Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5215825 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 02, 2011, 15:32:47 pm »
czy on jest srebrno-szary? ;-)

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 02, 2011, 21:47:57 pm »
"MAŁĄ CZARNĄ'' przechrzciliśmy na ''NUKA'' ( Wcale nie jest taka mała, ma cztery miesiące a dwa razy większa od Czikko )
IBIZA - bardzo się cieszę, że Malutka znalazła dom. Byłam przy jej narodzinach... :DD obsikała mnie nie raz...  :diabelek i miałam straszne wyrzuty oddając ją do Torunia. Niestety zaczęła mocno walczyć ze swoją mamą, a ja już naprawdę nie mam miejsca na kolejną klatkę. Mój salon wygląda tak jak schronisko w Toruniu - klatki stoją na klatkach...


Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 02, 2011, 22:23:50 pm »
Dwie miłe wiadomości na koniec weekendu.
Po pierwsze Łania zrobiła 3 bobki! Niby nic, ale po całym dniu walki, leków, masażu i "maltretowania" małej mamy nadzieję, że zaskoczyła  :bunny:

A druga.. Mamy w Toruniu sieć sklepów zoologicznych Nerro. Ich właścicielka od lat współpracuje ze schroniskiem. Wsparła nas w akcji "Daj piątaka na uszaka", a teraz, sama z siebie, zostawiła nam 50 paczek siana  :bunny: Chce nas wspomagać czasami, ma naprawdę ogromne serce dla zwierząt. Idąc do sklepów Nerro z dokumentem, że adoptowało się zwierzaka ze schroniska można wybrać jedzonko dla pupila za 20 zł. Poza tym, jak na sklepy stacjonarne, jest naprawdę dobrze zaopatrzony - Versele Laga, przeogromny wybór Herbal Petsu, siana, żwirek niezbrylający... Polecamy z całego serca, a pani Danusi  :bukiet

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 02, 2011, 22:36:22 pm »
już wcześniej nasze uszaki otrzymały od Pani Danki dar w postaci ściółki do klatek...widok 50 paczek siana działa na człowieka kojąco :) :) :) dziękujemy  :bukiet

i wszystkich zachęcamy do wspierania naszych króli :), ponieważ zamierzamy jeszcze bardzo wiele zrobić, żeby było im jeszcze lepiej i żeby wszystko jeszcze lepiej działało :)



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 02, 2011, 23:28:49 pm »
 :* :* Dla kochanej pani Danusi. Życzę wspaniałych utargów i samych przemiłych klientów.

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 03, 2011, 14:10:05 pm »
Ja też bardzo lubię te sklepy ;-)
Do pełni szczęścia brakuje tam tylko asortymentu Zuzali.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 03, 2011, 22:47:05 pm »
Łania jest zdrowa - fizycznie jest zdrowa, a jej problemy wynikają z dotychczasowych doświadczeń i blokady psychicznej. najpierw zabawka dla dzieci, a potem życie w piwnicy - w pewnym sensie piwnica była dla małej wybawieniem od dzieci, ale myślę, że od każdego dorosłego człowieka można wymagać, aby wiedział, że istnieje inne rozwiązanie niż zamknięcie królika w piwnicy, bez kontaktu z ludźmi i światłem.

podczas wizyty u doc straciła 2 pazury.






nasz piękny chłopak :) jest w 100% zdrowy, jutro kastracja




















poniżej trochę jabłkowej słodyczy :)







Omega dzisiaj pojechała do DT :)








Kulka dzisiaj zamieszkała w DS :)




Maciejka dzisiaj została wysterylizowana






Wicherek jutro zostanie wykastrowany...to, że u niego hormony szaleją to eufemizm...:]










Maya i Choco mają 2-dniowy przystanek w T., ponieważ w środę jadą do DS w Warszawie...(podobnie Elis, która dzisiaj była dla zasady u doc i jest w pełni sił, żeby jechać do DS :))








Rózia odpoczywa






wiem, że przy zmianie miejsca nasze uszaki różnie się zachowują i czasami im się co nieco przestawia w głowach :], ale naprawdę ja jestem zabójczo dumna z tego jak korzystają w schronisku z kuwet...poprawę widać ogromną :)


jutro pod naszą opiekę trafią 2 króliki, które były poddawane testom w laboratorium

c.d. nastąpi
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2011, 22:55:54 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 04, 2011, 08:00:21 am »
Wspaniale się opiekujecie tymi uszakami :)

