Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5216438 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #560 dnia: Grudzień 04, 2011, 20:21:48 pm »
Monika wracaj szybko do zdrowia  :przytul

listę wirtualnych opiekunów chyba zaktualizowałam już na stronach, ale zerknę ;)

Lucek ok, generalnie towarzystwo w schronisku ma się dobrze ;)

mikołajkowe zakupy na sałatki warzywne zrobione i czas pomyśleć o czymś szczególnym na Święta :P


zdj. Bee z DT

trzymajcie kciuki, bo ma b. dużą szansę na dom...;)






« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2011, 22:30:25 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #561 dnia: Grudzień 04, 2011, 23:37:37 pm »
Wysłałam już tym razem chyba do wszystkich Wirtualnych Opiekunów, tym razem przez pw. Dziękuję za cierpliwość, maile za grudzień będą już dopięte na ostatni guzik i zrobimy wszystko, aby taka sytuacja nie miała już miejsca.
Dodatkowe opóźnienie jest spowodowane pragnieniem Alaski, aby napędzić mi stracha. Przeszłyśmy w ten weekend gigantyczne wzdęcie, z temp. 36,7 :/ Pomału wychodzimy na prostą.
Dla Agn za natychmiastową gotowość do niesienia pomocy  :bukiet

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #562 dnia: Grudzień 05, 2011, 15:41:44 pm »
Wykonujecie świetną pracę :)  :lajkonik: Waleczne z WAS dziewczyny. Maciejka jest super uszolkiem :) :bunny:  :onajego  Obejrzyjcie ją na forum: nasze króliki :)  :lol
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 16:21:52 pm wysłana przez enia1973 »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #563 dnia: Grudzień 05, 2011, 21:08:04 pm »
dzisiaj kilka zdjęć ze schroniska (w schr. jest w tej chwili 15 uszaków), które ukazują to jak może wyglądać miejsce dla królików, które nie jest domem, ani nawet domem tymczasowym... - ile można im dać - ile razem można stworzyć...;), bo jeśli coś nam się udaje, to tylko dzięki tym, którzy nas wspierają - obiektywnie bez Was nie mogłybyśmy wiele...i oczy się śmieją jak patrzy się na te schroniskowe skrzaty - ostatnio przypomniałam sobie jak to miejsce wyglądało jeszcze rok temu...postęp jest gigantyczny ;)

w tym miejscu chciałabym podziękować za prezenty świąteczne, które do nas dotarły  :bukiet

Soniu, kiedy otworzyłam paczkę dla uszaków, ucieszyłam się jak dziecko  :bukiet jak widać poniżej...uszaki również  :bukiet
wczoraj myślałyśmy o tym jak uatrakcyjnić im klatki...i oto dzisiaj św. Mikołaj sprawił im prezent  :bukiet

niestety nie miałam serca czekać z tą paczką do Świąt :P

n-monika  :bukiet dla Ciebie również ogromne podziękowania za cudowny prezent ;) ;) ;) ponieważ dzisiaj zrobiłam już jeden świąteczny falstart, jutro katka zabawi się w św. Mikołaja i przekaże dary ;), co z pewnością zostanie udokumentowane :P


magii0 Tobie również dziękujemy za pamięć i zbliżającą się dostawę worków, które z pewnością barrrdzo się przydadzą  :bukiet ;)

Unkasowa dziękuję za wspólną pracę w schronisku...i cierpliwość w czekaniu ;)  :przytul


Sokole Oko i jego Królestwo...;)










Lucek coraz ładniej korzysta z kuwety - dzisiaj tylko bobki były poza ;)






Okey bardzo lubi swoją kuwetę i jak widać nawet brokuła jadł z jej perspektywy






Florence - wulkan energii ;)








Królewna od razu zainteresowała się piłeczką - Królewna wykorzystuje wszystko co ma w klatce do zabawy - domek, tunel




Stefana jak widać zaintrygował nowy obiekt w klatce ;)








Zuzia dzisiaj postanowiła odpoczywać podczas jedzenia i nie przemęczać się wstawaniem do...brokuła :P






dopiero zabawka ją poruszyła...






Śnieżynka








Merlin - dumny posiadacz domku, wierzbowej kuli i genialnego kołowrotka z sianem...! ;)




Didi miał dzisiaj mega porządek w klatce (jak na niego naprawdę) i tak jak Lucek uczy się korzystać z kuwety - jest postęp ;)






enia1973 dziękujemy za ciepłe słowa i dom dla Maciejki - będę zaglądać do jej wątku  :przytul

na koniec chciałabym ogłosić, że przeprowadziłam dzisiaj wyjątkowo expresową adopcję :P - Zachary jest już w nowym domu...:P

po_sąasiedzku gratuluję :P  :przytul



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #564 dnia: Grudzień 05, 2011, 21:25:24 pm »
Moje kochane uszate aniolki :heart  mamcia jak cos trafi w sklepie fajowego to znowu slodziakom wysle paczke :zakochany:

Gosiaczek86

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #565 dnia: Grudzień 05, 2011, 21:35:40 pm »
Oby tak dalej ubywało uszu ze schrona :)  Fray pozdrawia z otwartego juz na stałe kojca z którego wyłazi tylko po to, żeby pogonic łaciate doopsko Pudła ;)   Paczuszka sie pomału kompletuje dla toruńskich pyszczków !   
PS- Fray jest pierwszym czworonożnym w tym domu, który uwielbia paprykę - reszta tałatajstwa na nia pluje z pogardą :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #566 dnia: Grudzień 05, 2011, 21:41:41 pm »
niestety z tym ubywaniem uszaków jest tak, że z pewnością zaraz będą kolejne...ale tak to się kręci i chyba ma się kręcić :]

pozdrowienia dla Fraya ;)  :przytul cudownie, że ma taki wspaniały dom ;)



Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #567 dnia: Grudzień 05, 2011, 21:43:32 pm »
Są takie piękne :)   :D

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #568 dnia: Grudzień 05, 2011, 22:37:43 pm »
Gosiaczek,wytarmos przystojniaka FRAYA od bylej mamci :zakochany:

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #569 dnia: Grudzień 05, 2011, 22:45:25 pm »
łeee Florence jest megaaa czadowa :D niezła rozpierduche zrobiła w tej klatce.. a jednak mamy cos wspolnego ;P

ciociu Soniu Dziekujemy :bukiet

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #570 dnia: Grudzień 05, 2011, 22:57:28 pm »
Na naszym blogu  http://torunskie-kroliki.blog.pl/  są linki do fb, nk prosimy je wykorzystywać :blaga:
Im więcej osób zapozna się z blogiem, tym lepiej dla królasków.
Zachciu na dobre się u nas zakotwiczył :icon_biggrin
Za sprawą mojej króliczki – lwiczki terrorystki trochę zagmatwałam. :icon_redface
No cóż, jedna kobieta w domu go nie kocha.:(( Może w przyszłości….
Za to inna bardzo zadowolona

Może Zachu  jest w typie suń i kotek? :piesek: :piesek:

Soniu określić cie jako wieloródkę to jeszcze mało  :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #571 dnia: Grudzień 05, 2011, 22:58:27 pm »
Amy...na tych zdj. w jej klatce jest porządek :P - chwilę po sprzątaniu :P, ale ręcznik, zioła, miska wszystko idzie od razu w ruch, dzisiaj dostała nową kuwetę, bo tamtej nie dało się mocno zaczepić, więc kuweta była...bez szans :P

mam nadzieję, że nasi wirtualni opiekunowie uszaków z DT też będą mogli zobaczyć zdj. swoich podopiecznych ;), ale niestety przez brak czasów DT jest to znacznie bardziej utrudnione :/, a w schr. praktycznie codziennie można dokumentować co się dzieje :P  



Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #572 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:12:26 pm »
Taka grzeczna jak Maciejka :) :) :D

Gosiaczek86

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #573 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:42:53 pm »
Soniu- na pewno wytarmoszę ;)   

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #574 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:44:21 pm »
Cześć, nie czytałam całego tematu, ale na jego pierwszych stronach wyczytałam, że poszukujecie kogoś do pomocy w schronisku, więc moje pytanie brzmi: czy jest to nadal aktualne i jakie macie wymagania? jakieś ograniczenia wiekowe czy coś w tym stylu?  :icon_smile

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #575 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:58:17 pm »
oliwja - potrzebujemy ;) jak najbardziej.  możesz do mnie napisać na ola.glowacka@kroliki.net? ;-)



Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #576 dnia: Grudzień 06, 2011, 19:02:55 pm »
robi się  ;-)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #577 dnia: Grudzień 06, 2011, 19:08:12 pm »
już odpisałam ;-)

PILNIE  potrzebujemy transportu na trasie Poznań - Toruń dla 4 królików :( gdyby ktokolwiek coś słyszał, proszę dajcie znać

na zorganizowanie transportu mamy czas tylko do piątku :(

ten transport to dla nich szansa na życie...

z dobrych wiad. - jutro wysyłamy Niusię do Gdańska ;)

z ciekawostek - przygotowałyśmy listy do schronisk w woj. kujawsko-pomorskim - kiedyś wysyłałam do nich maile z propozycją współpracy, tj. prośbą, aby nie odmawiały przyjmowania królików za cenę naszej opieki nad nimi, tj. przejmowania nad nimi opieki, ale nie było odzewu, więc jutro wysyłam listy pocztą z wizytówkami i ulotkami...może to zadziała...(oczywiście mam na myśli schr. poza Toruniem i Bydgoszczą), czyli chyba jeszcze 5 na terenie naszego woj.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 19:33:41 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #578 dnia: Grudzień 06, 2011, 23:12:04 pm »
z dobrych wiad. - jutro wysyłamy Niusię do Gdańska ;)

 :hura: :hura: :hura:  :brawo: :brawo: :brawo:  :jupi :jupi :jupi  :dookola: :dookola: :dookola:

 :glaszcze:

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #579 dnia: Grudzień 07, 2011, 09:40:55 am »
nasz Bee trafił wczoraj do nowego domu ;) - został w Olsztynie ;),

w zw. z tym zwolniło się miejsce w DT i potrzebujemy znowu transportu na trasie Toruń-Olsztyn :]

poza tym potrzebujemy PILNIE pomocy na terenie Poznania - tzn. osoby, która pożyczyłaby nam 2-3 transportery i najprawdopodobniej jutro popołudniu przekazała króliki do transportu do Torunia (4 dorosłe + 2 maluszki z likwidowanej hodowli terrarysty)