Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5217817 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13420 dnia: Październik 28, 2013, 07:33:56 am »
nazywanie osób, które zawsze Azylowi pomagały i pomagają marudami jest lekko nie w porządku :( Przecież mają prawo wyrazić własne zdanie tym bardziej, ze robią to w sposób kulturalny. Szkoda, że każda odmienna opinia jest traktowana jako atak na Azyl :( A przecież tak nie jest i nikt was nie atakuje -po prostu niektórym jest smutno bez was.
Dziękujemy PippiLottcie za skrót informacji z Azylu  :przytul zawsze jest to dodatkowa szansa na zinteresowania podopiecznymi Azylu nowych użytkowników forum :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13421 dnia: Październik 28, 2013, 07:39:29 am »
nazywanie osób, które zawsze Azylowi pomagały i pomagają marudami jest lekko nie w porządku :( Przecież mają prawo wyrazić własne zdanie tym bardziej, ze robią to w sposób kulturalny. Szkoda, że każda odmienna opinia jest traktowana jako atak na Azyl :( A przecież tak nie jest i nikt was nie atakuje -po prostu niektórym jest smutno bez was.
Dziękujemy PippiLottcie za skrót informacji z Azylu  :przytul zawsze jest to dodatkowa szansa na zinteresowania podopiecznymi Azylu nowych użytkowników forum :)
Dziękuję, Solvieg, za te słowa - lepiej tego wyrazić nie mogłaś.
Kibicuję Azylowi - tak było, jest i będzie, ale moim zamysłem jest pomaganie królikom, bez względu na ich przynależność (do Azylu, SPK, Fundacji). I jako że kibicuję wszystkim tym organizacjom (i staram się im w miarę możliwości pomagać), to chyba mogę wyrazić moje zdanie, że brak mi Azylu na forum? I nie wnikam tu w powód tej nieobecności - rozumiem. Po prostu mówię we własnym imieniu.
I nie podoba mi się nazywanie mnie czy kogokolwiek wyrażającego swoje zdanie marudą.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13422 dnia: Październik 28, 2013, 08:31:12 am »
Dziewczyny drogie  :bukiet
Ja też za Wami tęsknię i rozumiem waszą tęsknotę za Azylem (bo w Azylu fajnie jest!) i z pewnością za mną (ja też jestem przecież fajna :P) !
I jak tylko się ogarnę z różnymi sprawami, które muszę pozałatwiać, to zapraszam na Azylowego bloga, gdzie będę pisać o dalej o chlamydii ;) i stosować swoją ulubioną formę pisemnej wypowiedzi zwaną niestosiownym felietonem.
Peace and love  :pokoj:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13423 dnia: Październik 28, 2013, 08:35:44 am »
zapraszam na Azylowego bloga, gdzie będę pisać o dalej o chlamydii  i stosować swoją ulubioną formę pisemnej wypowiedzi zwaną niestosiownym felietonem.
hehe, no za tym tęsknię najbardziej :P
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13424 dnia: Październik 28, 2013, 15:06:23 pm »
Można lubieć/ nie lubieć blogi, można lubieć/nie lubieć FB i każda z tych opcji jest OK ;)
Są osoby które lubią i chcą poruszać się w obrębie jednego forum i czytać o uszatych objetych opieką różnych organizacji :heart w jednym miejscu, dlatego uważam, za fajną opcję  wstawianie postów przez PipiLottę :)
P.S.. co mnie skłoniło do założenia bloga toruńskie króliki ?(od 11.11) - właśnie to, że w morzu postów wiele bardzo istotnych azylowych informacji trudno było ogarnąć, czy odlaleźć
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2013, 15:12:17 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline Eliz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 383
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13425 dnia: Październik 28, 2013, 16:38:52 pm »
Chcę właśnie zauważyć, że po raz enty wiadomości z Azylu zniknęły w gąszczu postów na zupełnie inny temat :]

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13426 dnia: Październik 28, 2013, 16:55:48 pm »
Jak się ma Fly? Pisało ,ze walczy o życie . Malutka , trzymamy kciuki. PippiLotta jak coś wiesz , napisz.

