Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5216312 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #700 dnia: Grudzień 18, 2011, 22:14:01 pm »
kamulka przepraszam, zapomniałam :(, a chciałam Ci podziękować za świąteczny prezent dla Maxa  :bukiet - transporter i kuwetę :*

w tym tyg. Maxa zobaczy doc, generalnie dużo pije...a jak pomyślę o zestawie królik - akwarium to mnie skręca :]

Miki to w styczniu urządzamy imprezę przy malowaniu :P a gwiazdor...eh, bo im jutro powiem i nie będą mogły się doczekać :P

one lubią paczki z prezentami :P - Soniu Twoje prezenty już w dużej części zużytkowały :P - naprawdę widać, że dużo radości dają im tunele, piłeczki etc.



Offline agaton85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #701 dnia: Grudzień 18, 2011, 22:26:51 pm »
To ja też się zgłaszam na ochotnika przy pomocy remontowej, Miki zabierzesz mnie?  :P
Brawa dla całej ekipy, dzięki Wam królaski mają tam przytulnie..prawie jak w domku.  :icon_mrgreen

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #702 dnia: Grudzień 19, 2011, 00:33:48 am »
podłoga- chyba największa zmora tego pomieszczenia, teraz po wizycie u uszaków będę mogła ją zostawiać czystą, bez wyrzutów sumienia, że jeszcze bardziej ją ubrudziłam i  taką brudną ją zostawiłam. Olu, dla Ciebie i dla reszty ekipy remontowej wielkie uznanie za to co robicie dla tych małych, wspaniałych stworzeń  [i po części dla Nas, nie musimy się już męczyć ;) ] :roza: :zakochany: :hura:

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #703 dnia: Grudzień 19, 2011, 09:32:40 am »
Mimo wybiórczego foto, chyba poznaję szefa ekipy :P
Świetna robota, dwie Kasie, Ola, szefie ;) super   :brawo:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #704 dnia: Grudzień 19, 2011, 09:36:01 am »
kamulka przepraszam, zapomniałam :(, a chciałam Ci podziękować za świąteczny prezent dla Maxa  :bukiet - transporter i kuwetę :*
w tym tyg. Maxa zobaczy doc, generalnie dużo pije...a jak pomyślę o zestawie królik - akwarium to mnie skręca :]

Nie ma sprawy, cieszę się, że mogłam pomóc chociaz w ten sposób :) No właśnie u nas Max tez ciągle tylko pił i pił, ale w tamtym domu nie miał w tym akwarium wody. Mój mąz pojechał po królika niezapowiedziany, wiec zobaczył jak to wygląda na co dzień bez upiekszania... akwarium wysypane niewielką ilością trocin, bez sianka, bez wody. Obok w woreczku mieszanka na wagę... Właściciele powiedzieli, że czasem jeszcze dawali marchewke... Zgroza!

Dużo głasków dla Maxika, bo jest ogromnym pieszczochem :)
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #705 dnia: Grudzień 19, 2011, 17:39:30 pm »
Agaton jasne że Cię zabiorę, dam oczywiscie wczesniej znac tylko trzeba pilnowac tej toruńskiej brygady RR bo lubią zapominać o bydgoskiej ekipie.
Tylko uważaj bo Łaciaty wydaje się byc samotny a tam tyle pięknych uszatych księżniczek :)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #706 dnia: Grudzień 19, 2011, 18:00:51 pm »
Tylko uważaj bo Łaciaty wydaje się byc samotny a tam tyle pięknych uszatych księżniczek usmiech2

Jakby zobaczyl Zuzie to ho ho :serenada:

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #707 dnia: Grudzień 19, 2011, 20:36:16 pm »
widzę, że chętnych sporo, ale jakby jeszcze było trzeba ludzi do remontu, to gdyby był w ferie, to mogę przyjechać i pomóc. o ile miałabym gdzie spać. :P
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #708 dnia: Grudzień 19, 2011, 20:36:45 pm »
oj Miki nie znęcaj się :P ja już przeprosiłam...żałuj, że nie mieszkasz w T., bo Twoje życie byłoby ciężkie...co chwilę muszę kogoś o coś "gnębić", jak ostatnio, kiedy jest taki ruch w transportach i czasami naprawdę trudno wszystko zgrać, żeby dowieźć, odebrać...

ale dzisiaj Sokole Oko i Daisy wyfrunęły z gniazda :]

w tym tyg. doc musi zobaczyć Merlina, Zizou, Yogi (nie wiem co będzie z jego resztką siekaczy, nie podoba mi się jego apetyt), Mariana...to będzie piękny rzut przedświąteczny z zabiegami w tle :/

Florence...tak wyciszona w swoim tunelu...





