Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5216682 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #940 dnia: Styczeń 11, 2012, 21:26:09 pm »
Pogubiłam się w wątku, więc mam pytanie: Co z Astrid?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #941 dnia: Styczeń 11, 2012, 21:33:00 pm »
Astrid czuje się dobrze, na poprzedniej stronie jest na zdj. z maluchami, jeszcze trochę i Astrid trafi do adopcji - musimy tylko poczekać, aż maluchy będą w pełni samodzielne

jutro trafi do nas kolejny uszak, podobno chory, nie mamy alternatywy i nie możemy się poddawać nawet, kiedy czasami jest ciężko opanować irytację wobec ludzi...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 22:06:04 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #942 dnia: Styczeń 11, 2012, 23:21:58 pm »
Ponieważ skończył się limit zmian free na domenie dotychczasowego albumu wirtualnych adopcji, zrobiłam album
Adres http://www.2302.jpg.pl/ w domenie ósemki
Bardzo proszę wirtualnych opiekunów o zerkniecie czy aktualne itp

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #943 dnia: Styczeń 12, 2012, 11:41:33 am »
Wszystkie dziecz ASTRID sa moje,czyli 7 wnukow.
NIUSIA dalej poszukuje opiekuna.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #944 dnia: Styczeń 12, 2012, 11:53:22 am »
Sonia, czyli maluchy ty wirtualny opiekun? Kogo ty jeszcze obstawiasz? które w albumie z twoich podopiecznych nieaktualne?
A Niusia nie jest już pod wirtualną Moniki?

kateryna

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #945 dnia: Styczeń 12, 2012, 12:43:50 pm »
Hibiskusa mam w domu więc nie jestem jego opiekunem wirtualnym ale mam pod opieką innego króliczka ale nie pamiętam jakiego  :oh: bodajże Cin-Cina ale nie jestem pewna :)

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #946 dnia: Styczeń 12, 2012, 12:47:17 pm »
A Niusia nie jest już pod wirtualną Moniki?

Niestety juz nie,poniewaz podrozaly przelewy z Wielkiej Brytanii do Polski i teraz wynosza mnie 5 razy wiecej od przelewanej kwoty i musialam zrezygnowac z wirtualnej adopcji.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #947 dnia: Styczeń 12, 2012, 13:27:12 pm »
Tak cala 7 maluchow
STEFAN
SOKOLE OKO
ASTRID
MERLIN-jego nie ma w albumie, :>
Mam razem az 11 uszatych kurczakow-kokokoko karmie_ptasie

RILLA-ja chyba zaadoptowala Gosiaczek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #948 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:07:55 pm »
a Merlin nie poszedł do Madzi???

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
KONKURS NA BLOGA 2011
« Odpowiedź #949 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:18:44 pm »

Nasz blog  http://torunskie-kroliki.blog.pl/ został zgłoszony do konkursu BlogRoku 2011 w kategorii
„  Moje zainteresowania i pasje”

Terminarz Konkursu
12.01.2012 - 19.01.2012 - nominowanie blogów (głosowanie SMS)
19.01.2012– 07.02.2012 – nominowanie blogów (głosowanie SMS) do wyboru Bloga Blogerów
07.02.2012- 14.02.2012- Ocena blogów przez Jury Bloga Blogerów wybór Bloga Blogerów
02.02. 2012 - ogłoszenie nominacji Jury z poszczególnych kategorii tematycznych
14.02.2012 - wyświetlenie zwycięzcy Bloga Blogerów
Zgłoszono ogółem 3599 blogów
•   Dzięki głosowaniu w poprzednim etapie w każdej z 10 kategorii tematycznych powstanie lista 10 najwyżej ocenionych blogów. Zostaną one poddane ocenie Kapituły Konkursu oraz głosowaniu – wyborowi Bloga Blogerów.
•   To czy nasz blog znajdzie się w tej 10 zależy tylko od ilości SMS -ów :bunny:
WARTO!!! Jeśli dotrze do tej 10, to spopularyzujemy problem królików, akcję wirtualnych adopcji i powstawanie pierwszego prawdziwego króliczego azylu
MARZENIE!!! „Kategoria Moje zainteresowania i pasje: Tytuł Najlepszy blog 2011 w kategorii Moje zainteresowania i pasje oraz laptop ACER ASPIRE 5560G-A6344G75mnkk o wartości 2999 zł brutto, a także voucher na biżuterię o wartości 1 000 zł brutto do zrealizowania w salonie firmy Apart”
Ech….Jaka to byłaby kwota na rozwój azylu dla króliczków z całej Polski, a mniejsze ssaki w potrzebie znalazły by czasowy kącik.
Głosowanie na 10 w kategorii  trwa od 12.01 godz15  do 19.01
Bardzo prosimy o dużą akcję SMS-ową :blaga: :blaga:


Numer blogu:  H00784

P.S.
Dochód z SMS'ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

Koszt SMS - 1,23zł
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 15:38:15 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline ewer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #950 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:26:50 pm »
Jaka stawka za wysłanie sms-a ?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #951 dnia: Styczeń 12, 2012, 16:01:41 pm »
Dochód z SMS'ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

Koszt SMS - 1,23zł

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #952 dnia: Styczeń 12, 2012, 16:53:03 pm »
a Merlin nie poszedł do Madzi???
Poszedl,ale chyba na DT jesli sie zaprzyjazni z Madzi kicajem wtedy zostanie na DS
Tak w watku pisala Madzia,ale moze zle zrozumialam...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #953 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:01:14 pm »
Zobaczcie czyje zdjęcie zostało wybrane zdjęciem dnia na http://www.jpg.pl/ :)))

Offline sysia1811

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
    • Gucio :-)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #954 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:10:30 pm »
Ola to ja się zobowiązuję kupic dwa i dodatkowo zrobie od razu przelew cegiełkowy.

Powiedz mi tylko na jaki adres mam skierowac przesyłkę, czy może macie kogoś w Łodzi kto mógłby odebrac osobiście?

Offline ewer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #955 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:32:21 pm »
Dochód z SMS'ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

Koszt SMS - 1,23zł
Dzięki, sms wysłany :) właśnie doczytałam, że w Jury zasiada Martyna Wojciechowska ;)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #956 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:37:31 pm »
sysia1811 dziękujemy  :bukiet  :przytul: skontaktuję się z naszymi dobrymi duszami w Łodzi, ale myślę, że bez problemu uda się odebrać transportery ;)

po_sąasiedzku to dla mnie ogromna radość widzieć naszego bloga w zestawieniu konkursowym Blog Roku 2011 - wspaniale, że z nami jesteś, że stworzyłaś tego bloga i tak o niego dbasz :*

z mojej strony postaram się wrzucić informację o głosowaniu, gdzie tylko się da, zaczynając od fb

Flippy! na zdj. dnia...ale super ;) ;) ;)

dzisiaj Merlin, Florence, Królewna oraz Didi pojechały do DT (Merlin do DT z opcją DS z tego co wiem...;)), natomiast Midnight do DS

jutro pod nasze skrzydła trafią kolejne 2 uszaki, w tym młoda króliczka, która moim zdaniem przypomina Alaskę, tylko ma mniej szczęścia...



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #957 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:58:39 pm »
oj jak taka alaskopodobna to zaraz sie na pieknote rzuca albo katka bedzie musiala oryginalu mocniej pilnowac:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #958 dnia: Styczeń 12, 2012, 20:08:09 pm »
Hibiskusa mam w domu więc nie jestem jego opiekunem wirtualnym ale mam pod opieką innego króliczka ale nie pamiętam jakiego  :oh: bodajże Cin-Cina ale nie jestem pewna :)
czyli Hibiskus znika z albumu? a Cin-cina tobie przypisać?

Rilla w ds???
\P.S. Może ktoś ma namiary do linku na forum dt interwencji w Bydgoszczy?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 20:12:40 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #959 dnia: Styczeń 12, 2012, 20:21:54 pm »
Rilla jest w DS ;)

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10432.0 - link, przepraszam, że dopiero teraz, ale zapomniałam o tym :/