
Na bazie skrobii kukurydzianej, która posiada właściwości antyseptyczne i ściągające. Złagodzi miejscowe podrażnienia i uchroni skórę. Macerat z nagietka, który wypielęgnuje, odżywi, wygładzi, zregeneruje, natłuści i odkazi skórę, zadziała też przeciwzapalnie. Suszone kwiaty nagietka (Calendula officinalis) ukoją i przyspieszą regenerację zniszczonej, przesuszonej skóry. Pięknie pachnący olejek pomarańczowy w czasie kąpieli zadziała korzystnie na układ oddechowy oraz nerwowy. Pomocny jest przy stresie, bezsenności i depresji. Ma także działanie antyseptyczne.


-   Zielone Algi:
Na bazie oleju z alg laminaria (Laminaria  digitata), które są pełne soli mineralnych a szczególnie jodu, stymulują ogólny metabolizm i powodują wzrost wymiany osmotycznej, przyczyniając się tym samym do eliminowania nadmiaru płynów z organizmu. Kolejnym składnikiem są mikronizowane algi laminaria, które posiadają właściwości rewitalizujące, wyszczuplające, detoksykujące, antycellulitowe i nawilżające. Wspomagą syntezę kolagenu i poprawią elastyczność skóry, jednocześnie ją zmiękczając. Olejek rozmarynowy z rozmarynu lekarskiego (Rosemarinus officinalis) zadziała stymulująco na centralny układ nerwowy, rozjaśni umysł, ułatwi proces myślenia i poprawi pamięć. Stosowany też jako afrodyzjak. Olejek lawendowy zaś ukoi i zrelaksuje.


- Waniliowy Goździk NOWOŚĆ!
Na bazie oleju sojowego, który natłuści i nawilży skórę. Główny składnik to zmielone laski wanilii płaskolistnej (Vanilla planifolia Andrews) pochodzącej z Madagaskaru. Wanilia sprawi, że Twoja skóra stanie się nawilżona i zmiękczona. Wspomoże w procesie jej regeneracji, zapobiegnie jej wysuszaniu i starzeniu. Wanilia poprzez swoją słodkawą woń sprawi, że poczujesz się odprężona, zrelaksowana i pozytywnie nastrojona. Olejek z goździkowca korzennego (Syzygium aromaticum), swoim cudownym zapachem pobudzi i rozjaśni Twój umysł, a także rozgrzeje i odświeży ciało.
Połączenie obydwu zapachów będzie również silnym afrodyzjakiem.


- Tymiankowe Mleko NOWOŚĆ!
Na bazie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, która wspaniale natłuści i nawilży ciało, także podziała antybakteryjnie. Głównym składnikiem kuli jest kozie mleko, które obfituje w cenne witaminy, aminokwasy, kwasy tłuszczowe oraz mikroelementy. Dzięki niemu Twoja skóra stanie się elestyczniejsza i bardziej wygładzona. Kozie mleko złagodzi, odmłodzi, nawilży i zregeneruje Twoją skórę. Wszystko to dopełni olejek tymiankowy otrzymywany z macierzanki tymianku (Thymus vulgaris) uprawianego w Hiszpanii, którego charakteryzuje intensywny, pikantny zapach o właściwościach energetyzujących i tonizujących. Podziała on stymulująco na umysł i poprawi koncentrację. Olejek ten ma także silne właściwości antyseptyczne, przeciwirusowe oraz przeciwgrzybiczne.


- Miętowa Kawa NOWOŚĆ!
Na bazie oleju sojowego, który natłuści i nawilży skórę. Głównym składnikiem jest kawa arabica zbieranej z krzewu kawy arabskiej (Coffea arabica) rosnącej w Etiopii, która dzięki temu, że zawiera dużą ilość naturalnej kofeiny, podziała stymulująco na organizm oraz na Twoje ciało. Pobudzi krążenie, a także poprawi mikrocyrkulację krwi i limfy. Oprócz tego arabica ma również silne właściwości detoksykujące, antycellulitowe oraz opóźniające proces starzenia. Olejek miętowy z mięty pieprzowej (Mentha ×piperita) sprawi, że poczujesz się odświeżona. Olejek ten podziała też chłodząco, lekko znieczulająco i ukoi podrażnienia.


- Rumiankowa Melisa NOWOŚĆ!
Na bazie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, która wspaniale natłuści i nawilży ciało, także podziała antybakteryjnie. Płatki rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) pomogą przywrócić skórze blask i koloryt, wygładzą ją oraz pomogą oczyścić. Uspokoją również Twoje zmysły, pomogą się odprężyć przed snem. Olejek melisowy z melisy lekarskiej (Melissa officinalis),  ma właściwości kojące i uskokajające. Zapach tego olejku podziała jako delikatny środek nasenny, obniży ciśnienie krwi i uspokoi pracę serca. Wyreguluje także menstruację, pomoże przy zaburzeniach gastrycznych i podziała antyseptycznie na Twoją skórę. Płatki ślazu dzikiego (Malva sylvestris) pomogą uregulować pracę układu oddechowego, podziałają także zmiękczająco i łagodząco na Twoją skórę.


- Herbaciany Pieprz NOWOŚĆ!
Na bazie oleju sojowego, który natłuści i nawilży skórę. Głównym składnikiem są liście czarnej herbaty, które posiadają właściwości antyoksydacyjne. Herbata ma dużą zawartość związków mineralnych i witamin, dzięki czemu sprawi, że Twoja skóra będzie piękniejsza. Pobudzi ciało i podziała odtruwająco na skórę, pomoże usunąć objawy zmęczenia. Pieprz Cayenne pomoże oczyścić ciało z toksyn i je rozgrzeje. Cudowny zapach olejku geraniowego z pelargonii pachnącej (Pelargonium Graveolens) wprawi Cię w cudowny nastrój, podziała uspokajająco, antydepresyjnie, tonizująco i antyseptycznie, wspomoże również usuwanie cellulitu. Pomoże także złagodzić bóle napięcia przedmiesiączkowego.


---
Zapraszam serdecznie do zakupów!
Ceny:
duża [ok 110g; śr. 60 mm] - 15zł
średnia [ok.30g; śr. 40mm] - 8zł
mała [ok 10g; śr. 15 mm (łezka)] - 3zł

w zestawie taniej!

Koszt wysyłki pokrywa kupujący wg cennika PP. W Warszawie możliwy odbiór osobisty.

Kule pięknie zapakowane są w celofan, żeby nie ulatniał się cudowny zapach olejków eterycznych.
Po przygotowaniu kule zastygają 24h.

fan page: https://www.facebook.com/pages/KDJD-Musuj%C4%85ce-Kule-do-K%C4%85pieli-Bath-Bombs/261926013842598
proszę o polubienie i udostępnianie :)
---
Możecie też mi proponować z czym byście chciały kule lub o jakich właściwościach :)
moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2011, 10:19:47 am »
zachęcam do zakupów :)

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2011, 17:46:41 pm »
Witam, co wchodzi w skład "zestawu" i ile kosztuje taki zestaw? :) Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 17:51:44 pm wysłana przez Szaraczek »

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2011, 23:27:48 pm »
zestaw to 3 kule różnej wielkości: 24zł
promocja jest taka: kup 5 kul, zapłać za 5, dostań 6. kulę w gratisie tej samej wielkości :)
moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Offline peppera

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 24, 2011, 10:43:27 am »
żebym ja miała wannę... placzek

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 24, 2011, 11:06:51 am »
peppera, zawsze można na prezent jakiś kupić :), myślę, że właściciele jakieś wanny bardzo by się ucieszyli :D
moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2011, 16:10:27 pm »
wczoraj Karolina z grupy adopcyjnej u mnie była i zrobiła zamówienie :D
zapraszam kolejne osoby z SPKu :D
moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 01, 2011, 13:21:22 pm »
JUTRO premiera NOWYCH zapachów  :lol

a już dzisiaj zdradzę nazwy:
Brownie, Pieprzny Goździk, Grzaniec, Piernik, Imbirowy Cynamon   :lol
można się domyślać :D
moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Offline martoszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 178
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2011, 08:26:15 am »
na święta też będą kule do zakupienia bo bym się w tedy skusiła na prezent :P
podwójna uszata miłość Sierotka + Doktorek http://forum.kroliki.net/viewtopic.php?t=8393

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 02, 2011, 08:30:42 am »
Ja też mam zamiar porobić prezenty :)

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 02, 2011, 09:09:54 am »
dziewczyny kule są cały czas do zamawiania :D wątek wiecznie otwarty :)
moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 07, 2011, 00:53:11 am »
ZIMOWE ZAPACHY:
- Imbirowy Cynamon: NOWOŚĆ !
Na bazie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, która wspaniale natłuści i nawilży ciało, także podziała antybakteryjnie. Głównymi składnikami są sproszkowany cynamon pochodzący z cynamonowca cejlońskiego (Cinnamomum zeylanicum Blume) oraz sproszkowany imbir pochodzący z imbiru lekarskiego (Zingiber officinalis). Obydwa te składniki podziałają ujędrniająco, antycellulitowo oraz wspomogą usuwanie z ciała toksyn i wolnych rodników, które przyśpieszają proces starzenia. Ich zapachy rozgrzeją i poprawią Twój nastrój. Cynamon ma także silne działanie antybakteryjne, przez co jest szczególnie polecany dla cery tłustej, gdyż wspomoże walkę z niedoskonałościami. Jest on także naturalnym filtrem UV. Wszystko to dopełni pięknie pachnący olejek pomarańczowy, wytwarzany ze skórek dojrzałych pomarańczy chińskich (Citrus sinensis), który w czasie kąpieli zadziała korzystnie na układ oddechowy oraz nerwowy. Pomocny będzie przy stresie, bezsenności i depresji. Olejek ten ma także działanie antyseptyczne.

-----
a teraz PROMOCJA!!
Specjalna Wersja Świąteczna Musujących Kul do Kapieli w wersji GWIAZDKI :mrgreen: ![/size]
Gwiazda ma średnicę 80mm i waży ok. 85g. Cena ponieważ to limitowana edycja, kosztuje również 15zł.
Tutaj w wersji Rumiankowa Melisa:
moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 08, 2011, 21:47:54 pm »
chce wanne...  placzek
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 09, 2011, 11:40:40 am »
Bbutterfly, a może ktoś w rodzinie/znajomi mają wannę :>?
moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 09, 2011, 14:18:59 pm »
Oj, zbliżają się święta, trzeba męża zmolestować, żeby kupił takie cudo dla żony :P
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline peppera

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 18, 2011, 13:45:31 pm »
Klauduska, a czy do tych kul dołączasz jakąś karteczkę z opisem co to za kule i z czego są zrobione?
Przymierzam się na prezent świąteczny dla szwagierki (ma dużą wannę :P), ale ona ma totalnie inny gust jeżeli chodzi o zapachy, smaki i kolory, i nie wiem które jej wybrać :(

Sylwia25

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2011, 20:02:40 pm »
Ponawiam pytanie:

Klauduska, a czy do tych kul dołączasz jakąś karteczkę z opisem co to za kule i z czego są zrobione?

I czy nadal jest to aktualne? Potrzebowałabym na prezent świąteczny : D

sonia

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 26, 2011, 14:06:46 pm »
żebym ja miała wannę... placzek
Zamienmy sie,bo ja bardzo chce miec kabine a mam wstretna wanne :placze

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 26, 2011, 17:24:15 pm »
żebym ja miała wannę... placzek
Zamienmy sie,bo ja bardzo chce miec kabine a mam wstretna wanne :placze
ja też bym chciała prysznic!! a mam wannę  :icon_neutral
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline peppera

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 26, 2011, 17:57:26 pm »
To niech mi któraś z Was przyśle pocztą wannę a ja chętnie odeślę mój prysznic :titanic:

Tylko nie wiem gdzie tą wannę wstawię :palcem chyba do kuchni :balet: :turla:

Wracając do tematu, Klauduska odezwij się :) co z tymi karteczkami z opisem itd :)