król Hibuskus, który czeka na transport do Gdańska





Rilla - niedługo jedzie do DT w Olsztynie



Rufus w wersji śpiącej



Królewna korzysta ze wszystkiego co ma w klatce, żeby tylko się bawić ;)



króliki i my (w schronisku) jesteśmy jacyś szczęśliwsi...chyba podoba im się nowe otoczenie i najbardziej lubię ten moment, kiedy już mają posprzątane, dostały jeść i zaczynają odpływać... ;)

Ruda nasz kochany, rodzinny prześladowca, mały krejzol ;) robi fikołki w powietrzu, kiedy rano widzi ludzi - noc jest dla mnie bardzo przykra i męcząca, bo jest sama :]



gumijagodowysok damy znać przed remontem :P byłoby super, tak czy inaczej byłoby super zorganizować spotkanie w większym gronie z przybyszami z innych miast :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2011, 20:40:40 pm wysłana przez Ola_19 »



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #709 dnia: Grudzień 19, 2011, 20:48:29 pm »
 :D Widze ze Krolewna corenka Zgagi juz rozwalila slomiana zabawke :>
Synus indianin wyfrunal na nastepna stacje ,zeby oczekiwac na kochajacy DS :heart

Offline agaton85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #710 dnia: Grudzień 19, 2011, 20:52:39 pm »
Tylko uważaj bo Łaciaty wydaje się byc samotny a tam tyle pięknych uszatych księżniczek usmiech2

Jakby zobaczyl Zuzie to ho ho :serenada:


Oj już nic nie mówcie..Florence, Zuzia i teraz Rilla zawładnęły moim serduchem. Oj chciałabym, chciała, ale niestety póki co nie mogę zaadoptować kolejnego uszaka.
Im dłużej Gusto siedzi u mnie na DT, tym gorzej będzie Nam się rozstać. ;( Tak się zadomowił, że bez strachu po moim psie skacze, robi sobie z niej przeszkodę.  :hahaha: To taki kochany uszak, tylko ten mój paskud go nie lubi  :zonka: a już myślałam..

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #711 dnia: Grudzień 19, 2011, 20:56:00 pm »
oby chłopak się zachowywał w stosunku do swojej króliczej tymczasowej partnerki, to może może...DS...;) byłoby cudnie, więc trzymam mocno kciuki ;)

chciałabym poprosić o wzięcie udziału w głosowaniu...- tak znowu krakvet - http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14533

warto oddać głos na Opiekunkę kotów z Bydgoszczy - Mirosławę Tomczak - Mirka ma oficjalne poparcie nie tylko SPK, ale również naszej Agn z Hospicjum dla Kotów, pomóżmy jej wygrać...jeśli koty wygrają, podzielą się wygraną z królikami SPK (z całego kraju) - uszaki otrzymają wsparcie w postaci karmy  :bukiet, więc tym razem walczymy dla kotów i dla króli...



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #712 dnia: Grudzień 19, 2011, 22:23:03 pm »
To nie głosujemy na Hospicjum???

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #713 dnia: Grudzień 19, 2011, 22:24:22 pm »
Agn głosuje na Mirkę i oddaje swoje głosy na Mirkę i jej koty ;)



Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #714 dnia: Grudzień 20, 2011, 12:09:29 pm »
Cudownie oglądać zdjęcia ze zmian  :bunny:
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #715 dnia: Grudzień 20, 2011, 14:18:42 pm »
Zawsze pamiętajcie, że największa zasługa tych zmian jest Wasza, nic by się bez Was nie działo  :bukiet To Wy nas mobilizujecie i wspieracie.

I każdego kto może prosimy o głosowanie na Krakvecie na Mirkę  :bunny:

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #716 dnia: Grudzień 20, 2011, 14:22:42 pm »
Zaglosowalam, ale najpierw musialam napisac post na forum. Wyswietlal mi sie komunikat, ze nie moge glosowac, bo nie mam ani jednego postu. Wyslalam pdf medirabbit o zywieniu w watku o diecie krolika ;)

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #717 dnia: Grudzień 20, 2011, 14:29:19 pm »
Krakvet próbuje zabezpieczyć się przed głosowaniem przez booty, dlatego to min. 1 posta.
Będzie trudniej, nawet przyszłościowo królikom, ale mobilizujmy siły  :heart

Offline zaba zielona

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #718 dnia: Grudzień 20, 2011, 14:57:27 pm »
ja juz :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #719 dnia: Grudzień 20, 2011, 20:08:01 pm »
dziewczyny dzięki za głosy :*

każdego, kto chciałby zagłosować, zapraszamy np. do tego wątku na forum krakvetu - przy okazji głosowania można rozruszać tematy dot. królików i napisać parę słów o ich żywieniu, opiece weterynaryjnej etc. ;)