Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5242067 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2640 dnia: Lipiec 08, 2012, 21:40:51 pm »
I wydało się którego przystojniaka pozna Kluska! Super, mały jest piękny i na pewno będą nieziemską parą :D

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2641 dnia: Lipiec 08, 2012, 22:04:33 pm »
A czy rozmiar 90x60 będzie odpowiedni? Jeśli tak, to zaraz prezent będzie w drodze :)
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2642 dnia: Lipiec 08, 2012, 22:20:14 pm »
Shelby jest już u mnie.ma 37,5 st., więc obniżoną temp. i powiększony brzuch. dostała cały zestaw leków i czekamy...

moniuhna, ten rozmiar jest idealny dla nas  :przytul



Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2643 dnia: Lipiec 08, 2012, 23:19:04 pm »
trzymam kciuki za kochaną Shelby...

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2644 dnia: Lipiec 09, 2012, 07:42:05 am »
A co z Maszą ? A dla Shelby  duuuużo głasków, niech szybko zdrowieje :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2645 dnia: Lipiec 09, 2012, 10:57:27 am »
Dużo głasków dla chorych dziewczynek  :icon_biggrin.

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2646 dnia: Lipiec 09, 2012, 11:24:29 am »
Tabasco jest nieziemski! Mam nadzieję, że szybko zaprzyjaźni się z naszą humorzastą panną :)


Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2647 dnia: Lipiec 09, 2012, 12:06:39 pm »
Tabasco jest nieziemski!

No napewno :DD nic dziwnego ze wszystkie krolicze panny za nim wzdychaja.....on nawet ludzkim pannom sie podoba :heart
To jest moj synus,bo jakby nie to.. :nie_powiem :icon_redface

Offline moniuhna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2648 dnia: Lipiec 09, 2012, 13:23:01 pm »
Tablica jest w drodze razem z kurierem  :icon_biggrin Oby dobrze Wam służyła! W tym tygodniu zrobię też przelewy dla Apollo i Kluseczki!  Głaski i ściski dla wszystkich chorych króliczków (i tych zdrowych też)  :przytul:
"It's not just what you're born with, it's what you choose to bear,
It's not how big your share is, but how much you can share.
And it's not the fights you dreamed of, but those you really fought,
It's not what you've been given, but what you do with what you've got..."

Offline icoztego

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2649 dnia: Lipiec 09, 2012, 13:42:26 pm »
odbyłam bardzo pozytywne spotkanie adopcyjne z DS dla Pumpernikla i może już niedługo...

jej! Super! trzymam mocno kciuki  !! :DD

Frugo jest piękny...
A co się stało Lunie z futerkiem - taka przystojna z niej dziewczynka  ;)

Co u Maszki?  

Podziwiam Was Dziewczyny  :bukiet
Kiedy smutno Ci na duszy zawsze Ci pomogą:
cztery łapy, dwoje uszu, oczy, nos i ogon

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2650 dnia: Lipiec 09, 2012, 20:32:14 pm »
moniuhna, wspaniale :*  :bukiet

Shelby ma za sobą ciężko noc, ale mam nadzieję, że już wychodzi na prostą. przynajmniej rano, kiedy dojechałyśmy do doc, Shelby miała za sobą nocny kryzys - wstrząs. wczoraj dopadł ją zator połączony z ogromnym wzdęciem. dzisiaj nad ranem po kolejnej serii leków wydaliła trochę kału z galaretą - miała częściowo niedrożne jelita. w nocy jej brzuch był ogromny, bardzo twardy, a u doc już miękki...rano zaczęła jeść zioła i oby tak dalej.
teraz kontunuacja leczenia.
zawsze będę to powtarzać - domowa apteczka jest bardzo ważna, szczególnie w przypadku króliczych problemów z układem pokarmowym, które rozwijają się i zabijają w okrutnym tempie.

Maszka czuje się dość dobrze. kicha zdecydowanie mniej, chociaż nadal trochę kicha. niestety "zapach" ropy nadal nas męczy, ale to dopiero 2 tyg. po zabiegu.
ma ogromny apetyt. wczoraj zmieniła klatkę na większą rezydencję. dajemy radę ;)

dzisiaj u doc była 4 uszaki od terrarysty:

* 3 maluszki - świerzbowiec + wzdęcia, chociaż teoretycznie są stabilne

2 samiczki i samiec


* dorosła samiczka - Stacy - to już przestaje być "zabawne", a raczej smutne - ciąża - jutro sterylizacja

teraz już mamy prostą odp. na pytanie, dlaczego nie pozwalala się normalnie dotknąć

dla maluchów i Stacy szukamy wirtualnych opiekunów  :bukiet

mam kilka zdjęć z dzisiejszego dnia - dzisiaj uszakami zajmowały się 3 świetne wolontariuszki

duża częśc króliki  została porządnie wyczestana. pełen serwis ;)

Plata - jutro musi dostać kolejną dawkę iwermektyny, bo dzisiaj zauważyłam, że świerzb uszny zaczął się u niej odradzać (miała barrrdzo zaawansowany świerzb)







dzieciaki









domek od Soni w wersji mini cieszy się teraz ogromną popularnością :P









Pacjentka :)





Boni :)



książe Frugo :P - jutro kastracja + korekta zębów. czasami niepokoi mnie to, że wpada w taki stan zawieszenia - trochę jak Łatek :]



maluchy zostały wygłaskane :)



[boski Raoul



***

dziękujemy Pani Marcie z Rysiem dla paczkę dla "azylantów" oraz nowym opiekunom Piangi (wczoraj malec powędrował do DS) za dostawę ziół dla uszaków  :bukiet
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 20:40:08 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2651 dnia: Lipiec 09, 2012, 20:52:43 pm »
ech sliczne te maluszki :) powodzenia!

