Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5216583 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #580 dnia: Grudzień 07, 2011, 15:52:44 pm »
A nie ma już członków SPK z Poznania? Kasia? Wataha? Hanneli? Nie dadzą rady pomóc?
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #581 dnia: Grudzień 07, 2011, 15:57:50 pm »
a ja Cię, Olu, będę męczyć. :P pamiętaj o wyproszonym przeze mnie spisie leków i o mnie w ogóle, bo paczka gotowa do drogi czeka. ;) nie, żebym Cię jakoś poganiała, tylko po prostu przypominam, bo wiem, że masz dużo zajęć i to zrozumiałe, że mogłaś zapomnieć. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #582 dnia: Grudzień 07, 2011, 21:22:57 pm »
wstępnie wszystko jest uzgodnione - mam nadzieję, że jutro późnym wieczorem cała szóstka będzie u nas już bezpieczna. 4 dorosłe uszaki, 2 maluszki...i obawiam się, że ciężarna. oby jedna.
wszystkim dziękuję za zaangażowanie w akcję, a lista osób zaangażowanych jest długa  :bukiet (w tym jak się okazało również Wataha ;)), wczoraj wizja transportu była mało realna, ale ale..nie ma rzeczy niemożliwych ;)

dzisiaj po 19 wysłałyśmy do Gdańska Niusię - Gosiu dziękujemy za transport :bukiet

wcześniej miałyśmy z Magdą małą "imprezę" w schronisku - w większym gronie jest super ;) Oliwia dziękujemy za pomoc  :bukiet mam nadzieję, że Cię nie odstraszyłyśmy :P


Didi rzucał się wyluzowany na plecy, a potem udawał, że jest naleśnikiem, Florence cieszyła się ze swojego prezentu od wirtualnej opiekunki :* - Amy zobaczymy czy jutro z kuli smakuli coś jeszcze zostanie :P, uszaki dostały nowe dodatki do klatki:


poniżej widać piłeczkę...Magda mnie wprowadziła w błąd :P - myślałam, że Didi wyrwał sobie futro :]






w klatkach zawisły świateczne bombki - n-monika  :bukiet




Sokole Oko odpoczywał i miał nas w poważaniu :P




kilka klatek na jutro przygotowanych...






trzymajcie kciuki, aby tylko wszystko się udało, bo tego typu akcje zależą od zgrania wielu osób...

jak widać chwilowy oddech w postaci 15 króli się kończy...:]

na szczęście w sobotę Okey jedzie do nowego domu ;)


gumijagodowysok - w weekend lista będzie gotowa, obiecuję ;


potrzebujemy DT w Poznaniu dla 2 koszatniczek! PILNIE
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2011, 21:43:37 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #583 dnia: Grudzień 07, 2011, 21:42:54 pm »
odstraszyłyście? daj spokój, to co mówiłaś o zmęczeniu to prawda- chociaż ciekawe ile będzie mi to zajmować, jak będę sama- ale dam radę, nie mam co do tego żadnych wątpliwości, a ta satysfakcja przy wychodzeniu, że zrobiło się coś bezinteresownie- tak jak mówiłaś, rekompensuje wszystko, i zmęczenie i te kilka ugryzień i zadrapań  :icon_smile2 mam nadzieję, że to początek mojego aktywnego udziału w SPK i 'związek' na lata  ;-) a swoją drogą zakochałam się w Sokolim Oku i Wicherku, fantastyczni faceci  :zakochany:

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #584 dnia: Grudzień 07, 2011, 21:44:10 pm »
Jejku wy to nie macie chwili oddechu :(  

Trzymam kciuki za zgranie całej akcji i aby wszystkie maluchy były już bezpieczne u Was :przytul



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #585 dnia: Grudzień 07, 2011, 21:47:08 pm »
- dzisiaj po 19 wysłałyśmy do Gdańska Niusię - Gosiu dziękujemy za transport :bukiet
 - na szczęście w sobotę Okey jedzie do nowego domu ;)

Mam nadzieję ze nowi opiekunowie założą wątki Okay'a i Niusi :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #586 dnia: Grudzień 07, 2011, 21:48:23 pm »
oliwja - nie mam wątpliwości, że dasz radę...wiesz, my mamy jednak "oko" na tego typu rzeczy i czasami wystarczy min., żeby ocenić to "coś" :P

do związku z nami zachęcamy gorąco :D, bo na tym to polega...i to jest niesamowite, to, że możemy tworzyć taką drużynę :) :) :)



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #587 dnia: Grudzień 07, 2011, 21:53:10 pm »
zakochałam się w Sokolim Oku i
:D  szykuje mi sie synowa :bunny:
Szkoda,ze nie mieszkam w poblizu,moglabym caly czas sprzatac krolom ,uwielbiam to robic :balet:
Fajnie uszaki maja tak swiatecznie i widac po pysiach,ze jest im dobrze :doping:

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #588 dnia: Grudzień 07, 2011, 22:06:47 pm »
jeśli się sprawdziłam, to się cieszę :icon_lol i miło, że mogę Was trochę odciążyć, bo widzę, że macie urwanie głowy, a dla mnie to przyjemność przyjść raz, czy 2 razy w tygodniu i zająć się uszami.  :pokoj:

