Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5216760 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Gosiaczek86

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #540 dnia: Grudzień 03, 2011, 01:06:55 am »
Fray vel Truś ( taka słodka kruszynka :D ) zadomawia się coraz bardziej :)  Dostał osobisty kojec 2x2 m jako przedsmak całkowitej swobody, nauczył sie pić z miski, zaczyna się niesmiało wyciągać w nowym apartamencie, osikał już 2 kocyki od południa, i przestał rzucać się na wyciaganą do niego rękę- wykłada ta "maleńką" główeczkę do głasków :D  Jednym słowem- dziękujemy za świetnego uszaka !   Niebawem wątek 3 kawalerów ;)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #541 dnia: Grudzień 03, 2011, 01:12:01 am »
Gosiaczek to my dziękujemy  :przytul

warto też zauważyć, że...w naszej stałej ofercie są zawsze same cudowne króliki, co prawda czasami cudowne na różne sposoby :P, ale jednak :P



Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #542 dnia: Grudzień 03, 2011, 08:58:54 am »
Olu, mogłabyś wypisać wszystkie leki z Waszej apteczki, gdzie je dostać, do czego służą i jak je dawkować? Nie wszystko jest na miniaturce, a zawsze lepiej mieć pod ręką to, co trzeba. Jakbyś miała wolną chwilę... :bukiet
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #543 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:44:34 am »
Bardzo się cieszę, że Maciejka będzie miała swój wątek. :) Wpadła mi w oko na adopcyjnej i z przyjemnością będę śledzić jej dalsze losy.

Olu, mogłabyś wypisać wszystkie leki z Waszej apteczki, gdzie je dostać, do czego służą i jak je dawkować? Nie wszystko jest na miniaturce, a zawsze lepiej mieć pod ręką to, co trzeba. Jakbyś miała wolną chwilę... :bukiet

Też byłabym wdzięczna. Na miniaturce jest bardzo dużo rzeczy, ale nie ma wspomniane np. o metoclopramidzie. Na chwilę obecną może nie są mi jakoś wybitnie potrzebne te informacje, ale w przyszłości na pewno się przydadzą. Zwłaszcza, że piszesz, że to lek na układ pokarmowy, a ja teraz jestem przewrażliwiona na te choroby.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #544 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:55:23 am »
 :wow jestem pod wrazeniem :D Pieknie wszystko zorganizowane.uszy szczesliwe maja lepiej niz w niejednym domu!
Brawo dziewczyny :hura: jak sie widzi cos takiego to serducho sie cieszy i chce sie pomagac :hura:
Widze,ze krole maja ta sama karme co moje one ja uwielbiaja :bunny:
Ola,w tych drewnianych klatkach podloga jest z pretow? Jakos dziwnie,czy krolom lapeczki nie bola chodzic po tych pretach smutny_krolik
Przylaczam sie do prosby gummi... :bukiet

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #545 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:12:07 am »
Mozna polozyc jakas grubszą tekture na te pręty i na nią recznik to wtedy powinno byc lepiej ;-)

a Florence charakterna po opiekunce wirtualnej ;-) wiedzialam kogo bralam hehe

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #546 dnia: Grudzień 03, 2011, 10:28:11 am »
wiecie co, macie rację muszę położyć faktycznie grubszą tekturę, bo ręczniki - no cóż, Zuzia ma dwa, Stefan też, tylko Stefciu się słucha :P, a Zuzia...wszystko kopie, walczy, kopie, walczy, rzuca :P, ale rozstaw prętów jest na szczęście delikatny - są pręty, bo przez nie bobki lecą do szuflady :P

lecę do schroniska ogarnąć towarzystwo i wydać...Maciejkę :P

Waszą prośbę co do leków spełnię ;-) tylko poproszę o chwilę cierpliwości :P :*



Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #547 dnia: Grudzień 03, 2011, 16:42:37 pm »
wiecie co, macie rację muszę położyć faktycznie grubszą tekturę, bo ręczniki - no cóż, Zuzia ma dwa, Stefan też, tylko Stefciu się słucha :P, a Zuzia...wszystko kopie, walczy, kopie, walczy, rzuca :P, ale rozstaw prętów jest na szczęście delikatny - są pręty, bo przez nie bobki lecą do szuflady :P

lecę do schroniska ogarnąć towarzystwo i wydać...Maciejkę :P

Waszą prośbę co do leków spełnię ;-) tylko poproszę o chwilę cierpliwości :P :*

Maciejka pojechała :) jej nowym opiekunom dziękujemy za to, że przejechali po nią z tak daleka... :bukiet

dzisiaj w schronisku zmartwił mnie Lucek...nie wiem, niby wszystko ok, ale jednak coś mi nie pasuje...nie pasuje mi to, że powinien szaleć jak wczoraj wieczorem, a był grzeczny, jadł nawet przy mnie, ale...może przesadzam :] eh :/ dostał profilaktycznie epumisan etc., bo to nie zaszkodzi i wieczorem zrobimy kontrolę

kilka zdjęć

Rufus i Lucek dostali dzisiaj tunele ;)



















Sokole Oko otrzymał w prezencie (chociaż nie wiem od kogo :P, ale to nieważne, dzisiaj jemu przypadł ten podarunek) siedzisko ;)








Didi i jego drzemka (generalnie Didi rzuca się na bok) - szok, Didi spokojny...;)




na koniec...




« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 16:52:33 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #548 dnia: Grudzień 03, 2011, 20:45:46 pm »
uwieeelbiam umaszczenie Rufusa i Lucka! :zakochany: Przepiękne uszaki.
Ruda chyba jest bardzo dumna ze zdobycia łóżka. :D

Dziękuję, czekam na opis apteczki. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #549 dnia: Grudzień 03, 2011, 20:51:49 pm »
z Luckiem ok, bobki są, zjadł warzywa, zrobił bałagan w klatce, uff

Ruda jest z siebie bardzo dumna...aż za bardzo :D



Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #550 dnia: Grudzień 03, 2011, 21:19:49 pm »
Ruda jest z siebie bardzo dumna...aż za bardzo
Oj, jakbym byla taka piekna, to tez bym pekala z dumy :diabelek Takze sie jej nie dziwie. A kolor futra rzeczywiscie ma niesamowity.

A co do Lucka, to ja wyslalam maila w sprawie wirtualnej adopcji, tylko teraz czekam az przelew dojdzie :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #551 dnia: Grudzień 03, 2011, 21:34:19 pm »
Tocha, fantastycznie  :bukiet, a Ruda jest nieprzyzwoicie piękna...oj tak



Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #552 dnia: Grudzień 03, 2011, 22:05:37 pm »
Kiedy Okey i Niusia będą na DT lub DS ?? :)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #553 dnia: Grudzień 03, 2011, 22:16:03 pm »
Ruda prosze mi zostawic w spokoju :nunu ona jest moja i nikomu jej nie oddam,no chyba ze do kochajacego domku stalego :bunny:

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #554 dnia: Grudzień 03, 2011, 22:19:40 pm »
Rudzielec jest boskim stworzeniem i ma niesamowity charakter...biega za człowiekiem, anektowała już całe piętro, wszyscy się nad nią rozczulają ;) i wszyscy ją uwielbiają..., chociaż ostatnio z radości zdarza jej się siknąć tam gdzie nie trzeba :P i nie można za nią nadążyć,

bezapelacyjnie jest królową ;)

Okey jedzie do DS w przyszłą sobotę, Niusia jak tylko znajdzie się transport do Trójmiasta :(



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #555 dnia: Grudzień 03, 2011, 22:27:54 pm »
To Monia musi nowe dzieci zaadoptowac.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #556 dnia: Grudzień 03, 2011, 22:29:18 pm »
To Monia musi nowe dzieci zaadoptowac.

Oczywiście Monika to zrobi jak najszybciej ale musi wyjść z grypy żołądkowej bo tak to do banku nie może iśc :(
Narazie trzymam kciuki za transport dla Niusi.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #557 dnia: Grudzień 04, 2011, 15:00:02 pm »
Luckowi przydzieliłam w albumie mamusię Tochę :)
Chyba na razie innych zmian nie ma??
Ruda cuuuudo, tylko ten biedny nosio z paskudnym katarem:( a poszedł precz!!

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #558 dnia: Grudzień 04, 2011, 15:44:58 pm »
Chyba na razie innych zmian nie ma??
Sa,sa  :krolik
Do mnie naleza jeszcze MERLIN i indianin SOKOLE OKO :bunny:








Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #559 dnia: Grudzień 04, 2011, 15:51:43 pm »
Sonia już cię do nich w albumie przytuliłam:)