Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5216346 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #520 dnia: Grudzień 01, 2011, 21:37:58 pm »
Maciejka od soboty bedzie miała prawdziwa mamusię więc nie potrzebuje wirtualnej, dlatego bede teeraz wirtualną mamunią Didi i Rufusa

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #521 dnia: Grudzień 01, 2011, 21:41:28 pm »
Miki - zauważyłam...no nic, możecie się przyzwyczaić do tego, że jeśli chodzi o wyliczanie imion, to nie jestem doskonała :P

Miki dzięki za wszystko dzisiaj i za opiekę na Didim i Rufusem też  :D

Amy...3-4 dnia dyżuru w schronisku marzyłabyś o tym, żeby się sklonować, usiąść i popatrzeć jak Twój klon sprząta :P,

a tak poważnie jak już wychodzę ze schroniska i wszystko danego dnia jest ogarnięte, to odczuwa się super satysfakcję (ale i zmęczenie...mega ;)),
ale jak czytam nasz wątek, to od razu dostaje skrzydeł :P



Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #522 dnia: Grudzień 01, 2011, 21:45:12 pm »
Dziewczyny, czy mozna zmniejszyc te bannerki o wirtualnym opiekunie do regulaminowych 110px prosze?

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #523 dnia: Grudzień 01, 2011, 21:52:15 pm »
Można, popracuję nad tym:)
110px to jest 100x75?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2011, 23:14:27 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #525 dnia: Grudzień 01, 2011, 23:30:43 pm »
A ja bym tak chciała żeby Barbarka znalazła DS...  :icon_frown To taki kochany król...

Gosiaczek86

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #526 dnia: Grudzień 02, 2011, 02:12:57 am »
Pierwsze godziny pobytu Fraya w nowym domu- wrota transportera zostały otwarte na stałe, na zachete marchewa- Fray w końcu zdecydował sie wyjść :) w ciągu pierwszej godziny zdązył na raty ( z przerwami na chowanie się w transporterze i jedzenie ) zwiedzić całe mieszkanie, po wzajemnych gwałtach w miare stolerowac się z Pudłem, zadziwić swoim gabarytem psy i wybrac juz sobie miejsce urzędowania w pokoju :)   zdązył równiez wyładować stres i frustrację boksując ręcę podsuwające mu żarcie pod nos :D
Pierwszą noc, a w zasadzie jej resztę spędzi jednak odcięty od pokoju głownie zajmowanego przez uszate tałatajstwo z uwagi na mariana, który żąda spania po tych okropnościach dzisiejszych :)
Boby są faktycznie gigantyczne, apetycik również- ale to akurat pozytywne - podsumowując- bezklatkowy rozdział życia Fraya został rozpoczęty chyba dośc pomyslnie :)

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #527 dnia: Grudzień 02, 2011, 07:34:23 am »
Wczoraj w schronisku małe święto, wszystkie króliki wyszły na mały wybieg i wszystkie bez wyjątku dostały zioła. Rzuciły całe inne jedzenie i chrupały suszki jak szalone (żeby dać całej bandzie po małej garsteczce potrzebne są dwie pełne paczki Zuzali, choć one pewnie wolałyby więcej :P).

Jeśli ktoś się zastanawia nad adopcją wirtualną, weźcie proszę pod uwagę Unkasa, który wczoraj pojechał na dt. To króliczy ideał, dt go zagłaszcze  :DD z całą pewnością, ale pozostaje na całkowitym naszym utrzymaniu, a jeszcze nikomu nie podbił wirtualnie serca  :hm:

Gosiu za Fraya  :bukiet

Do wszystkich od których dostałyśmy sygnały, że nie dotarły maile ( :>) ponowię wysłanie najpóźniej dziś wieczorem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 07:37:24 am wysłana przez Katka »

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #528 dnia: Grudzień 02, 2011, 09:03:25 am »
Można, popracuję nad tym:)
110px to jest 100x75?

110px wysokosci :)

ja tez nie dostalam maila :P

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #529 dnia: Grudzień 02, 2011, 12:06:17 pm »
Gosiu ja również Ci dziękuję za adopcję Freya - ah te nasze olbrzymy - ostatnio mają większe powodzenie niż miniatury :P Ale one też doczekają się nowych domów :)

I tutaj publicznie chciałabym podziękować jeszcze raz naszej Mai (Miki) za nieocenioną pomoc - Maju nie wiem co ja bym bez Ciebie zrobiła, kiedyś cała Bydgoszcz i trasa Bydgoszcz - Toruń była na mojej głowie, a teraz kiedy jestem uziemiona nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła  :przytul: Dziękuję za tak olbrzymie zaangażowanie w imieniu własnym i wszystkich uszatych, którym tak bardzo pomagasz  :przytul:

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #530 dnia: Grudzień 02, 2011, 13:02:04 pm »
zapraszamy wszystkich do przeczytania nowej notki na str. głównej www.kroliki.net ;)

oraz do czytania naszego bloga ;) http://torunskie-kroliki.blog.pl/ (po_sąasiedzku  :bukiet), wspólnymi siłami musimy go rozkręcić i max rozpowszechnić ;)

każdego kto chciałby się zaangażować w jego tworzenie, prosimy o kontakt ;) to kolejny sposób na to, aby o naszych uszakach dowiedziało się coraz więcej osób



Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #531 dnia: Grudzień 02, 2011, 19:13:26 pm »
 :heartWitam
 Gorzów jutro jedzie po Maciejkę ,będzie moja dziewczynką :)  :heart  :bunny: Do jutra wyjeżdżam około 8:00 rano. Pa Pa

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #532 dnia: Grudzień 02, 2011, 19:35:11 pm »
Dbaj o moją wirtualną córunie - uwielbia mizianko. Moja piękna tak długo czekała na kochająca mamunie.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #533 dnia: Grudzień 02, 2011, 19:39:15 pm »
Na 100 % będę o nią dbała :)  :heart  Czekamy na nią z utęsknieniem.  :onajego  :bunny:  Niestety nie wiem czy wiesz straciliśmy nie dawno króliczka. :(  placzek  :buu   Zobacz jej historię za tęczowym mostem (Manfredzia).:( placzek

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #534 dnia: Grudzień 02, 2011, 19:47:17 pm »
Wiem czytałam bardzo mi przykro. Wybierałam się jutro co by poznać Cię ale wczoraj byłam w Toruniu i wszystko zalatwiłam a kursowanie miedzy miastami niestety kosztuje. A uszatym trzeba zrobic paczkę na święta.
Z utesknieniem będę wypatrywać wątku Maciejki więc bedzie jeszcze wiele okazji do plotkowania.
A póki co "szerokości" i powodzenia.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #535 dnia: Grudzień 02, 2011, 19:58:34 pm »
Teraz wszystko tyle kosztuje,ale co poradzimy. :( Mam pytanie co Ty byś wzięła w podróż ? Czytałam na forum,ale dziewczyny różnie piszą.
Ja do Was ma 262 kg sporo ,ale cóż  :) :) Jedziemy. Mam jechać na ul : Srebrnego 4F/69 ?

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #536 dnia: Grudzień 02, 2011, 20:26:03 pm »
wysłałam priv

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #537 dnia: Grudzień 02, 2011, 23:39:07 pm »
Cytuj
Do wszystkich od których dostałyśmy sygnały, że nie dotarły maile ( chytry) ponowię wysłanie najpóźniej dziś wieczorem.

Wycofuję tą głupią deklarację. Poproszę o cierpliwość. Wiadomości postaram się ponowić jutro przed szkoleniem  :icon_redface Jakoś mam niedoczas.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #538 dnia: Grudzień 02, 2011, 23:48:11 pm »
maile na pewno dotrą :) - kroliki.net na pewno strajkują :/, prosimy o chwilę cierpliwości, niestety czasami wobec totalnego braku czasu technika jak widać jeszcze bardziej utrudnia życie, psując plany :], ale to nam nie ucieknie :)

a tymczasem już wkrótce mała galeria ze schroniska - efekt dzisiejszej wizyty :)

po dzisiejszej wizycie w schronisku mam kilka konkluzji

a) Merlin jest cudowny...i nie mogę zrozumieć, dlaczego jeszcze nie ma chociaż tymczasowego lub wirtualnego opiekuna :( spójrzcie na niego...













b) Didi i Lucek w ciągu 1 min. potrafią zrobić w klatce totalną demolkę :P i po chwili od doprowadzenia klatki do idealnego porządku, wszystko fruwa, a bobki mieszają się z jedzeniem :] - chłopaki mimo, że po kastracji to chodzące, a raczej skaczące wulkany




c) Królewnę trzeba pozbawić paśnika, ponieważ dzisiaj po tym, jak włożyłam nową porcję siana, znalazłam ją siedzącą słodko w paśniku i jedzącą sianko - i wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że łapka mogłaby jej wpaść między kraty :] Królewna jest generalnie bardzo skoczną dziewczyną ;) i domek w klatce bardzo jej się podoba







d) dzięki temu, że Kulka pojechała do DT, Rufus przeniósł się z klatki 80 cm do klatki 100 cm, tj. do rezydencji w kolorze niebieskim :P, którą szybko zdemolował :P









e) Sokole Oko również wymienił rezydencję na klatkę o długości 120 cm ;) i o dziwo, kiedy wychodziłam, był w niej porządek





f) Florence to barrrdzo charakterna dziewczyna, podobnia jak Śnieżynka i Zuzia...- 3 królicze agentki


















g) Niusia w porównaniu z koleżankami jest bardziej zrównoważona :P







g) Okey to anioł...jest boski...podobnie Stefan








poniżej Okey wyluzowany, śpiący  w kuwecie - klatka już po remoncie :P











h) Hibiskus jest bardzo grzecznym i dość kulturalnym uszakiem





i) Maciejkę jutro wypuszczamy w wielki świat, za co dziękujemy  :bukiet


j) Bershkę po sterylizacji rozpiera energia...;)

etc. etc...

uszaki generalnie są czyste, naprawdę nadzwyczaj ładnie korzystają z kuwet, mimo wpadek :P

robią w klatkach koszmarny bałagan i uwielbiają rzucać, podrzucać :) :) :)

kiedy wychodzę ze schroniska zazwyczaj zapadają w sen - już najedzone, już spokojne, odpływają...myślę, że nie będzie przesadą, jeśli powiem, że my również odpływamy, wychodząc ze schroniska :P

il. śmieci, którą generujemy jest koszmarna :],

a tak generalnie wszystko się kręci...;)

warto też dodać, że wczoraj po wizycie u doc, do DT dzięki współpracy z dziewczynami "od świnek" trafiły również 2 świnki ze schroniska  :bukiet

na koniec kilka zdj. z życia codziennego:

dzisiaj do schroniska dotarło 25 kg karmy...ciekawe na jak długo, będziemy liczyć :)








oto nasza mała apteczka na wszelki wypadek, gdyby coś się działo - do szybkiej reakcji, przede wszystkim leki na problemy z układem pokarmowym, espumisan, metoclopramid, herbata koperkowa, lakcid w ampułkach etc.



roboczy parapet - worki na śmieci, do odkurzacza...cudowna torba :) z czystymi ręcznikami...niewiele ich zostało, bo dzisiaj przygotowałam do prania pół worka :P, tym razem ja, żeby odciążyć pralkę katki :P



mały zapas miseczek i poideł - są jeszcze inne, ale poidła różnych wielkości 200-300 ml etc. totalnie się nie sprawdzały, więc czekają na czasy :P kiedy te porządne nie będą nam wystarczać :P



to by było dzisiaj na tyle...dobranoc :)




« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 01:04:07 am wysłana przez Ola_19 »



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #539 dnia: Grudzień 03, 2011, 00:57:58 am »
rufus, okey i stefan sa absolutnie cudowni straszne slodziaki
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!