:D  szykuje mi sie synowa :bunny:

no ma przystojniak swój urok, cóż poradzić...  :icon_redface

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #589 dnia: Grudzień 07, 2011, 22:17:43 pm »
Sokole Oko jest bardzo fajnym kawalerem ;) tylko oliwja pamiętaj, że...jeszcze w niejednym się zakochasz :P

Soniu...byłoby super ;), ale dobrze, że Ty - Wy jesteście wszyscy chociaż wirtualnie ;)  :przytul:

satysfakcja z widoku króli - bezpiecznych, zadowolonych jest ogromna, a poczucie, że wokół jest tyle osób, które potrafią się totalnie bezinteresownie zjednoczyć w danym celu, jest niesamowite...;)



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #590 dnia: Grudzień 07, 2011, 22:42:13 pm »
Oliwja, pozdrawiam serdecznie:)
Zajmowałam sie znajomej fretkami. Mamcia i tatuś to już słodziaki i lizawki grzeczne, ale przy trzech maluchach zakładałam rekawiczki gospodarcze bardzo sie przydały, aczkolwiek troche cięć na nich było:)

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #591 dnia: Grudzień 07, 2011, 22:58:29 pm »
po_sąasiedzku dziękuję i również pozdrawiam  :bukiet
myślałam, że moje ręce będą wyglądały gorzej, a tu tylko 3 ugryzienia i kilka zadrapań- no cóż, Florence i Śnieżynka musiały mnie ochrzcić  :mhihi

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #592 dnia: Grudzień 08, 2011, 09:23:05 am »
Wiadomo ;D im czesciej czytam o Florence tym czesciej uwazam, ze mamy wiele cech wspolnych hah!

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #593 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:35:42 am »
Szkoda, że do mnie nikt się jeszcze nie odezwał w sprawie pomocy w schronisku.  :nie_wiem

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #594 dnia: Grudzień 08, 2011, 10:44:55 am »
Stachu plis wyślij mi maila ;) (chyba nie mam Twojego adresu) w końcu się nie dogadałyśmy co do I spotkania razem, bo mi często trudno powiedzieć, kiedy będzie, a się nie przypominałaś :P...ale to nadrobimy :D



Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #595 dnia: Grudzień 08, 2011, 18:32:21 pm »
A co tam sie dzieje? h
wcześniej miałyśmy z Magdą małą "imprezę" w schronisku

Była nasiadówka i nikt nie zadzwonił do cioci MIKI? oj oj

Apeluję z całą stanowczością o wyznaczenie dyżuru w schronisku w święta, mikołaj do Bydgoszczy zawitał i zostawił małe co nie co dla uszatych. Ponadto ktoś musi odpoczywać żeby pracować mógł ktoś

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #596 dnia: Grudzień 08, 2011, 19:02:50 pm »
Miki to była impreza, która nie została zaplanowana, była bardzo krótka i skromna, jeśli chodzi o il. uczestników ;) tylko dlatego Ciebie na niej nie było :P

co do dyżuru - 26.12. pasuje? ja idę w Wigilię, katka I dzień Świąt...II mamy do podziału...i bardzo chętnie go oddamy :P

uszaki z Poznania już jadą do Torunia - ogromne podziękowania dla osób zaangażowanych w całą akcję...MAS, AgaG, Wataha, P. Klaudiusz, Marcin... i tych wszystkich, którym zawracałam głowę :bukiet

bardzo się cieszę, że tak sprawnie udało się to przeprowadzić i zwierzaki nie trafią już do kolejnej hodowli

odbiór w Toruniu jest już zgrany, więc mam nadzieję, że za ok 1,5 h będą na miejscu

koszatniczki też są bezpieczne - Branwen  :bukiet


wstępnie info jest takie: 2 maluszki ok 4 tyg., 4 dorosłe króliki - wśród nich na pewno matka 4-tyg. brządców, która prawdopodobnie jest w zaawansowanej ciąży...jeden to lekko zaniedbana angorka, jeden ma przerośnięte siekacze, reszta się okaże

ile wśród tych króli jest jeszcze samic/samców jutro zobaczymy...

Agn dzięki za kilka dni DT dla Maszy :*



Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #597 dnia: Grudzień 08, 2011, 19:13:19 pm »
Ja się cieszę, że mogłam pomóc :) Proszę później o informację, co zrobić z klatkami  po zwierzakach :) na moje oko - dwie  80tki. Dobrze, że uszy i koszatniczki są już bezpieczne  :bukiet
(A Monk ciągle chodzi po mieszkaniu i tupie  ;) )

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #598 dnia: Grudzień 08, 2011, 19:21:35 pm »
no jasne, że biore - przybedę niczym mikołaj na białym rumaku

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #599 dnia: Grudzień 08, 2011, 19:26:37 pm »
Cieszę się, że udało się odebrać uszole w Poznaniu, i że bezpieczne jadą do Torunia. Dołączam się podziękowań  :bukiet