Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5248732 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #840 dnia: Styczeń 02, 2012, 21:16:47 pm »
Dziewczyny jesteście wspaniałe, pomagacie tylu biedom...
Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby był lepszy niż poprzedni i żeby wszystkie wasze tymczasy trafiły do cudownych DS!
Kciuki za zdrowie Maszy!

Do remontu też postaram się dorzucić, wiedzieć że moje imię jest na ścianie pierwszego w Polsce Azylu dla królików - bezcenne :D

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #841 dnia: Styczeń 02, 2012, 21:28:53 pm »
Dokładnie , dołożyć chociaż jedną cegiełkę  w TO wielkie marzenie chyba każdego królikomaniaka, to spełnienie dotychczasowych jakże dalekich marzeń , a teraz dzięki WAM - realnym !!



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #842 dnia: Styczeń 02, 2012, 21:32:37 pm »
Witam :)
I ja się podłączam do życzeń Noworocznych, samych tylko wspaniałych ludzi na "Waszej" drodze i "mniej pracy" :) bo to będzie znaczyło, że Królisie są szczęśliwe i zdrowe :)

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za Rózię !!! :bukiet
Jest cudna !!!
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #843 dnia: Styczeń 02, 2012, 21:45:45 pm »
dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa :*

właśnie odebrałyśmy zgłoszenie dot. królika, który przebywa w tragicznych warunkach w okolicach Torunia - była tam już inspekcja sanitarna, nakazała natychmiastowy odbiór świnek morskich, ale król na dworze...został. (oby tylko jeden i tylko na dworze, a nie w środku). szkoda słów.



Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #844 dnia: Styczeń 02, 2012, 22:03:41 pm »
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :)
A cegiełka ode mnie jutro poleci ;*
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #845 dnia: Styczeń 03, 2012, 10:10:21 am »
Bbutterfly dziękujemy :*

szukamy transportu na kilku trasach - jeśli moglibyście ogłosić to, gdzie się da, byłabym wdzięczna, bo u nas jest duży ruch (w obie strony :P) ;):

1. Warszawa-Toruń - dla królików + dla kaloryfera ;)) (między innymi)

2. Toruń-Warszawa

3. Toruń - Olsztyn

4. Trójmiasto - Toruń


Masza ma gronkowca złocistego i pasterelozę, w przyszłym tyg. będzie autoszczepionka v. przyjacielowi gronkowi :]
generalnie gronkowiec i inne bakteryjne syfy nas prześladują od pewnego czasu...paskudnie się z tym walczy...
oby autoszczepionka pomogła, mojej Wifi pomogła, Rudej też znacznie poprawiła stan zdrowia ta przeciwko pałeczce ropy błękitnej...

generalnie bez doc zdecydowanie byśmy zginęli, bo nie byłoby praktycznie szansy na autoszczepionki...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 12:18:13 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #846 dnia: Styczeń 03, 2012, 15:50:31 pm »
 :icon_smile Cegiełka poszła:) po wypłacie będzie jeszcze jedna:):) dziewczyny cudowny pomysł trzymamy mocno kciuki za szybką realizację pozdrawiamy z Krakowa wraz z Zuzią, adopcyjnym Frodkiem i Floe(dt)  :bunny:
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline Librunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
  • Lokalizacja: Reńska Wieś - woj. opolskie
  • Moje króliki: Cecyl
  • Za TM: Vienna (26.02.2016)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #847 dnia: Styczeń 03, 2012, 17:58:53 pm »
Świetna inicjatywa tego azylu. :) Wysłałam trochę pieniążków na spełnienie tak fantastycznego króliczego marzenia. :)

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #848 dnia: Styczeń 03, 2012, 18:30:35 pm »
Olu - Czy macie już Toruń-Olsztyn? Jak pilne to może mogłabym jakoś pomóc...

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #849 dnia: Styczeń 03, 2012, 18:57:47 pm »
dziękujemy  :bukiet :bukiet :bukiet

otka potrzebujemy dość pilnie, bo mamy DT w Olsztynie, a na miejsce w Toruniu czekają kolejne uszaki :(

worrek jak boski Frodo? ;)))) dzisiaj byłam w jego DT, gdzie teraz przebywa Uszatek...historia Frodo to jedna z najlepszych historii tego roku ;););),
a jemu szansę też dało schronisko...miał szczęście, że ktoś zadzwonił do schroniska i Marek go odebrał...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 20:03:09 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #850 dnia: Styczeń 03, 2012, 22:49:44 pm »
ja jakoś w ferie, najprawdopodobniej na początku drugiego tygodnia, będę jechała na parę dni do Gdańska. jeszcze nie wiem czym, bo nie wiem jak ceny biletów, ale jutro zapytam w pks i pkp. może do czegoś Wam się to przyda. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

kateryna

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #851 dnia: Styczeń 03, 2012, 22:53:00 pm »
Ode mnie cegiełka też zakupiona :)

Hibiskus dotarł cały i zdrowy, na razie jest chyba w szoku po długiej podróży :) Dziękuje za Hibiskusa i za zorganizowanie transportu :bukiet Teraz tylko pozostaje trzymać kciuki, że oba króliki się zaprzyjaźnią :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #852 dnia: Styczeń 03, 2012, 22:55:02 pm »
Pani Kasiu to my dziękujemy za cegiełkę i za Hibiskusa  :bukiet

teraz potrzebujemy mega pilnie transportu na trasie Trojmiasto-Toruń dla pewnego biedaka, który teraz jest u MAS  :bukiet



Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #853 dnia: Styczeń 04, 2012, 10:07:13 am »
przypominamy o naszym blogu http://torunskie-kroliki.blog.pl/ ;)!

mam też prośbę do wszystkich użytkowników fb, abyśmy wspólnie rozpowszechniali apel dotyczący Azylu ;)

bardzo możliwe, że już w ten weekend zrobimy pierwszy krok w ramach remontu - pomieszczenie trzeba najpierw porządnie posprzątać (jest co...) i może zeskrobać ściany :]

z dobrych wiadomości mam taką, że adopcyjny Max pojedzie do nowego domu w Warszawie ;)

dzisiaj urządzamy nalot doc, doc musi zobaczyć Uszatka, bo coś się zaczyna znowu dziać i oczywiście Maszę...poza tym wykastrujemy Mopsika

przypominam listę transportów potrzebnych na różnych trasach:

1. Warszawa-Toruń - dla królików + dla kaloryfera oczko) (między innymi)

2. Toruń-Warszawa (tutaj jest już zarys transportu)

3. Toruń - Olsztyn

4. Trójmiasto - Toruń



Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #854 dnia: Styczeń 04, 2012, 10:52:49 am »
Cegiełka od adoptowanego Froda, który kiedyś przyjechał do nas z Torunia ( Zuzeł się też dorzucił ;) )
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #855 dnia: Styczeń 04, 2012, 11:00:35 am »
Shiva kazała mi dołożyć cegiełkę - przelane pieniążki :)
Dziękuję Wam kochane kobiety za najwspanialszego królika na świecie!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #856 dnia: Styczeń 04, 2012, 20:49:02 pm »
marciula to my dziękujemy  :przytul:

dzisiaj mam garść różnych wiadomości, jestem chyba lekko skołowana

Królewna jest po sterylizacji, miała też delikatną korektę zębów trzonowych,

Mopsik został wykastrowany

Masza ma gronkowca złocistego i pasterelozę...w przyszłym tyg. będzie autoszczepionka v. gronkowcowi, potem będziemy ją też szczepić na pasterelozę, a teraz podajemy marbocyl

u Rudej w wymazie wyszedł też gronkowiec, ale nie było paleczki ropy błękitnej i pasterelozy - miała autoszczepionkę v. pałeczce i 2 razy była szczepiona na pasterelozę, doc mówi, że autoszczepionka/szczepionka tak mocno potraktowały pałeczkę i pasterelozę, że nie wyszły w wymazie - możemy powiedzieć, że je usunęliśmy z organizmu (nie wyszły w bardzo czułych testach dających 99% pewności), ale w to miejsce wszedł gronkowiec - na szczęście Ruda jest w super formie

zdecydowanie złe wieści dot. natomiast Uszatka...od kiedy jest u nas ciągle wychodzą nowe rzeczy, tym razem nerki...Uszatek schudł znowu (ale ma zanik mięśni) i wrócił do wagi sprzed terapii metacamem, ale zaczął też posikiwać, tzn. zapomniał o kuwecie
przy nerkach palpacyjnie oraz na USG jest wyczuwalne/widoczne "coś" - to może być guz
w sobotę laparoskopia i niewykluczone, że amputacja nerki :/

poza tym chyba mamy transport z Warszawy do Torunia, czyli czekamy na dostawę...uszu

na pocieszenie kilka zdj.

Astrid - energiczna, bardzo ładnie je



maluszki Astrid - Astrid nas oszukała i musiała urodzić kilka dni wcześniej, ale ponieważ ona wygląda "dziwnie" - jak ciężarna, a my nie ruszałyśmy gniazda, dałyśmy się oszukać (tak mi się wydaje) - są chyba 4 brzdące





Max



Didi



Merlin




Ruda...mój pocieszyciel - Ruda znalazła partnera, rano przez przypadek jej położyłam misia od Soni...po chwili znalazłam ją w takiej pozycji







jak byłam u doc moja siostra poszła do Rudej, a ona nie leżała już w odległości od misia...tylko tak przytulona do niego, że miś był gorący od jej ciepła ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2012, 21:11:03 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #857 dnia: Styczeń 04, 2012, 21:09:39 pm »
Boże, jaka słodka :heart
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #858 dnia: Styczeń 04, 2012, 21:19:19 pm »
maluszki są rozczulające serducho  :heart
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Gosiaczek86

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #859 dnia: Styczeń 04, 2012, 21:23:44 pm »
W poniedziałek dorzucę cegiełki ;)   świetna inicjatywa, i jeszcze lepsze perspektywy....      
Dziekujemy poraz kolejny za Rillę, panna przewróciła juz dom do góry nogami... jest bardzo władcza i zazdrosna, zdążyła juz zgwałcić i osikać wszystko co biega, i co jest ściana/podłoga również :D  Jest zazdrosna o każdy głask dla uszaka niebędącego akurat nią i od razu leci wściubić swojego nochala :D
Mam niesmiałe pytanie- jako, że będę wybierac się do Was, wykorzystać dr Krawczyka- w mam nadzieję (!!!) niedługim czasie (bo dostaje szału z tą kotna panną kopiącą przez całe noce) - czy jako, że zaczął się sezon niechcianych prezentów... znalazłoby sie ewentualnie miejsce u Was dla łodzkiego niechciańca z osprzetem ??