Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5215944 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 30, 2011, 17:30:25 pm »
Dziewczyny, robicie naprawdę ogromną robotę dla uszaków  :bukiet Rzeczywiście smutno jest jak się patrzy na te uszaki, ale to dlatego, że ja wiem, że to jest schronisko i że te uszaki nie mają swoich domów. Natomiast one na pewno się cieszą, że mają pełne brzusie, spokój i ciepło - dla nich to na pewno dużo :)

Jutro wybieramy się z mężem do was i będę musiała się naprawdę pilnowac, żeby nie wziąc wszystkich uszaków do domu... Mamy ogromną nadzieję za to, że weźmiemy ze sobą Gucia :)
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline julka1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • DT BYDGOSZCZ
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 30, 2011, 18:42:08 pm »
jestem pod wrazeniem...duzym wrazeniem....
pamietam jak 1,5 roku temu odbieralam moja mala ze schroniska w Toruniu...to jak teraz mieszkaja tam uszaki to super, hiper, extra warunki...w porownaniu z poprzednimi...wielki uklon w strone schroniska za udpostepnienie pomieszczenia i mozliwosci stworzenia wlasnie takich warunkow...oraz gratulacje dla wszystkich zaangazowanych w to przedsiewziecie...rewelacyjna robota :brawo: :bukiet
  

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 30, 2011, 23:31:31 pm »
Zachciu w dt, czekając na spotkanie z Kropeczką




a tu walnął rasowego półbaranka:)

To jest królicza psinka :heart. Nie mam fotki, ale kotkę darzy jeszcze większą sympatią

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 01, 2011, 10:16:08 am »
Zachary jest cudowny! :) super zdjęcia :)

z początkiem dnia mamy kolejnego królika do odebrania ze sklepu zoologicznego, ale

Gucio jedzie dzisiaj do nowego domu - Kamulka dziękujemy  :bukiet

Gusto i Amercius zabieram dzisiaj do DT w Bydgoszczy :) + prawdopodobnie jeszcze 2 uszaki powędrują do DT...:)

i wszystko się kręci :)
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2011, 10:22:30 am wysłana przez Ola_19 »



Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 01, 2011, 22:32:03 pm »
dzisiaj do DT trafiła również Mała Czarna, Pani Agnieszko dziękujemy  :bukiet

poza uszakiem ze sklepu zoologicznego - oddanym do sklepu przez właściciela (piękny okaz chłopaka, zobaczycie na zdjęciach :)),

dzisiaj jeszcze jeden król zyskał szansę na nowe życie, król trzymany przez właściciela w piwnicy...jego wybawcom dziękujemy :)  :bukiet

w pon. kolejny rzut do doc z nowymi "nabytkami" włącznie...ale nie tylko :]



Offline ibiza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 02, 2011, 08:23:02 am »
 Witam! Tak Mała Czarna jest u mnie. Nie ma za co dziękować!
Wcale nie jest taka mała, ma cztery miesiące a dwa razy większa od Czikko ;))
Jest cudna! A te uszy długaśne mnie rozbrajają ;) Czikkuch też się cieszy, że ma dziewczynę. Na razie randki odbywają się przez kraty, ale wszystko jest na dobrej drodze...
Pozdrawiamy serdecznie i cieszymy się że mogliśmy jakoś pomóc.



post zmodyfikowany za zgodą ibizy :)



« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2011, 08:37:06 am wysłana przez madzia85 »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 02, 2011, 12:03:21 pm »
niestety dziewczyna z piwnicy nie czuje się najlepiej...:/ mogła tam spędzić nawet rok, jutro okaże się czy jej problemy to tylko "zwykły" zator :/ i że problemy z poruszaniem to tylko kwestia pazurów



« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2011, 12:35:56 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 02, 2011, 12:46:39 pm »
Biedactwo:(( Właścicieli tak przydałoby się na miesiąc do piwnicy o chlebie i wodzie!!
Trzymam mocno kciuki za maleńką

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 02, 2011, 13:18:17 pm »
Jakie pazury!!! Pierwszy raz widzę tak długie ;O! Biedne maleństwo
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 02, 2011, 13:26:05 pm »
Olu_19 wyściskaj ode mnie maleńką . Jest przeprzeprześliczna . Będzie dobrze , przeciez dr Krawczyk jest pod ręką . Dodam ,ze wszyscy Wam go zazdrościmy.

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 02, 2011, 13:34:20 pm »
Biedna mała - co za pazury.
Wstawiam zdjęcie Chrupki - razem z naszym Jeżykiem. Dzieli ich różnica mniej więcej 1,5 roku, ale są w świetnej komitywie ;-)

Odkryłam, że Zuzala zaczęła sprzedawać na allegro:
http://allegro.pl/listing.php/search?string=zuzala

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 02, 2011, 13:44:24 pm »
Ja też uważam, że takich właścicieli powinno się wrzucić do piwnicy na tyle samo, na ile oni dali tam to śliczne maleństwo. Kolejny piękny królik, który przez głupich ludzi cierpi. :( Dobrze, że teraz jest z Wami.  :onajego

Offline niebieska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 02, 2011, 14:11:10 pm »
Witamy serdecznie, to u nas przebywa ta śliczna dziewczynka (nazwaliśmy ją Łanią, choć przez ostatni rok zwano ją Bobkiem) :) Chciałabym tylko napisać, że jej życie w piwnicy było o niebo lepsze od poprzedniego- właściciel zabrał ją z domu, gdzie małe dzieci nosiły ją za uszy i trzymając za skoki, patrzyły jak mdleje.. W piwnicy była karmiona warzywami, które były przynajmniej myte i suche, pazury są wynikiem absolutnej niewiedzy i faktycznie mają porażającą długość. Łania jest lękliwa, ale zupełnie nie przejawia agresji. Ma kłopoty z jelitami i to jest obecnie jej największy kłopot. I mogłaby troszkę schudnąć ;) Zobaczymy, co powie doktor Krawczyk.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 02, 2011, 14:19:18 pm »
niebieska w końcu się ujawniliście :P :)! do zobaczenia jutro u doc :) i oficjalnie dziękujemy za Tośka, Foresta i teraz Łanię... :bukiet



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 02, 2011, 14:22:30 pm »
dzieci nosiły ją za uszy i trzymając za skoki, patrzyły jak mdleje.

O Jezuuuuuu  :placze :placze wyzional_ducha

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 02, 2011, 14:26:19 pm »
Oj, przepraszam pana "od piwnicy" :oops: :roza:. Z tego co piszesz to okazuje sie dobroczyńcą a nie oprawcą.
Łania - śliczne imię dla takiej płochej panienki
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2011, 14:29:59 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 02, 2011, 14:43:00 pm »
niebieska w końcu się ujawniliście jezyk1 usmiech2! do zobaczenia jutro u doc usmiech2 i oficjalnie dziękujemy za Tośka, Foresta i teraz Łanię... bukiet

A to ja wiem kim jest niebieska ;-) Tym bardziej, że na zdjęciu w tle jest Tosiu ;-)
Co z chłopakami? Jak się trzymają?
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2011, 14:48:48 pm wysłana przez kasia29 »

Offline ibiza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 02, 2011, 15:12:03 pm »
To nie są ludzie,tylko potwory!!! Żeby tak traktować zwierzęta! Ja nie mogę tego pojąć. Też mam dwójkę małych dzieci i nie wyobrażam sobie jak można było pozwolić dzieciom tak się znęcać na tym biednym króliczku. Ja nigdy nie pozwalam dzieciom zbliżać się do króli jeśli ja tego nie widzę i nie jestem obok. Dorośli są od tego żeby uczyć dzieci szacunku do innych istot i je pilnować!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 02, 2011, 15:14:10 pm »
a oto zdj. chłopaka ze sklepu, jutro zrobię mu małą sesję, to będzie widać wyraźnie jaki to cudny okaz






Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 02, 2011, 15:19:37 pm »
Piękny pan lewek:)