Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5241825 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2320 dnia: Czerwiec 05, 2012, 19:34:05 pm »
dzisiaj indywidualizujemy maluchy Bombaluriny :)

w tym tyg. maluchy kończą 4 tyg. i otrzymają I dawkę iwermektyny
niestety u Barongo już widać efekt świerzbu (ucho) -  niestety wcześniej ze względu na ich wiek nie mogły otrzymać leku

cała czwórka szuka wirtualnych opiekunów :)

zapraszamy  :bukiet

Barongo










Piangi












Raoul (uwielbiam taką minę :))










Amali












kącik z ulotkami musi być :)



musimy jeszcze dopracować kilka drobiazgów - powiesić jeszcze tablice korkowe, obrazki, wieszak (coś dla ludzi), w końcu zorganizować stolik...;)
wszystko przed nami :)

dzisiaj przeprowadziłam spotkanie adopcyjne w przyszłej rodzinie I Tak Dalej - dom został zaakceptowany i w przyszłym tyg. I Tak Dalej opuści Azyl :)

wskutek udanego piątkowego spotkania z kandydatem na DT, w ten weekend do DT powędruje również Merlin! :):):)

oby coraz więcej osób dowiadywało się o Azylu :) to działa :)))) (chociaż oczywiście wiąże się to z proporcjonalną ilością ciężkich adopcyjnych przypadków :], z pytaniami za ile można kupić w Azylu królika etc. - ale jeśli na 100 przypadków, 3 to będą super DT czy DS - to czego chcieć więcej :P :))
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2012, 19:37:50 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline Magdalena90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2321 dnia: Czerwiec 05, 2012, 20:39:17 pm »
Maluchy Bombaluriny to uwodzicielskie spojrzenie odziedziczyły na pewno po Tabasco :P On zupełnie tak samo patrzy :D

Super, że Merlin znalazł w końcu DT. W Azylu zazwyczaj (przynajmniej z tego, co ja zaobserwowałam) był taki wycofany, przestraszony :( Może w DT w końcu się otworzy bardziej na ludzi :)

Offline icoztego

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2322 dnia: Czerwiec 05, 2012, 21:08:06 pm »
maluchy są cudne :DD
Kiedy smutno Ci na duszy zawsze Ci pomogą:
cztery łapy, dwoje uszu, oczy, nos i ogon

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2323 dnia: Czerwiec 05, 2012, 21:34:11 pm »
zapraszamy serdecznie do wirtualnej adopcji

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13011.msg337950#msg337950

już w ten weekend do Azylu przyjadą Apollo i Boni - niestety znalezienie im domu w ciągu kilku dni, które mieliśmy, graniczyłoby z cudem,
a cud się nie wydarzył :]



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2324 dnia: Czerwiec 05, 2012, 21:45:05 pm »
Maluchy Bombaluriny to uwodzicielskie spojrzenie odziedziczyły na pewno po Tabasco  On zupełnie tak samo patrzy
Magdalena - dokładnie to samo pomyślałam :D
Dzisiaj podczas wizyty w Azylu miałam okazję zobaczyć jak bardzo zmieniły się azylowe dziewczyny. Shelby - nie ten sam królik, po korekcie zębów odzyskała radość życia, nie kicha, nie łzawi, biega, daje się miziać i szuka jedzenia ;) Natomiast Gawroszka naparawdę znakomicie sobie radzi, pomyka prawie jak zdrowy królik, goni inne króliki (ale nie jest zupełnie agresywna). Zuch dziewczynka :)
Pacjentka jest smakoszką nogawek i obuwia ;) Dobrze, ze mnie Ola ostrzegła, bo miałabym kawałek sznurowadła mniej :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2325 dnia: Czerwiec 05, 2012, 21:51:53 pm »
TAK Pacjentka uwielbia zwracać na siebie uwagę :D

1. bardzo lubi mój pasek od spodni, kiedy jestem blisko ziemi :], zachodzi mnie od tyłu i przypomina mi o tym, że jest :]

2. wczoraj odgryzła mi element...buta :]

i tak czy inaczej ją uwielbiam :P



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2326 dnia: Czerwiec 06, 2012, 01:30:24 am »
taaaaaaaaaaa pacjentka jest boska:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2327 dnia: Czerwiec 06, 2012, 20:57:53 pm »
Plata jest jeszcze bardzo wycofana, ale myślę, że jak się rozkręci, to będzie niesamowicie kontaktowym uszakiem :)

dzisiaj zmieniła lokum - Soniu  :bukiet :bukiet :bukiet
















interwencyjna Tamtamila jest w drodze do Krk - do DT z opcją DS :):):)

na piątkowy wieczór proponuję Astrid w DT :):):)









Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2328 dnia: Czerwiec 06, 2012, 21:08:13 pm »
Astrid kwitnie ;)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2329 dnia: Czerwiec 06, 2012, 21:14:48 pm »
Piękna, kochana Astridka! Jaka zadowolona  :balet:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2330 dnia: Czerwiec 06, 2012, 22:15:12 pm »
na piątkowy wieczór proponuję Astrid w DT
Olka, dziś środa- nie piątek ;P

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2331 dnia: Czerwiec 06, 2012, 22:17:28 pm »
Astrid nabrała ciała :) super wygląda. Jest przepiękna.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2332 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:54:14 pm »
Oliwia, słuszna uwaga z tym piątkiem :P

czas na kolejną porcję dobrych wiadomości :)

Gołda czuje się w swoim domu tymczasowym doskonale :) :) :)

pozwolę sobie zacytować najświeższe informacje o Gołdzie z ogromnymi podziękowaniami dla jej opiekunów  :bukiet