Gucio (teraz już Niuchenek, Niuchosław) powoli sobie przypomina co to kuweta - biedak z tego przeprowadzkowego stresu wszystko zapomniał :( Czasem króle reagują tak jak piszesz. Ale jesteśmy już na dobrej drodze a Niuch szaleje i bawi się jak 3-miesięczny młodziak  :niegrzeczny Strasznie go energia rozpiera :)

Bardzo jestem ciekawa czy Wicherkowi się charakterek zmieni po kastracji - bardzo mnie ujął swoimi wybrykami :)
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 04, 2011, 08:46:47 am »
hmm charakter raczej nie :) tak myślę z doświadczenia...ale przestanie gwałcić rękę, która wkłada mu miskę do klatki :P i nie będzie latał tylko z podniesionym ogonem :P

trzymamy kciuki za Gucia, żeby odtworzył sobie w pamięci jak to jest być porządnym królikiem :P



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 04, 2011, 09:00:22 am »
Żeby nie było, że tak mało mamy dobrych wieści :P Dzisiaj do nowego domu jedzie też Boogie i Charlie :)

Jutro opuszcza nas Elis, Chocco, Maya  - tak jak Ola pisała, a jak tylko znajdziemy transport to też nasza Panda pokica do wspaniałego DS :)

Co do Wicherka to też wstępnie jest jedna osoba nim zainteresowana pytanie tylko na ile chłopak będzie zachowywał się przyzwoicie aby pójść do nowego domu i go nie zasikać na wstępie ;-)

Mam najnowsze wieści od Ibizy że Mała Czarna i Czikko przełamali pierwsze lody i już zaczęło się lizanie po pyszczkach :D Oby tak dalej - jeśli się zaprzyjaźnią Mała zostanie u Ibizy na zawsze  :bukiet

Wczoraj zrobiłam nowe ogłoszenia naszych grubasek - Daisy - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/423#yield i Rózia - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/451#yield

Obie dziewczyny czekają chociaż na dom tymczasowy a najlepiej na dom stały w którym wrócą do formy i zrzucą parę... deko ;-)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 04, 2011, 20:09:37 pm »
I to też chciałam pokazać. Nie zdzierżyłam :icon_redface
Zachciu tymczasowicz cd




Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 04, 2011, 23:56:41 pm »
dzisiaj przyjechały do nas 2 króliki (samce) z laboratorium...i to zdecydowanie nie są przerośnięte miniaturki :] na zdj. na szybko w klatce 100 cm...którą musimy zmienić na znacznie większą...nie rozdzieliłyśmy chłopaków, bo są strasznie zestresowani - nie widziałam chyba czegoś takiego u żadnej miniaturki, wręcz dziwnie oddychają, ale doc sprawdzi czy to tylko stres...jeden ma problem z okiem, drugi ze skóra po zastrzykach








Daisy schudła 30 dag :)














Łania na razie walczymy o to, żeby zaczęła normalnie jeść i bobkować, przed nami dużo pracy...















sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 05, 2011, 10:46:42 am »
Piekne chlopaczki,strach myslec ale jak byli w laboratorium ...az sie plakac chce placzek
Daisy niedlugo wygryzie ta sucha Rubik i zajmie jej miejsce :bunny:
Lania skarbie zdrowiej :heart

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 06, 2011, 09:28:29 am »


Chciałyśmy się trochę pochwalić  :icon_redface

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 06, 2011, 09:44:32 am »
Brawo Kasiu  :brawo:  :przytul:
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 06, 2011, 10:12:40 am »
Kasiu super :* trzeba podbijać media :P a (Jazz)...Archimedes to ja miałam mieć takiego królika :P



Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 06, 2011, 10:16:18 am »
mozemy prosic o wieksze zdjecie? :) Chetnie bym przeczytala :)

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 06, 2011, 10:16:47 am »
Ja go tak na potrzeby mediów wykorzystałam, bo Alaska to by się tak łatwo nie poddała pozowaniu  :bunny:

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 06, 2011, 10:56:31 am »
Stachu, kliknęłam prawym klawiszem myszy na  obrazek z Katką , zapisalam na pulpicie. Otworzylam na pulpicie , jest opcja powiększenia dostępna , więc powiększylam , przeczytałam .

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 06, 2011, 11:04:13 am »
I może być?  :>
Oprócz tych cektropów, oczywiście  :oh: