Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5215900 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #320 dnia: Listopad 12, 2011, 09:53:32 am »
Miki, Daisy zawsze była ślicznotką, do tego ma przemiłe usposobienie. U nas wszystkim się interesowała, zwiedzała, biegała, przymilała się. Normalnie miodzio królik, wysterylizowany, młody, kochany, o cudnym mięciuchnym futerku, aż się dziwię, że do tej pory nie znalazła opiekuna.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #321 dnia: Listopad 12, 2011, 11:29:22 am »
Futerko ma ja puch i przesłodka. Przywitała się ładnie z moją bandą, także spokojnie może trafić do domku gdzie będzie czekal na nia jakiś przystojniak.

Offline jakuszewa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #322 dnia: Listopad 12, 2011, 19:11:19 pm »
Baaardzo dziękuje w imeniu Flipiego  :hura: ucieszy sie bardzo z ziółek bo odkąd skończyły się jego problemy "pokarmowe" wcina wszystko w każdych ilościach
.Ja oczywiście zoobowiązuje się dla naszej opiekunki wirtualnej wstawiać zdjęcia i relacjonować jego wybryki :)

:) Ależ bardzo proszę, niech na zdrowie mu wyjdzie :)
Wymiziaj Flipiego ode mnie :) Z chęcią też, zobaczę więcej jego zdjęć i dowiem się co u niego :D
Flippy

sheima

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #323 dnia: Listopad 13, 2011, 09:15:28 am »
i jak sie czuje Uszatek?

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #324 dnia: Listopad 13, 2011, 19:29:57 pm »
Tak jak obiecałam przesyłam fotorelacje z wizyty w schronisku. Niestety po paru zdjęciach okazało się że mam pamięć już pełną ale to co udało mi się zrobić prezenntuję.

Mamciu Soniu oto Twoje dziecie FRAY






A córcia ZUZIA




Wicherek a raczej jego ucho.
Nie znam takiego królika jak on, jest cudowny, kochany, przyjacielski, towarzyski, uwielbia pieszczoty,
uwilabia się bawić, pięknie je, daje się głaskać, posprzatać w klatce jest po prostu idealny tylko serce mi pęka bo
bo rwie się do człowieka strasznie aż jest cały dziki jak widzi dłoń co by tylko małego głaska dostał. Wziełam go na ręce pogłaskałam a on taki rozanielony się zrobił.




Więcej zdjęc nie mam , nie zrobiłam nawet mojej podopiecznej Maciejce, ale obiecuję że nadrobię przy kolejnej wizycie.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #325 dnia: Listopad 13, 2011, 19:40:03 pm »
Soniu, ale twój syn przystojny!!! a córka piękności
Miki,ja zaczynam rozpatrywać teorię roboczą - takiego usposobienia  jak Wicherek jest Zachciu....może tak ma rasa pół-barankowa???

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #326 dnia: Listopad 13, 2011, 20:07:07 pm »
Miki,dzieki wielkie za foteczki mojej corenki Zuzi i synusia Fraya :roza:
Napewno wymizialas i wytarmosilas moje puchate dupeczki ode mnie :bunny:

po sasiedzku,prawda moja corcia to pieknosc niesamowita :heart
synus tez ogrooomne cudenko :zakochany: jestem pewna ze niejedna panna oglada sie za nim :serenada:


Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #327 dnia: Listopad 13, 2011, 20:16:38 pm »
Mizianko było a oto dowód, choć przyznam że kawalera bardziej interesowała zawartość tej zielonej torby z pychotkami



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #328 dnia: Listopad 13, 2011, 20:35:36 pm »
Alez on piekny :zakochany: te ogromne uszunie jejku,jak bym chciala go dotknac :heart

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #329 dnia: Listopad 14, 2011, 12:23:57 pm »
wczoraj do Torunia przyjechały 4 uszaki z Warszawy -

Niusia, Okey, Hibiskus i Lucek

poza tym w piątek zgarnęłyśmy rudzielca z ogłoszenia terrarium.com...

jutro relacja zdjęciowa i nie tylko ;)

z il. uszaków robi się gorąco...:(

do naszej listy wirtualnych adopcji dopiszę 5 imion, więc zapraszamy serdecznie...

Clio i Łania vel. Łatka są już w nowych domach, za które z całego serca dziękujemy  :bukiet



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #330 dnia: Listopad 14, 2011, 23:45:44 pm »
Dwie dziewuszki od nas wyjechały do swoich nowych stałych domów za które bardzo dziękujemy  :bukiet a na ich miejsce pojawiło się 6 nowych królików :(

Dlatego bardzo prosimy, wręcz błagamy o domy dla pozostałych... kilkudziesięciu królików :)

Wszystkie są cudowne, naprawdę zasługują na chwile szczęścia....

W szczególności chciałabym prosić o dom dla Maciejki - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/307#yield - naszej weteranki, która już wystarczająco długo czeka na dom...

Podobnie Omega - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/303#yield - piękna rasowa królinka o niezwykłym umaszczeniu.

Daisy - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/361#yield nasza ruda ślicznotka - każdy się dziwi co ona jeszcze robi na adopcyjnej :( Ja też naprawdę nie wiem, czemu nikt jej nie chce :(

Lucek - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/406#yield - miał zostać adoptowany no ale niestety... jego obecny dom tymczasowy jednak nie może sobie pozwolić na adopcję.

Barbarka - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/306#yield która ma swój osobny wątek na naszym forum i która pięknie rozkwitła dzięki Szaraczkowi  :bukiet

I do tego ponad 20 innych królików będących obecnie pod opieką SPK toruńsko-bydgoskiego :(

Niech ktoś się nad nimi (i nad nami :P ) zlituje ;-)

Maja dziękuję Ci za krótką ale fajną sesję z pietruchą ;-)

Offline Jahcob

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 612
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #331 dnia: Listopad 15, 2011, 09:32:07 am »
Szkoda że nie mam miejsca na kolejne uszy :( bo Maciejka już by u mnie lądowała.

Dziewczyny(Ola, Madzia) być może będę miał dla Was klatkę po Chesterze :)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #332 dnia: Listopad 15, 2011, 12:05:14 pm »
Dziewczyny(Ola, Madzia)

A o Kasi zapomniales :P :P

Offline Jahcob

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 612
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #333 dnia: Listopad 15, 2011, 12:08:19 pm »
a przepraszam :) w ogole to kierowałem to do wszystkich toruńsko-bydgoskich uszatych dziewczyn :) aczkolwiek z Ola i Madza sie najczęsciej kontaktuję :)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #334 dnia: Listopad 15, 2011, 19:19:02 pm »
Zamowilam druga identyczna klatke dla uszakow,po niedzieli powinna byc juz w schronisku :bunny:
Mam jeszcze jedna na oku,ale Ola musi  zobaczyc i zmierzyc gdzie ja postawic :dookola:
To sa prezenty mikolajkowo-gwiazdkowe dla slodkich uszatych :zakochany: :heart

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #335 dnia: Listopad 15, 2011, 23:07:47 pm »
Soniu - jesteśmy...w szoku :) wspaniała niespodzianka!  :bukiet dziękujemy  :bukiet :bukiet :bukiet

Jahcob dla Ciebie również ogromne podziękowania od całej naszej toruńsko-bydgoskiej ekipy  :bukiet czekamy na Was w sobotę :)

w ramach podziękowań dla wszystkich zdjęcia z dzisiejszej sesji :-) - zdjęcia Okeya, Hibiskusa, Lucka i Niusi - uszaków z Warszawy,

poza tym piękne oblicze Wicherka, Merlina i Unkasa :)

na zdj. brakuje rudzielca z Warszawy (najpierw muszę oswobodzić jego chwilowe DT...Aga...dziękujemy :bukiet, "zaraz" odbiorę tego cudaka...:]) + baranka, którego uratowała nasza Pani Ania wraz z rodziną  :bukiet (mam wątpliwości czy on będzie chciał przyjechać do Torunia, mając taką opiekę :P)

wczoraj nie było doc, więc mały zastój wet., od jutra nadrabiamy i na I rzut idą chłopaki do kastracji...

Miś Uszatek dostaje metacam, po 7 dniach wizyta u doc, potem kontrolne badania krwi, zachowuje się ok, ale wydaje się, że jednak chudnie :(

dzisiaj u doc była też Daisy...Ola dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na wieści...:( oby dobre...


nasze nowe "nabytki" czekają na wirtualnych opiekunów :) - zapraszamy do oglądania, a raczej...do adopcji :P najlepiej nie tylko wirtualnej :)


Okey - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/493#yield















Hibiskus - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/494#yield













Lucek - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/495#yield













Niusia - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/445#yield















Wicherek













Unkas












Merlin












« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2011, 23:12:12 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #336 dnia: Listopad 15, 2011, 23:47:27 pm »
Album wirtualnych adopcji zaktualizowany. Zapraszam
  http://jalbum.net/en/browse/user/album/1072844

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #337 dnia: Listopad 15, 2011, 23:56:18 pm »
po_sąasiedzku dziękuję  za pomoc z wirtualnymi adopcjami :bukiet



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #338 dnia: Listopad 16, 2011, 00:04:13 am »
Zakroliczone cioteczki i wujkowie,adoptujcie  chociaz wirtualnie te pieknoty :megafon
Sa takie cudne i kochane :heart

Offline julka1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • DT BYDGOSZCZ
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #339 dnia: Listopad 16, 2011, 08:38:47 am »
wczoraj wrocilismy bardzo pozno...zdarzylam tylko napisac maila do Magdy, ktorego zamieszczam ponizej...

"Okazuje sie, ze Daisy jest dosc wiekowym uszakiem. Na dzien dzisiejszy waga 3,1 kg. Wyglada na to, ze jednak nie udalo mi sie dobrze jej zwazyc w domu, bo mi wyszlo, ze wazy 3,7 kg. Tak wiec waga wyglada optymistycznie. Aczkolwiek nie widac tego po niej.
Niestety z Daisy nie jest za dobrze :(
1. Na 99,9% ma zwyrodnienie kregoslupa, co powoduje brak stabilnosci przy poruszaniu sie. Bedzie potrzebne RTG. Jutro dr bedzie rozmawial z Ola na ten temat.
2. Na jednym ze skokow podskorne zapalenie. Duzo ropy. Dr powiedzial, ze jesli dotrze do kosci moze byc potrzebna amputacja. Zalecenie, aby wstrzykiwac do rany - pod skore - riwanol oraz smarowanie mascia o nazwie alantan wszystkich lapek, bo na przednich lapkach tez juz zaczynaja robic sie rany. Zalecenie - zmiana podloza na miekkie, a wiec od dzis mala bedzie miala w klatce recznik i codzienna podmiana na inny, bo na pewno bedzie siuskac na niego, ale to akurat najmniejszy problem.
 3. Zobaczymy co bedzie z krwia w moczu. Moze okazac sie, ze bedzie potrzebna operacja, aby wyciac macice i jajniki. Moze okazac sie, ze to jakies zmiany nowotworowe. Jak to bywa przy niesterylizowanych samicach. Problemem przy ewentualnej operacji jest oczywiscie tusza oraz wiek Daisy.
 4. Jedyna dobra wiadomosc jest taka, ze z oczkiem jest lepiej. Nadal wskazanie podawania lekow. Dostalam recepte, bo tamte juz mi sie powoli koncza. Podawanie przez minimum jeszcze dwa tygodnie. Zobaczymy co bedzie dalej.

Mowilam dr o tym, ze mala tak duzo pije. Jak zaczelismy ja ogladac i tyle spraw wyszlo to zupelnie o tym zapomnialam, zeby jeszcze o tym porozmawiac. Podejrzewam, ze mala niedlugo bedzie potrzebowala kolejnej wizyty, bo dr mowil cos o badaniach krwi - ze trzeba bedzie tez zrobic. Dr powiedzial, ze nie widzial jeszcze uszaka z tyloma problemami naraz :(

Nie sadzilam, ze rokowania beda az tak kiepskie :( Ale bedziemy walczyc, zeby wyprowadzic ja na prosta."

Ola wiem, ze dzis bedziesz u dr...na pewno bedzie mogl jeszcze cos wiecej powiedziec Ci na temat malej...no i bedziemy musialy zgadac sie jakos, zeby zrobic to RTG....