Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5216304 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #660 dnia: Grudzień 14, 2011, 21:41:40 pm »
Dla bezimiennej Królinki- Frydzia , Leosia albo Liska , taka rudawa księżniczka  :) 



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #661 dnia: Grudzień 14, 2011, 22:24:00 pm »
Eh, Magda już nazwała małą :P Midnight :P (za niektóre imiona przepraszamy, ale ich wymyślanie nie należy do naszych talentów  :lol)

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13011.msg296791#msg296791 - zaktualizowana lista wirtualnych adopcji ;)



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #662 dnia: Grudzień 15, 2011, 10:32:13 am »
Eeeej ale za Midnight nie będę przepraszać bo wczoraj miałam natchnienie i innego imienia nie mogłam jej dać - mój ulubiony zespół muzyczny by się obraził ;-)

Serdecznie zapraszam do adopcji naszych podopiecznych - co chwilę jakiś wyrusza do nowego domu stałego lub tymczasowego, ale na jego miejsce wchodzi nowy, kolejny i tym sposobem liczba ponad 20 królików utrzymuje się na stałe :(

Osoby zainteresowane adopcją bardzo proszę o kontakt  :bukiet



Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #663 dnia: Grudzień 15, 2011, 10:38:12 am »
oj nie przepraszaj :P ja nie znoszę wymyślać imion :P

oczywiście liczba 20 królików w samym schronisku (pomijamy wszystkie króliki w domach tymczasowych...) :]

prawda jest też taka, że naprawdę króliki zaczynają się ustawiać w kolejce, żeby je przyjąć do schr. :(



Offline Lita

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #664 dnia: Grudzień 15, 2011, 10:46:06 am »
Nie ukrywam ze Sokole Oko wpadł mi w oko ;) Jednakże miotają mną obawy jak "nowy" zareaguje np na koty, czy dogada sie z Pinesią i ogólnie jak by było z taką ilością zwierzów w domu ;) Wzięcie kolejnego domownika, nawet na DT, to poważna decyzja i jeszcze chwile muszę sie z nią przespac. To zarówno wiecej radości jak i wiecej obowiązków, wiecej czasu który należy poświęcić ferajnie no i jednak większe nakłady finansowe. Z drugiej strony odnoszę nieodparte wrażenie ze Pinezce brakuje uszatego towarzystwa.

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #665 dnia: Grudzień 15, 2011, 18:36:50 pm »
Lita- może moja wypowiedź trochę Ci pomoże. Miałam takie same obawy. Przede wszystkim przed kosztami, bo utrzymuję króliki z własnych pieniędzy, mama się nie dokłada. Ale dzięki temu, że króliki są dwa, pokusiłam się na przykład na zamówienie karmy w ilości 8kg, co na dłuższą metę jest sporą oszczędnością. Część zamknęłam w szczelnym pudle, żeby nie wietrzało i mam spory zapas. Ściółkę wymieniam tak, jak wcześniej, więc żwirku kupuję tyle samo. Jedyne, czego idzie więcej, to siano i warzywa, ale tak naprawdę te koszty nie wzrosły jakoś znacznie. Szczerze mówiąc nie odczuwam tego. A obowiązków też nie ma więcej- wypuszczam, karmię, sprzątam. ;) Naprawdę, dwa uszaki to cudowny widok, a pracy tyle samo, co przy jednym. ;) Narzekać mogę tylko na to, że głaskać muszę na dwie ręce, bo inaczej się biją. :diabelek I wtedy nie mogę już nic innego robić. :P
Bierz Sokole Oko! :D
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #666 dnia: Grudzień 15, 2011, 20:27:05 pm »
Lita, jeśli Pinezka jest po sterylce - to nic, tylko próbować ;) Jeśli nie - może być ciężko.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #667 dnia: Grudzień 15, 2011, 21:07:38 pm »
Lita, jeśli chciałabyś jeszcze o coś zapytać, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania ;) Sokole Oko jest cudny ;)

kamulka84 dziękujemy za pomoc z królem z Koszalina, który w sobotę do nas przyjedzie, a póki co szukamy pilnie transportu na trasie Warszawa-Toruń niedziela - początek tygodnia (jak najszybciej)



Offline Luna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #668 dnia: Grudzień 15, 2011, 22:47:59 pm »
Czy można prosić o fotki królika o imieniu Sokole Oko? Bo mógł się zmienić od czerwca. (no chyba ze się nie zmienił)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2011, 22:51:02 pm wysłana przez Luna »

Offline Lita

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #669 dnia: Grudzień 15, 2011, 23:02:10 pm »
Ola_19 nie powiem, panicznie boję sie reakcji Pinezki - ona nie jest wysterylizowana i chwilowo nie mogę sobie na sterylkę pozwolić finansowo - moze w okolicach lutego.
Chętnie wzielabym Sokole Oko ale co w przypadku porażki w zaprzyjaźnianiu? Przykro byłoby sie potem z uszakiem rozstawać....
Czy Sokole Oko ma jakieś specjalne wymagania w opiece? Jakieś choroby? No i jaka ewentualnie jest procedura wzięcia uszaka na razie na DT?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku



Offline Lita

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #671 dnia: Grudzień 16, 2011, 12:00:09 pm »
Ola_19  odp na prv ;)

Co do zdjęć to myślę że Lunie chodziło o jakieś obecne zdjęcia, bo te co są w galerii adopcji to ma już nawet w swoim telefonie :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #672 dnia: Grudzień 16, 2011, 12:07:43 pm »
odpisałam ;)

aktualne zdj. wrzucę jutro albo w niedzielę ;) obiecuję ;)



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #673 dnia: Grudzień 16, 2011, 13:57:23 pm »
Sokole Oko, jak przystało na Inddianina cudowny, ale Lucuś na pewno nie gorszy!!! W końcu przyjaciel Zachcia

Naprawdę prze...prze...kochany

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #674 dnia: Grudzień 16, 2011, 14:37:04 pm »
Lucek to jeden z najfajniejszych królików na całej adopcyjnej :) Czytając jego opis, odnoszę wrażenie, że to królik-ideał. Aż nie mogę uwierzyć, że tak długo szuka domku. Po_Sąsiedzku, on jest u Ciebie na dt?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #675 dnia: Grudzień 16, 2011, 14:45:43 pm »
Lucuś jest w Poznaniu i to jest ideał ;) Powinien być już w nowym domu...



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #676 dnia: Grudzień 16, 2011, 14:52:22 pm »
U mnie wraz Zachem był 2 dni i już potrafił zachwycić. Później na dt przyjechał Zachu i pozostał:))

Offline Luna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #677 dnia: Grudzień 16, 2011, 15:55:32 pm »
Wszystkie kroliki są super, ale jakoś tak Sokole Oko się nam przypodobal :)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #678 dnia: Grudzień 16, 2011, 16:00:21 pm »
He he wiadomo moj synus :> wszyscy moi synowie maja wziecie  Ottus, Fray a teraz Sokole Oczko :bunny:

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #679 dnia: Grudzień 16, 2011, 16:29:24 pm »
mnie soniu dziwi ze takim samym albo wiekszym wzieciem nie ciesza sie corcie a zwlaszcza taka ruda córeczka jest po prostu boska:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!