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13427 dnia: Październik 29, 2013, 00:12:00 am »
Eliz masz racje, ale tego jakoś nikt nie chce zauważyć. Nie chcę dolewać oliwy do ognia, bo jestem nieco za to odpowiedzialna, ale na blogu w komentarzach to się jeszcze nie zdarzyło i myślę że się nie zdarzy (bo tam nie ma potrzeby zbaczania z tematu, a jednak każdy ma możliwość wyrażenia własnego zdania).
Co do marud - to ja się czuje urażona, że ktoś pomimo naszych wysiłków, zwłaszcza Oli i Madzi, ma jeszcze czelność mieć do nas pretensje, zwłaszcza, że tyle razy był poruszany problem naszego wątku tutaj i czemu już dłużej być nie może. Proszę was wszystkich o uszanowanie tego, bo owszem, macie prawo do własnej opinii, ale w tym momencie po prostu nie macie racji.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13428 dnia: Październik 29, 2013, 00:33:03 am »
Dżizas...

Proszę o powrót do tematu wątku.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13429 dnia: Październik 29, 2013, 07:19:12 am »
szpaqus przegięłaś ...
edit: na wniosek założycieli wątek zamykam.
Wszystkie informacje dotyczące Azylu oraz bieżące wydarzenia można śledzić tu http://www.azyl.vot.pl/
Słowo od Oli

W imieniu Fundacji "Azyl dla Królików" chciałabym podziękować wszystkim, którzy zawsze byli z nami, śledząc codziennie losy podopiecznych Azylu. Dla mnie ten wątek był szczególnie ważny. Jego prowadzenie bardzo długo sprawiało mi mnóstwo radości, chociaż traktowałam to również jako swój obowiązek (chociaż był to obowiązek pozytywny). Na przestrzeni ostatnich 2 lat wiele się wydarzyło. Wiem, że wiele osób nie rozumie, dlatego postanowiłyśmy odejść z forum, ale naprawdę była to decyzja, nad którą długo się zastanawiałyśmy i miała głębokie uzasadnienie. Musiałyśmy zacząć wszystko od początku.

Dzisiaj jesteśmy w innym miejscu i staramy się skupić wyłącznie na tym, co najważniejsze. Niektóre słowa, które padły w ostatnim czasie w tym wątku były zbyt emocjonalne, dlatego też podjęłyśmy decyzję o jego zamknięciu. Proszę, nie traktujcie tej decyzji jako skierowanej przeciwko Wam - osobom, które zawsze z nami były. Z różnych przyczyn wątek toruńskich królików nie jest już tym samym miejscem, którym był...

Wiemy, że codziennie blog wolontariuszy Azylu odwiedza ponad 200 osób. To również dodało nam skrzydeł i dlatego sytuacja, do której doszło 2 dni temu na forum, była dla mnie i dla Magdy ogromnym zaskoczeniem i niepotrzebnym dodatkowym obciążeniem, a aby działać jak dotychczas, takich sytuacji musimy unikać (tego nauczyły nas ostatnie 2 lata).

Magda nie zdążyła odpowiedzieć w tym wątku na pytanie, jak Fly, ale z całą pewnością zrobi to dzisiaj wieczorem na naszym blogu. To był bardzo ciężki wieczór i noc. Fly wczoraj po godz. 23 dostała ataku padaczki. Otrzymała relanium. Od tamtej pory śpi, chociaż dopiero od godziny 4 oddycha znacznie lepiej niż wczoraj wieczorem...Przed nami długi dzień w Azylu i mnóstwo rzeczy do zrobienia. Mamy nadzieję, że zawsze będziecie z nami. Wiem, że nie wszystko łatwo zrozumieć.  Znacie nas jednak od wielu lat, dlatego proszę, zaufajcie nam.

Utracone zdjęcia, tak jak obiecałam, sukcesywnie będę odtwarzać na www.azyl.vot.pl, chociaż zajmie mi to trochę czasu ;)

Zapraszamy serdecznie na nasze strony:

www.azyl.torun.pl

www.azyl.vot.pl

oraz na stronę Fundacji na facebook-u https://www.facebook.com/AzylDlaKrolikow

Pozdrawiam serdecznie,

Ola_19


I jeszcze krótkie oświadczenie od Szpaqus

"szpaqus przeprasza za swoje narwane zachowanie i prosi o wybaczenie"
 :heart  :heart  :heart
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2013, 14:16:12 pm wysłana przez Solvieg »
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa