Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5241973 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
oj tak, Tabasco się nie oszczędzał :P

dzisiaj do Azylu przyjechał królik z Bydgoszczy - króliczka oddana do sklepu zoologicznego

przedstawiamy Holly :) - piękną uszatą, którą w przyszłym tyg. czeka korekta zębów policzkowych (połączona ze sterylizacją)


dzisiaj w Azylu było bardzo optymistycznie :) słońce na zewnątrz, kolorowo w środku, zadowolone królicze towarzystwo i tyle fajnych osób wokół :)

Łatek powędrował do DT :)

Astrid prawdopodobnie już w poniedziałek również opuści Azyl i zamieszka w DT :)

Puchatek razem z Astrid opuści Azyl i zmieni miejsce pobytu na DT :)

Meira dość niespodziewanie, ale mam nadzieję już niedługo, pojedzie do nowego domu w Szczecinie :)

Stefan, który kilka miesięcy temu opuścił Azyl, również znalazł dom...:) LiHer dziękuję :*  :bukiet


w tej chwili w Azylu są 23 króliki - jeśli wszystko się uda, dzisiaj do ekipy dołączy uszak z Łodzi

dużo się dzieje, mimo wszystko dużo dobrego :)


martwi mnie Shelby, przeraża nas też wygląd Satine - po sterylizacji czuje się bardzo dobrze, ale dopiero teraz uderza to jak jest wychudzona. myślę jednak, że tak jak Astrid za jakiś czas odzyska formę i już teraz jej życie będzie tylko lepsze :)


czas na zdjęcia :) dzisiaj nie dałyśmy rady zrobić sesji "na wybiegu", bo trudno było nadążyć za towarzystwem ;)


Holly







Shelby







Stefcia



Astrid



Tabasco





Bambi i Bluel



Tamtamila





Gumiś :))))











Frenchy





I Tak Dalej, Promyczek i Pumpernikiel :)















Satine już niedługo doprowadzimy do porządku ;)



« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 17:06:57 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline Ravalad

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
Co za towarzystwo! Holly biedaczysko jakie ma WIELKIE wystraszone oczy. Śmieszny malec znalazł fajne zastosowanie na paśnik ^^

Olu, czy mamy jakieś wieści na temat Kubusia/Targeta?

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Ach Gumiś miłości moja :))

sonia

  • Gość
Co za towarzystwo! Holly biedaczysko jakie ma WIELKIE wystraszone oczy. Śmieszny malec znalazł fajne zastosowanie na paśnik ^^

No.... :DD a Tobasco jakie ma spojrzenie zalotne :wow
LiHer-wiedzialam,ze pokochasz Stefanka i juz go nie oddasz :*On  jest teraz taki szczesliwy,a moje serducho sie raduje :zakochany:
Stefciu,kochany znalazles mamcie,ktora cie kocha i dobry domek :heart

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
LiHer-wiedzialam,ze pokochasz Stefanka i juz go nie oddasz :*On  jest teraz taki szczesliwy,a moje serducho sie raduje :zakochany:
Stefciu,kochany znalazles mamcie,ktora cie kocha i dobry domek :heart
:) biorąc go na DT miałam nadzieję, że tak się nie stanie ale wyszło jak wyszło :) dla niego lepiej ;) jest u mnie od stycznia... kawał czasu, nie dało się go nie pokochać

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Szaraczek jest bezbłędny!!! <zakochana>   :heart





Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
"Szaraczek" to istna kopia Speediego, który jest u mnie na DT - jest identyczny, udały się małe szkraby ;-) Dzisiaj jest ich pierwszy dzień bez mamy -Satine, ale trochę je obserwowałyśmy i bardzo dobrze sobie radzą, zniżyłam tylko paśnik i poidła do ich poziomu i bez problemu korzystały i z tego i z tego ;-) Mamuśka niech teraz wreszcie odpocznie i nabierze ciała - czuć jej każdą kość... wieczne macierzyństwo jej nie służyło :/

Liher ja też się cieszę, że Stefan zostanie u Ciebie na zawsze :) Gdzie mu by było lepiej jak nie u Ciebie..?  :bukiet

Rzeczywiście cały dzień dzisiaj się nam udał - same dobre rzeczy nas spotkały i sami fajni ludzie :) Kto wie czy nie będzie z tego kilku nowych wolontariuszy bo przychodzą, zaglądają, pytają.. zobaczymy :)  Holly od razu trafiła do dr Krawczyka, jest naprawdę boska... błękit jej oczu powala :) Tak więc nic tylko ją brać  :bunny:




Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Holly podobna do Perczyka jest może ktoś by się zakochał w Perczyku? ;) w końcu troszku już czeka...

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
asiol,

apropo baraninki miałaś na myśli Uszatą, tak? :P myślę, że byłaby w stanie wejść do takiego domku :) do takiego w klatce - jak na zdj. - plastikowego, dzielnie wchodziła :)

Ravalad,

ostatnio było niestety bez zmian...marciula w tym tyg. widziała Kubusia u Agn :)

Perczyk mam nadzieję, że niedługo zostanie wykastrowany i wtedy domy będą się ustawiać w kolejce :P

uszak z Łodzi dojechał już do Torunia - kolejna międzymiastowa udana akcja - Kamila jeszcze raz dziękuję :*
na początku tyg. biedaka zobaczy doc. sama jestem ciekawa w czym tkwi u niego problem.

prosimy o wsparcie finansowe dla naszych uszaków  :bukiet

w tym miesiącu mamy już za sobą kilka zabiegów, a przed nami kolejne - m.in. związane z problemami zębowymi zabiegi u Holly, Majki, Shelby

Oddział Stowarzyszenia Pomocy Królikom w Toruniu
ul. Srebrnego 4F m. 69
87-100 Toruń
nr konta 51 1030 0019 0109 8530 0036 2179
z dopiskiem: Na leczenie królików


zbliżamy się do okresu wakacyjnego. oby adopcje nadal kręciły się tak jak dotychczas..trochę się boję, ale myślę, że damy radę - może dzięki Azylowi więcej króli będzie miało w tegoroczne wakacje szczęście...oby :)
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 23:39:44 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
podoba mi sie ten mały szary...na poprzednim zdjeciu gdzies obok niesmialo niby jak pozostale przy pasniku, a pozniej zalatwia sprawe konkretnie. Poradzi sobie w zyciu ;)

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Tak, myślę o Uszatce :) Olu czy ona jest szczepiona na myxo i pomór?

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Wszystkie " nowe nabytki" Azylu śliczne. :heart
 Ale zgroza, że ich tylko przybywa..  :wisielec:
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

sonia

  • Gość
Ale zgroza, że ich tylko przybywa..  wisielec

Mnie tez to przeraza :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
bądźmy optymistami :P nie tylko :P,

chociaż dzisiaj dostałam sygnał o kolejnym, ale póki co naprawdę nie jest źle z adopcjami...martwy dla adopcji jest sezon wakacyjny :/, wtedy będą tylko przybywać i z rotacją taką jak teraz może być bardzo trudno...,

ale damy radę, innego wyjścia nie mamy ;)

na pocieszenie powiem, że w ciągu doby udało się znaleźć transport dla Meiry do Szczecina i jeśli tylko uda mi się ją dostarczyć do transportu :P, to o 15 wyjedzie z Azylu do DS - Beata dziękuję  :bukiet




Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
asiol, widzę że Gumiś nie tylko miłością moją... Szkoda, że Omega nie akceptuje innych uszatków (przyjmniej tak było z Irysem->Iryską) , bo by miał u mnei tymczas: )
No cóż z "królewnami"(Omegą) tak jest ,że tylko one i nikt więcej: ) Hehe śmieje się, dobrze że jest rotacja ,chociaz moje dwa zabiegające DS dla Omegi zamilkly : ( ,a z drugiej strony może lepiej, bo widocznie nie zależało im tak bardzo!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Meira szczęśliwie dojechała do nowego domu :)

prosimy o wsparcie finansowe dla naszych uszatych podopiecznych,

już w tej chwili wysokość kosztów leczenia/zabiegów królików z ostatniej interwencji wynosi ok 900 zł, a przed nami w tym tyg. kolejne zabiegi. musimy zrobić też zdj. rtg kilku królikom...,
mamy w tej chwili kilka uszaków wymagających leczenia - w tym tyg. okaże się w jakim stanie jest król z Łodzi,
czekamy też na królika z Katowic i nie tylko :]

Oddział Stowarzyszenia Pomocy Królikom w Toruniu
ul. Srebrnego 4F m. 69
87-100 Toruń
nr konta 51 1030 0019 0109 8530 0036 2179
z dopiskiem: Na leczenie królików



« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2012, 22:12:57 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Od dzisiaj w nowym domu jest też nasz Tomcio Paluch - dziękuję Pani Joasi za jego przygarnięcie a Pani Małgosi za to, że na jego miejsce zgodziła się wziąć kolejnego uszatka na tzw. "przechowanie" ;) Tym razem szczęśliwcem będzie cudny Puchatek - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/688#yield  :zakochany: Puchatek jest na chwilę obecną moim ulubieńcem - jest taki... spokojny i zrównoważony ;-) Wygląda jak taki uroczy niedźwiadek :)Tak jak Ola już wcześniej pisała jest bardzo towarzyski - nawet z Gumisiem próbował się zaprzyjaźnić ale ten... niezbyt mile go potraktował za co został ukarany - jako ostatni dostał porcję mleczyku :P

Do dnia otwartego azylu zostało już kilka dni, a dla tych którzy przybędą czeka ciekawy konkurs z ciekawą nagrodą :D Z resztą to nie będzie jedyna atrakcja... więc... zapraszamy :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
moją ulubienicą jest Patient - dziewczyna cud miód ;)



Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Kurczę, strasznie chciałabym pójść na dzień otwarty - szkoda, że tak daleko mieszkam :( Ale liczę na dużą ilość zdjęć :)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
W moim portfelu zamieszkały mole (choć pewnie niedługo padną z głodu albo się wyprowadzą ;) ) i niestety wyjazd na dzień otwarty nie wchodzi w grę :( . Dlatego też z wielką chęcią obejrzę zdjęcia :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa