Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5217347 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #860 dnia: Styczeń 04, 2012, 21:26:39 pm »
A ten pluszowy pocieszyciel to tez mial punkcje jak Pysiula?

Maluchy po zabiegu grzecznie śpią a Lucuś pewnie też już śpi w domku nowej cioci

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #861 dnia: Styczeń 04, 2012, 21:39:30 pm »
Miki nie, on tak ma ;) ;) ;)

Gosiaczek86...eh, gdzieś się musi znaleźć...daj znać mailowo ;) pomożemy ;)

perspektywy są super...jak ja marzę o tym dniu, kiedy wrzucimy tu fotki naszego "dzieła" ;), ale to nastąpi i ta myśl jest boska ;)



Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #862 dnia: Styczeń 04, 2012, 21:54:06 pm »
ale śliczne maluchy :zakochany:
tak jak wszystkie na adopcyjnej :zakochany:
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #863 dnia: Styczeń 04, 2012, 22:40:33 pm »
Myślę, że taka cegiełka to najlepsze uczczenie pamięci tych kochanych za TM.
W związku z tym wysłałam po cegiełce w imieniu mojej Trusi i w imieniu Tosia:)
P.S. Ruda jest niemożliwa, a ten jej fufel podobny do Zacha:))
Zdjęcia maluteńkich zaraz wrzucę do galerii bloga

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #864 dnia: Styczeń 05, 2012, 00:37:26 am »
malenstwa sa boskie a co do Rudej sama wiesz Olu- nic tylko fotografowac to cudo i w ramki oprawiac jest piekna !!!!!!!!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #865 dnia: Styczeń 05, 2012, 07:27:07 am »
Myślę, że taka cegiełka to najlepsze uczczenie pamięci tych kochanych za TM.
W związku z tym wysłałam po cegiełce w imieniu mojej Trusi i w imieniu Tosia:)

O tym samym właśnie pomyślałam. Kupiłam kilka cegiełek w imieniu mojego najdroższego skarba - Mamiyki, która kiedyś do mnie przyjechała właśnie ze schroniska w Toruniu. Cieszę się, że przynajmniej w taki sposób mogę Wam pomóc.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #866 dnia: Styczeń 05, 2012, 08:25:17 am »
Ruda piękna, chyba jej brakuje towarzystwa skoro tak bardzo tuli się do maskotki......



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #867 dnia: Styczeń 05, 2012, 10:09:49 am »
dziewczyny  :bukiet :bukiet :bukiet

co do Rudej to absolutnie jest to królik, który powinien mieć partnera ;) w tej chwili tak zakochała się w moim pokoju, że jeszcze chwila i będzie otwierać klamkę i wchodzić - tylko klamka ją powstrzymuje, bo technikę otwierania drzwi przymkniętych - nawet tak max przymkniętych świetnie opanowała i potrafi je otwierać z obu stron :] w każdym razie ciągnie do mojego pokoju i chyba do Tuptusia :] niestety na razie musimy jej wystarczyć my i pluszak, Wifi nie wytrzymałaby z kolejnym gronkiem, a potem zobaczymy...Rusa miał 2,5 roku temu autoszczepionkę (jak Kuba zachorował i Rusa zaczął kichać) i od tego czasu ani razu nie kichnął, nawet Wifi go nie zaraziła, a jak się okazało krótko po adopcji - przyjechała do mnie z gronkowcem złocistym



Offline tola83

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #868 dnia: Styczeń 05, 2012, 12:26:28 pm »
od Bolka cegiełka poszła i odemnie też :icon_smile

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #869 dnia: Styczeń 05, 2012, 19:28:32 pm »
tola83 dziękujemy  :bukiet

dzisiaj do Torunia dotarła też wspaniała paczka do Soni ;) najchętniej rozpakowałabym ją już, jak będziemy "na nowym", ale już w sobotę zabawię się w pośrednika od św. Mikołaja i przekażę magiczne prezenty ;)

w niedzielę do DT w Olsztynie wyjeżdża jeden uszak ze schroniska - otka dzięki :*,

a już jutro do Torunia przyjadą 4 uszaki z Warszawy w tym 3 biedaki, znalezione w jednej klatce gdzieś pod W-wą - nie ma to jak dobra współpraca - Milka i absolu  :przytul

Azyl naprawdę ma sens...



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #870 dnia: Styczeń 05, 2012, 19:35:08 pm »
Azyl naprawdę ma sens...

Popieram i zachecam wszystkich do pomocy w stworzeniu tak wspanialego miejsca dla tych biednych kochanych puchatych dupeczek :doping:

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #871 dnia: Styczeń 05, 2012, 20:05:03 pm »
Kochani!
Wstyd się przyznać, ale  sama do niedawana nie wiedziałam ,że można tak pomagać i że taka pomoc jest w ogóle potrzebna :/

Moje relacje z Uszatkami były bardzo ograniczone ,ale gdy znalazłam stronkę o adopcjach długo się nie zastanawiałam i udało się mamy Rózię , wspaniałą wesołą i pełną miłości "Krówkę".
I dlatego teraz postaram się pomóc jak tylko będę mogła !!!  Bo wiem ,że warto ..."Azyl ma sens..."
Dziękujemy !!!!!
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #872 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:52:13 pm »
Jeju, jak dawno mnie nie tutaj nie było, tyle się dzieje.. cały dzień leżałam chora w łóżku i nadrabiałam zaległości na forum. Już się nie mogę doczekać aż ruszą prace remontowe w pomieszczeniu, które będzie azylem... jestem chętna do pomocy gdy remont ruszy, co już napisałam Oli. :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #873 dnia: Styczeń 06, 2012, 20:42:31 pm »
oliwja na pewno Cię wykorzystamy :P

dzisiaj do Torunia przyjechały 4 króliki z W-wy - 4 chłopaków - w tym 3 baranki
niestety jeden ma na pewno problem z tyłem (niedowład?) i jest strasznie pogryziony (podobno pogryzł go inny samiec) - ma cały tył w w takich trochę krwawych strupach

jutro zobaczy go doc, jutro będzie też relacja fotograficzna...

z dobrych wieści mamy dom dla Midnight ;)

poniżej maluszki od Astrid - te, które przyjechały z nią do Torunia, a teraz są u katki









tutaj z piękną Alaską ;)


jutro rano podejmiemy heroiczną próbę posprzątania pomieszczenia (heroiczną, bo widok starych pajęczyn mnie raczej przeraża :]), w tyg. chcemy kupić drzwi, załatwić ich montaż, rozejrzeć się za oknem...i jak najszybciej doprowadzić instalację elektryczną do porządku



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #874 dnia: Styczeń 06, 2012, 22:52:05 pm »
jesli chodzi o midnisht to DT czy może już DS:)?
ps ten maluchy takie małe czy Alaska zapedziła się z rośnięciem:)?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #875 dnia: Styczeń 06, 2012, 22:54:56 pm »
dla Midnight mamy DS ;)

maluchy mają ok 8 tyg., więc są malutkie ;), ale Alaska...swoją drogą jest dużą pięknością ;)



Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #876 dnia: Styczeń 06, 2012, 23:21:14 pm »
Maluszki są cudowne :zakochany: Jak już będzie taka możliwość proszę je ode mnie wymiziać i przytulić :przytul:
Ruda ma podobnego narzeczonego co Maciejka  :serenada:

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #877 dnia: Styczeń 07, 2012, 13:59:05 pm »
A ja chcę Alaskę zobaczyć  solo ..... i   maluszki   osobno .Proszęęęęę

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #878 dnia: Styczeń 07, 2012, 14:37:32 pm »
O! Jest katkowa Alaska - jedna z najbardziej niezwykłych par uszu, jakie kiedykolwiek spotkałam  :icon_mrgreen
A cegiełki na azyl dołożyliśmy ja i mój tata :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #879 dnia: Styczeń 07, 2012, 15:10:01 pm »
Czy Alaska też jest do adopcji ? ;>
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.