Autor Wątek: [KRAKÓW] kuweta, paśnik, miski  (Przeczytany 2139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klimejszyn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 119
[KRAKÓW] kuweta, paśnik, miski
« dnia: Wrzesień 12, 2011, 14:23:25 pm »
mam na sprzedaż kuwetę 60x40 (z mierzenia wyszło 38, ale pasuje do typowej 60tki), zieloną, delikatne przebarwienia w rogach, ale to nie z moczu, klatka była myta, te plamki nie schodzą. nie jest nigdzie pęknięta, ma normalne ślady użytkowania - ryski, ślady ząbków w dwóch miejscach - widoczne na zdjęciach, w niczym nie przeszkadzają :


cena : 20zł

paśnik zewnętrzny, długość 28cm, wysokość ok 17cm. porysowany od wewnątrz, uchwyciki lekko postrzępione, nie przeszkadza to w użytkowaniu, uchwycone na zdjęciach :


cena : 8zł (do uzgodnienia, zupełnie nie wiem za ile mogę go sprzedać, do tej pory miałam tylko metalowe paśniki :P )

miseczka plastikowa mała, średnica 5-7cm, widać ślady ząbków delikatne :

cena : 2zł

miseczka metalowa zawieszana, normalne ślady użytkowania - rysy, średnica ok 7,5cm, uchwycik w jednym miejscu zaśniedział, w niczym to nie przeszkadza i jak włoży się miseczkę to nie widać, uchwyciłam na zdjęciu :

cena : 4zł

mam jeszcze poidło dla królika 450ml. wszystko działa ładnie, jedynie napisy na poidełku są pozdzierane przez mycie. nie mam zdjęć, ale gdyby ktoś był zainteresowany - zrobię zdjęcie i dogadamy się co do ceny :)

w Krakowie możliwy odbiór osobisty, paśnik i miseczki mogę wysłać pocztą na koszt kupującego (zgodnie z cennikiem na stronie poczty polskiej), kuwety wolałabym nie wysyłać, boję się, że nie dojdzie w całości. ale jeżeli znajdzie się transport do danego miasta - jak najbardziej mogę komuś przekazać, żeby zabrał ze sobą. na pewno dałoby się załatwić transport do Warszawy.