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2652 dnia: Lipiec 09, 2012, 21:13:29 pm »
czy mówiłam juz ze kocham pacjentke:)?
a poza tym Raqul- jaki on smiszny:) i te jego miny:):)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2653 dnia: Lipiec 09, 2012, 21:56:01 pm »
Shelby zrobiła mnóstwo bobków - ale ulga, bo wczoraj wieczorem strasznie się martwiłam czy damy radę :/

co do Pacjentki - trzeba przyznać, że ona cieszy się wręcz uwielbieniem w Azylu :] - trudno się dziwić temu, że tak się zepsuła i jest tak pewna siebie - bogini na włościach ;), ale jej nie można nie uwielbiać...:)

przypominamy i jednocześnie zapraszamy do nabycia cudownej torby z logo Azylu  :bukiet

http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/127000182/logo2.html



Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2654 dnia: Lipiec 09, 2012, 23:14:15 pm »
Ola a co z Rapsodią też miała problem ? Czy już ok.

Maluszki cudne.  :heart

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2655 dnia: Lipiec 09, 2012, 23:35:41 pm »
z Rapsodią jak najbardziej ok. u niej był mały zator, ale jej zachowanie się nawet szczególnie nie zmieniło, 2 dni i po wszystkim.
u Shelby wszystko się zmieniało z godziny na godzinę. popołudniu miała miękki brzuch, a potem jak to bywa - króliki są pod tym względem nieprzewidywalne...
Shelby kiedy do nas trafiła miała problemy z układem pokarmowym, potem wszystko się wyrównało, ale wczoraj wróciło. koszmarnie nas nastraszyła, ale bardzo dzielna z niej dziewczyna :)

Rapsodia jest bardzo charakterną, fajną samiczką :) - ma bardzo dużo energii :)

bardzo cieszy mnie to, że mimo, że Azyl to nie dom, uszaki się w nim zdecydowanie socjalizują. mają bardzo duży kontakt z człowiekiem. biegają. zmieniają się na naszych oczach niesamowicie pod wieloma względami :)

oby tylko jutro Stacy i Frugo bez problemu przeszły zabiegi

mam nadzieję, że niedługo Stacy również zaufa człowiekowi i będziemy ją oglądać zadowoloną, wyluzowaną w pozycji naleśnika jak resztę ekipy...:)

szukamy PILNIE transportu dla Aldiego do naszego niezawodnego domu tymczasowego w Olsztynie  :bukiet

każdego dnia ktoś z zewnątrz odwiedza Azyl i jestem strasznie pozytywnie zaskoczona tym, ile wspaniałych osób Azyl przyciągnął :) - w tym domów stałych :) oby tak dalej...! (chociaż liczba uszaków również wciąż rośnie :])



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2656 dnia: Lipiec 10, 2012, 10:11:50 am »
Maluchy od terrarysty napędziły nam niemałego strachu - nie po to zostały wyrwane niemal z paszczy węża żeby robić później takie numery  :PP Całe szczęście, że wzięły się w garść :) Niestety ich rodzeństwo i rodzice nie mieli tyle szczęścia - musiały tam zostać... Najgorsze było podjęcie decyzji - które mam zabierać, a które zostawić wiedząc jaki czeka ich los...

No ale wybrać mogłam tylko 4 i cała czwórka - czyli Stacy, Faworka, Eklerka i Ozzy czekają na nowe domy - stałe lub tymczasowe i oczywiście na swoich wirtualnych opiekunów  :bukiet

Prosimy też o pomoc w znalezieniu transportu z Bydgoszczy na Śląsk i z Torunia do Olsztyna - pilnie musimy przewieźć Aldiego i Gumisia :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2657 dnia: Lipiec 10, 2012, 10:22:49 am »
Jakby co ja jadę w piątek 20 lipca PKP do Wrocławia przez Poznań i wracam między 27-29 lipca tą samą trasą.
Komu z Wrocławia pięknego uszaka z Torunia? :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Amnezja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2658 dnia: Lipiec 10, 2012, 11:11:15 am »
Ja bym chciała zaadoptować śliczną Pacjentkę lub Stefcię :) Muszę się tylko jeszcze trochę dogadać z mamą bo one się nam bardzo podobają, więc wybór jest trudny :D

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2659 dnia: Lipiec 10, 2012, 11:21:02 am »
Amnezja, zapraszam w takim razie do kontaktu mailowego kasia.mikolajczak@kroliki.net
Przybliżymy ich charaktery i zachowania, żeby ułatwić podjęcie decyzji :)