Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5216261 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #620 dnia: Grudzień 10, 2011, 14:51:18 pm »

Są to trudne decyzje  :zdenerwowany ,ale jakieś decyzje trzeba podjąć  :/  Szkoda ,że cierpią niewinne istoty np: takie jak Rilla  :icon_confused




Zapraszam na stronę :
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13086.0     
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13036.0 

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #621 dnia: Grudzień 10, 2011, 15:51:42 pm »
Zizou wygląda na wychudzonego :icon_frown Reszta biedaków tez taka zaniedbana  :icon_confused
Dobrze, że już są bezpieczne. A swoją drogą trudno się dziwić, że są w ciąży skoro terrarysta hodował je na karmę  :icon_cry
Jak pomyślę, że moja Luśka też miała być papu dla gadziny jakiejś, to mi serce ściska.

Będzie dobrze, jesli królaski się urodzą i odchowają znajdziemy im domki, w końcu tym małym łatwiej znaleźć nowych opiekunów :)
Gorzej z tymi chorymi, czy o trudnych charakterach...

Cieszę się, że OTTO - CZŁAPUŚ już w drodze do DS  :bunny:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2011, 17:46:22 pm wysłana przez Szaraczek »

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #622 dnia: Grudzień 10, 2011, 17:12:57 pm »

Dobrze, że już są bezpieczne. A swoją drogą trudno się dziwić, że są w ciąży skoro terrarysta chodował je na karmę  :icon_cry

dokładnie, są już bezpieczne i w schronisku na pewno mają lepsze warunki do życia niż u terrarysty.. chociaż z drugiej strony to u niego w ogóle nie miały warunków do życia skoro był hodowane na karmę, biedne uszyska..  :icon_cry

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #623 dnia: Grudzień 10, 2011, 17:37:02 pm »
A ja mam pytanie czy to są króliczki od terrarysty który napisał że odda je za flaszke? bo wątku kroliki z allegro forumowicze sie martwią

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #624 dnia: Grudzień 10, 2011, 18:00:25 pm »
zwierzaki moim zdaniem są wychudzone, mają zaniedbaną sierść...

Zizou ma wyskubaną sierść, boję się myśleć jak wyglądają jego trzonowce, oby siekacze były w gorszym stanie niż zęby trzonowe :/ nie wiem czy nie będzie mu trzeba ich usunąć

Miki tak tak...to one...



Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #625 dnia: Grudzień 10, 2011, 20:00:25 pm »
Ola te biedaki od terrar. będą u Was w schronisku ?
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #626 dnia: Grudzień 10, 2011, 21:26:17 pm »
Tak, będą w schronisku do czasu znalezienia DT.

Miejmy nadzieję, że samiczka która już odchowuje 2 szkraby urodzi zdrowe maluchy. Problem tylko w tym, że te 2 będzie trzeba od niej zabrać zaraz jak urodzą się "nowe" bo inaczej może być ciężko. Tylko że one mają góra 3-4 tygodnie i tak naprawdę nadal powinny być karmione mlekiem matki :/ Eh trudna i przykra sprawa i to wszystko przez ludzką bezmyślność....

No ale nic - oby wszystko skończyło się dobrze :)

Tak jak Ola już pisała - Otto pewnie już jest w swoim nowym domu a w najbliższym czasie jeśli nic się nie zmieni do DS pojadą też nasze weteranki - Daisy i Omega :) Nareszcie los się do nich uśmiechnął. A Śnieżynka będzie miała cudowny dom tymczasowy w Warszawie :)

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #627 dnia: Grudzień 10, 2011, 22:45:14 pm »
No to w takim razie trzymam kciuki za to co los przyniesie :) jesli maja byc maluchy to niech beda zdrowe!

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #628 dnia: Grudzień 10, 2011, 23:27:02 pm »
n-monika będą, będą...właściwie to są od czwartku ;)



Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #629 dnia: Grudzień 10, 2011, 23:41:05 pm »
Jak czytam o Zizou, Astrid i pozostałych bidokach od tego terrarysty to aż mi serce ściska. Mam nadzieję, że Zizek ma już pełny brzusio i może samodzielnie delektować się króliczymi przysmakami...oczy Astrid są niesamowite, ona jest cudna, mam nadzieję, że ładnie odchowa wszystkie maluchy i oby szybko zaznała spokoju i królewskiego DS  :heart

Kreciku - bardzo miło było Cię poznać  :bukiet Dziękuję za zdjęcia Otto-Człapusia, wymiziaj go koniecznie  :icon_3m_sie Warszawski DS będzie miał z niego nie lada pociechę - liczę, że pojawi się na forum regularnie uzupełniana galeria tego cudaka.  :>

Całej toruńskiej GA życzę aby nadchodzące dni przyniosły same dobre wiadomości. No i  :bukiet :bukiet  :przytul
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #630 dnia: Grudzień 11, 2011, 10:46:13 am »
Rilla je, pije i przemeblowuje pokój, czyli jest dobrze ;) Konrad dzięki za wszystko (opiekę pooperacyjną również)

jutro czas na Zizou i Yogi, zobaczymy co tam u chłopaków "w trawie" piszczy...

Astrid urodzi chyba lada chwila...jest bardzo wyczerpana, mimo ciąży wychudzona, mam nadzieję, że szczęśliwie przeżyje poród



Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #631 dnia: Grudzień 11, 2011, 17:32:48 pm »
Dziewczyny jesteście niesamowite!
Trzymam mocno kciuki za Astrid i jej maluszki. Całe szczęście, że trafiła w porę pod fachową opiekę. Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #632 dnia: Grudzień 11, 2011, 20:33:20 pm »
dziewczyny dzięki...miałam dzisiaj napisać pozytywny post po super sympatycznym spotkaniu w W-wie z DT dla Śnieżynki..(z możliwością DS), do którego mała trafi jak tylko znajdzie się transport, ale...

Daisy, 2-letnia, skrajnie skrajnie zaniedbana Daisy - ofiara ludzkiej głupoty w najwyższym stadium, nie żyje :(
miałam w tym tyg. złe przeczucia i dzisiaj się sprawdziły. nie doczekała operacji.

jutro sekcja zwłok, ale niestety w przypadku Daisy, której stan zdrowia był jak u starego, ciężko doświadczonego przez los królika, przyczyna pierwotna jest znana - skrajna nadwaga. brak słów...cieszę się tylko, że kiedy ogłoszenie jej i Rózi znalazło się na stronie tablica.pl, dziewczyny trafiły do nas. chociaż tyle.

Ola bardzo dziękujemy Ci za opiekę nad małą  :przytul :(:(:(



Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #633 dnia: Grudzień 11, 2011, 20:39:16 pm »
Bardzo , bardzo mi przykro :( :(

To dla Daisy  :swieca:

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #634 dnia: Grudzień 11, 2011, 20:43:38 pm »
bardzo mi przykro
 ludzie to jednak najokrutniejsze istoty ze zwierzat
mam nadzieje ze choc rózi uda sie i dostanie drugie lepsze zycie z kochajacymi ja ludzmi
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #635 dnia: Grudzień 11, 2011, 20:49:52 pm »
Dla Daisy  :swieca:

Oby teraz szybko jej siostrzyczka Rózia znalazła szybko kochajacy domek.

Offline krecik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #636 dnia: Grudzień 11, 2011, 20:57:41 pm »
:( :swieca:

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #637 dnia: Grudzień 11, 2011, 20:59:52 pm »
Zawsze to mówię, ale i tym razem powtórzę, tuczenie zwierząt to bardzo wyrafinowana forma znęcania się nad nimi.
Daisy już teraz nie cierpi  :swieca:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #638 dnia: Grudzień 11, 2011, 21:07:12 pm »
Jejku, co to za dzień dzisiaj taki okropny ?
Biedna Daisy, przynajmniej już nie cierpi :(

Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #639 dnia: Grudzień 11, 2011, 22:26:56 pm »
Bardzo mi przykro  :placze

za szybko odchodzą...  :placze
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(