Cały czas siedzą przytuleni do siebie :). Gołda zrobiła postępy i już sama przychodzi by zostać pogłaskana. Czuje się pewnie w towarzystwie Lilona :)

w ramach przypomnienia Gołda to króliczka, która trafiła do nas razem z Gimlim :(

mam również dobre wieść dot. Tewie :)

Pani Aniu - dla całej Pani rodziny  :bukiet

Tewie odzyskał pełnię sił (po defekcie łapki nie ma śladu: kica, podskakuje). Tewie nadal świetnie dogaduje się ze świniaczkiem :-)))  i niestety nie może mieć podkładów z siennika (zakupiliśmy kilka "zabawek", tunel, domek... - bo traktuje je jak kuwetę :-((( tak więc pozostają mu oprócz podkładów higienicznych - szmatki :-))) a w nich kopie do woli, co chwilę zmieniając wystrój :-)))
 
Tewie nie jest najodważniejszym króliczkiem, preferuje towarzystwo innych zwierząt nad ludzi, nie mniej przychodzi, trąca noskiem, reaguje na wołanie na posiłek, czasem broni własnej miski - na swoim terytorium. Jest spokojny, na wybiegu nadal nieco strachliwy, ale pracujemy nad zaufaniem, tym bardziej, że na kolanach poddaje się głaskom bez zastrzeżeń :-)))) Jest kochany :-)))



Tamtamila w nocy dotarła do nowego domu. jest bardzo dzielną króliczką i zmiana jej nie zestresowała, a wręcz przeciwnie. teraz pozostaje nam trzymać kciuki za jej przyjaźń z drugim uszakiem ;)

nauka czystości w Azylu zakończyła się sukcesem :)






może już niedługo szczęście uśmiechnie się również do Aldiego...;)

zapraszamy na naszą stronę :)

http://www.kroliki-torun.info

oraz do aktywności na naszych profilach FB :) - każdy dzień przynosi ze sobą coś nowego :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2012, 13:17:41 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline darialekaryzk

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2333 dnia: Czerwiec 07, 2012, 16:42:04 pm »
Super że królaski mają się dobrze, ja napiszę o Panience Kulce ona również dobrze się czuje, nic jej nie stresuje i uwielbia robić porządki w klatce, szkoda że tylko nikt jej tak długo nie chce :(

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2334 dnia: Czerwiec 07, 2012, 16:47:44 pm »
trzymam kciuki za zaprzyjaźnianie Tamtamili! w ogóle ta ekipa rudobarankowointerwencyjna wpadła mi mocno w serce, kibicuję im troszkę mocniej, niż reszcie dzielnych azylantów :)
czy nowy dom Tamtamili wie o spotkaniu krakusów? http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14011.0.html

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2335 dnia: Czerwiec 07, 2012, 19:33:50 pm »
Ola czy ja dobrze słyszę, że mój I Tak Dalej już bryka do nowego domku???
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2336 dnia: Czerwiec 07, 2012, 19:46:49 pm »
n-monika taki jest plan...;) i jak tylko będę znała dzień, od razu damy Ci znać  :przytul

Kic nie wiem czy Pani Ania wie, ale się zorientuję :)

Daria do Kulki też w końcu uśmiechnie się los - w końcu innej opcji nie ma :)



Offline zaharka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2337 dnia: Czerwiec 07, 2012, 23:52:36 pm »
Kiedy słodkie maluchy będą mogły trafić do DT? :-)

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2338 dnia: Czerwiec 08, 2012, 21:12:25 pm »
Cytuj
musimy jeszcze dopracować kilka drobiazgów - powiesić jeszcze tablice korkowe, obrazki, wieszak (coś dla ludzi), w końcu zorganizować stolik...  wszystko przed nami

Olu, stolik cały czas czeka na odbiór w Olsztynie, ma zdejmowaną szybę z blatu, więc można ją zabezpieczyć na czas transportu :)


Sesja foto jak zwykle udana, piękne mordeczki - oby szybko znalazły nowe domki  :bunny:


Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2339 dnia: Czerwiec 08, 2012, 21:34:47 pm »
piątkowa sesja zdjęciowa :) uszaki skorzystały na tym, że dopadło mnie przeziębienie i wyjątkowo długo sprzątałam...:] a one szalały, oj szalały :)

Gawroszka sprawdza teren :)




wita się z Holly


Holly jest cudowna :)


Gawroszki c.d.


Lana




dziewczyny razem :)








Azyl został opanowany przez damski gang :)










Shelby




Holly w akcji :)














Lana i Holly otrzymały dzisiaj tytuł największych pieszczochów, a Shelby z Pacjentką największych świrów ;)


Holly znika w czeluściach domku






doskonały króliczy zestaw na wspólny wybieg :)




















gdyby nie Ruda, to powiedziałabym, że królowych jest więcej...:P








uwaga czyścioszek nieskrępowany aparatem i koleżanką :P
















Marie, Marie, Marie














Plata już ma się lepiej...:)






czas odpocząć - Gawroszka to niezłe ziółko na wybiegu, wbrew wszystkiemu jest wszędzie :)


Bombalurina z maluchami :)


I Tak Dalej, Pumpernikiel oraz Promyczek...:)






Holly zmieniła mieszkanie na większą rezydencję...:) i nadal uczy się czystości...:]








Shelby postanowiła odpocząć...:)





w ndz. do Azylu przyjedzie Apollo i Boni, a w pon. przejmiemy opiekę nad Chrupkiem z Katowic...

zaharka - maluchy od Bombaluriny muszą być w Azylu jeszcze ok 3-4 tyg. ;)

niusia pamiętam :* i musimy to załatwić w końcu :)